24 szep 28, 22:18:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 554 555 [556] 557 558 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2481422 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8325 Dátum: 11 aug 31, 17:46:15 »

Ksihi amúgy merítene a fanok rajzaiból is ? mert jóval régebben láttam egy képet, fanart-ot, ami narutót az uj fromályában ábrázolja, és abban pont egy ilyen planet rasengan volt... csak kicsitt másabb, de majdnem ugyan az.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8326 Dátum: 11 aug 31, 17:47:34 »

Az szép, hogy a délután folyamán 3 oldalt is megpakoltatok hsz-ekkel. Sajna csak a feléig volt idegzetem végignyáladzani, elnézést.

Tévhit legyőzése:
Sasukénak nincsen új ruhája. Ugyanez a köntös volt rajta a műtétje óta.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/515/7
És ez egy lábadozó ruci vagy mi, sz'al nehogy bárki is azt higgye, hogy ebben fog a harctéren megcsillanni a mi pózer fiúkánk. Mosolyog

Ennél a Bolygó Rasengannál akkora facepalmet nyomtam, amilyet eddig soha.. Ezek a kombinált Rasenganok már olyan szinten szánalmasak, hogy buhah.

Sasuke FMS-e pedig egyenesen gagyi. Eddig is túlzottan csicsás volt. Most már szavak nincsenek rá. Én Kishi helyében inkább elvettem volna egy keveset az előző elemekből, és Itachiéval helyettesítettem volna.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8327 Dátum: 11 aug 31, 18:09:04 »

újra megnéztem Sasuke új" isten állat kancsó vagyok" szemeit, Daninak igaza van, csicsás! Vissza vonom a félelmet keltő jelzőt! Inkább homáros és nem elrettentő. Az hogy Zetsut ki iktatta arra 4 teóriám is van:

1: Nem akarta hogy Madara tudja már harcra kész mivel nem bízik benne.Ha Madara tudná hogy teljes erejében van játszaná neki a főnököt és dirigálna, amit mint tudjuk Sasuke nem nagyon tűr el senkitől.

2: egyáltalán nem bízik Madarában és tesz az ő terveire. Arra várt hogy a szemei 100%-on legyenek így a "tér megfigyelő kamerát" kiiktatta hogy Naruto után mehessen.

3: Nem bírta Zetsu képét.

4: ahogy a képen is látszik, ki akarta próbálni mit is tud az új ereje elsőre.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 18:11:44 írta picassopeter » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #8328 Dátum: 11 aug 31, 18:16:30 »

1. Csicsás? 3 + fekete vonalat belehúzott az eddigibe. Madara FMS-éből is gondolhattátok volna, hogy nem két karika lesz..
2. Kinyírta Zetust.. szerintem csak felkelltt és kinyírt valakit. Semmi plusz szándék nemvolt benne szerintem. Max hogy kirpóbálja a szemeit..

3. Valami furát vettem észre!!! Sasuke nem a Susanooban áll, hanem a Susanoo előtt!! :O Most vagy Kisi hibázott, vagy a Susanoo-t saját testétől függetlenül is képes lesz materializálni.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8329 Dátum: 11 aug 31, 18:41:56 »

Eddig sem feltétlen kellett a Susanon belül állnia a használónak.
Itachi:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/552/4
Sasuke:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/477/7

Zetsu miatt pedig szerintem nem kell aggódni. Volt már rá példa, hogy megölték. Lásd Raikage kitörte a nyakát. Igaz, itt teljesen meg lett semmisítve. De valszeg az lesz, hogy a fekete Zetsu létrehoz egy másikat.
És igen, az utolsó oldalon még ki is van mondva, hogy valakin ki kellett próbálnia az új képességeit Sasukének. kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #8330 Dátum: 11 aug 31, 19:24:58 »

végre Nevet megjött az új rész és láttam sasuke fms-ét meg susanoo-ját és sok mindent de nem tudom elképzelni a harcát narutoval mert elég erö fölényben áll sasuke na mind1 meg tetszett naruto rasengsan variációja. szerintem: ezek fognak történni......
1. itachi megtalálja kabutót és megküd vele közbe ugrikbe sasuke és megmutatja kabuchimaru az ütökártyáját és itachit elveri de sasuke bosszúból szépen megöli az ütökártyáját meg kabuchimarut.
2. naruto leveri a raikagét közbe gaara és tschuikage elveri szépen a mizukagét és bee-vel még nem tom mivan de lehet csak egy klón volt az a naruto aki leveri a raikagét és ha így van akkor jön a 3. részlet.
3. naruto és bee megy tobi/madara felé és közben összefut majd naruto klónja kakashi csapatával akatsuchi meg daruiéval meg mifunééval meg segit nekik de naruto majd összefut valakivel persze nem sasuke de erös ellenség lehet.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8331 Dátum: 11 aug 31, 21:43:05 »

Jó fejezet volt,csak eggyet hiányoltam.Muurol nem delt ki szinte semmi.Pl.miért nem maradt láthatatlan?Sasuke mankegyoya tetszett,narutó is jól tolja a rasenganokat.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #8332 Dátum: 11 szep 01, 08:27:35 »

