24 szep 25, 06:18:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477380 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #2970 Dátum: 10 júl 05, 17:24:28 »

Hát igen de nem én mondtam nem engemet kell szídni a sáringan másba való átültetésével.. nem csak engem kell olvasni! Madara azt mondta hogy meg akarja szerezni a rinnegant ha nem hiszed nézz utána! itt a rész jó? : 486  figy az már más kérdés hogy magának vagy a viselőjét álítja maga mellé... nah most a másik ezt nem tudtam nagato rol nem figyeltem rá lehet, nem emlékszem. Kisame shamehade-ben van. Lehet nem szol a töbieknek és egyedül kapja el bee-t és akkor még húzodik és akor nem ott fog naruto és sasuke csatázni ha nem más hol... lehet nem teljesen takarja a valóságot nem rajzolta le még Kisimoto Masashi. Ez egy lehetőség ami kézen fekvő! Lényegépen talán az "át kötő rész " képlékeny sokkal képlékenyebb mint a kifejlet. Jó ha neked ugy tetszik akko nyom olvasás. Elemzem azt amit leír az utalásokat , ez egy felépített történet nem csak ugy össze vissza dobálgatja az infotkat.

Meg találom én neked a bűn bakot xD de komoly Genessis_16 írta olvasdd el én csak válaszoltam rá... az meg a másik amit mondtál hogy nem lehet át ültetni. Mint már mondtam hogy hogy szerzi meg az kérdés !!! Ki veszi kabuto nagatojájábol? vagy meg keresi konan-t és az igazi hullát? esetleg más hogy? hamarosan meg tudjuk!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 17:40:47 írta Adam32 » Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2971 Dátum: 10 júl 05, 19:00:16 »

szerintem még mindig nem érted...Tudom én hogy mondta Tobi hogy ideje megszerezni a rinnegant,DE mint mondtam,nem úgy van hogy kéne egy új szem,fogok és beültetek egyet.Mint azt láthattad,a sharingant is csak közeli rokonok között lehet átültetni.Mivel Nagato meg Tobi nem voltak rokonok,ezért nem hiszem hogy vállalná a kockázatot,hogy beülteti magának.

Engem igazából az zavar,hogy olyan magabiztosan beszélsz arról ami történni fog,mikor nyilvánvaló hogy úgyse tudod.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2972 Dátum: 10 júl 05, 19:29:01 »

akkor javítok.Tobi az FMS kapcsán mondta a szemátültetős dolgot,elnézést kérek Mosolyog
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2973 Dátum: 10 júl 05, 20:16:02 »

bűnbak én, ezt fejtsd ki? én irtam egy véleményt ennyi ezzel nem sértettem bűnt
meg kisame bee ellen meg sasuke naruto ellen a szigeten hát a történeted nagyon sántítt mivel a szigeten ott van még Gai meg Yamato is amiket elfelejtettél (ha már irsz valamit akkor jól ird le bye bye)
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 20:16:37 írta Genesis_16 » Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #2974 Dátum: 10 júl 05, 21:03:18 »

bocsi csak engem szúrtak le mert meg probáltam válaszolni a te kérdésedre! Gondolom kisame akkor fog bee-re támadni mikor lankad a figyelme meg egyedül lesz és nem keresik őt ( látta az előző dupla lairt ) szerintem csöndesen halkan elintézik, lehet vagy talán tul késő lesz és szépen meg lógnak. Deidara fel támadt értük repülhet (ha egyáltalán tudja használni a jutsut).Nem elképzelhetetlen 2 ember meg fel tartja yamato-t meg gai-t mondjuk másik két báb... ( azért báb mert a báb, kabuto bábjai nem olyan erősek mint egy hús vér ember meglátásom szerint és lehet támadni fogják madara helyét és kellenek az emberek meg a biju-k)de ezt akár hogy lehet variálni szoval nem biztos csak a vég eredményben vagyok biztos!!! Az hogy naruto-t elkapja sasuke és ezt csöndesen hát.... ez igazán gigantikus csata lesz szerintem de a saringanal ki kapcsolja a kjuby-t már ha tudja, ha nem akkor nem a szigeten hanem más hol kerül sorra a csata a sziget csak egy példa volt.(De a sziget nagyszerű hely deidara miatt jol lehet menekülni) Egyébként olvastam naruto wikipédiát és ugy tünik a Rinnegannak köze van annak a szobornak az idézéséhez nem biztos angol tudásom csekély... ha igaz ez amit ki hámoztam akkor madara mielöt akciózna bee és naruto elfogása elöt fogja meg szerzi a rinnegant hogy ki tudják szedni a bijuu-kat.De végülis az alat is meg szerezheti ha küzdenek vagy utazás alat...  ez felcserélhető!

