24 szep 28, 18:11:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 558 559 [560] 561 562 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2481242 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #8385 Dátum: 11 szep 04, 19:51:36 »

az oké, h ráveszi, dr aztán ugyanúgy használhatja az edo tenseit, miután megszüntette, és akkor már itachi sem lesz jó fiú...
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8386 Dátum: 11 szep 04, 21:08:56 »

Nem biztos hogy így van ez,kabuchimaru biztos hogy felkészült erre,szerintem az edo tenseit valahogy máshogy fogják megállítani.Kockázat,szerintem kabutó nem hazudott,nincs kockázat,de gyengepont kell hogy legyen.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8387 Dátum: 11 szep 04, 21:23:29 »

Azért van kockázat is amiről eddig tudunk. Például mint most Itachi. Kabuto maga ellen hangolt egy baromira erős ninját. Bár az is igaz szerintem, hogy Itachinak esélye sincs ellene jelen körülmények között. Viszont Ithachi szerintem tudja ezt és a célja nem Kabuto, hanem a jutsu elpusztítása. Szerintem Kabuto nem szórakozásból mondta Madarának is, hogy a sharinganos genjutsuval rákényszerítheti a feloldásra. Baromi nagy csapdába esne Madara vagy bárki aki ezt megpróbálja. Kabuto egyáltalán nem fél vagy tart a sharinganos genjutsuktól. Valamit biztos kitalált ellene. Ő a Rin'negantól fél.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8388 Dátum: 11 szep 04, 21:31:28 »

Teljességgel igazad van. Nevet Amúgy sokan azt mondják a 2.mizukagét gaara fogja legyőzni,szerintem nem,mert könnyen elképzehető,hogy a 2.mizukage tud víz elemet is.Szerintem ő vele oonoki fog végezni.,és ezzel felülmúla muut.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8389 Dátum: 11 szep 05, 19:00:46 »

Mondjuk és azon csodálkozom, hogy Itachit hogy nem tudja 'elbocsátani'? mert oké, hogy kicsúszott a kezei közül, de mégicsak ő cibálta vissza...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8390 Dátum: 11 szep 05, 19:06:16 »

Lehet h ö hozta vissza de a kapcsolat akkor jött létre köztük mikor belehelyezte a fejébe a pecsétet.
Azzal h a pecsét át lett írva a kapcsolta is megszűnt teljesen köztük ( de ha tévedek bocs ).
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #8391 Dátum: 11 szep 05, 20:11:34 »

teljesen nem, csak irányítani nem tudja
Naplózva
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #8392 Dátum: 11 szep 05, 22:20:29 »

Visszavinni hívni sem tudja... szerintem első dolga lett volna és visszahívja, ha tudja. Kérdés, hogy a jutsu Itachin meddig tart.
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8393 Dátum: 11 szep 06, 08:18:13 »

Kabuto mondta Madarának, hogy megtudja szüntetni a  jutsut. Még a kézpecséteket is elmondta. Hogy miért nem szüntete meg Itachi felett? szerintem azért mert mindenki felett megszüne. Azt mondta ez amolyan idézéses technika.  AZ idézéseknél meg valamiféle "szerződés" köttetik.  Lehetnem a technikát szünteti meg, hanem ezt a szerződést. ÉS ha bevetné, akkor többet nem tudná használni a jutsut. A koporsós megidézzés az emg egy teljesen más technika.. A túlvilágról egyszer idézi meg őket, és a koporsós idézéssel meg "szállítja".
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #8394 Dátum: 11 szep 06, 09:46:11 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/550/10

Itachi azt mondja hogy az Edo Tensei került érvénytelenítésre vagyis őt nem bírja megszüntetni. Lehet nem értem pontosan amit mondani akarsz, de az Edo Tenseinek biztos hogy része az hogy koporsóban idéződnek. Nem csak úgy instantban, magyarán együtt jár a kettő, ha meg visszaidézne mindenkit, Itachit akkor sem tudná amíg a Kotoamatsukami meg nem szűnik. Meg elvileg az Edo Tenseinél a szerződés annyit jelent, hogy kell hozzá az alany DNS-e. Szal amíg a normál idézésnél az idéző DNS-e kell, addig itt azé akit meg akar idézni. No offense remélem nem beszélek el melletted.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8395 Dátum: 11 szep 07, 06:28:43 »

...

