24 jún 01, 03:03:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2169204 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #5040 Dátum: 10 okt 15, 20:12:20 »

ha tényleg Kakuzu + Sasori és mindenki visszajön Hidan és Kisame kivételével, akkor is ha úgy vesszük, az Akatsuki majdnem hogy ép és teljesen működő képes, ok, 5 kage 10 ember ellen, de Shiro Zetsuból van 100 ezer, plussz a visszahozott tagok egyenként is felérnek egy sereggel! Kabuto nagyon jól kidolgozta ezt a helyzetet, de érdekelne hogy miért hagyott nyomokat maga után, mintha pontosan azt akarná hogy rájuk bukkanjanak. Azért Deidara "belépője" sem volt egy stealth megoldás, eléggé magukra voták a figyelmet. Az öreget meg nem szabad leírni, eléggé komoly volt a kage találkozón is!

Itachi meg hiába is kapná vissza a teljes önmagát, a megidézőnek kell engedelmeskednie. Ezt mondta az első is mikor rá eszmélt hogy Edo Tensei miatt van az élők világában, és Orochimaru hozta vissza.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 15, 20:15:10 írta brian » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5041 Dátum: 10 okt 15, 20:34:36 »

Már Sasori is megmondta, hogy Deidara alkalmatlan a rejtőzködő behatolásra.  Nevet

Azért abban sem lehetünk biztosak, hogy valamilyen jutsuval nem lehet a megidézett személyt szembefordítani a megidézővel szemben. Olyan aki képes az agyban turkálni szerintem megtudja tenni ezt. Márpedig ilyen van Narutoékkal is.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #5042 Dátum: 10 okt 15, 20:41:07 »

Hát igen. Olyat mondani Dei-nek, hogy "Nagy bombát akarok!" olyan, mintha egy 6 évesnek mondanád hogy holnap karácsony lesz.

Kétlem hogy Kabuchimaru olyan elővigyázatlan lenne, hogy nem számol a szembefordítás lehetőségével (már ha lehet, ugye).
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
eszti-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 77

CsiziDani..It's YOU!!o.0


WWW
« Válasz #5043 Dátum: 10 okt 15, 20:46:09 »

Hát én csak annyit mondok hogy mint mindegyik narutó manga fejezet ez is ígéretesnek néz ki( sőtt!) szóval még nagyon sokat kellesz izgulnom a folytatásig Nevet.....kíváncsi vagyok hogy hogy fogják magukat "kiharcolni" ebből a helyzetből Nevet és a következmények..Nevet áhh... Nevet(Y)..inkább most én nem osztom meg az elméleteimet ezzel kapcsolatban Nevet
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5044 Dátum: 10 okt 15, 20:55:22 »

Banyek... Deidarát irányította még így is, hogy tudatánál volt =11. oldal.
Tsuchikage "repülős" jutsuja a manga elején ahogy elkezdte a kísérőit(akik elméletileg vérprofik) felruházni vele az totál kész mintha gyerek nap lenne, a tatu fütyiről nem is beszélve...

Manda 2.0-nak meg lába van?! 7. oldalon és a 10. en is látom(ez tényleg fejlődés egy kígyóhoz képest kabuto nem hazudik Nevet )


Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5045 Dátum: 10 okt 15, 20:59:20 »

Én is úgy gondoltam, hogy "már ha lehet". Viszont mindenre felkészülni sem lehet ha már itt tartunk. Minél több szabadságot engedélyez a megidézéskor a meg idézetnek, annál könnyebb szembefordítani a megidézővel. Több a lehetőség a szabadság miatt.
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5046 Dátum: 10 okt 15, 23:09:21 »

Ez jó fejezet volt,bár úgy gondolom kabuchimarunak 1 csöppet nagy az arca...Deidarát ráküldeni a saját falujának a kagéjára nagy felelőtlenségnek tűnik nekem....Úgy értem valószínüleg a vénember ismeri Deidara technkáit (Talán rokonok is?Ki tudja...) még kéne oda minium Sasori vagy Kakuzu...Meg hát azt hiszi 1edül lepofozza a 8 és 9 farkú Jinchurikijét...Hát látszik hogy Kishi ki akarja egyszerüen írni a mangából Kabutót úgy mint anno Danzout.De nagy harc lessz remélem 1 pozitív karakter is elpatkol Ördögi (mondjuk....Yamato? Nevet )
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5047 Dátum: 10 okt 15, 23:26:38 »

