24 szep 25, 20:23:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477970 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #3180 Dátum: 10 júl 10, 01:42:07 »

]
280.feji 19.kép:) nézd meg jobban.. egyértelmű, hogy az említett jelzőt, ott bizony Tobi süti el magára.
És azt hiszem, itt jelenik meg elsőként a mangában Mosolyog

Mégiscsak neked kéne szerintem jobban megnézni mert azt bizony Zetsu mondja.

Az a helyzet,hogy azt szerintem Tobi mondja,csak talán el lehetett rontva az a nyíl.Nekem totál az ugrik be,hogy Tobi mondja magáról.Ha Zetsu mondaná,az olyan lenne,minta Tobit a kutyájának tekintené.
(utánanézek animében.Bocs,ha nincs igazam.)

http://onepieceofbleach.com/naruto-shippuuden-32/
Ez elég érdekes.Tobi csatlakozni akar.Zetsu sötét fele mondja,hogy az nem olyan egyszerű,majd a fehér olyat mond,hogy : "Let me in.Tobi is a good boy."
Szóval magára hívatkozva beszél Tobi nevében? o.o
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 10, 01:54:06 írta trees » Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3181 Dátum: 10 júl 10, 04:45:30 »

Az szerintem viszonylag kitalálható, hogy az az erő mi...

Hát ismerve, hogy a manga eseményei mennyire szoktak egybevágni a rajongók elképzelésével, szerintem pont elképzelésünk se lehet mi az. XDD

Hát egy visszaemlékezős genjutsu az nem lenne poén......   inkább valami tápos képesség. ami a fájt kellős közepén jön elő és megfordítja a meccset. Mindig is mondtam hogy narutonak kellene valami szemtechnika.... hátha Itachi tudta ki naruto és elősegítette hogy olyan szeme legyen mint Rikoduóou-nak. Én ezt szeretném:D

Jaaaaaah, isten mencs, ne csináljatok már szegény Narutoból Rikudo sennin utánzatot, így is iszonyat táp már és erősen sejthető, hogy felmosó rongyot csinál Sasu-ból, a rin'negan már igazán nem hiányzik oda. xDD
Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #3182 Dátum: 10 júl 10, 11:46:48 »

hát ha Narutonak rinnenganja lesz biz isten el megyek politikusnak.azért túlzásba ne essünk már.Nem elég, hogy előbb utóbb irányítani tudja majd a kyuubit, de max a chakrájával rendelkezik.
Viszont annak örülnék ha apja teleportásos jutsujait megtanulná Mosolyog
Naplózva
Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #3183 Dátum: 10 júl 10, 12:37:16 »

Mm . Rinnengan-t tobi akarja majd megszerezni .. szóval naruto letehet a rinnenganról Nevet
és emelet ja jól jönne egy Minato Feeling Narutonak Nevet
Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #3184 Dátum: 10 júl 10, 12:42:05 »

így is pont gy néz ki, mint apuci. Nem kell, hogy még a teknikáik is megegyezzenek. Rinengant lehetetlennek tartom, hogy Naruto megkapja. Még a Sharingant is nehezen hinném el, de még mindig inkább az. Pont elég, hogy 100szoros a chakrája és senin módban is tud harcolni (lehet, hogy mostmár korlátlan ideig) nem kéne mary sue-t csinálni belőle. (vagyis pasik esetében asszem Gerry Sue-nak hívják)
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3185 Dátum: 10 júl 10, 16:02:50 »

Exkirion-
Jó, beismerem nem a levegőben jelent meg.. rosszul emlékeztem. De akkor is arról volt szó, horga  Raikage gyorsabb volt az Amaterasu megjelenésénél és Sasuke szeménél, és ott jelent meg, miután épphogy elkezdett volna rajta materizálódni, ahová utána fókuszált Sasuke. A szamurájon.
Az anikmében talán majd jobban lehet látni, belátom, ez itt nem egyértelmű, de így kell lennie, ugyanis az eddieg aalpján biztosan így működik az Amaterasu.
Monjduk, elvil3eg nem is terjed, aztán egyszer már terjedni is láttuk.

