24 jún 01, 02:08:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2169157 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4995 Dátum: 10 okt 12, 15:53:14 »

Nem vitatom, hogy lehetne de nem Narutoék ellen kell bevetni. Megvan annak a saját helye ahol a megfelelő cél érdekében hasznosabb lenne. Ha itt bevetné akkor ellőné a poént és később már esélytelen lenne,hogy meglepetést okozzon. Gondolom nem szórakozásból nem mutatkozott már be annak a koporsónak a tartalma. Annak amikor meglátjuk ütni kell, méghozzá nagyot.

Én inkább azon lepődtem meg, hogy milyen gyors az a cápa gyorsúszásban a szárazon. Gondolom néhány nap azért eltelhetett mire odaért Madaráékhoz, sajnos azt nem mutatták hogyan teljesítette a távot ilyen gyorsan.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 12, 16:02:03 írta rini67 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4996 Dátum: 10 okt 12, 15:59:21 »

Kabutoro nem biztos hogy harcolni fog. Érdemes nem elfelejteni, hogy elvezette Konohát Tóbiáshoz, hogy megdobta Konohát korábban egy adatkönyvvel az akatsukiról, és hogy NArutoék egyébként is azért élnek még, mert Orochimaru mint "szövetségeseket" életben hagyta és hagyatta őket a shippuden legelején, amikor volt az a kis randi Sasukéval.
 Nem lennék meglepve, ha nem egészen ellenséges szándékkal akarná felkeresni NArutoékat.
  Valószínűleg, noha nem Konohával, de az akatsuki ellen van.

Én amúgy Orochimaru következő visszatérését is várom, nem meglepő módon Nevet
Ahogy egyre többet látjuk Kabuto kabala kígyóját egyre biztosabb vagyok benne, hogy ez egy, vagy több azon kígyók közül, amik Orochimaruból maradtak.
Más logikus funkciója nem nagyon lenne, így viszont van értelme, és Kishi ritkán rajzolgat össze meg vissza.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 12, 16:01:15 írta STM » Naplózva
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #4997 Dátum: 10 okt 12, 20:59:39 »

Kabutoro nem biztos hogy harcolni fog. Érdemes nem elfelejteni, hogy elvezette Konohát Tóbiáshoz, hogy megdobta Konohát korábban egy adatkönyvvel az akatsukiról, és hogy NArutoék egyébként is azért élnek még, mert Orochimaru mint "szövetségeseket" életben hagyta és hagyatta őket a shippuden legelején, amikor volt az a kis randi Sasukéval.
 Nem lennék meglepve, ha nem egészen ellenséges szándékkal akarná felkeresni NArutoékat.
  Valószínűleg, noha nem Konohával, de az akatsuki ellen van.

Én amúgy Orochimaru következő visszatérését is várom, nem meglepő módon Nevet
Ahogy egyre többet látjuk Kabuto kabala kígyóját egyre biztosabb vagyok benne, hogy ez egy, vagy több azon kígyók közül, amik Orochimaruból maradtak.
Más logikus funkciója nem nagyon lenne, így viszont van értelme, és Kishi ritkán rajzolgat össze meg vissza.

Az biztos hogy Kabuto szíve nem Tobiért ver gyorsabban, régebben ő maga is mondta hogy mind ők ( Oro és társai ) és konoha sem akarja az akatsuki létezését mind kettejük érdeke hogy eltűnjenek ( a kihalás veszélyének erőltetése   Nyelvesít )! Igen segített Narutóéknak, de kétlem hogy azért mert szimpatizálna velük.Kabuto sunyi volt már a legelején, rejtélyes alak, veszélyes.Most ő van abban a szituban hogy se Konoha sem tobi nem szívesen veszi hogy van.az viszont 100% hogy komoly csatákat fog vívni! sem Yamato sem a 2 jinchuuriki nem lesz vele elnéző. Főleg nem bee. Viszont érdekes hogy Ankóéknak direkt hagyott nyomokat maga után.....
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 12, 21:00:24 írta brian » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #4998 Dátum: 10 okt 12, 21:50:13 »

