24 szep 24, 10:12:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476409 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
lordur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4



« Válasz #2670 Dátum: 10 jún 17, 19:58:57 »

Irdatlan nagy fejezet volt Nevet Nevet Nevet
a rókuci chakra gömbjéből hogyan lett chibaku tensei?? Gondolkozik érdekes Nevet
Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2671 Dátum: 10 jún 17, 20:10:43 »

Naggyon izgi rész volt és már alig várom a következőt.
Kíváncsi vagyok mi lesz ezzel a Rikodou sennin dologgal, mert azt eddig is tudtuk/sejtettük, hogy Naruto a leszármazottja, szóval kell itt még lennie valaminek.
Szerintem mikor Konohába jött már akkor benne volt a kjkubi Kushinában (nem úgy van, hogy csak gyerekekbe lehet/szoktak bujoukat pecsételni?)  És akkor Kushina akkor halt meg amikor kiszedték belőle (alighanem Madara bácsi)
Gondolom, kiszedték belőle, aztán rögtön rá is lett úszítva Konohára és még aznap bele is lett rakva Narutoba meg minden. Az is lehet, hogy Kushina nem halt meg rögtön, csak haldoklott és így lehet, hogy egy része Narutoban maradt.

Remélem pontosan kiderül a lepecsételés menete, már régóta kíváncsi vagyok rá hogy is volt. Vajon Minato félhulla állapotban (mert elötte küzdött ugye a Kjubival) belepecsételte Narutoba rókakomát aztán rögtön összeesett és meghalt?

A másik meg, hogy lol, hogy Konohában ott van mind a két klán akik Rikodoz leszármazottai, a többi falunak meg mi jutott? Néhány vérvonal...Szóval csak én érzem úgy, hogy Konoha kicsit túl power?...
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2672 Dátum: 10 jún 17, 20:13:17 »

milyen chibaku tensei?? csak egy bazi nagy fekete gömb volt, semmi más.
amúgy Naruto tök kedves a kilencfarkúhoz. elvégre a róka is egy értelmes khm teremtmény.
Amikor Naruto Rikoduo sennin szarvacskáival, és nyakláncával tündököl, akkor a pecsét valahogy sokkal bonyolultabbnak tűnik, mint amilyen volt. Az lenne az új pecsét? Ha igen, akkor hogyan hozhatta létre?

Meroko: valami ilyesmi elképzelésem van nekem is, csak ha kiszedték Kushinából a 9farkút, akkor Kushinának meg kellett volna halnia. Viszont Kushina említette, hogy az ő chakráját is felhasználta Yondi a pecsétformáláshoz. És egy halottban elég kevés chakra van  Nevet

(úristen, ez a harc milyen durva lesz már animében Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 17, 20:21:39 írta tocika12 » Naplózva
sojobo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 27



« Válasz #2673 Dátum: 10 jún 17, 20:32:07 »

Amikor Naruto azt mondja a már lepecsételt Kyuubinak, hogy nem fogja bántani őt, csak várjon türelemmel, akkor csak nekem van egy olyan érzésem, hogyha a főhősünk elintézi az egész Akatsukit és Szöcskével is dűlőre jut, akkor kiengedi a rókát?
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #2674 Dátum: 10 jún 17, 20:35:58 »

Na akkor nekem is van 1 feltevésem de ne vessetek meg ha lehet Nevet mi van ha a Kyuubi úgy szabadult ki hogy Kushina megpróbálta megszelídíteni mint most Naruto csak neki nem sikerült... vagy egy másik dolog hogy sose tudta irányitani rendesen és meggyengült a pecsét ezért kiszabadult belőle...
Naplózva


--->3D Modeller<---
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2675 Dátum: 10 jún 17, 20:37:55 »

nemhiszem, mert ha jól rémlik Minato azt mondta, hogy Madara volt a dolgok mögött. És ha úgy lenne ahogy te mondod akkor tényleg csak egy természeti csapás/véletlen baleset lett volna a dolog.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2676 Dátum: 10 jún 17, 20:38:48 »

