24 szep 24, 06:20:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476205 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2625 Dátum: 10 jún 16, 22:38:16 »

Watta fak!!!

Kishi akkora fejezetet csinált, h kénytelen vagyok ide is irni. Ha a 499 es ilyen volt, akkor mekkora lesz az 500ik? A róka megrajzolása nekem továbbra se tetszik, bár a vége felé nagyon kis csinos lett:D Na és ez az utolsó mondat, h" wont forget this naruto", na meg utána ez az "I wont hurt you", nekem nagyon bejött, bár kicsit csalódtam, h igába hajtották a 9farkut, de ennyivel még biztos nincs lezárva:D

Kushina volt a kyuubi jinchurikije... hmmmm elég sok eddig tényként kezelt dolgot megváltoztat, és teljesen elrontja a dolgokat.

Itachi és Madara meséje, igy nekem egyáltalán nem illik a képbe.

Ha Kushina volt a jinchuriki, akkor milyen alapon gyanusithatták meg az uchihákat?.

Hogy volt madara képes erre a bravurra?

Kushina minek és mikor lett Jinchuriki, hisz nem is konohai volt (legalábbis csak később került oda).

A Kushina féle chakrát megmagyarázza viszont, hisz "vele együtt" került be naruto a kyuubi. Kishi megint jól kavarja a ***.
Naplózva







Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2626 Dátum: 10 jún 16, 22:40:06 »

most hogyhogy nem lesz manga?
kishi is nyaral,vagy micsoda?
amúgy télleg nagyon jó rész votl,kár hogy a szövegből csak pár szót értettem xD
az melyik technika is volt amit Naruto használt Rikodou jóvoltából?(ha nagyon egyértelmű sry,mondom nem tudok angolul xD)
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2627 Dátum: 10 jún 16, 22:49:18 »

Lehet hogy Mokuton volt, vagy legalábbis a pecsételős része.
A fejezet alapján van egy olyan érzésem, hogy A Rikudo Sennin az a Sage mode, és a Bijuu csakrájának egyesülésekör létrejövő állapot.

ui: kezdenek szikrázni az elméletek...
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 22:51:01 írta Shiro » Naplózva

Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #2628 Dátum: 10 jún 16, 22:53:19 »

Nagyon állat rész volt áááhhhhhh Nevet Gondolom Kushina a különleges chakrája miatt lett jinchuuriki, de h pontosan mit is tudhatott arra nagyon kiváncsi vagyok...Ez meg h Naruto valamiféle Rikoudotól származó pecséttel zárta el a kyuubit valami eszméletlen...És most akkor a Rókuci az két énre szakadt??Egy akit elzárt meg egy aki majd segít neki??
Shiro sztem nagyon jó gondolat! Lehet benne valami Mosolyog Csak az az egy gáz vele, hogy Rikoudo már akkor birtokában volt az erejének, amikor megküzdött a yuubival nem?
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 22:57:52 írta Fl3gma » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2629 Dátum: 10 jún 16, 23:03:04 »

SZerintem Kushina azért lehetett jinchuuriki, mert a chakrája alkalmas a kyuubi elzárására. Valami egyszerübb pecséttel lehetett talán benen (vagy nem) és ugyebár részben ő maga nyomhatta el, vagy elfojthatta a chakráját, ha előtört volna.
De hoyg hogy jön a képbe az, mait eddig tudunk? Én azt mondom, kitört belőle a róka, Tobi segítségével.

