24 szep 25, 06:16:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477371 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2955 Dátum: 10 júl 04, 23:15:00 »

Élőben nem igen tudta megmutatni mivel csak mesélte, és nem látszott a folyamat ahogy belemélyeszti az újjait az öccse szemüregeibe. ez nem egy psziho manga.
de 399. részben mondjta Tobi/Madara, hogy az öccse önként adta át neki a szemét.

Mondjuk én Szöcske helyében nem ugrálnék a boldogságtól, hogy visszahozzák a bátyámat zombiként. Szóval kíváncsi leszek a reakciójára ha majd meglátja őt^^
Naplózva
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #2956 Dátum: 10 júl 05, 06:41:25 »

Áh ezt titkolni fogják nem fogja kabuto sasuke-nak mutogatni szerintem... persze madara használhatja hogy ilyen isteni sugallatot adjon sasuke-nak ikszdé  (mint tudjuk irányítani akarja) de lehet a töbiek elfogják ezt a cselekedetet mondani és mélyül vagy esetleg ki ásódik a szakadék madara és sasuke közt meg kabuto közt, sasuke alapbol mérges madarára mer azé még is meg gyilkolták a klánt ez a szakadék amit én látok látni sasuke mondásain is látszik hogy idézem " nincs közös tervünk " ezt mondta madarának ha jol emlékszem. Jó lehet el akarja pusztítani a falut de szerintem madar-ára is fájhat a foga ki tudja? tényleg másik izé azt el is felejtettem mi van ha a végén mindenki meg hal Nyelvesít talán még ez kiút de ako tuti nincs folyt köv!( mit tom én valami crack van a 10 farku irányításában ez meg mindenkire ki hatásal van értitek szegény madara és a világ tényleg csak az ővé ikszdé magával meg nem harcolhat vagy igen? Gondolkozik ennek is lehet folytatás szaga!!! de ez nem azért örülnék neki, de nem a legjobb! Ezt  poén-nak szántam )Az után hogy madara irányítja a 10 farkut még lehet kiút a föld allat lehet nem működik a jutsu és akor az egész ilyen bujkálos... oro buvó helye egész nagy szoval elképzelhető!

Nekem mindegy azért van a sorozat hogy szórakoztasson. Akárhogy is lesz jó lesz!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 06:58:25 írta Adam32 » Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2957 Dátum: 10 júl 05, 11:01:29 »

a 10 farkú csak akkor jöhet létre ha mindengyik démon megvan amíg a 8 és 9 farkú nincs addig nincs 10 farkú sem.
abba biztos vagyok h Beeből kiszedik a 8 farkút, de Narutoból nem hiszem, és ő lesz a végén az egyedüli jinchuriken.
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #2958 Dátum: 10 júl 05, 13:25:55 »

jaja pontosan és hogy fog madara elbukni szerintem sasuke el kapja narutot de ugye nem öli meg elviszi madarához ahol felébred és naruto és sasuke együt elintézik madarát. de minda ketten meg halnak vagy tul élik és a folytatásban sasuke a falu ellensége azaz el akarja pusztítani naruto pedig a védelmezője ként meg védi, vagy össze csapnak egy végső ütközetre mint madara és hashimara de ez halálig fog tartani.... Nos pontosan ez amit ki gondoltam vég nek de hogy így lesz vagy sem csak Kisimoto Masashi tudja. Sok függ attol hogy folytatni akarja vagy sem. Hülyeség ezt meg tippelni...de a info morzsákbol össze lehet álítani egyfajta képet.

Vagy igen és madara győz ^^ sok verzió van!!! Én csak el mondtam 1-et

Remélem ez a kis jóslás nem lépte túl a keretet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 13:27:16 írta Adam32 » Naplózva
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2959 Dátum: 10 júl 05, 13:28:30 »

Nem tudom én nem akarom hogy még vége legyen  Neeem még 1000 részt Mosolyog
Naplózva

...
...
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #2960 Dátum: 10 júl 05, 13:29:06 »

de most nem tudnak Bijuut szívni, mert nincs aki megidézze a bazi nagy szobrot.arra csak Pein volt képes de ő már hulla
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2961 Dátum: 10 júl 05, 13:38:57 »

Nagato ott van köztük mint élőhalott szóval nincs gond
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2962 Dátum: 10 júl 05, 13:46:23 »

senki nem mondta hogy csak pein tudja megidézni a szobrot....Tobi amúgy is mondta hogy szinkronba akarja hozni Szöcskét a Gedo Mazou-val Mosolyog
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2963 Dátum: 10 júl 05, 13:56:48 »