Valaki hisz ebben valaki nem...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 21:52:18 írta Adam32 » Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2975 Dátum: 10 júl 05, 21:13:53 »

elvan nézve semmi gond kicsit túlreagáltam  Hümm-hümm
am igy most nagyon jo lett az elméleted
nekem annyiban változna h naruto és sasuke harca nem lehet csendes helyen hanem kellenek oda nézők is Nevet
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Gomez19
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #2976 Dátum: 10 júl 05, 21:29:18 »

Naruto és Sasuke harca ha lesz,mert a Kishi interjúban valami olyan volt,hogy még nem biztos hogy lesz.Na de ha lesz akkor szerintem csak is a Végzet Völgyében lehet ugyan úgy mint a sima Narutoban.
Naplózva
NaruTom
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Válasz #2977 Dátum: 10 júl 05, 21:42:27 »

Pár napig nem olvastam a hozzászólásokat ,ezért most sikerült átfutnom rajtuk. Rengetek teóriával találkoztam és a véleményem:
1. egyesek szerint Tobi (aki szerintem egyértelműen Madara) az Obito, ezt teljesen kizártnak gondolom mivel szegény kölyök bal szeme Kakasiban van ,a jobb szemét meg egy szikla nyomta át a buksiján
2. szóeset Kabuciról is és a titokzatos koporsójáról amiben szerintem nem Madara van inkább a tesója akinek igen is vannak szemei mert már ahogy előtem is említették az edo tensei a lelket idézi meg egy tetszőleges testbe ami utána felveszi a lélekhez tartozó külsőt
3. valaki az is írta hogy az Uzumáki klán nem volt akkora szám hisz csak pecsételő teknikákat tudtak, holott csak a mangában az szerepelt hogy ez volt a specialitásuk emellet lehettek egyéb penge jutsuik
4. nekem tetszett a Rikodu-s  reinkalnálódos teória, de nem hiszem hogy emiatt hirtelen Narutonak rinneganja lenne viszont saringanja lehetne mivel valahol azt olvastam a saringan a joubitól származik Naruton meg látszik hogy örökölt a kyubitól( bajszocskák) ezt azt amikről még nem tudunk és így ezekből összehozna egy piros szempárt mivel már a Sasuke-s csata egészen más megvilágításba kerülne
5. majdnem megfeledkeztem arról amit Kusina mondott a hosszú életről amit a mangában megfigyelhetünk, tudjuk az első hokage felesége aki uzumaki és egyben az első kyubi jinjuriki még élt mikor Kusina konohába került mert láthatuk öket trécselni akkor a csaj már lehetett vagy 100-110 éves ami nem rossz szerintem
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 21:50:00 írta NaruTom » Naplózva
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #2978 Dátum: 10 júl 06, 00:38:27 »

Ez egy nagyon összeszedet hsz ! De nekem a ketes pontban van elenvetésem hogy a tesojátol mért ijedt volna meg? hiszen azt csinálja amit ő kar? Nincsen szabad akaratuk ! És szeritenm is Madara elég sokszor elmonta és Itachi is mondta meg minden! Szerintem nem lesz Narutonak semilyen különleges szeme az azért változot pirosra mert a Rokáéis olyan ! Meg szerintem is lapul még valami trükk az Uzumaki klánban !
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2979 Dátum: 10 júl 06, 07:38:55 »

Az akkori mangafejezetben NKWT-s fordításban ezt mondja Kabuto: Ne aggódj, nem mondom el senkinek. Az NKWT-t hitelesnek tartom, szóval biztosan ezt mondta Kabuto. Szóval szerintetek mi a leglogikusabb?