Gery ha kushina szelídíteni akart volna, akkor teljesen kitört volna,kushina meghal,nincs chakra amit narutoba rakjon minato.Találgatni felesleges,anyuci úgyis elmondja a kövi részben hogy mi történt Mosolyog
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #2677 Dátum: 10 jún 17, 21:00:35 »

konoha tul erös lenne? nem tudom olvastad a mangát eddig? vagy csak ezt a részt van egy történet konoha mér olyan amilyen és mér 1 ország 1 falu rendszer született. Ez a kushina jinchuuriki story elég kajla kiváncsi vagyok milyen magyarázattal ál elő kishi eddig a létező 2-3 elmélet amit tobi, minato, jiraiya stb állitott eléggé nehezen venné ki magát.
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2678 Dátum: 10 jún 17, 21:18:14 »

Hú állat egy rész volt! Naruto nagyon jól néz ki amikor Rikodou Sennin kinézetbe van. Hát, hogy Kishi hogy varja össze a szálakat az tényleg jó kérdés, most még elég kevés értelmes magyarázatot tudunk össze hozni de fogadni mernék, hogy a kövi mangában úgy megcsinálja majd, hogy mindenki azt mondja ja tényleg ez így érthető és világos meg minden. Kár, hogy 2 hetet kell rá várnunk ( jó lenne ha dupla részt adna ki, de sajna nem túl sok rá az esély eddig 499 rész alatt még 1x sem fordult elő ilyen. Bár ha lenne pár színes lap az is mennyire feldobná már ( bár jó kérdés, hogy mit mikor elvileg beszélgetős rész lesz )
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #2679 Dátum: 10 jún 17, 21:27:04 »

Srácok! manga 3. oldalára remélem nem direkt írtátok hogy 498. epizód. Nem gond, Előfordul. Nem nagy baki, fordítást meg köszönjük! Mosolyog
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #2680 Dátum: 10 jún 17, 21:40:26 »

Nem kötözködni akarok, de úgy emlékszem, azt mondta, a maszkos. Ez persze csak akkor lényeges momentum, ha kiderül, hogy Tobi nem egyenlő Madarával. Nekem az is eszembe jutott, hogy a vajúdás során történt vmi, és azért szabadult el a róka. Rossz volt a bába. ikszdé
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2681 Dátum: 10 jún 17, 22:04:22 »

Hát ez nagyon érdekes fejezet volt. Naruto elintézte végleg a rókát. Kíváncsi leszek,most mihez kezd majd. Tényleg nagyon jól nézett ki amikor elszívta a róka chakráját. Az egészben nekem az a mondat volt a legfurább,hogy:
"csak várj ott türelemmel". Miért mihez akar még kezdeni vele? Elvette a chakráját és ezzel szerintem letudta a rókát.Akkor miért mondhatta?  Gondolkozik
A másik érdekes dolog,hogy Kushina volt az előző jinchuuriki. Én nem is értem,hogy történhetett. Valahogy kiszabadult belőle az biztos. Nem értem,hogy történhetett. Talán köze van hozzá Tobinak.Majd kiderül.
Nekem még mindig ez a speciális chakra a téma:D mit takarhat ez pontosan? jó lenne ezt is megtudni Mosolyog
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2682 Dátum: 10 jún 18, 07:13:00 »

Bereja nekem a kilenfarkú jinchuurikije-ből következik hogy erős a chakrája^^"
Emberek mit aggódtok itt?Kishi eddig mindent össze tudott hozni úgy hogy mindenki tátotta a száját.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #2683 Dátum: 10 jún 18, 08:17:58 »

Nekem 1 kérdésem lenne. A róka chakrája hogy müködik? Értem ez alatt: Nagy adag chakra ami hogy ha egyszer elfogy akkor elfogyott és már nincs vagy ez ilyen naruto chakra update hogy felnyomta a maxot amire képes naruto. Mert ha a második akkor ez hogy müködik ?Nevet tudom hogy hülye meg értelmetlen kérdés de engem izgatnak az ilyenek Mosolyog
Naplózva

...
...
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2684 Dátum: 10 jún 18, 08:20:12 »

Bee ugyan ezen az úton ment végig, és nézd meg hogy mikre képes, körülbelöl ugyan az lessz narutónál is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!