24 szep 24, 12:13:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476525 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #2715 Dátum: 10 jún 18, 20:20:48 »

és ha kushina terhes volt, mikor bele volt zárva a kyuubi, akkor mikor átalakult vajon terhes hímróka lett? : D
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #2716 Dátum: 10 jún 18, 20:23:51 »

Pontosan... Nevet (nem lesz spam, csak off)
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2717 Dátum: 10 jún 18, 22:00:17 »

Igen és akkor részben a Kyuubi Naruto anyja, miközben hím. xDD

Habár, ha azt vesszük, hogy a Sharingan eredetileg a Juubié volt aki Rikudo bendőjében pihent, akinek pedig a leszármazottai a szemében ott vigyorog a katicabogár, így nem kizárt, hogy Naruto a bajszocskáit a Rókamamától (ézé Papától) örökölte xDD

ui: s Minato valójában lehet nem is Kushina vörös haját, hanem Youko vörös bundáját dicsérte xDD

« Utoljára szerkesztve: 10 jún 18, 22:30:42 írta Shiro » Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2718 Dátum: 10 jún 18, 22:37:11 »

loooolXD dehülyékvagytokXD
A következő nagy családi összeborulás meg már a rókával lesz. Hiszen a róka csak azért volt gonosz Narutóval, hogy ösztönözze és még erősebbé tegye,hisz ő csak jót akart a kisfiának^^
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2719 Dátum: 10 jún 18, 22:52:26 »

Viccet félretéve szülés közben tényleg kitörhetett a róka. A születésig a gyermek és az anya egy biológiai rendszert alkotnak. gondolom eza csakrarendszerükre is igaz. Amikor ez a rendszer megszakadt akkor a rókának keletkezhetett egy kiskapu. Erre sztem Madara-Tobi számított és közbelépett. vagy valami ilyesmi.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
adi637
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2720 Dátum: 10 jún 19, 00:30:59 »

Amidamaru86 és még nem tudjuk h mi a szemének a 4ik teknikája....mert elvileg Ita azt mondta amikor Sasukénak h mikor Madara elvette az öccse szemeit szert tett 1 4ik technikára kiváncsi vagyok mi lesz az....illetve h Madarának mi volt
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2721 Dátum: 10 jún 19, 09:00:02 »

Szerintem, azt ne találgassuk, hogy Narunak most már mennyi Chakrája van ill hogy ez miben valósul majd meg, egyenlőre annyi hogy több van neki és kész.

Azt hogy erősebb-e Bee nél azt nem tudhatjuk, hisz egymás ellen még nem harcoltak, de Beet segíti a polip Narunak meg csak a róka chakrálya van és ez nem biztos, hogy előny Bee ellen.

Szennin módban most már lehet, hogy tényleg tudna fuzionálni az öreggel, de Naruto a csatáit szereti egyedül lerendezni ezért szerintem mást fog kitalálni az ügyben hogy kitolja az időt míg benne lehet.

Az igaz, hogy Szöcske sokkal több és azt is merem mondani, hogy vannak jobb technikái mint Narunak de azt ne feledjük el, hogy az az igazán jó Shinobi akiben megvan az akarat, hogy soha ne adja fel, én is azt mondom, Hogy Narunak van még mit tanulni hisz 3 DB technikával nem lehet Hokage ( na jó 4 mert ott van a Szekxi Jutsu is  Nyelvesít )  habár az ereje már így is megvan hozzá, már csak pár DB technika kéne esetleg elem ( de előtte még Szélre is tanulhat valamit)

De szerintem nem kell teljesen hülyének nézni, hisz már Kakuzu ellen is ésszel harcolt nem is beszélve Pein ről.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2722 Dátum: 10 jún 19, 11:36:01 »

Amidamaru86 és még nem tudjuk h mi a szemének a 4ik teknikája....mert elvileg Ita azt mondta amikor Sasukénak h mikor Madara elvette az öccse szemeit szert tett 1 4ik technikára kiváncsi vagyok mi lesz az....illetve h Madarának mi volt

a 4. technika az Izanagi ha jól sejtem.
Naplózva


tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2723 Dátum: 10 jún 19, 11:36:51 »

De azt MS nélkül is lehet használni. és itt MS technikáról van szó.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2724 Dátum: 10 jún 19, 11:39:25 »

janos:3 Narutonak?
Rasengan,Rasenshuriken,Kage bunshin,Uzumaki Naruto Rendan,Oiroke no jutsu,Harem no jutsu,Henge no jutsu xd,Oodama Rasengan,Remete forma,Kuchiyose no jutsu,ha azt vesszük Rasenshuriken eldobása,Uzumaki Naruto Nissen Rendan,Bunshin taiatari vagy mi xD...és ezek csak így kapásból:)

az a technika meg gondolom a Mugen Tsukoyomi lesz.
Naplózva

tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2725 Dátum: 10 jún 19, 11:40:47 »

a micsoda? sose hallottam még róla.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2726 Dátum: 10 jún 19, 11:42:13 »

Ahhoz nem a 9 bijuu kell? A Mugen Tsukuyumi egy egész világra kivetitett genjutsu, vagy valami ilyesmi. de javítsatok ki ha tévedek.

szerk: Igen jól gondoltam     http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/15
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 19, 11:48:30 írta Lew » Naplózva


Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2727 Dátum: 10 jún 19, 12:35:33 »

Érdekes mennyire képesek vagytok tele tömni a topic-ot ide nem illő dolgokkal. Tényleg azt gondolod, hogy ha oda írod, hogy off, akkor már nem lesz off? Annyira nevetséges szokása ez sokaknak.