Meg azt is, hogy még nem most Nevet

Amúgy akkor vajon Sasukéból is anorexiás tűpárna lenne? Nevet
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #2964 Dátum: 10 júl 05, 14:17:10 »

Nem most lesz a vége ott van a háború azt addig húzza a mester amedig gondolja gondolom meg ilyen olyan dolgok, írta hogy a háború peremén van a dolog még gondolom majd látjuk pusztítani a biju-kat...  De ezek is jóslás de biztosabb!!! Az is biztos hogy 1x mindennek vége...
Sasuke szerintem ha bejön a joslatom oro-hoz hasonló lesz a folytatásban.(ha az anorexiásnál itachi-ra gondoltál)
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 14:27:59 írta Adam32 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2965 Dátum: 10 júl 05, 14:32:21 »

Nagatora konkrétan.
Nem személyiségben hanem kinézetben, mert ugye a Gedo Mazo az belenyomja azokat a tüskéket és attól ilyen vézna is. Kiváncsi lennék Sasuke is olyan lenne-e tőle

Amúgy ez csak névlegesen háború, mert hiába Bijuu-k ide vagy oda ez kb úgy néz ki, hogy 10 ember meg 7 Bijuu vs 5 ország. Azér akármilyen erősek is a Bijuuk nehogy már ez kiegyenlített legyen
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 14:34:56 írta Exkirion » Naplózva

Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2966 Dátum: 10 júl 05, 14:37:31 »

Hát ez egy elképzelés elégé fura ötlet de mindegy leirom:
Na szóval Tobi azt mondta a kagéknak h Sasuke azért tehetséges mert nagyon tudja használni a susanot ami ritka és hát lehet h tobi igazából sasuke szemeire hajt h kivegye
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #2967 Dátum: 10 júl 05, 14:47:52 »

Exkirion Hát nem biztos mert ott van Kabuto bárkit visza tud hozni meg ott voltak régen pl a hang ninják ! Ezt nem tom biztosan de aza 5 ember nagyon erős ! És nagyon képzet ninják tudták csak őket legyőzni szoval ezek a sima sinobiknak nemsok esélyük lene ! Meg remélem nem tart még 1000 részig mert az 10 éve ami azt jelentené hogy 25 lenék amire vége xd  meg aki nézi az eleje ota 10 éve az meg már 35 év lene amire vége lene Nevet:D Pojén xD
Naplózva
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #2968 Dátum: 10 júl 05, 15:27:35 »

Szerintem nem hajthat a szemeire mert rikudu senin-nek rinneganja volt és azzal irányította vagy hát jol bevált a 10 farkunál... ez az ok miat tobinak(én madarának hívom) nem kell sasuke szemei. A másik jó félreértettem nagato azért volt olyan amilyen mert a pálcák amik bele voltak szúrva vagy vannak szúrva azokal vette a chakrát és az a gép izé amiben ül biztos szerepet játszik abban.( felerősíti a jeleket gondolom ) A Gedo Mazo egy idézős jutsu szoval ez az össze hangolás nem fizikai szerintem ha nem szellemi ugy hozzá kapcsolodni hogy szellemileg ott vannak az ujain és adják a chakrát.

De ez inkább a jutsus részhez tartozik mint a mangáshoz.

Nos el mondom az át kötő részt! Ugye kisame shamehade -ben van.Ha a mester abba hagyja a háború húzását akkor kisame küld biztos egy chakra jelet vagy ilyesmit esetleg telepátia így meg tudják hol vannak.Ez után Sasuke oda utazik és akkor lehet vagy lesz a narutoval való párviadala nos kisame meg bee-t intézi el. El viszik őket madara elé és jöhet a finálé!És ez köti át azt amit leírtam a mostani helyzettel.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 15:36:59 írta Adam32 » Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2969 Dátum: 10 júl 05, 16:26:04 »

Adam32:Szemeket nem lehet csak úgy beültetni akárkibe.Ezt Tobi is elmondta Szászkénak amikor beszélgettek hogy a sharingant csak rokonok között lehet átültetni,és akkor se biztos a siker.Nagato amiatt lett nyomorék,hogy kasznált egy jutsut,amivel ki tudta menteni Konant meg saját magát Salamander Hanzou csapatai közül...A gépnek csak annyi szerepe van hogy tudjon mozogni....Ezzel az "átkötő résszel" csak 1 bajom van:
 semmire nem megyünk vele,mert hát nem sok esélyed van hogy eltaláld mit akar Kishi....
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!