24 jún 01, 01:50:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 320 321 [322] 323 324 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2169127 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #4815 Dátum: 10 szep 24, 11:23:31 »

Lehet, hogy nem ide tartozik, lehet, hogy írták már, de a "Rikudo-sennin" nem lehet valójában egy tisztség? Azért kérdezem, mert a "do" vagy "dou" azt hiszem utat jelent (nindo, judo, aikido, stb.), a "roku" pedig hatot (az i és az o tudom, hogy különbözik), vagyis a név jelentése: "A hat út remetéje" Javítsatok ki, ha tévednék, én igazából nem tudok japánul, csak a szavak tűnnek ismerősnek.

Egész jól kombinálsz, ezzel csak az a bibi hogy ezt már lefordították, és magyarul az lett a neve "A hat út bölcse" de nem rossz meglátás mert japánul minden bizonnyal pont ezt jelenti!
Ami kisame halálát illeti, most nem számít hogy miért halt így meg mert végülis csak az ú.n. béke miatt amit madara / tobi ígért neki vetette oda, ha jobban belegondoltok annak a résznek nem az volt a lényege hogy most mi kisame rendes valódi full chakrás powerje, vagy hogy milyen tiszteletre méltó shinobi is, hanem ez a nyamvat tekercs amit elküldött a "Sith nagyúrnak" Kiröhög.

/Off:/ De én is unok vmit már, ezt a sok negatív hsz-t elveszitek a kedvem a fórumozástól, "kemény titkokat/fordulatokat hiányolom már jó ideje" ha elolvassátok Hiei D. Legend postját itt vannak a fordulatok, amiket úgy mondván hiányoltok mert szerintem nem csak Dant-C aki lenézte a flashbacket, nem tartotta érdekesnek Bee-t és narutó össze röffenését illetve kisame és konan halálát! De a legfontosabb dolog hogy jó sok oldallal ezelőtt még kombináltátok a dolgokat hogy mi lehetne majd stb. most tömören ennyit látok a hszekből hogy: SZ*R. Szerintem olvassátok még el párszor a mangát és rájöttök hogy mégsem olyan sz*r mint aminek hiszitek!/Off:/
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 24, 11:25:16 írta Morause » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4816 Dátum: 10 szep 24, 12:20:33 »

/Off:/ De én is unok vmit már, ezt a sok negatív hsz-t elveszitek a kedvem a fórumozástól, "kemény titkokat/fordulatokat hiányolom már jó ideje" ha elolvassátok Hiei D. Legend postját itt vannak a fordulatok, amiket úgy mondván hiányoltok mert szerintem nem csak Dant-C aki lenézte a flashbacket, nem tartotta érdekesnek Bee-t és narutó össze röffenését illetve kisame és konan halálát! De a legfontosabb dolog hogy jó sok oldallal ezelőtt még kombináltátok a dolgokat hogy mi lehetne majd stb. most tömören ennyit látok a hszekből hogy: SZ*R. Szerintem olvassátok még el párszor a mangát és rájöttök hogy mégsem olyan sz*r mint aminek hiszitek!/Off:/

Nem fogok veszekedést szítani, de miért baj az neked, hogy többségünknek nem azt adja a manga, amit annyira megszerettünk benne? Nem tetszik, kimondom. És? Attól még, hogy szerinted jobb, a mi negatív hozzáállásunk nem fog megváltozni.
Egyébként biztos nem véletlenül mondják egyre többen, hogy már nem az igazi a manga.

Akkor ennyi erővel te meg nézd vissza Itachi halálát, a Pein vs Kyuubit, vagy az előttük lévő bármelyik harcot. Mindegyik jóval többet fog nyújtani, mint a jelenlegi fejezetek.

Ismét megjegyzem, hogy semmiféle rosszindulat nincs a hsz-emben, csak sajna elég sokszor a legtöbb embernek bunkóságot tükröznek.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4817 Dátum: 10 szep 24, 13:30:10 »

A manga szerintem sem a legjobb formáját éli most. (sőt mondhatni a legrosszabbat), de valahogy csak kibírom.
Most már nem várom a csütörtököt.