Jó volt ez! Mosolyog Sasuke Amaterasus Susanoo kardja érdekes... Szegény Zetsu nem örült a tesztalany szerepnek.  Pojén
Kivi leszek, hogy ő képes e a Yata tükörre bár első ránézére nem, inkább a pusztító ereje nőt meg jobban. Kishi meg lassan kifogy  a rasengan kombókból, bár nekem semmi bajom nincs velük, tetszenek. Mosolyog
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8333 Dátum: 11 szep 01, 12:34:10 »

Azon gondolkozok Temati és az az öreg fosszer mondta h a 3 reikage (nem tudom hogy írják bocsi) megállitásához több szél elem használó kel.
Lehet h Naruto mos mutat pár új szél teknikát. Jó lenne ha olyanokat nyomatna mint Denzo.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #8334 Dátum: 11 szep 01, 12:40:59 »

őő nemhiszem.. mivel naruto előhozza  a giga-mega-atom-alfa-bolygó-oodama kyuubi rasenshurikent amiből majd a 3. leteríti... smirksweat komolyra véve a szót.. szerintem a kövi részben sasuke ismerkedni fog a képességeivel de új dolgot nem igen fog mutatni.. azt majd csak éles harc közben
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8335 Dátum: 11 szep 01, 12:55:28 »

Biztos nagyon jó a 3. raikage de nem tudom, miért egyedül szél elemmel akarják megtartani az öreget. Szélelemmel csak semlegesíteni tudják az öreg szélelemét viszont a tűz erősebb nála. Most nagyot csalódtam Temari elemző és stratéga képességében. Eleve ha tudták, hogy az öreg szélelemű, baromira gyors és erős akkor a mozgási lehetőségeit kellene lecsökkenteni. Ezt pedig a földeleműek tudják a legjobban megtenni majd a szél alapú támadásait szél és földelemmel kivédeni de legalább lecsökkenteni a hatását. A tüzelem használókkal pedig megsemmisíteni majd amíg össze nem szedi magát addig lepecsételni. A víz és a villám elemmel rendelkezőket pedig kihagyni ebből a csatából vagy csak közvetlen, esetleg utolsó védelmi vonalban felhasználni mivel a villám gyenge a szél ellen míg a vízhasználat csökkentené a tűzhasználók támadásainak erejét. Szerintem ez az alap egy ilyen személy megfogásához.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 01, 13:06:18 írta rini67 » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8336 Dátum: 11 szep 01, 13:08:29 »

a 3. raikage nem szél hanem villám elemet használ azért mennek narutoék széllel...
egyébként jó lett sasuke Fms-e nem gondoltam hogy ilyen lesz
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #8337 Dátum: 11 szep 01, 13:23:32 »

Hey emberek, nem tudtam túlzottan átolvasni minden hozzászólást, de mindenki csak Sasukéról beszél, Narutoról, meg max a 3. Raikagéról. Muuról mindenki elfeledkezik. Nem volt rendes elbúcsúzója, akart valamit mondani, hogy ővele vigyázni kéne... és ott a pecsét. Szerintem még fog szerepet kapni. Sasuke új sharinganja hát... többre számítottam, de ezt már kifejtettem, korábban, hogy Itachi és Sasuke MS-ét kb lehetetlen eggyé olvasztani, hogy az még jól is nézzen ki.
Sasuke Susanoojának (most már tagadni se lehet Nevet) Tengu páncélja van Nevet Még pár megjegyzés: az MShez tényleg csak lelki trauma kell, nem kell megölni a legközelebb álló személy, mert Itachi nem is ölte meg Shisuit Nevet:D Akkor most felmerül egy kérdés: mióta van Itachinak MS-e Nevet És Naruto új Rasenganjai... bénák. Rasenshuriken, meg sima rasengan is elég elég lenne, aztán annyi:D
Rininek üzenem: a Föld elemet veri a villám elem, a Raikage meg villám, és szél elemű. A föld elem lehet, hogy nem a leghatásosabb ellene. Putir, olvasd el mégegyszer azt, amit a félszemű mond, ott mondja, hogy van egy justuja, amiből egy fuvallat is halálos Nevet
Naplózva
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #8338 Dátum: 11 szep 01, 13:54:29 »

Muu nem magáról beszél. Hanem az öreg fószernek mondja hogy, hogy a helyében nem bízna meg az ESH-ban (Egyesül Shinobi Haderő) Nevet-
Naplózva

ram-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 25


WWW
« Válasz #8339 Dátum: 11 szep 01, 14:27:03 »

Hát nem tudom mi baj van Sasuke szemeivel, szerintem nagyon jó lett gyakorlatilag az eddig meglévő mangekyou belsejében most lett egy Itachi mangekyou-jára hasonlító szimbólum, nagyon kíváncsi vagyok mire lesz vele képes... Mosolyog

http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2011/244/d/3/sasuke_by_ram123x-d48ifpb.png

Kicsit fel is buzdultam... így született meg ez a színezett kép... nem lett a legjobb de nekem tetszik és csak ez számít ikszdé
Naplózva

Aki másnak vermet ás.... az a sírásó!!! ikszdé
Oldalak: 1 ... 554 555 [556] 557 558 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!