Nagyon ütős fejezet volt, Kishi nem aprózta el a nagy dolgokat, és egyszerre többet is belezsúfolt egy manga fejezetébe.
Hiszen egyrészt Naruto a magáénak tudhatja a Kyuubi chakra-ját, másrészt ugye ez a kis Rikudou-sennin féle alak se nevezhető egy elhanyagolható dolognak, legalábbis engem ez nyűgözött le úgymond az egész fejezetben legjobban.
És kiderült, hogy Kushina volt a róka hozdozója Naruto előtt, amit talán sokan sejtettek, de attólfüggetlenűl egy nagyon fontos momentum.

Az meg szerintem teljesen kizárható, hogy Bee ugyanezen ment volna át. Sőt, biztos, hogy nem, hiszen Naruto elzárta a rókát, és elvette a chara-ját. Bee pedig megbarátkozott a démonjával.
Azt meg ugye tudjuk, hogy jelenleg Naruto-nak nincs ilyen haverság kapcsolata a Kyuubi-val, mert nem hiába mondta, hogy várjon még.
Ami amúgy nagyon tetszett, mert ez tipikusan egy Naruto-hoz méltó rész volt, hogy nem akarja sorsára hagyni a rókát, és sajnálja, amiért ismét börtönben kell lennie.
Naplózva

Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #2728 Dátum: 10 jún 19, 15:16:36 »

Énszerintem sem erőltetett ez a Kushina a jinchuuriki dolog, sőt, jó sok mindent megmagyarázhat. Persze millió elmélet lehetséges, de én azért mégse hiszem, hogy Madara csak úgy rátört szülés közben, és jó mélyen a... szemébe nézett. Bár semmivel sem előrébb való, mint a többi, íme az én elméletem: Kushina megszülte babáját, Madara pedig elhitette vele hogy elrabolja, vagy bántja, vagy akármi, amivel Kushinát ki tudta hozni a sodrából annyira, hogy a pecsét megrepedjen. (Hiszen Kushinától örökölte Naruto a hirtelen természetét) Az tuti hogy nem a randa róka tojta Narutót szegénykét:D Abban viszont igazatok lehet, hogy tényleg amiatt vannak neki bajszai, hogy a jinchuuriki pocakjában volt.

Ami meg a technikáit illeti, tényleg nem kell őt leszólni. Fejlődik. Arra leszek kíváncsi, vajon tud-e valaha is genjutsut használni, mert az lenne az igazi fejlődés. Mégis érzem, ennek kevés a valószínűsége, hiszen neki nem ez a stílusa, és arra ugye ott vannak békáék. Mindenesetre tuti az is hogy Sasuke ellen egyelőre nem vehetné fel a versenyt, mert Itachi szemeivel ő eléri a legfelsőbb határait. Igaz, kissé sötétül a feje is, de amilyen hűvös, és amennyire ismeri Narutot, kijátszaná valahogy. Nem mondom, hogy Naruto nem erős, mert rohadtul erős. Csak szerintem ez még nem az ütközet ideje. És ne felejtsétek el Itachi kis meglepijét ami ugyebár még mindig Narutoban van. Bármibe lefogadnék, hogy ezt a kis "csomagot" maga Itachi MS-e aktiválja, amit majd Sasuke bevet. Kíváncsi vagyok nagyon, hogy mifene az... talán egy másik MS? Egy üzenet Sasukénak? De hát gondolom ezt már oldalszázakkal ezelőtt kiveséztük.

Én bízom Narutoban, mert akármennyire forrófejű, képes előre tervezni, ezt már bebizonyította. És csapatban is tud hatékonykodni. Ráadásul a Roudoku Sennin (remélem jól írtam) pecsétje is sejtet valami újat. Ezzel én is egyetértek.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #2729 Dátum: 10 jún 19, 15:38:42 »

Mondjuk sztem Naruto a róka chakrájával nem véletlenül hasonlított Rikodu senninre sztem lesz ott vmi csalafintaság

Am Naruto mennyi technikát tud ... sztem ez annyira mind1 ... sose az számít h mennyi technika van hanem h miként használja ... ha megfigyeled a Rasenganos trükköt meg a Shadow Clone-okat összerakta és csinált belőle vagy 5 féle támadást kb (ha nem pontosan mondom sry)  mindezt a fantáziájának meg az eszének köszönhette .. nem csak a jutsuknak.

Hmm h h került ki kushinából a róka és rombolta le a fél falut ... hááát érdekes történet lehet ... de nekem a legjobban az tetszik h erről a 16 évvel ezelőtti Róka malőrről azt hittük h tudunk már kb mindent de Kishi mégis képes olyan plussz történeteket közbe fonni h az ember esze elszáll Nevet .. kíváncsian várom a kövi részt
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!