24 szep 28, 22:20:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 555 556 [557] 558 559 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2481433 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #8340 Dátum: 11 szep 01, 15:17:55 »

Nekem nincs semmi bajom Sasuke új szemeivel. Lehetne valamivel ötletesebb, de szerintem jó így. A felemásság elsőre nem tetszett, aztán elfogadtam, az sem olyan rossz (amit batai linkelt szerintem kifejezetten rossz, számomra akkor már inkább ez: http://i52.tinypic.com/j5ck0x.png ). A kombinált rasenganok ötlete is tetszett nekem, bár magyarul elég hülye neve van. Muu-t nem bánom, hogy ilyen hamar legyőzték, nem érdekelt túlságosan. A Mizukage viszont igen, remélem, ő marad utoljára. Sasuke nem hiszem, hogy követni fogja Madarát, ahogy arra számítani lehetett. Azért kíváncsi vagyok, melyik csatatéren fog felbukkanni, már ha fel fog.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8341 Dátum: 11 szep 01, 15:25:21 »

Ja,a Mizukagére én is kíváncsi vagyok.Szerintem nehéz lessz legyőzni,saske ems-e meg jó és kész Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 01, 15:27:22 írta IndianA » Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #8342 Dátum: 11 szep 01, 15:41:11 »

Hát igen a manga hozta a szokásos formáját. Naruto új rasenganja hát nem is tom de bonyolultabnak látszik mint hogy csak így a harc hevébe ki lehessen találni egy ilyet. Sokkal szívesebben fogattam volna ha kb. anyit edz rá mint a rasenshurikenre, mivel ezt is azért ha bele gondolunk elég nehéz megoldani hogy nincs semmi össze köttetés a fő rasengan között de még is körülötte ott van még három és még nem is használja a kyubinak a chakra kezeit http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/553/3 kicsit fura hogy gondolt egyet és akkor egy ilyen technikát össze hoz ahoz képest pedig elég nagy a pusztító ereje... szóval ez így nagyon nem jött át...
Sasuke FMS-éről én csak anyit tudok mondani hogy elléggé leszűkült szegény rajzolónak az arzenálja mivel elég sok fanart készült ezzel a témával kapcsolatban és feltételezem nem akart olyat ami már más valakinek a fantáziájából született, szóval úgy gondolom hogy ez volt a minimum és a maximum amit kilehetett ebből hozni
Egyébként batai15 ez nekem is sokkal jobban tetszik mint a mostani dehát ez van ezt kell szeretni Nevet
Még valami így a támadásról elég király lenne most ha Sasuke vissza se hívná többé az FMS-ét sőt hogyha Susanoval mászkálna a csatatéren aztán csak így gyujtogatná a fehér zetsukat és a shinobi haderő tagjait ikszdé
De most hogy így láttam Sasukét szerintem erősebb mint Naruto, mivel sharingannal elnyomja a róka erejét (javítsatok ki ha tévedek), a rasenshuriken semmi mert felerősíti az amaterasujat és marad a remete forma amivel végülis nem tud közel kerülni ha Sasuke a Susano belsejébe marad szóval eléggé legyengültek Naruto eséjei Ördögi
Naplózva
t.felix
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Válasz #8343 Dátum: 11 szep 01, 16:27:18 »

naruto végül majd valahogy legyözi sasukét és madarát.de birnám,ha itachi lezuzná kabutot.sasuke nagyon kemény lett.naruto még erösebb lesz,mint most,ha a rókával békétköt teljesen.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8344 Dátum: 11 szep 02, 13:20:07 »

Időközben kijött (lassan 1 hónapja) az 57. kötet borítója. Nem tudom, ki mennyire látta.
http://www.saiyanisland.com/2011/08/naruto-manga-volume-57-cover-released-hq/

Egész pofás.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ram-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 25


WWW
« Válasz #8345 Dátum: 11 szep 02, 14:24:52 »

Nem rossz a borító, de nekem az előző jobban tetszett, de csak mert Kinkaku meg Ginkaku ott virított a közepén és valamiért nekem ők ketten nagyon bejöttek Mosolyog tetszik ez az indiános beütés Mosolyog

Ez az 57. meg olyan igazából semmit mondó fajta... legalábbis nekem ez a véleményem
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 02, 14:27:03 írta ram-kun » Naplózva

