24 szep 24, 12:17:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476542 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2700 Dátum: 10 jún 18, 14:07:39 »

Mert a 9 farkú sokkal erősebb, mint a 8 farkú, és simán kitört volna a pecsétből (szerintem)
Naplózva
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #2701 Dátum: 10 jún 18, 14:27:05 »

Lehet, de nem olyan sokkal erősebb. Említenek is erről vmit...

Jó lesz már egy olyan rész, ahol tisztázzák majd a multat, esetleg Rikodou-senninről is lesz vmi Mosolyog
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2702 Dátum: 10 jún 18, 14:46:10 »

ezt a pecsétes dolgot mintha már pár oldallal ezelőtt kiveséztük volna.
Naplózva
delfi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12



« Válasz #2703 Dátum: 10 jún 18, 15:44:25 »

érdekes volt a rész ez a kushina mint jinchuuriki érdekes kishitöl eddig ez a legeröltetettebb huzása az elmult években, igy az eddigi kyuubi támadásrol szoló infók is uj fényt kapnak némeik pedig egyenesen rácáfol kushina jinchuurikiségére, mindamellett hogy egy ilyen horderejü informácio eddig nem jött elö? Hát érdekes...

Én nem érzem erőltetettnek, de biztos h emögött az információ mögött még van még egy nagy dolog, ami megmagyarázza a dolgokat.
Én pl. arra lennék nagyon kíváncsi h Kushina mennyi ideig volt jinchuuriki, és milyen céllal? És akkor hogy szedték ki belőle és került egy sharingan irányítása alá a kyuubi? Meg akkor télleg ki is tudott róla??  Gondolkozik de az egészen biztos hogy Madara valamivel kapcsolatban hazudott anno mikor sasukénak mesélt...csak manipulálta sasukét h az megőrüljön kicsit Nyelvesít Nyelvesít és konoha ellen forduljon.
Naplózva
Amidamaru86
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 31



« Válasz #2704 Dátum: 10 jún 18, 16:06:33 »

Azért 5x nem lesz erősebb,sőt az egekig nem kell magasztalni a sennin formát sem,tekintve jelenlegi fennállási időtartamára,sajna 5 percig bírja,ha van 2 klón a béka hegyen 15 percig,és csak az ereje nőtt meg tőle,plusz a támadásai hatékonysága.
Sajnos bárhogy nézzük Naruto technikailag a béka .... alatt van,igaz amit tud az ütős,de azt sem tudja a végletekig csinálni,pl rettenetes mennyiségű chakrát fogyaszt a rassen shuriken.
Emellett használja a rassengant+a klónokat,igaz mint mondtam erőteljes hatékonysággal és most azt is láthattuk h elég durva combokat tud ezzel a 3 technikával,de ezeken kívül semmi.Sajnos.
Szemben Sasuke,technikailag eléggé fölényben van,2 elemet is használ már,mostmár szert tett Itachi szemeire is,így a vakság sem veszélyezteti tovább,és hát valljuk be a 3 technika amit a mangekyou sharingan képes létrehozni eléggé brutál.

Narutonak van mit fejlődnie még,nemhiába mondta h a jelenlegi szintjén nem veszi fel Sasuke ellen a harcot.
Naplózva

trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2705 Dátum: 10 jún 18, 16:09:36 »

^Használd az edit gombot.
Mind a két elképzelés reális lehet(az arányos és a párosításos is),de ha tippelnem kéne,akkor a párosításra tenném a voksot.Miért?Mert! Nevet
 Az én elképzelésem az,hogy a "fura chakra" arra utalás,hogy jinchiuriki volt,tehát amikor el akarták rabolni,akkor nem a chakráját akarták megszerezni,hanem a rókucit.A megmentéses szálról a véleményem az,hogy ugyanaz a helyzet mint Itachinál.A jóügy érdekében megbízták,hogy békéltesse meg "szerelmével" a rókacsajt,amiből ezután kevesebb eséllyel tör majd ki a rókaőpajtás.
 De erre kevés az esély.Majd jövőhéten talán fény derül az esetre.
Naplózva

Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2706 Dátum: 10 jún 18, 16:15:24 »

Minato nem csinált volna ilyet. Biztos nem parancsra szeretett bele ( vagyis ha parancsra csinálta volna akkor nem szerette volna, hanem csak úgy tett volna)
Azzal kapcsolatban meg, hogy Naruto mennyivel erősebb mint Bee...hát, nyilván erősebb, de nem sokkal azért...egy farknyival csak:P
Viszont az tényleg igaz, hogy alig van pár jó technikája. Sasuke sokkal jobb stratéga/elemző mint Naruto és ez még számítani fog, mert puszta erővel és "rohanjunk neki fejjel a falnak" taktikával, Szöcsit nem fogja tudni lenyomni. 
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #2707 Dátum: 10 jún 18, 16:32:27 »

Szerintetek erről az új pecsételő jutsuról beszélt Jiraya a pecsételő békával vagy akkor most Narutonak lesz új jutsuja  Gondolkozik       http://www.onemanga.com/Naruto/370/11/
Vajon Naruto át tud változni rokává vagy csak a chakráját tudja használni ?
Naplózva
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2708 Dátum: 10 jún 18, 16:50:33 »