Bár persze valakinek tetszik. Én őket nem értem meg, gondolom ők meg engem nem, de nem lényeg. Legyen mindenki Happy. (ez azt jelenti, hogy ha unjátok a Narutot, nézzetek Fairy Tailt, mert vicces)

Ember te ugyanazt a mangát olvasod, mint én, mert erősen kételkedem benne, ti mégis mit vártok egy a végéhez közeledő mangától????
Én éppen, hogy úgy látom, hogy a csúcspontján van a manga és bőven szolgál meglepetéssel, egyébként pedig itt már ne várjunk nagy bonyodalmakat, meg újabb komoly filózásra okot adó fordulatokat, közeledik a manga vége, már csak az egyes szálak lezárása és a végső harcok vannak hátra és persze Kabuto fogja még jelentősen meg kavarni a dolgokat, de ennyi, panaszra egyáltalán nincs oka senkinek, mert mindezeket Kishimoto sensei eddig parádésan vezeti föl és az elmúlt fejezetekben a történet rengeteg nagy kérdőjelét egyenesítette ki. Mosolyog

Sajnálatos, hogy egyeseknek nem tetszik, hogy a Kisaméhoz és Konanhoz hasonló emberkékre nem szánt hosszú időt, de ők MELLÉK SZEREPLŐK és attól, hogy Kishimoto sensei a szokásostól eltérően jobban kidolgozta őket, még azok is maradnak, egyébként pedig ha figyelembe vesszük mit képviseltek ebben a mangában, akkor elmondható, hogy teljesen korrekt módon lettek kiírva történetből. Mosolyog

Dant-C ha neked a Kyuubi támadásos rész nem szolgált semmilyen újdonsággal, akkor te minimum látnok vagy, mert bizony bőven volt benne új információ nem is kevés. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 24, 13:31:08 írta Csibe » Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4818 Dátum: 10 szep 24, 13:40:37 »

ÁTértékeltem ezt az utsó rész, mert végülis szép meg minden csak annyi minden történhetne és ilyenekkel mennek el egész fejezetek.. És jobb volt a manga régen, mert mostmár lehetne vmi akció vagy történjen vmi. Sok volt a mese. Pl Naruto hosszú mese fejezet után megtanulta irányítani a Kyuubit aztán meg eltöri a lábát és kész. Azt se tudjuk mit tud még...én meg tökre vártam, hogy na mi lesz ebből. Kisame tök erősnek volt beállítva erre meghal egy fejezet alatt. Konan gyengének volt beállítva és mondjuk nem is túl erős, de ő is k.o egy fejezet alatt. Aztán megint láthatjuk a hopp azt hiszed látni fogod Tobi arcát, de mégsem dolgot... És akkor ami érdekes lehetne (Sasuke, Kabuto stb.) egyszerűen elmarad. Áh remélem hamarosan beindul a dolog.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4819 Dátum: 10 szep 24, 14:27:11 »

Sajnálatos, hogy egyeseknek nem tetszik, hogy a Kisaméhoz és Konanhoz hasonló emberkékre nem szánt hosszú időt, de ők MELLÉK SZEREPLŐK és attól, hogy Kishimoto sensei a szokásostól eltérően jobban kidolgozta őket, még azok is maradnak, egyébként pedig ha figyelembe vesszük mit képviseltek ebben a mangában, akkor elmondható, hogy teljesen korrekt módon lettek kiírva történetből. Mosolyog

Dant-C ha neked a Kyuubi támadásos rész nem szolgált semmilyen újdonsággal, akkor te minimum látnok vagy, mert bizony bőven volt benne új információ nem is kevés. Mosolyog

Akkor olvasd el még egyszer az utolsó hsz-eimet, mert nem sikerült értelmezned őket. smirksweat
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4820 Dátum: 10 szep 24, 14:50:22 »

"Naruto megtudta a Kyuubi támadásának történetét. --> Semmi újat nem mondott az a flashback. Csak a tények lettek vizuálva." - by Dant-C

Szerintem jól értelmeztem, de ha közben megváltozott a véleményed, akkor bocs. Mosolyog

A többire meg azt tudom mondani, hogy akinek nem inge ne vegye magára. xDD
Naplózva

Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #4821 Dátum: 10 szep 24, 14:51:03 »

Madarának már beültette magának a rinnegant?
Mert ha igen,akkor megpróbálom összefoglalni,hogy mennyit erösödött töle.
Képes mind a 6 természeti elem használatára.
Ha használja a 6 ut technikát(ugye azt ismerjük),360-os lesz a látótere(bár én ezt erösen valoszinütlennek tartom,nem tudom elképzelni madarát ahogy beállit 6 testtel).
EMS+Rinnegan=nem ismerjük jelenleg(izanagi teljes használatához szerintem mind a 6 ut kell).

És nem utolso sorban a Bölcs egy táblát hagyott hátra,amiben a mangekyou sharingan összes titka le van irva +a Bölcs és a juubi története,amiböl a sharingan keveset lát csak,az ms már többet,de csak az tud mindent elolvasni ami rajta van,aki rendelkezik a rinnegannal(bár ezeket az infokat madara tudhatja,hisz elvileg tud mindent az ms-röl és a Bölcsröl).


Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #4822 Dátum: 10 szep 24, 15:19:26 »

most olvastam el a legutolsó mangát....
háát....öhm... nemtudok mit modnani végülis, csak annyit h Madara ismét erősebb lett és nagyon zsír az új szerkója Nevet
jöhetnek a harcok!! ideje h már Sasukéról is szó essen Nevet
várom, csak jövőhéten nem lesz manga  Szomorú
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #4823 Dátum: 10 szep 24, 16:02:43 »

Hmm... Gondolkoztam. ( Igen, nagy ritkán, de ilyet is szoktam. ) És szerintem Madara maszkja, össze függésben van, a "Hat úttal" jobban mondva, az erejével.  Persze, ez csak akkor igaz, ha nem jön ki egy még az eddiginél is régebbi Madara Story, ahol maszkot visel, és eltérőbbet.

Na, de a lényeg. Ugye ITT van a legrégebbi maszkja, itt még csak(?) a Sharingant ( és a Senjuk erejét, [ki tudja...] ) Birtokolta. És látszik is. A Vonalak a maszkján, amelyek késöbb majd ilyenné alakulnak, még csak oda próbálnak a szeméhez "kúszni".  Aztán ITT ( val'szeg, itt már övé a második út )már a "helyükön" vannak. Majd, mikor megszerezte a harmadik utat, a maszkja ismét változott, tehát, növekedett az ereje, és közelebb került a maszkja, a Juubi szeméhez... Ha lehet így fogalmazni... =)  Tehát, nagy valószínűséggel FELTÉTELEZEM, hogy a három sharingan pötty, már a három utat jelképezi ( Madara esetében). Aztán hogy hova fajul majd ez a "Maszkom mutatja az erőm" szál, azt ki tudja.

Amúgy meg azis lehet, hogy csak azért került le az előző maszkja mert eltört, és lusta volt filcel berajzolgatni a vonalakat (xD) egy újra ... Amúgy, ez csak kitaláció =) Várom a véleményeket botor elmém szüleményéről Nevet 
Naplózva
szasah919843
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #4824 Dátum: 10 szep 24, 16:11:52 »

Hmm... Gondolkoztam. ( Igen, nagy ritkán, de ilyet is szoktam. ) És szerintem Madara maszkja, össze függésben van, a "Hat úttal" jobban mondva, az erejével.  Persze, ez csak akkor igaz, ha nem jön ki egy még az eddiginél is régebbi Madara Story, ahol maszkot visel, és eltérőbbet.

Na, de a lényeg. Ugye ITT van a legrégebbi maszkja, itt még csak(?) a Sharingant ( és a Senjuk erejét, [ki tudja...] ) Birtokolta. És látszik is. A Vonalak a maszkján, amelyek késöbb majd ilyenné alakulnak, még csak oda próbálnak a szeméhez "kúszni".  Aztán ITT ( val'szeg, itt már övé a második út )már a "helyükön" vannak. Majd, mikor megszerezte a harmadik utat, a maszkja ismét változott, tehát, növekedett az ereje, és közelebb került a maszkja, a Juubi szeméhez... Ha lehet így fogalmazni... =)  Tehát, nagy valószínűséggel FELTÉTELEZEM, hogy a három sharingan pötty, már a három utat jelképezi ( Madara esetében). Aztán hogy hova fajul majd ez a "Maszkom mutatja az erőm" szál, azt ki tudja.