Moderátor:

Tudnivalók erről a témáról:

Naruto manga téma:
- Az éppen aktuális (vagy esetleg 1-2 korábbi) rész kivesézése és esetleg normális jövendölések a következő fejezetetekre vonatkozóan. Ha egy szereplőt akartok kivesézni, akkor azt az adott szereplő témájában kell. Ugyanez vonatkozik a jutsukra is.
- Spoiler szigorúan tilos, aki ezt nem tartja be, 3-tól... sok napig terjedő kitiltásban részesülhet.


Az "Edo Tensei és egyéb tiltott jutsuk" téma: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=251.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #8396 Dátum: 11 szep 07, 15:31:32 »

nos kint van az új manga ,mit mondjak abba reménykedtem ,hogy Sasuke fog kicsit villogni az új szemeivel ,sajnos nem így történt.

Mit ne mondjak a raikage kemény ,már túlságosan is ,azért sima villám pajzzsal kibírni egy szél elemű rasehshurikent ,hááát nem tudom ,elég nagy túlzás szerintem.Gondolom a következő részben Naruto bevet egy bijuu bombát és legyűri a kagét ,majd jönnek Gaaráék.
Naplózva
89Csabi89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #8397 Dátum: 11 szep 07, 15:54:06 »

nos kint van az új manga ,mit mondjak abba reménykedtem ,hogy Sasuke fog kicsit villogni az új szemeivel ,sajnos nem így történt.

Mit ne mondjak a raikage kemény ,már túlságosan is ,azért sima villám pajzzsal kibírni egy szél elemű rasehshurikent ,hááát nem tudom ,elég nagy túlzás szerintem.Gondolom a következő részben Naruto bevet egy bijuu bombát és legyűri a kagét ,majd jönnek Gaaráék.


Jajaja Mosolyog Ez eléggé el lett tolva, plána hogy Sasuke chidori-ja is képes volt kis sebet ejteni a pajzson ami ugye villám villám ellen volt, és egy Rasen shurriken is van olyan szintű technika... sőt, és az szél elemű, és ha jól tudom a szél veri a villámot Mosolyog
Naplózva

Az aláírást a moderátor (Chakra) törölte, mert magasabb volt, mint 200 képpont. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8398 Dátum: 11 szep 07, 16:03:05 »

hát a mai résztől nem estem hasra. Nekem nem tetszett nagyon, megint idő húzás volt, van, és a köv rész címe is erre enged következtetni.
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8399 Dátum: 11 szep 07, 19:05:55 »

Nekem bejött a heti rész, pont az tetszett benne hogy kicsit lelassultak a dolgok. Az előző fejezetben  Muu-t 4 oldalal lerendezték, ahhoz képest ez sokkal jobb volt. Bár igaz ami igaz, ha a megmaradt két kage közül kéne választani, én is inkább a Mizukagét nézném szívesebben smirksweat.
Felemelő érzés volt látni, hogy Naruto még mindig tud ötletesen harcolni mint ahogy azt már láthatuk tőle régebben Nevet. Jól megjáratta azt a Rasen Shurikent   Nevet.
A Raikage viszont télleg túl van tápolva egy pöppet, ha egy RS vágnak hozzá, a minimum hogy legalább öt percig regenálódjon, erre meg meg se lett karcova bőre. Kicsit terminátor stílusa van.A hege meg Harry Potter villámára emlékeztett, szal télleg jól bírhatja a támadásokat ikszdé.
Ami egy jó ideje zavar am , hogy Naruto kajak egy klónnal aláz mindenkit a csatatéren  ? Tudom hogy kb egy erőseka klónnal, de kissé illúzióromboló az egész  >.<#.

Összegségében jó volta heti adag, bár ha jól tudom ez volt a kötet utolsó fejezete ,szal vártam valami jó kis csattanót, de úgy látszik be kell érnem Naruto bjuu bombájával.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 07, 19:08:23 írta mateee-kun » Naplózva
Oldalak: 1 ... 558 559 [560] 561 562 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!