24 szep 25, 22:17:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478062 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3210 Dátum: 10 júl 11, 11:30:36 »

Effektnek kell lennie Nevet A maszkos ötletben lehet hogy van valami, mert ha van mindent megsebző kard (orochimaru), pecsételő kard (itachi Susanója), amik már nagyon régóta léteznek, akkor létezhetnek csodás képességekkel rendelkező maszkok is. ez most csak Farkip hsz-ének a védelmére van, szerintem nem butaság, bár én még mindig a sharingan egyik erejének tulajdonítom, mert az örvény közepe mindig a maszk szemlyuka, ebből azt vonom le, hogy a szemmel kapcsolatos ez a technika. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/453/3 az alsó képeken látszik Tobi feltűnése a semmiből. Én ezt a technikát egy fordított Kamuinak tudom elképzelni, vagy esetleg másik sharingantechnikának.
A Kamui egy másik dimenzióba viszi azt amire fókuszál a használó, de ha ezt megfordítja, és sajátmagát is tudja vinni, akkor átmegy egy másik dimenzióba, de teljesen, nem úgy mint Deidara, hogy csak az egyik karja jut át, és azok ott is ragadnak. A használó épségben átkerül a másik dimenzióba, és onnan vissza it tud térni, mert képes rá a dimenziók között mozogni. ( Akkor meg már az is kétséges, hogy 1 Tobi van, lehet, hogy több is van, de ezt már hanyagoljuk xD)
Ezzel az elmélettel csak az a baj, hogy Tobit még sose láttuk MS-t használni  Sír

Ui: a szellemléttel kapcsolatban, hogy mindent átenged magán: fogalmam sincs, hogy csinálhatja, de annyit tudok, hogy amihez hozzáér, vagy ha akarja, az is szellemmé tud válni vele együtt. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/6 Sasukét tartja a kezépen, Raikage támad, de átmegy Tobin, de Tobin rajta van Sasuke is, és a Raikage Sasukén is átmegy.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 11:40:15 írta tocika12 » Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3211 Dátum: 10 júl 11, 12:16:55 »

Aha akkor effekt. Thx
Hát ha a maszkja tud valamit akkor inkább a materializációért felelős. Hiszen ha tudott volna anno ilyen jutsut akkor nem kapott volna ki az 1. hokagétől. Nem hiszem h a sérülése után fejlesztette volna ki, amikor már legyengült állapotban volt. De ez csak pusztán spekuláció.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 12:17:31 írta Banzai » Naplózva
Farkip
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6


« Válasz #3212 Dátum: 10 júl 11, 12:58:16 »

Hát nem tudom mióta az elsővel harcolt eltelt vagy 100 év gondolom nem ült a fenekén. Csiszolgatta a tudását fölég hogy nem olyan erős mint régen!
Ezért kelet valami amivel mindenkiből hülyét csinál!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 12:58:56 írta Farkip » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3213 Dátum: 10 júl 11, 14:56:20 »

Az első hokage ellen is használhatta... nem olyan nagy szám ez a jutsu 2pöpec ambu gyökér megfejtette és lesebezte a karját és nem kétséges, hogy az első hokage és teszem azt az árnyékklónja vagy faklónja messze jobb mint Danzou csicskái.

Ami amúgy durva az 501es mangában, hogy Tobi betervezte a 4. hokage sikeres Naruto mentését és ezért rakott rá robbanó pecséteket is (ez a vonás az "új maszkos" Tobira is jellemző hisz betervezte Nagato halálát is szal szerintem csak dizájn váltás van személycsere nincs Tobi esetében.)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #3214 Dátum: 10 júl 11, 15:20:21 »

Van erre egy jó magyarázat. A maszk lehet segít neki koncentrálni mert nincs befejezve, vagy hát nem tökéletes a jutsu. Naruto 2 klónal csinálja a rasengant a fuuton rasengant meg 3 klónal. Ebböl az következik hogy segéd tárgy lehet. Ezt onan is meg lehet figyelni hogy akkor nem teleportálva támadt az őrőkre, akor még nem tanulta meg. Ez is egy fajta meg közelítés.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 16:09:50 írta Adam32 » Naplózva
Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #3215 Dátum: 10 júl 11, 15:36:39 »

ez egy kicsit sok Mosolyog
1 klón kell a simához
2 a fuuton-hoz
de amúgy lehet benne valami
vagy csak azért van maszkja mint Kakashinak h idegelja a nézőket:D
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #3216 Dátum: 10 júl 11, 16:08:19 »

Jaja az se rosz biztos lesz a végén egy csatanó vagy mi.

