24 szep 28, 18:17:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2481257 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #8400 Dátum: 11 szep 07, 19:07:39 »

Húú egyet értek szerintem is időhúzás de jó volt Nevet Nyelvesít Ez a Raikage nagyon bika , csak a 8 farkú sebezte meg az is éppen hogy csak. A jutsuja messze felülmúlja a Raikirit. Nem értem a Rasenshurikenek félbe kellet volna vágnia nem ? mikor neki doba akkor vágja félbe, és mikor nekimegy vele mint Kakuzunak akkor jön ez az örvény vagy mi nem? A kövi rész címét nem értettem egészen pontosan ami ki volt írva.
Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8401 Dátum: 11 szep 07, 19:18:27 »

ahogy elnézem az öreg Raikage sokkal több volt mint most a fia. Nála a villám ereje van hangsúlyban míg a fiánál a sebessség. Bár szerintem ahárhogy nézzük a harmadik Raikage jóval keményebb modell ( "Kicsit terminátor stílusa van" ), lassabb processzor, komolyabb alaplap de akkor is erősebb hardverrel mint a mostani!
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 07, 19:21:52 írta picassopeter » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8402 Dátum: 11 szep 07, 19:20:06 »

Dehogy 5 perc alatt gyógyul meg,inkább maximum 10 másodperc.Lásd:amkor deidara felrobbantotta sai kisöccsét.Amúgy szerintem jó fejezet volt,a rikage meg eléggé túl van tápolva,a fia hozzá képest semmi Pontosan
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8403 Dátum: 11 szep 07, 19:31:22 »

Dehogy 5 perc alatt gyógyul meg,inkább maximum 10 másodperc.Lásd:amkor deidara felrobbantotta sai kisöccsét.

Igen ez az 5 perc kissé túlzás volt , csak a rasenshuriken erejére akartam utalni vele, én sem gondoltam igazán komolyan  Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 07, 19:32:09 írta mateee-kun » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #8404 Dátum: 11 szep 07, 19:45:06 »

tetszett a manga. igen időhúzás de végre láthatunk majd egy kis bijuu bombát ezek alapján. ikszdé a raikage nem semmi milyen erős páncélzata van a bulldozerje.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8405 Dátum: 11 szep 07, 19:48:07 »

picassopeter nem vagy kocka mi?Nevet
egyébként jó kis rész volt.
89Csabi89
attól hogy sasuke megtudta sebezni a A-t attól még nincs eltolva A villámpajzsa gondolom gyengébb és naruto is mondta hogy a 3. áthatoló teknikája nagyon hasonlit a chidorira ami direkt arra van kitalálva
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8406 Dátum: 11 szep 07, 20:20:30 »

Akárhogy nézzük,a 3. raikage nagyságrendekkel erősebb támadásokat kibír,mint"A,,.Viszont "A,, gyorsabb.
Naplózva
ram-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 25


WWW
« Válasz #8407 Dátum: 11 szep 07, 20:33:55 »

Most mért írjátok, hogy időhúzás... szerintem ez egy átlagos fejezet volt... de akkor ennyi erővel az egész manga időhúzás a finálé előtt... -.-"

Annyira nekem nem jött be ez az orangután arcú terminátor Raikage... Mosolyog Kicsit fantáziátlannak tartom ezt a "sebezhetetlen" dolgot, de a villám típusú technika nem volt rossz!

Őszeségében szívesebben láttam volna azt, hogy mire képes Sasuke új szeme!!!
Naplózva

Aki másnak vermet ás.... az a sírásó!!! ikszdé
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #8408 Dátum: 11 szep 07, 20:36:56 »

bab ez a raikage meg minden de én most 1 kis Sasukét várták mivel az előző héten olyan szépen beharangozták....most meg kapunk vmi színes képet a végén??? cöhh...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8409 Dátum: 11 szep 07, 20:45:01 »

Remélem gyorsan megdögleni. Állítom, hogy Kishi most szívatja a Sasuke fanokat. Milyen jól teszi! Annyira newm érdekel az a rüheteg remélem most őt nem látjuk 2 évig. Ennyi elég volt belőle. Naruto for eva remélem a háború végéig őket és a szövetségeseket fogjuk követni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #8410 Dátum: 11 szep 07, 20:52:10 »