Aki másnak vermet ás.... az a sírásó!!! ikszdé
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8346 Dátum: 11 szep 02, 15:50:12 »

Kezdünk eltérni a témától.A következő fejezetben remélem sasuke erejéből többet is láthatunk,és lehetségesnek tartom,hogy a fejezet végén megjelenik narutóék előtt pein legújabb 6 útja.
Naplózva
Juby
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #8347 Dátum: 11 szep 02, 18:09:03 »

Jó fejezet volt.Sasuke susano'o-ja nagyon tetszik,de valaki észre vette e hogy Itachié nagyobb.Az 552-es oldal elejét ,és az 553-as oldal végét egymás mellé állítva feltűnő a méret különbség.Ez csak azért vicces mer az apja is mondta neki hogy Itachi tűz dzsucuja nagyobb.Szegénynek remélem nem lesz kisebbségi komplexusa ha összefut a bátyóval.Narutó razengan változatain nem kell meglepődni,hisz nem túl kreatív a srác,valószínűtlen hogy komoly más szél elemű technikákat meg fogy tanulni mint Donzuo.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #8348 Dátum: 11 szep 02, 18:15:03 »

ááá  ne  olvasd a wikipédiat ..
dzsucu = Jutsu
razengan = ransengan
donzou = danzou..
egyébként nem tudhatni hogy:
a) nem e módosítható a mérete
b)Sasuke milyen magas barlangban volt
Naplózva

Juby
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #8349 Dátum: 11 szep 02, 18:20:57 »

Köszönöm a kijavítást.Igaz amit mondasz,de susano'o az a legjobb védelem szerintem ha tudta volna sasuke simán kitörte volna a barlang tetejét.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8350 Dátum: 11 szep 02, 18:25:46 »

Nem túl kreatív? Ilyet mondani azért elégé durva rá mondani, az első számú kiszámíthatatlan ninjára Mosolyog
Hát Sasuke megjelenése nem nagyon jöt be. Nem bántam volna ha még 2-3 hónapig nyugiba marad.
Így most megint hallgatni/olvasni kel az ostoba öntelt szövegelését (Amúgy sejtetem amit Sasuke feltűnik szinte az összes szereplőről rögtön megfeletkeznek, nem tudom mit lehet kedvelni abban az alakban. Az elismerem a teknikái ot vannak).
Remélem a 3 rejkage vs Naruto harc sebesség harc lesz. És majd néznek a sereg tagjai h hol vannak ezek vajon (szerintem az nagyon ott lenne) olyan gyorsan mozognának. Nevet
Jó lenne az is ha mutatnék a többi klont is h mit csinálnak hol járnak.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8351 Dátum: 11 szep 02, 19:58:04 »

Nem hiszem hogy ez a narutó klón lenne,túlzás lenne azért ha egy kagebunshin ilyen erős lenne...
Naplózva
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #8352 Dátum: 11 szep 02, 20:13:06 »

Elvileg ugyanolyan erős mint a használó, csak ha megsérül eltűnik. Sokszor láthattuk már...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8353 Dátum: 11 szep 02, 20:16:13 »

Az árnyékklón ugyan olyan erős mint az eredeti személy. Teljesen ugyan azt tudja minden tulajdonságában és technikájában. Hátránya egyedül az, hogy ha találatot kap akkor könnyen megsemmisül, illetve a velük megszerzett tudás és a fáradság is visszaszáll az eredeti tesztre ezzel terhelve Narutot. Például ugyan annyi chakrával rendelkezik mint Naruto, így nem is lehet megkülönböztetni az eredetitől még byakugannal sem. De éppen ezért felmerül mindjárt egy olyan kérdés is, hogy mivel minden egyes klón megidézésénél osztódik a chakrája, akkor mennyi chakra lehetett nála amikor harcoltak Nagato ellen. Röviden a valódi erejénél sokkal gyengébbnek kellett lenni abban a harcban.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #8354 Dátum: 11 szep 02, 20:57:05 »

Vajon magyarázható ezzel az hogy az A ellen vívott csata óta nem láttuk gyorsan mozogni narutot? Mivel röktön utána volt a szétosztódás Gondolkozik vagy az is lehet hogy már gyorsan mozog csak nem érzékeltetik velünk Hmm?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 555 556 [557] 558 559 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!