24 szep 24, 22:22:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2477021 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #2865 Dátum: 10 júl 02, 21:19:56 »

Azért ne írd le ennyivel az Obito elméletet, a halálát nem láttuk csak hogy rázuhant az a bazi nagy szikla ugyanakkor bármennyire is kemény de ez egy manga szóval az hogy azt túlélte teljesen belefér. Nem hiszem hogy Tobi Madara lenne és azért nem mert ha ő lenne az akkor azóta hogy ezt elmondta mért nem láthattuk az arcát? Néhány mangával ezelőtt nem emléxem pontosan melyikben levette de direkt nem mutatta meg Kishi mester. Szóval biztos hogy valami lesz a személyazonosságával kapcsolatban. Nem hiszem hogy valami ismeretlen karakter lesz emellett Obitonak a jobb oldalára esett a szikla. Azaz a bal szemét vették ki. És Tobinak a jobb szemében van csak meg (valószínűleg legalábbis szerintem ezért csak ott van lyuk) a Sharingan. És ez magyarázza azt is mért van "legyengülve" Talán most ebben a mangában történt az első ellenérv ezellen mert elismerem hogy egy szétzúzott emberhez képest a keze teljesen rendben van de a kézzel sokmindent lehet csinálni szal ez még egy érdekes dolog lesz
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 02, 21:21:10 írta procsek » Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2866 Dátum: 10 júl 02, 21:37:24 »

a maszkos nem obito mert addigra valszeg meghalt meg a magassága is kisebb mint a maszkosé
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2867 Dátum: 10 júl 02, 21:43:44 »

Jah,meghalt és a magassága sem akkora...Nagyon kapcsolódik a magasság ahhoz hogy meghalt...Sztem kezdünk átmenni offba,mert megint találgatjuk ki lehet a maszkos figura Gondolkozik
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2868 Dátum: 10 júl 02, 21:47:29 »

Amúgy nem tudom, hogy az számít-e valamit, de a jelenbeli Tobin csavartnarancs maszk van, a régi Tobin narancs és fekete maszk.
Itachi a visszaemlékezéseiben a feketenarancsra emlékszik, de akihez nem tudnak hozzáérni, az miért cserél maszkot? Mert biztos nem azért, mert eltört vagy ilyesmi.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2869 Dátum: 10 júl 02, 21:51:01 »

erre csak annyit mondok hogy te is átszoktál öltözni mindennap...(vagynem xD)
Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2870 Dátum: 10 júl 02, 22:13:29 »

Nem tudom ki írta korábban, de nagyon találó, hogy ez Tobi ünnepi maszkja, amit a különleges alkalmakkor vesz fel. Nevet
Eddig egyszer láttuk ezt lászámítva, és az a 400. fejezetben volt. Kerek 100 fejezettel később megint látjuk Nevet
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #2871 Dátum: 10 júl 02, 22:49:43 »

Akkor viszont megtörik a varázs, mert nehéz lesz nem mutatni az 501.ben Nevet
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2872 Dátum: 10 júl 02, 22:56:36 »

Az tuti, hogy a maszkos nem az, akinek mondja magát. Az is biztos, hogy ennek ellenére rendelkezik Madara erejével. Azért gondolom, hogy nem lehet Madara, mert anno Kabuto előhozott még 1 koporsót, amit ugyancsak nem mutatott meg Kishi-sensei. Majd Kabuto kijelentette: ne félj, nem mondom el senkinek. A maszk szerintem tök mind1, hogy akkor hogy nézett ki. Lehet, hogy Itachi eltörte. Vagy elvette tőle és ezzel védte be Konohát és Sasukét Nevet Egyébként az egyetlen ember, aki nem a bunkó utcagyereket látta Narutoban az Hinata volt. Szóval Én Sakuránál jobban bírom Hinatát. Sakura a tipikus fangörl, akinek mindig a legokosabb, legerősebb kell...
Naplózva
*Reira
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 47

[Naru♥Hina]


« Válasz #2873 Dátum: 10 júl 02, 23:52:03 »

Milyen gerinctelenség egy újszülött életével játszani, kihasználva ezzel az erős, ám jelen pillanatban legyengült szülőket...  >.<#

Akkor most minden bizonnyal kiderül, hogy végül Kushina azért veszti életét, mert kiszabadul/kiveszik belőle a Kyuubit?
Mert még jó múltkorában megtudhattuk, ha egy Jinjurikit megfosztanak a Bijuujától, akkor az érintett belehal... ugye jól tudom? Gondolkozik