Hát én is kíváncsi vagyok, hogy Kabucsimaru mit is tervez tényleg olyan mit Gin sosem tudhatod, hogy mire készül. Nem tudom, hogy más gondolt-e már erre de valamiért beugrott az, hogy mi van ha az utolsó koporsóban nem Madara, hanem a 4. van és ugye tudjuk, hogy bele van pecsételve a róka másik fele és ha azt onnan  Tobi kiszedi akkor örülhet nagyon,mert még több Biju Chakrája lesz.  Naru nem tudom hogy tudná vagy akarná-e egyesíteni a rókát ( bár Narut ismerve ha módjában áll akkor egyesítené, csak hogy jól érezze magát Nevet ), de kíváncsi vagyok hogy bejön-e az elméletem.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4999 Dátum: 10 okt 12, 22:24:14 »

Én inkább azon lepődtem meg, hogy milyen gyors az a cápa gyorsúszásban a szárazon. Gondolom néhány nap azért eltelhetett mire odaért Madaráékhoz, sajnos azt nem mutatták hogyan teljesítette a távot ilyen gyorsan.

A cápák támadási sebessége 70 km/h, vagyis nem éppen lassúak. kacsint Plusz alapból vízben adta át az információt Zetsuéknak.

Kabutoro nem biztos hogy harcolni fog. Érdemes nem elfelejteni, hogy elvezette Konohát Tóbiáshoz..

Hoppácska, ezt el is felejtettem. Hm, trükkös lenne, ha a végén Tobi ellen fordulna Kabuto.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
paintes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #5000 Dátum: 10 okt 14, 12:36:30 »

Sziasztok

Csak egy kis érdekesség Kabuto Deidarát hogy tudta újra éleszteni? :O Hisz saját magát cafatokra robbantotta elv nem? Hacsak Kabuto nem találta meg az összes hus cafatot akkor elhiszem de ezt kétlem Nevet
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #5001 Dátum: 10 okt 14, 13:28:02 »

Nézd meg azt a részt, amikor Orochimaru harcol a Harmadikkal... ott elmondják hogy kerül oda az Első és a Második Hokage "teste+tudata" és akkor megtudod
Naplózva

Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #5002 Dátum: 10 okt 14, 14:28:37 »

Volt róla szó, hogy nem lesz a héten manga? Vagy csak szimplán késik? Már-már aggódok.. Nevet
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #5003 Dátum: 10 okt 14, 15:44:03 »

Nem tudom mi lehet a probléma, de a mangával folyton ez van.
Nem tudják pontosan, rendes időben kiadni.

Mangával az a helyzet, hogy szokásos a kihagyás, és a késés, de olyan még talán csak egyszer-kétszer volt, hogy korábban, meglepetésszerűen kiadták volna.

 Gondolkozik
Naplózva

CoLa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #5004 Dátum: 10 okt 14, 16:04:50 »

Milyen koporsókról van most szó? nem értem tisztán :s
Naplózva

tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #5005 Dátum: 10 okt 14, 16:16:35 »

ha koporsó, akkor Kabuto Edo Tensei jutsuja.
Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #5006 Dátum: 10 okt 14, 16:24:47 »

Nem tudom mi lehet a probléma, de a mangával folyton ez van.
Nem tudják pontosan, rendes időben kiadni.

Mangával az a helyzet, hogy szokásos a kihagyás, és a késés, de olyan még talán csak egyszer-kétszer volt, hogy korábban, meglepetésszerűen kiadták volna.

 Gondolkozik

Csütörtök és se anime se manga... :| (Animét úgy értem hogy filler és az olyan snassz..Nyelvesít)
Marad a türelemmel várunk kategória.. Mosolyog Pedig már feszülten várom a Kabucsimaru/Deidara párost.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5007 Dátum: 10 okt 14, 17:51:04 »

Mindent meg fogsz tudni, ne aggódj. :) Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy Chakra ez ügyben többet tud, mint te, nem rajta múlik, mikor jelenik meg. :)
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #5008 Dátum: 10 okt 14, 18:19:45 »

Húúúú emberek ez a mai fejezet szerintem ütős volt. Kabuto nem aprózza el.
Ami külön tetszett hogy Deidara sokkal nagyobb önállósággal bír mint annó azok a hullák amiket Orochimaru használt.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #5009 Dátum: 10 okt 14, 18:21:16 »

Na végre történt valami. Csak most megint 1hét a következő részig áááááá.
Nem tudom Kabuto mit tud kezdeni Bee & Naruto párossal. Talán, ha külön-külön, de ezt meg nem tudom, hogy tudná kivitelezni.
És remélem nem az lesz, hogy Kabuto csak Oro teknikáit fogja használni csak mindegyiket felerősítve.
Volt már az Edo tensei erősebb verziója. Most Manda erősebb verziója. Már lehetne vmi új is. Na, de remélem a következő fejezetben...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!