24 szep 24, 18:08:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476816 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Kubo za Warudo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9


« Válasz #2760 Dátum: 10 jún 30, 11:37:14 »

Szerintem az a Kyuubi a jutsura mondta hogy Rikodou sennin-é, valószínűleg a pecsét, amit Minato, és Kushina csinált az Rikodou sennin egyik jutsuja.. Mondjuk Rikodou elvileg képes volt minden jutsura úgyhogy mindegyik jutsu az ővé. smirksweat

Egyetértek, szerintem is arra célzott a Kyuubi, hogy a pecsét, amit Naruto használt, eredetileg Rikudoué volt. Valószínűleg az, amivel a Juubit magába zárta, és ha a tízfarkút képes volt visszatartani, akkor valószínűleg a rókát még jobban, így ezek után már semmire sem lesz képes.  Nyelvesít
Viszont, nem hinném, hogy Minatóék pecsétje - és minden nijutsu - Rikudoutól származik. Igaz, hogy ő volt a nagy bölcs, aki megtanította az embereket a csakrájuk használatára, ezáltal a nijutsura, de miután meghalt, bizonyára létrejöttek újabb és újabb technikák, stb. Például ott a rasengan, amiről biztosan lehet tudni, hogy Minato fejlesztése. Mosolyog

Hajrá, Kishi-sensei, még 1000+ fejezetet!  Pontosan
Naplózva

Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #2761 Dátum: 10 jún 30, 15:12:49 »

Én nem tudom elképzelni, hogy véget ér a manga... Viszont én már azon sem lepődnék meg, ha Naruto végül nem lenne Hokage. De arra már kíváncsi vagyok, hogy Kishi sama mit fog kikalkulálni Sasuke ügyében, mivel ő a kedvenc karaktere... ha meghal azzal Naruto tuti összeomlik, de ha életben marad akkor sem mehet már minden úgy, mint előtte... -.-'
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #2762 Dátum: 10 jún 30, 19:03:38 »

Viszont, nem hinném, hogy Minatóék pecsétje - és minden nijutsu - Rikudoutól származik. Igaz, hogy ő volt a nagy bölcs, aki megtanította az embereket a csakrájuk használatára, ezáltal a nijutsura, de miután meghalt, bizonyára létrejöttek újabb és újabb technikák, stb. Például ott a rasengan, amiről biztosan lehet tudni, hogy Minato fejlesztése. Mosolyog

Hajrá, Kishi-sensei, még 1000+ fejezetet!  Pontosan
[/quote]

OFF Azért mondtam mert elvileg a Rinnengannal bármilyen jutsura képes, még ha azt utána találták volna ki.
Mondjuk Nagato sem használt valami fergetegesen sok jutsut.  bow
Naplózva

Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #2763 Dátum: 10 júl 01, 06:26:41 »

Ez az uj fejezett nagyon jó lett , sok mindenre kapunk választ , és még az Uzamaki klán is szerepel benne . De nem sokat érttetem meg belöle csak a képek alapján , de eggyenlöre elég az is míg lefordítsák. Mosolyog
Naplózva
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2764 Dátum: 10 júl 01, 07:04:04 »

Elég jó rész volt, de miért kellet erre 2 hét ?Nevet vagy valami egyéb miatt nem volt mult héten? Egyébként én még szerettem volna többet tudni az Uzumaki klanrol Nevet ÉS ki az siten lehet a maszkos ficko  >.<# megörülök  Ördögi
Naplózva

...
...
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #2765 Dátum: 10 júl 01, 07:16:19 »

A maszkos szeritem egyértelműen Madara . Ugyan az a maszk volt rajta mikor Itachi meglátogatta.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2766 Dátum: 10 júl 01, 07:24:32 »

Kishi-sensei hozta a formáját.Nagyon ütős rész volt Mosolyog Jöhetne a következő rész is Nyelvesít
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2767 Dátum: 10 júl 01, 07:32:03 »

Elég jó rész volt, de miért kellet erre 2 hét ?Nevet vagy valami egyéb miatt nem volt mult héten? Egyébként én még szerettem volna többet tudni az Uzumaki klanrol Nevet ÉS ki az siten lehet a maszkos ficko  >.<# megörülök  Ördögi