Naplózva

"Az élet és a szeretet csupán egyetlen időt ismer: a jelent.
Az egyetlen érzékelhető idő a pillanat,
amelyben élünk, amikor szeretünk."
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #2874 Dátum: 10 júl 03, 01:00:30 »

Azért azt se felejtsétek el hogy nem számítottak támadásra...Ha számítottak volna rá akkor kb Minato az egész ANBU ezredet odarendelte volna családja védelmére...
Csupán titokban akarták tartani az "igazságot" és minimális biztonságot rendeltek el...:(sajnos
Nem mintha sokatértek volna vele... Tobi már akkr is erős lehetett(Bár amúgy szerintem Tobi egyáltalán nem erős... igazábol szerintem az erőssége egyben a gyengesége is mer nem védekezik úgy mint mások elég 1 mp-re megzavarni és nem megy át szellem mode-ba )
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #2875 Dátum: 10 júl 03, 02:09:26 »

Szerintem, pont hogy azzal akarták az egész dolgot védeni, hogy nem volt óriási anbu osztag, meg stb, mert akkor még a legutolsó lakosnak is feltűnt volna. Próbálták titokban tartani. Viszont bennem az is felmerült, hogy már akkor az anbuban tudta a maszkos, hogy mi fog történni, így nem volt nehéz odamennie. Mert bármennyire is titkolták, egy növekvő pocakot nem igazán lehet titkolni... Azt meg nem hinném, hogy végig egy szobába volt zárva Kushina. Bár, Tsunade is megtéveszti az embereket...
Az, hogy a frissen született gyermekével zsarolta Minatot, dehát az volt a legnagyobb kincse... Sejtette, hogy kisebbért nem adja. Igaz, Kishit ismerve, lesz itt még csavar a sztoriban rendesen, viszont már az is eszembe jutott, hogy a róka már találkozott Madarával, és ha a maszkos egyenlő vele, akkor miért nem nevezi nevén. Mert a róka tudhatja, és nem áll érdekében titkolni. Viszont, ha nem egyenlő vele, és csak birtokolja az erejét, akkor még az is elképzelhető, hogy valaki olyan van mögötte, aki esetleg tanítványa, vagy befolyásoltja volt, és a maszk csak elterelés, mint amikor megöltek vkit és felvették a nevét, mert nem akartak új brandet a bejáratott helyett. A maszk alatti meg más is lehet, akár egy másik falu lakosa is. És mint tudjuk, bárki bárkivé át tud változni...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2876 Dátum: 10 júl 03, 06:43:17 »

bocsi bocsi bocsi mikor találkozik a róka Madarával? Én is emlékszem a Sasuke Kyuubi beszélgetésre, de a Kyuubi szerintem ott azokra a szemekre gondol, amit Konoha támadásánál látott. Az pedig még pár rész múlva lesz.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2877 Dátum: 10 júl 03, 09:20:52 »

Valaki magyaráza már nekem el, hogy ha tudták mekkora dolog egy jinchuriki szülése, akkor miért csak az anbut vezérelték ki? a legnagyobb biztonságban akkor lettek volna, ha például a legendás sannin jiraya meg a mestere a 3. hokage vigyáztak volna rá. Tuti hogy nem árulták volna el, mert ők áltak minatohoz a legközelebb, meg ráadásl voltak olyan erősek, hogy akár egymaguk egy egész relytett falu ellen kiálhattak volna. Nem értem, ha a keresztfiamról lenne szó, én nem mennék el és lófrálnék valamerre, hanem keményen ott lennék és védeném.

Amugy nem tudom kinek tünt fel, de a tobi anagramája az obitonak. Nem azt mondom, hogy tobi = obito, de ez egy eléggé érdekes dolog.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 03, 09:22:24 írta hiroto » Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2878 Dátum: 10 júl 03, 09:30:01 »

ez az anagrammás dolog merő véletlen.

Hogy miért nem ők vigyáztak a szülésénél és miért csak az anbut hívták oda, hát igen ez jó kérdés, bár lehetséges, hogy Jirayia éppen olyan távol volt, hogy nem ért volna oda időben vagy nem tudom, de igen úgy sokkal biztonságosabban le lehetett volna bonyolítani a nem mindennapi szülést.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2879 Dátum: 10 júl 03, 09:32:34 »

Na ne már, távol? Pont a leggyorsabb hokage ne érte volna utol? Vagy a békákal nem tudtak volna üzenni? nem hiszem el, mert a fordított  idézésel bárhonnan megidázhetik, akár konoha területére is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!