Monjduk Sasuke Amaterasuját láttuk már mondjuk más körülményke közt is mozogni (az Entonnal) de az azért nem ugyanaz, mitn a megjelenésének körülményei.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 10, 16:06:05 írta STM » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3186 Dátum: 10 júl 10, 16:05:53 »

Oké, beírom ide is, őőőő
Szóval lehet, hogy van külömbség Sasuke meg Itachi közt ebben. Végülis Sasuke lehet jobb a ninjutsu alapú dojutsuban Itachi meg ugye tudjuk profi genjutsu bűvölő volt és ezért jobb volt a Tsukiyomiban, végülis kettőjük Susano'o ja is más
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #3187 Dátum: 10 júl 10, 16:08:46 »

Én Itachit jobban csíptem, már csak a jó genjutsuk miatt.Sasuke amolyan "vagy te halsz meg vagy én durranok szét" típusú és meggondolatlan is.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #3188 Dátum: 10 júl 10, 17:22:42 »

Meroko:
Nem azt mondtam, hogy az összes jutsuját tanulja mg, hanem csak a teleportálását
Naplózva
csala99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #3189 Dátum: 10 júl 10, 18:03:39 »

narutonak már nem lehet rinnenganja mert az születéstöl van.akkor mért nem jött mikkor majdnem pein megölte hinatat?szal...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3190 Dátum: 10 júl 10, 19:06:46 »

Jó kérdés, amúgy ki tudja lehet valami erős érzelmi sokk kell hozzá. A Ssharinganhoz elvileg az kell, vagy életveszélyes helyzet, a Bykugan elvileg megvan végig. De külömben nem úgy van, hogy Naruto Senju rokon? Azok meg a Sage testét kapták nem a szemeit, szóval szerintem sem lesz Rin'neganja hacsak Nagato nem adja neki Nevet. Bár a Rin'negan nak mint szemnek nem sok szerepe van, azaz magában nem sok mindenre jó csak látni lehet vele a chakrát, a veled születet erői azok amik dúrvák pl: shinra tensei stb.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 10, 19:08:07 írta Exkirion » Naplózva

Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #3191 Dátum: 10 júl 10, 19:15:53 »

Hát ha én lennék naruto,miután Nagato Kipurcant biztos lenyúltam volna legalább az egyik szemét és beraktam volna magamnak Nevet mellesleg én úgy emlékszem hogy azt mondták hogy a Rin'negannal bármilyen jutsut meg lehet csinálni...Na mind1 Nyelvesít
Naplózva

Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #3192 Dátum: 10 júl 10, 19:39:08 »

Én nem hiszem h Naruto tisztában van a kiveszem beteszem témával Nevet elvégre mindig mindent külön el kell neki magyarázni...

Meg szntem az már nagyon sok lenne, h rinnengan vagy akár sharingan birtokába kerüljön... ezt szntem Kishi is tudja.
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #3193 Dátum: 10 júl 10, 19:48:41 »

Szerintem ez elégé off topic de ti tudjátok...
Én nem okítok csak figyelmeztetek.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 10, 20:04:31 írta Adam32 » Naplózva
kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #3194 Dátum: 10 júl 10, 20:09:31 »

off : mese????
mekkora baromságot írtál,de legalább röhögtem egy jót

on : ez a Naruto szemet kap dolog egy icipicit durva szerintem...
egy hangyafingnyit eltértetek a témától szerintem,ennek itt nincs helye vagyis van egy darabig de Naruto megműti Peint a szeméért meg berakja magának... komolyan vad dolgokra vagytok képesek..:_D

még egyszer on : Yondi' iciripicirt durva,így mostmár értem,hogy a 3. miért is ment nyugdíjba erre az időre..
ez az ember nem normális kb..személyszerint nagyon várok egy hosszabb harcot a 9farkúval...:b
ne az legyen h felvette a köpenyt és lepecsételi mert én neki megyek a dunának  smirksweat

Maszkos fickó lehet Madara lehet Obito lehet ezüstnyíl nekem oly mindegy mert ennél szánalmasabb karaktert aligha találok a Naruto világába ^^
Semmit se képes mutatni csak teleportálok csecsemőt rabolok és villogtatom a Sharingant...
én eddig csíptem Sasuket és Itachit a szemük miatt meg úgy maga a clan is sunyi volt és a Sharingan kapott egy olyasmi erőt és félték az emberek,hogy nekem adta ha látom valaki szemgödrében de Tobi ... nálam csak leírja :b

nem írok többet mert meccs van és nyálcsorgatva nézem...sziasztok :]
Naplózva
Oldalak: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!