Szerintem Kishi és csapata a 2 hét alatt bejárta Tokyo összes kocsmáját,hogy megünnepelje a félezredik részt.
A maszkos egyértelműen madara.Ha nem akkor hajjon meg Nyelvesít
Mondtam,hogy Kishi megoldja.Így szép kerek egy a jinchiurikis rész.
Miért Anyukától kapta a családnevét Naruto? : o
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2768 Dátum: 10 júl 01, 08:11:48 »

én eddig azt hittem h minato egy pecsételő zseni volt erre kiderül h kushinák specialitása ésnekik köszönheti, még mindig ő a kedvencem, de ez vhogy levon az értékéből... a maszkos egyértelműen tobi, még minato is úgy nevezte meg narutonak h az a maszkos aka tag...
a család nevét meg a támadás után kapta meg h megvédjék
Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #2769 Dátum: 10 júl 01, 08:13:19 »

Most akkor Tsunade és Naruto valamiféle rokonságban vannak? Bár valószínűleg nagyon távoli rokonság ha igen Mosolyog
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2770 Dátum: 10 júl 01, 08:20:23 »

Na végre kiderülnek dolgok a múltból, azt sejtem hogy halnak meg a szülei, és miért vannak benne (Oro-Sarutobi harcban látott technika, amikor a karjait elveszi), de honnan tudja meg az egész falu, hogy benne van a Kyuubi, amikor jól láthatóan arról kevesen tudnak hogy Kushina-ban volt!!  

Minato családneve még mindig nem derült ki, érdekel hogy a névtelenségből jött, vagy csak Kishi meglepetésként talonban tartja?! Nevet

Nem hiszem, hogy rokonok, mert Tsunade az Hashirama unokája ha jól tudom, Kushina más faluból jött, a kérdés Minato, de remélem egyszer kisimulnak ezek a fodrok!
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #2771 Dátum: 10 júl 01, 08:32:45 »

Ez a Fejezet NAGYON érdekes volt!

Végre láthatjuk Naruto Születésének körülményeit, hallhattunk az Uzumaki klánról, Megtudtuk hogy Naruto Jó Sokáig fog élni, ha túléli, Szöszi-fanoknak Baba Sasuke, Hokage felesége és annak halála!

El sem hiszem, hogy ezt a maszkos fickót csak a 280. fejezetben láthattuk először ikszdé Ez a legkésőbb bemutatott Főellenség aki valaha láttam xD
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #2772 Dátum: 10 júl 01, 08:35:37 »

Jó fejezet volt,már csak az Uzumaki klán miatt is ;]

De erre várni kettő darab hetet ugyanmár...
Naplózva
Amidamaru86
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 31



« Válasz #2773 Dátum: 10 júl 01, 08:36:46 »

ha jól vettem ki a szövegből az első hokage felesége volt a legelső kyuubi jinchuriki,aztán lett Kushina a következő,így a rokonságról nem lehet beszélni,nincs kapcsolat,de majd a fordításból kiderül több dolog azok számára akik nem tudnak angolul.
Jó fejezet volt,sok infoval,sajnálom Narutot nagyon.
Sasukeval majdnem egyidősek,és hát bevált az édesanyja jóslata,barátok lettek Narutoval,csak hát elég érdekes ez a kötelék.
Jó lenne tudni Madara vajon miért hord maszkot,mire fel ez a nagy titkolózás,ez a régebbi "arcpakolás" viszont jobban állt neki mint a mostani,kíváncsi vagyok mit rejt az álarc,remélem Naruto behorpasztja majd a búráját egy FRS-nel.Idővel persze.Mosolyog
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2774 Dátum: 10 júl 01, 08:52:13 »

Istenkém a két hét nem erre a részre kellett ,hanem Kishi pihent és az elkövetkező történéseket gondolta át -.-
Minatonak pedig tudjuk a vezetéknevét ,mégpedig Namikaze .Naruto pedig védelemből viseli az Uzumaki neve.Az engem is meglepett ,hogy Yondi az Eddy faluból tanulta a pecsételő technikákat ,akkor nem lehet valami ostoba klán ,érdekes ,hogy Naruto mégsem örökölt e féle intelligenciából semmit ,nem nagyon nézem ki belőle ,hogy elkezdjen fuuin jutsukat hajingálni.Mindensetre jó rész volt és végre kiderülnek dolgok a kyuuibról és a 16 évvel ez előtti esetre is fény derül.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 01, 08:59:12 írta titius » Naplózva
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!