24 szep 27, 10:16:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479720 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3360 Dátum: 10 júl 19, 13:53:18 »

AZ Eien no Mangekyō Sharingan is jó, csak kicsi6t hosszabb, és nem lehet oylan jól rövidíteni, viszotn elterjedtebb. De amúgy szeritnem használják valahol a fuumetsut is.. meg kéne nézni, talán TObi mondja ki. Végülis ez már mindegy. Felőlem az örök mangekyou sharingan is mehet.

A lényeg az EMS képzésében, hazsnálatában magyar szövegkörnyezetben, hoyg logikátlan, oylan, mintha például németül úgy említenének eg ymagyar kifejezést, teszem azt a sajtos stanglit, hogy stangli du Fromage.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 13:55:43 írta STM » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3361 Dátum: 10 júl 19, 13:57:13 »

ja értelek, nem igazán vágtam eddig min megy a vita
viszont ha a no kötőszót nem evszed bele a rövidítésbe ahogy az of ot se szokták akkor ugyanúgy jó az EMS japánul is Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 13:59:07 írta Exkirion » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3362 Dátum: 10 júl 19, 14:06:07 »

IGen, ez igaz, de arról meg midnenki az eternalra asszociálna, ami.. ami... jó, ezzel nem tudok vitatkozni >.<#
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #3363 Dátum: 10 júl 19, 14:28:28 »

Lehet már írta valaki, és lehet, hogy hülyeség de miért változik meg Madara haja rövid időn belül? Mikor az elsővel való harcról beszél hosszú a haja. Mikor Itachi felkeresi szintén hosszú a haja. Viszont amikor megtámadja Konohát akkor meg rövid a haja, és most is rövid. Csak az nem tiszta, hogy mennyi idő telhetett el a Kyuubi támadása, és Itachi mészárlása között. Szerintem 1-1,5 évnél nem lehetett több, viszont ilyen hamar, ennyire megnőne Madara haja?
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 14:30:43 írta Bontakun » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3364 Dátum: 10 júl 19, 14:46:24 »

Dede sokkal több, a Kyuubi támadás idején itachi 8-10 éves sasuke pedig még 1 sincs, amikor az uchiha mészárlás van akkor sasuke 8 asszem, szal kb 8-9 van közte, de a probléma nem is ez hanem, hogy a Naruto mangára nem jellemző, hogy a karakterek többször is hajstílust váltanak, ezt már én is említettem korábban... de jó észrevétel
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3365 Dátum: 10 júl 19, 14:56:58 »

őő fodrász? >.<#
amúgy Sasuke is volt hogy váltott hajat,ugye Sakura is,Chouji is,Ino is, Hinata is, meg kivan még?ikszdé
bár igaz hogy Sasukét leszámítva mindenki simából Shippuudenre változtatta,de akkor is..tehát ha azt vesszük 2 év alatt Chouji haja is menynit nőtt már?
Naplózva

Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #3366 Dátum: 10 júl 19, 15:16:59 »

a MOST az mikor van? mert ha a a mszakosról beszélsz akkor lehet hogy tévedsz ugyanis nem derült ki hogy madara vannak sztorijai róla de hát hsizem ha valaki más mondja Nevet tobinak nem hiszek mondjuk ha levenné a mszkját és 3 ember felismerné hogy ő valoban amdara akkor hiszek neki vagyis nem tudom hogy a naruto világgba van plasztikai sebészet Nyelvesít
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #3367 Dátum: 10 júl 19, 16:22:18 »

És mivan ha tobi csak ki adja magát madara-nak? És a végén be toppan az igazi ikszdé
Igazán 100%-ra téleg nem lehet mondani hogy tobi = madara.

Ha joban bele akarunk menni és ezt nem kötözködésnek szánom!!!
A sharingan mint alakzat nem létezett (javítsatok ki ha tévedek), amikor a mester le rajzolta akkor ő adta neki a nevet.
A mangekyō azt meg nem tudom, egyszerüen lehet a kaleidoszkóp-ot így hívják japánul????
És akkor itt jön a kép be a fumetsu , és akkor ezek után hogyan legyek benne biztos hogy a fumetsu azt jelenti amit.

És ez volt a kételkedésemnek a logikus magyarázata ahogy emlegeted.

Edit:Jah értem, a no-val volt a bajod. Akkor a töbi a logikus gondolkodásomat magyarázza.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 16:54:49 írta Adam32 » Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #3368 Dátum: 10 júl 19, 16:30:48 »

Szerintem madarának valami reinkarnálódott vagy klónozott változata. (xD) De ez nem is olyan elképzelhetetlen..  Gondolkozik Meg ugye mikor peinnel beszél akkor mondja neki, hogy "az én erőm uchiha madara ereje" és nem azt mondja hogy "én vagyok uchiha madara" csak hogy az ereje az övé. Mondjuk ez már kicsit off..  Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3369 Dátum: 10 júl 19, 16:45:55 »

Nem emlegetek.. oh, agyjuk. Olvass vissza, tulajdonképpen felesleges ebben a kérdésben bármit modnanom Exkirion  legutobbi hsz-a óta.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3370 Dátum: 10 júl 19, 17:43:21 »

Dede sokkal több, a Kyuubi támadás idején itachi 8-10 éves sasuke pedig még 1 sincs, amikor az uchiha mészárlás van akkor sasuke 8 asszem, szal kb 8-9 van közte, de a probléma nem is ez hanem, hogy a Naruto mangára nem jellemző, hogy a karakterek többször is hajstílust váltanak, ezt már én is említettem korábban... de jó észrevétel

őőőőőő... Mi van??? Hol van ott írva, hogy Itachi 8-9 éves? A haja arra emlékeztet, amikor Sasuke visszaemlékszik Itachi halála után. 5 évesen azért már van akkora haja az embernek...
Naplózva
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #3371 Dátum: 10 júl 19, 18:49:41 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/400/10 ebben a chapterben sztem beigazolódik ki is tobi
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #3372 Dátum: 10 júl 19, 18:53:43 »

Ez akár az irányított Mizukage is lehet, de asszem ennek megvan a saját topikja...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3373 Dátum: 10 júl 19, 19:04:56 »

Valaki elmondaná ezt a mizukagés ügyet PÜben, mert ez az egyetlen szál, amit teljesen nem értek, és nem szeretnék senkit se arra buzdítani, hogy off hozzászólást írjon a Naruto-Manga topicba. Mosolyog
Naplózva
Andor-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #3374 Dátum: 10 júl 20, 11:16:51 »

Nem kell belekötni mindenbe, szerintem nem jellemző a Naruto mangában, hogy hazudnak valamiről ha beszélnek lehet ez is  a kultúra része vagy nem tudom a fent linkelt kép szerintem azt igazolja 100%-ban, hogy tobi és az aki a falura uszította a rókát az 1 és ugyanaz ettől függetlenül nem következik belőle, hogy madara is egyben (bár szerintem tényleg madara)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!