Dettó, Hiei-jel vagyok, de mivel ugye Naruto minden második szava Sasuke, ezért sztem most többet fogjuk látni...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #8411 Dátum: 11 szep 07, 21:11:52 »

Tudjátok-e miért "nem hatott a FRS"? Nevet Nekem van egy ötletem. Pontosan
Mivel sejt szinten roncsolja az ellenfél szöveteit (ahogy Tsunade mondta, olyan mint a méreg), így egy szempillantás alatt regenerálódott az a rengeteg tűhegynyi sérülés. Az edo zombik ellen, a bénító, lassító, és marcangoló ( smirksweat) jutsuk jók, mert azok annyi ideig lekötik amíg lepecsételik. Szerintem a FRS-nek a bijou bomba a szöges ellentéte, a hatása szempontjából. Mert az egyszerűen letarol mindent amit eltalál, míg a FRS meg pont, hogy főleg csak élő (vagy legalábbis szerves, lásd pein testek) ellenfél ellen nagyon hatékony. (edo zombi az más tészta.)
Szóval szerintem egyértelműen tarolni fog a bijou bombával, mert annak a hatása teljesen eltérő. De milyen állat lenne ha majd a bijou bombát is csak úgy rángatná, meg dobálná mint egy FRS-t Nevet

Megjegyzem, miért föld elemű jutsukkal próbáltak védekezni???? Az ellen pont, hogy erős a villám... Temari simán csaphatott volna valami hurrikánt vagy valami xD
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 07, 21:14:52 írta kopasz7 » Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8412 Dátum: 11 szep 07, 21:14:18 »

picassopeter nem vagy kocka mi?Nevet
egyébként jó kis rész volt.
89Csabi89
attól hogy sasuke megtudta sebezni a A-t attól még nincs eltolva A villámpajzsa gondolom gyengébb és naruto is mondta hogy a 3. áthatoló teknikája nagyon hasonlit a chidorira ami direkt arra van kitalálva

mit jelent ez a "nem vagy kocka?" bocsi nem beszélem azt a nyelvet....

Ez a rész xar volt! le egyszerűsítve, a Raikagéra összpontosítva teljes egészében és pont. Mikor még rengeteg dolog van amiről ha csak 1 pillanat kép erejére de lehetett volna ejteni pár szót....Naruto bijuu bombája meg nem izgat annyira, nem tudom mivel lesz erősebb annál a FRS-nél amivel bepróbálkozott! A töklámpás  formájában, mindkettejük chakráját felhasználó FRS volt és a kis nyugdíjas meg sem érezte. Akkor meg mit pattog azzal a "bijuu bomba"' cuccal? Kishimoto kezd nagyon gáz lenni és irracionális.  Tényleg kezd nevetségessé válni ez a manga is ( bleach után ) rohadtul unalmas hogy klisék és egymást keresztező és ütő szituk sora azóta folyamatosan hogy Konohamaru is ( már lassan ki nem ) tudja a rasengant.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 07, 21:15:29 írta picassopeter » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #8413 Dátum: 11 szep 07, 21:17:30 »

Öcsééééém... Ez a Raikage három hónapos gyerekként is minimum vasúti sínt evett reggelire és gyémántokat rágcsált nasiként.

Amúgy LOL, nem is Kakashi alkotta meg a Chidori-t elsőként, hanem ő. És képes volt egymaga lepofozni a Hachibi-t - ráadásul nem végtelen Senjutsu chakrával és két másik segítővel, a fejében.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8414 Dátum: 11 szep 07, 21:30:29 »

picassopeter:Annyiban különbözik a bijuu-bomba az frs-től,hogy kb. 30-szor erősebb...Ja,amúgy:dodai mondta hogy a sérülésről a mellkasán a 4. sem tudta többet.A hokagéra,vagy "A,,-ra gondolt? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 07, 21:36:08 írta IndianA » Naplózva
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!