Nem tudom véleményem szerint lehet nagy arca Nevet. Szerintem pontosan tudja, hogy mit csinál és egy ilyen velejéig romlott kétszínű mocskos figurát mint ő akit zseniális elmével áldottak meg az égiek nem hiszem, hogy egyszerű party lenne. Narutot meg Kabutonak nem hiszem, hogy nehéz lenne kiiktatni ha akarná Naruto lehet brutális erőre tett szert, de az esze még mindig annyi mint egy döglött hintalónak :/.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 15, 23:27:38 írta Train » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5048 Dátum: 10 okt 15, 23:43:02 »

Szerintem meg nem. Így ránézésből úgy nézne ki, hogy egy zseni harcol egy lökött gyerekkel de valójában egy zseni harcol egy ravasz és nagy ellenállású serdülővel, aki már nem az aki volt a korábbi összecsapásaik alkalmával. A sennin móddal még Kabuto sem ismerkedett meg. Tehát fogalma sincs, hogy mivel áll szembe. Ráadásul most még a róka chakrája is növeli Naruto erejét és képességeit nem beszélve arról, hogy Naruto új képességekre is szert tett. Szerintem a villanás csak a jéghegy csúcsa amit látunk tőle.
Naplózva
VajkThor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 3



« Válasz #5049 Dátum: 10 okt 15, 23:48:40 »

Amúgy ha Kishi nagyon be akarna keményíteni, akkor hibrid Kabutoval feltámasztatná a Yondaime-t, esetleg Jiraya-t, és őket küldené Narutora. Na az elég beteg harc lenne...  Ördögi Nem szeretném mondjuk annyira, de ki tudja? >.<#
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5050 Dátum: 10 okt 16, 07:13:39 »

nagyon jó rész volt, és igen manda2.0 lábas, szóval már sárkány. GG kabuto, ö az első sárkányidéző. meg valszeg az utolsó is, mert itt lassan meghal. ^^ bár  a csörgőkígyó farkat nem értem, meg azt se hogy miért kobra feje van, de mindegy is, mert jol néz ki Nevet
lol és a hím az hím rész odavágott Nevet
http://fc03.deviantart.net/fs35/f/2008/292/0/a/Neo_Daikaiju_MANDA_by_Dino_master.jpg
http://roberthood.net/blog/wp-content/uploads/2008/05/manda1963.jpg


google ezt adja mandára Nevet



Off a 8. oldal az vmi official szinezés  itt csinálta vki?
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 16, 08:12:42 írta Zer0 » Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5051 Dátum: 10 okt 16, 08:14:48 »


Nem volt rossz fejezet, csak a szigetteknőst sajnáltam, hogy felborították. Ez már állatkínzás...  >.<#
A tatus jelenetek nem voltak semmik  Nevet Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5052 Dátum: 10 okt 16, 09:15:47 »

csináltam egy színezést hogy jobb legyen Nevet remélem tetszik:
http://kepkezelo.com/images/62ahbwtmkdxwkh7mhp9.jpg
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #5053 Dátum: 10 okt 16, 11:17:33 »

Hát gondolom azért küldte Deidarat a Kage-ra, mert ugye az egy Edo Tensei Deidara és nem tud meghalni. Az meg nem kicsi handycap, hogy halhatatlan. És abból az öregemberből meg nem nézek ki olyan pecséteket amik visszafordítanák az idézést. És én is úgy gondolom, hogy Kabuto tudja mit csinál és elviszi a 8farkút. Legalábbis meghalhatna már vmi pozitív szereplő is.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5054 Dátum: 10 okt 16, 11:26:31 »

A kage találkozón Saskét mindenesül el tudta volna tüntetni azzal a jinton technikájával. Szerintem ez egy jó megoldás a mostani helyzetre, ha teljesen eltünteti Deidarát talán így is megszakítható a jutsu. (elvégre a hamu alól eltűnik az áldozat és ezzel a jutsu egyik fontos része/alkotóeleme kiesik)

ui: pöpec a színezés csak Manda lila volt Nyelvesít
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!