Amikor anno Kakashi és Naruto a Rasen-shurikenes edzésen voltak Kakashi azt mondta,hogy a rókával együtt 100×több chakrája van mint neki. Akkor így ,hogy mi mennyi chakrát használ Narutonál felesleges beszélni. SZerintem Jiraya erről a pecsétről beszélt. Az új jutsuval bármi lehet.  Majd megtudjuk:)
 Ahány falu annyi pecsét. Azért van Beenek és Narutonak más pecsétje,mert más pecsételte beléjük. Ennyi az egész^
Naplózva

trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2709 Dátum: 10 jún 18, 16:54:56 »

Minato nem csinált volna ilyet. Biztos nem parancsra szeretett bele ( vagyis ha parancsra csinálta volna akkor nem szerette volna, hanem csak úgy tett volna)
Azzal kapcsolatban meg, hogy Naruto mennyivel erősebb mint Bee...hát, nyilván erősebb, de nem sokkal azért...egy farknyival csak:P
Viszont az tényleg igaz, hogy alig van pár jó technikája. Sasuke sokkal jobb stratéga/elemző mint Naruto és ez még számítani fog, mert puszta erővel és "rohanjunk neki fejjel a falnak" taktikával, Szöcsit nem fogja tudni lenyomni. 

Háááát,kitudja.7 éve ki hitte volna,hogy Itachi jófiú?
Igazából mosthogy tudja irányítani a róka chakráját,sokkal erősebb mint bee,mert ahogy láthattuk,bee-nek abban volt az ereje,hogy gyorsan tudott pörögni a kardjaival,utána pedíg kölcsönkért chakrát octopus pajtitól.Narutonak meg ottvannak a klónjai amit a lehető legmagasabb szinten tud használni,a rassengan összes formája(rassengan,RS,oodama rass,sage mode rassenganok),sage modeban legalább olyan gyors mint szöcsi és az ütései sokkal erősebbek.Mostmár ugye rókachakra is van+ha bajbakerül neki vannak barátai,akik kisegítik...
 A ronhanjunk a falnakra csak annyit,hogy Pein ellen is nemegy,több fázisú támadást indított és nem olyan hülye,hogy kicsinálja magát.Ha akar,tud komoly is lenni,mint a kage találkozó alatt is...
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2710 Dátum: 10 jún 18, 18:23:37 »

Szerintem Naruto most már sokkal jobban taktikázik mint azelőtt.A kage bunshinokkal felderít,azt lerendez Ördögi
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
delfi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12



« Válasz #2711 Dátum: 10 jún 18, 19:00:16 »

Narutot nem kéne leírni, plusz, most ezzel a pecséttel tuti h új erőre és új lehetőségekre tett szert, ezután jön szerintem az újabb kemény edzés mert egyelőre  azért a kyuubi nem egy kezesbárány, csak épp elvették a csakráját, de még meg kell szelídíteni. És biztos h még lesz egy két technika amit megtanul naruto...meg olyan amit majd akkot tudunk meg ha szorul a hurok Sauske elleni harcban:D
Naplózva
gadavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #2712 Dátum: 10 jún 18, 19:37:23 »

hááát szerintem itt van pár érdekes dolog:D
előszőr is anyuka Jinchuuriki?----> szerintem ez totál lehetséges, és meg lehet magyarázni, vagyis belefonni a történetbe. Szerintem Kushina úgy járt mint narutó pein ellen. Lehet h madara valahogy sikeresen manipulálta a rókát és Kushina átváltozott felszakadt a pecsét. Na most ez magyarázná h mit is keres narutóba pecsételve. És h miért pecsételte bele Minató kérdésre ezek szerint a logikus magyarázat az h muszáj volt neki hiszen ő és a róka egy voltak.



A második elméletem szerint narutónak már simán megy hosszabb ideig is a remete forma.-----> Békapapa aztmondta h nem tudja koncentrálni a csakrát mivel a kyubii elutasítja nem hagyja neki. Na most ugyebár most már Narutó irányítja a rókát. ebből az következik h narutó mostmár simány egy hullámhosszra jöhet a békapapivel és simány nyomathatják a remete formát
Valamint szerintem még sok minden újdonságot tartogat a jövő és hihetetlen erőket látunk naruto birtokában. Csak hát győzzük kivárni mert ez a momentum nem ugrásszerűen fog bekövetkezni:D
Naplózva
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #2713 Dátum: 10 jún 18, 19:48:06 »

Lehet hogy, Madara csak úgy tudta kiszabadítani és irányítani a Rókát, ha Kushina nem koncentrált a róka őrzésre. És erre a legmegfelelőbb helyzet, a szülés.
Kushina vagy meghalt vagy nem (tökmind1)
A róka kitőrt, pusztított.... majd legyőzték lepecsételték és ennyi.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2714 Dátum: 10 jún 18, 20:20:07 »

Bereja rosszul tudod... nem azt mondta h a rókával együtt hanem azt, h ha nem kéne visszatartania a rókát akkor lenne 100x annyi ... és a rókuci chakra az még pluszban ehhez csapódik hozzá...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!