Jó rosszul írtam le. Pontosan az az akor azt jelenti hogy a jelen és a kjuby támadása.
Vagy akár még arra is tom hasonlítani mikor naruto tanulta a rasengan-t és Jiraiya rajzolt a kezére valamilyen jelet.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 18:19:37 írta Adam32 » Naplózva
PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #3217 Dátum: 10 júl 11, 18:52:38 »

Most azon gondolkodtam mivan ha a rókával együtt a maszkosbol (Madarábol) is bele pecsételt egy darabot Naruto ba Minato azért keresi Tobi a tökéleteséget? (Mondjuk tegyük hozzá hogy elég részeg vok  Pojén Pojén)
Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #3218 Dátum: 10 júl 11, 19:14:25 »

Narutoban már így is tömeg nyomor van, mert bent volt apuci, most anyuci lehet a 600. részbe előjönnek a nagyszülők de hogy Madara is bele lenne pecsételve az tuti nem
Naplózva
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3219 Dátum: 10 júl 11, 21:09:09 »

Nemcsodálom, hogy szerencsétlen Naruto az elején milyen nyomorék volt. Benne volt egy félcirkusz Nevet

Én azt nem értem, hogy Madara maszkja miért egylukas? Nevet Ha beültette magának a tesója szemeit, ahogy Itachi állította, akkor meggyógyultak a szemei nem? Akkor vajon mi lett a másikkal?
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #3220 Dátum: 10 júl 11, 21:11:00 »

ezzel sok sok sok és mégtöbb vita volt anno a " ki lehet tobi" topicban
hipotézisek hegyén hátn voltak 1000rel
ami tény h NEM TUDJUK:D
Naplózva

s.eater
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 62


« Válasz #3221 Dátum: 10 júl 11, 22:47:27 »

Az első hokage ellen is használhatta... nem olyan nagy szám ez a jutsu 2pöpec ambu gyökér megfejtette és lesebezte a karját és nem kétséges, hogy az első hokage és teszem azt az árnyékklónja vagy faklónja messze jobb mint Danzou csicskái.

Ami amúgy durva az 501es mangában, hogy Tobi betervezte a 4. hokage sikeres Naruto mentését és ezért rakott rá robbanó pecséteket is (ez a vonás az "új maszkos" Tobira is jellemző hisz betervezte Nagato halálát is szal szerintem csak dizájn váltás van személycsere nincs Tobi esetében.)

az anbusok nem "danzou csicskái" hanem a hokage-é
danzou alatt csak a "gyökér" van: spec anbu
Naplózva
Jiraiya mester
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #3222 Dátum: 10 júl 11, 22:53:28 »

Am nekem is az a véleményem h az MS-teknikák kötöttek,tehát nincs ilyen hogy kitalálok 1 ujat,vagy ahogy sokan irják"saját teknikája".kakashi kamui-ja megegyezik azzal a teknikával amit tobi /madara használ:
1.tobi/madara sharinganja vérvonali,ezért képes arra hogy abból a dimenzióból kiis tudjon lépni/fejlettebb a technikája
2.http://www.onemanga.com/Naruto/395/09/ bal alsó kép,kakashi felismeri saját technikáját, Gondolkozik
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3223 Dátum: 10 júl 11, 22:54:34 »

Az animeszereplők ízlése is változik. Akkor még más maszk volt a szökött shinobik divatjaXD
Sztem inkább a 4. Jutsujához hasonlítja....... De lehet hogy a sajátjához passz
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 22:55:38 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #3224 Dátum: 10 júl 12, 12:11:02 »

Hidd el hogy tudta. Egy ilyen összetett story-t nem lehet vázlat nélkül megírni. Már az elején a szereplők 80%át megtervezte ahogyan a story lényegét is. De a part kettő kezdetekor már tuti hogy 99%ban el voltak tervezve az események és a karakterek
A mangák írása közben rengeteget kell a készítő(k)nek változtatni, mivel az újság különböző formában méri a karakterek népszerűségét, és ez alapján kényszeríti az alkotót, hogy hogyan módosítsa a sztorit.  Ha népszerű egy figura akkor annak a hátterét ki kell bontani, ha kevésbé akkor gyorsan csúfosan ki kell tenni a történetből, és helyette mást hozni. 
Természetesen volt vázlata, de hogy mennyire ment előre azt csak ő tudja, félévet, egy évet, nem tudhatta mennyire lesz népszerű a manga, ahogyan azt sem, hogy mely figurára milyen reakciót ad a közvélemény.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!