Amúgy meg azis lehet, hogy csak azért került le az előző maszkja mert eltört, és lusta volt filcel berajzolgatni a vonalakat (xD) egy újra ... Amúgy, ez csak kitaláció =) Várom a véleményeket botor elmém szüleményéről Nevet 

Sok véleményt nem lehet írni róla. Ez igy van Nevet Jól kitalálta kisi. Sokan irták hogy madarának nem áll jól az a hólapát. De ha jobban megnézzük nem 1kör van a botja végén. Hanem kettő. Egyenlőre rejtély miért. Valakinek van ötlete irja meg Mosolyog)
Naplózva
hali
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 69


« Válasz #4825 Dátum: 10 szep 24, 16:49:43 »

Ez az utolsó fejezet..ez..durva volt.Oké,nagyrésze elég uncsi volt,de a vége..hát az valami hatalmas.
Szerintem most be fog ugrani Sasuke,h:         'Hé Madara..Naruto az enyém Ördögi'
És akkor Madara beáll sírni a sarokba,vagy pedig elmegy a hachibiért.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 24, 16:50:56 írta hali » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4826 Dátum: 10 szep 24, 16:54:06 »

Sok véleményt nem lehet írni róla. Ez igy van Nevet Jól kitalálta kisi. Sokan irták hogy madarának nem áll jól az a hólapát. De ha jobban megnézzük nem 1kör van a botja végén. Hanem kettő. Egyenlőre rejtély miért. Valakinek van ötlete irja meg Mosolyog)

hólapát xD az legyező. azért van kettő, mert ez nem a meleg (am japánban nagyon fülledt a levegő) idő miatt van papírból h legyezze magát, hanem harci legyező, és ilyen a valóságban is létezett anno. Lehet h nem 2 körös, de harci legyezők voltak. Persze, sztem ő se vagdos vele, meg kaszabol, hanem talán van szél eleme is, és ez a legyező hasonlóképp müködik mint temari-é. azt kombinálja az uchiha katonnal és kész a pusztítás. én kimondottan örülök hogy visszavette a régi dizájnját. nagyon menő Nevet
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #4827 Dátum: 10 szep 24, 16:56:56 »

Néztem az avatarod, ez a maszk el van baxva...egyszerűen anatómiailag nem ott van egy ember szeme ahhol a maszokon a lyuk van...az kb az orra vagy inkább az arccsontja...
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4828 Dátum: 10 szep 24, 17:07:52 »

Néztem az avatarod, ez a maszk el van baxva...egyszerűen anatómiailag nem ott van egy ember szeme ahhol a maszokon a lyuk van...az kb az orra vagy inkább az arccsontja...

Off: kösz csak 2 órám ment rá smirksweat Am ez nem fanart hanem manga színezés, szal minden pont ott van, ahova kishi rajzolta. ha nem tetszik tessék neki levelet irni, hogy javitsa ki, mert béna, és h a kiadó nyomtassa újra az utolsó mangát ^^ nekem tetszik az a lényeg, azért tettem ki avatarnak

Hogy ne csak off legyen, szerintem az az elmélet nagy bukta hogy a homlokán van egy szeme, mert akkor a felső sharingan pötty is ki lenne vágva. Valószínűleg kombinálta valahogy a 2 szemet, és úgy néz ki a szeme most, mint a maszk. Rinnenngan vonalak, és középen sharingan. De ez csak tipp
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 24, 17:10:15 írta Zer0 » Naplózva
balli
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 76



« Válasz #4829 Dátum: 10 szep 24, 17:10:29 »

amugy az hülyeség hogy a szelet azzal csinálja mert a rinnegannal ugye mind a 6 elemet mesterien tudja használni sztem azért van az h ne csak átengedjen magán hanem kaszaboljon is Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 320 321 [322] 323 324 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!