Nem mondom el senkinek, hogy megidéztem a testvéredet. ez baromság miért ne mondaná el? tök jó.

Nem mondom el senkinek, hogy egy elárult tanítványodat idéztem meg. ez lehetséges, de ezt is miért ne mondaná el senkinek? tök jó.

Nem mondom el senkinek, hogy az igazi Madara ebben a koporsóban van. Nah ebben már van spiritusz. Logikus? Igen.
Naplózva
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #2980 Dátum: 10 júl 06, 08:11:25 »

Én anyit tudok hogy az a koporsó segíteni fog madara legyőzésében... Bár ha madara meg szerzi a rinnegan-t akkor lehet már más a helyzet.
Naplózva
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #2981 Dátum: 10 júl 06, 08:17:15 »

Mi van akkor, ha Tobi valójában Madara fia, akit isten tudja hol hagyott hátra!
Gondoljunk bele, Tobi mondta Sasukénak, hogy Madara anno elhagyta a falut, amikor nem ő lett az 1. hokage és a klánja is elfordult tőle. Vándorolt egyet a világban, és csak évek múlva tért vissza megküzdeni Hashiramával. Sőt, ha jól emlékszem, nincs kedvem visszaolvasni a mangában, ezalatt a vándorlás alatt kaparta elő valahonnét a kyuubit. És Madara akár túlélte a csatát a végzet völgyében, akár nem, ha volt fia, akkor az elég sokat tudhatott!
Ez alapján simán ki tudná magát adni Madarának!
Ráadásul az a bizonyos szöveg is stimmelne: "Az én erőm, Uchiha Madara ereje!" Hisz megörökölte! Vér szerint! És a koporsóban nyugodtan ottlehetne az igazi Madara!
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2982 Dátum: 10 júl 06, 09:45:02 »

erre nem is gondoltam, elég jó kis elmélet, nem nézve azt h az egyesülés után harcoltak egymással...
Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #2983 Dátum: 10 júl 06, 10:29:32 »

Pár napig nem olvastam a hozzászólásokat ,ezért most sikerült átfutnom rajtuk. Rengetek teóriával találkoztam és a véleményem:
1. egyesek szerint Tobi (aki szerintem egyértelműen Madara) az Obito, ezt teljesen kizártnak gondolom mivel szegény kölyök bal szeme Kakasiban van ,a jobb szemét meg egy szikla nyomta át a buksiján
2. szóeset Kabuciról is és a titokzatos koporsójáról amiben szerintem nem Madara van inkább a tesója akinek igen is vannak szemei mert már ahogy előtem is említették az edo tensei a lelket idézi meg egy tetszőleges testbe ami utána felveszi a lélekhez tartozó külsőt
3. valaki az is írta hogy az Uzumáki klán nem volt akkora szám hisz csak pecsételő teknikákat tudtak, holott csak a mangában az szerepelt hogy ez volt a specialitásuk emellet lehettek egyéb penge jutsuik
4. nekem tetszett a Rikodu-s  reinkalnálódos teória, de nem hiszem hogy emiatt hirtelen Narutonak rinneganja lenne viszont saringanja lehetne mivel valahol azt olvastam a saringan a joubitól származik Naruton meg látszik hogy örökölt a kyubitól( bajszocskák) ezt azt amikről még nem tudunk és így ezekből összehozna egy piros szempárt mivel már a Sasuke-s csata egészen más megvilágításba kerülne
5. majdnem megfeledkeztem arról amit Kusina mondott a hosszú életről amit a mangában megfigyelhetünk, tudjuk az első hokage felesége aki uzumaki és egyben az első kyubi jinjuriki még élt mikor Kusina konohába került mert láthatuk öket trécselni akkor a csaj már lehetett vagy 100-110 éves ami nem rossz szerintem

