24 szep 25, 10:04:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477521 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3030 Dátum: 10 júl 08, 08:30:32 »

A nyító kép marha aranyos volt.  Nevet
Róka felismerte Tobit, és hát túl sok uchihát nem ismerhetett.
Nem arról volt szó hogy  MS kell a Kyubi irányításához ? Ehhez képest sima sharinganja volt végig...
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3031 Dátum: 10 júl 08, 08:39:22 »

Nekem a borítója nem tetszett.... már bocsi...   de Itachi aranyos volt a kisöccsével.
A sztori meglepő volt. Még jó, hogy Kushina az utsó pillanatban megmenekült. Kíváncsi vagyok, hogy fog majd a rókával küzdeni Minato. No de, hol is lehet a Harmadik Hokage??  Ohh My God Ohh My God

« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 08:44:32 írta kakairuRULEZ » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3032 Dátum: 10 júl 08, 08:49:49 »

Aggodalmaskodva ül a hintaszékben, és nyugodtan pipázik. xD

Hol lenne? Azt se tudja mi történt...
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3033 Dátum: 10 júl 08, 08:54:26 »

Szerintem egyelőre méf csak kiszabadította a Kyoubit írányítani amjd ezután fogja nem? S akkor lesz majd MS sharinganja vagy nem? Hmm?
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3034 Dátum: 10 júl 08, 09:04:33 »

A rókát ráküldte Kushinára , amikor szétcsapja a sziklát, ott még beszél is Kushinához és látszik h sima sharinganja van.
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3035 Dátum: 10 júl 08, 09:21:26 »

Ez genyó egy rész volt.
Azt hittem az egész esté megmutatja nekünk Kishi.
Nem pedig csak a töredékét. Olyan mintha öt percért kellett volna egy hetet várni. Vagy még annyit se.  Szomorú

Tetszik benne a sejtés, hogy MInato milyen kemény. Köpeny fel, zúzásra fel.  Nevet
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3036 Dátum: 10 júl 08, 09:46:38 »

No de, hol is lehet a Harmadik Hokage??  Ohh My God Ohh My God
Sandaime már nem hokage, gyakorlatilag nyugdíjas ekkor...   szürcsöli otthon a teát, el van az unokájával akármiXD
Szép volt Kishitől ez a fejezet is, csak túl rövid^^"
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3037 Dátum: 10 júl 08, 09:54:57 »

A rókát ráküldte Kushinára , amikor szétcsapja a sziklát, ott még beszél is Kushinához és látszik h sima sharinganja van.

hát akkor ezekszerint elég neki sima sharingan...mondjuk én is úgy láttam h. sima volt az..de azt hittem Kushinára magától is rávetette magát így nagyon nem kellett parancsolni...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 09:55:39 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3038 Dátum: 10 júl 08, 10:09:31 »

micsoda egy rész!! a borító atom cukker Nevet yondi meg nem hiába a kedvenc, továbbra is raj tud maradni Pontosan ez az uzumaki gond nélkül kivehető bijuu cucc bennem eszembejuttatott vmit.... ha ezt így meglehet tenni velük, akk esélyes lehet h e végére tobi megszerzi a kyuubit, de naruto nem hal bele és láthatjuk a juubit életrekelni Gondolkozik
Naplózva

malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #3039 Dátum: 10 júl 08, 10:14:28 »

A rókát nem küldte rá senki Kushihára, saját maga támadott.



Van viszont egy érdekes új infó, aminek még jelentősége lehet később a történetben. Kushiha első körben a különleges adottságai révén túlélte a Kyubi eltávolítását. Akkor pedig Naruto is túlélheti, ha azonnal kap megfelelő segítséget, akár hosszú távon is.

Ebből az is következik, hogy lehetséges a Jubi egyesítése a rosszfiúk által Naruto halála nélkül, így hősünk harcolhat az egyesült démon (vagy annak gazdája) ellen. Ez egy lehetséges végső harc.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 10:15:35 írta malendil » Naplózva
s.eater
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 62


« Válasz #3040 Dátum: 10 júl 08, 10:16:47 »

kushinára magától vetette rá magát Nyelvesít
nem kellett irányítani..
a maszkos is mondja, hogy csak a róka ilyen hogy megöli a saját jinchuurikijét
de elég a sima a sharingan is szerintem mivel a róka szeme is sharingan kinézetűvé válik..
nem értem viszont, hogy miért mutogatják annyit Minato spec kunai-ait...tudjuk, hogy azokkal tud "teleportálni"

mellesleg nagyon nice rész volt...
kicsit tényleg rövid, hiszen gyorsan történnek az események...
na mind1
csak így továbbb Kishi:)
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3041 Dátum: 10 júl 08, 10:17:55 »

hát nem tom szerintem ennél briliánsabb ötlettel fog előállni Kishi mint ismételt Róka kiszabadítás na meg Narutónál nem gyengül el ennyire a pecsét...Nme fogja mégegyszer ugyanezt a ajelenetet végig játszani Madarával...Legalábbis szerintem de aztán ki tudja...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 10:18:38 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
s.eater
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 62


« Válasz #3042 Dátum: 10 júl 08, 10:18:38 »

naruto már csak félig uzumaki nem?
akkor valószínűleg fele annyira ellenálló a róka kiszabadulása esetén is...
Kushina meg eléggé romon van
én nem tudom elképzelni hogy kiszedjék a rókát narutoból és utána legyen a nagy harc...

a végén itachi sem rossz
úgy mondja ezt a "rossz" érzést mintha ő csinált volna valamit...
szerintem az anyjához van köze...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 10:21:19 írta s.eater » Naplózva
malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #3043 Dátum: 10 júl 08, 10:58:12 »

hát nem tom szerintem ennél briliánsabb ötlettel fog előállni Kishi mint ismételt Róka kiszabadítás na meg Narutónál nem gyengül el ennyire a pecsét...Nme fogja mégegyszer ugyanezt a ajelenetet végig játszani Madarával...Legalábbis szerintem de aztán ki tudja...

Nem kell eljátszania a jelenetet. A pecsét szüléskor a leggyengébb és maga a jinchuriki is ilyenkor a leggyengébb, de Naruto nem kerülhet ilyen helyzetbe.  Mosolyog 
De tudjuk, hogy egyáltalán nem csak így szabadulhat ki a szörny. A Pain elleni harcban hajszál híja volt, pedig se Madara se gyerekszülés nem volt a közelben. Még az is lehet, hogy simán elkapják Narutót, és megkapja a Genryu Kyufuujin-t, mint Gaara, de ő mindenki meglepetésére túléli.
Vagy akármi más.

s.eater

Abból, hogy félig Uzumaki, egyáltalán nem következik, hogy csak fele olyan ellenálló. Ez nem így működik.
(Arról nem is beszélve, hogy ezen az alapon nincs olyan, hogy teljesen Uzumaki, hacsak nem házasodtak kizárólag családon belül, amit kétlek.)
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 11:00:25 írta malendil » Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3044 Dátum: 10 júl 08, 11:10:44 »

malendil, az elmélettelmegelőztelek Hümm-hümm és a továbbikra majd választ kapunk kishitől majd Pontosan
Naplózva

Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!