1. Szerintem sem lehetséges, hogy Obito lenne Tobi. Egy ideig még beleillet a történetbe, mikor fantáziálgattunk a dologról, de mégis... most már furcsa lenne. Ám két dolgot összekombinálva lehetséges. Könnyedén lehet a maszkos Tobi, "Blaha" hsz-e szerint Madara fia. És akkor ha Tobi-t, Obitoval rakjuk össze, akkor adott, hogy Obito volt Madara fia. És most ő Tobi, akit mindenki Madarának hisz. Furcsa...
2. Ebben van spiritusz. Bár sokakat el lehet oda képzelni. Akár Hashiramát is, akitől azért tarthat, Tobi/Madara.
3. Sokak el vannak tájolva. Ha valakitől látunk egy Jutsut, azt gondolják, hogy ő azt tudja. Igen. Ha látunk tőle 4 jutsut, akkor ő azt a négyet tudja. Ez nem így van. Jiraya se csak azokat a jutsukat tudta, csak azokat használta amiket. Sokáig volt vita Tsunade képességeiről. Ő se csak gyógyítani tud, de mivel tőle csak ilyesféle képességeket láttunk, sokak azt mondják, nem is tud mást. Egy kicsit a dolgok mögé is kéne tekinteni.
4. A Rinnegan szerintem is sok lenne. Az szerintem volt, és nem is lesz többet. Viszont nem tudok egyet érteni, hogy mi is lenne jó abban, ha Narutonak lenne Sharinganja. Az eléggé, hogy is mondjam...sz!r lenne. Szerintem nem rontaná el soha a saját szemét, egy ilyen "fertőzés"-el. Különben is láttunk már Sharingan vs Sharingant. Az bőven elég volt. Narutonak ne legyen semmilyen "Dōjutsu  Kekkei Genkai" képessége. Elég az is, hogy benne van a Kyuubi.
5. Eddig egyetlen Hokage sem hordozta magában a Kyuubit. Talán Naruto, ha odakerül, jó sokáig meg tudja őrizni a békét a végharcok után, hisz ha az uralma alá tudja hajtani a démont, egész életében hordozhatja magával.
Naplózva

NaruTom
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Válasz #2984 Dátum: 10 júl 06, 14:36:05 »

Igazad van a Sharingánt illetőleg, tényleg már sok lenne az oda. Az sem valószínű hogy lesz bármilyen dojutsuja. Nekem most az ugrott be hogy Narutot láttuk legyözni a kyubit és később le is lett pecsételve teljesen , azaz most már nem szivárog át a chakrája rajta és így Narutonak nem kell már elnyomnia a gonosz chakrát mint a régi pecsétnél, magyarán szerintem már ettől is bika lesz (Kakashi említetette még annó, hogy Narutonak 100 szor akkora lenne a chakrája mint neki ha nem kéne elnyomnia  a kyubit). Ezt megfűszerezzük a megszerzett rókaerővel, ez felér egy atombombával. És biztos vagyok abban , hogy ezeknek köszönhetően láthatunk majd újabb rasengan formákat. Ja és a végén valakitől azt olvastam hogy kezdi tisztelni Sakurát mert régen ő nem a kyubi miatt utálta hanem csak snassz mert szemében egy görény volt ellentétben a falusiakkal, erről csak annyi: Sakura azért utálta Narutot mert mindeki lesz..rta és az imidzse miatt nem akart egy olyannal barátkozni aki egy senki. Ja és nem is tudott akkor még a jinjurikis dologról csak akkor szerzet tudomást róla mikor előtört belőle a kyubi Oro ellen.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 06, 14:38:53 írta NaruTom » Naplózva
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!