Amúgy az is eszembe jutott, hoyg Naruto irdatlan chakra menynisége a róka öröksége lehet, mert az az anyjában volt, mikor terhes volt vele. A sennin gyermekei is örököltek ezt-azt a juubiból.. az egyik mondhatni egész biztosan. Ha  sharingan (és talán a rinnegan is) létrejöhetett a Juubi jinchuurikijének gyermekében, ez is könynen lehetséges, ha nem is tényleges örökségként, de nagyban hathatott rá a kyuubi chakrája.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2630 Dátum: 10 jún 16, 23:20:32 »

WOOW^^
Kushina azt mondta, hogy baleset volt... talán feloldotta a pecsétjét...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #2631 Dátum: 10 jún 16, 23:28:20 »

Szerintem nem volt annyira "szőke" , max valami felidegesítette.Az viszont engem is türelmetlenn tesz , hogy mi köze van Narutónak Rikkudo senninhez , mivel miután kiszívta a róka erejét eléggé hasonlított.Á nem tudom, hogy hogyan fogok kibírni 2 hetet manga nélkül:(
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #2632 Dátum: 10 jún 16, 23:30:51 »

Mondtam én h igaz a spoiler Nyelvesít
amúgy lehet,h vmi köze lesz a szülésnek ahoz,h a kyuubi kijött anyuciból.... nem lehet tudni Mosolyog
Ami nekem nagyon böjött az a 13. oldalon,h narutónak kb olyan nyaklánca van mint Rikoudo-nak Nevet
+ szegéby kyuubi milyen gebe lett xD
Naplózva

RodoF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #2633 Dátum: 10 jún 16, 23:31:13 »

Valószinünek tartom hogy Madara a sharinganjával szedte elő valahogy Kushinából, vagy egy illúziót nyomott rá amitől elvesztette a kontrollt vagy valami ilyesmi.

Ajánlom olvasásra a 309-es részt ahol Sasuke szórakozik a rókával az akkor még "gyenge" kis sharinganjával.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 23:35:23 írta RodoF » Naplózva
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #2634 Dátum: 10 jún 17, 00:06:21 »

OMFG SZÉÉT LETT GATYÁZVA A RÓÓÓKA xDDDD Mekkorát nevettem omfg Nevet ez valami iszonyat királyság volt föleg a rota  giga mega 100 szoros sennin rassengan + Rassen shuriken omg xD Denagyon megcsiklandozta a rókát xDD Szerintem elmondhatjuk hogy sasuke mostmár tényleg elbujhat sztem a térképröl is eltünhetne Nevet

Szomorú jövöhéten elmarad az 500. rész   ( KI HITTE VOLNA?Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 17, 00:07:06 írta jocoo » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2635 Dátum: 10 jún 17, 00:08:15 »

Az viszont engem is türelmetlenn tesz , hogy mi köze van Narutónak Rikkudo senninhez , mivel miután kiszívta a róka erejét eléggé hasonlított.

Talán, hogy ő is anno Sennin módban csapolta meg a Juubi erejét. xD
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2636 Dátum: 10 jún 17, 00:49:04 »

rikudou-nak csupán annyi köze lehet a dologhoz h övé a lekötő technika amivel viszazárta,... amikor a róka mondja ott is van az aposztrof a szó végén vagyis tulajdont jelez Hümm-hümm
Naplózva

Dexkill
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6


« Válasz #2637 Dátum: 10 jún 17, 00:50:25 »

állati nagy rész Nevet
azér látszott hogy a róka elég erős hisz bekapott két rasen shurikent meg kitudja hány ezer rasengant és csak felszini sérülései voltak de végülis le lett zárva.
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #2638 Dátum: 10 jún 17, 01:26:47 »

De vajon miért kért bocsánatot Naruto a rókától, mondván, hogy nem akartalak bántani? És vajon Kushinát már ennek tudatában rabolták el? Mit örökölhetett Naruto az anyjától, hogy bele merték pecsételni a szülei a rókát? Lehet, hogy Naruto ereje, és még általunk nem ismert képessége miatt fog behódolni neki a róka, vagy egyszerűen csak azért, mert nem fog rá szörnyként tekinteni, ahogy anno a falusiak is lassacskán, de elismerték őt?
Naplózva

Imagination more important than knowledge
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2639 Dátum: 10 jún 17, 02:13:01 »

A fejezet alapján nemtom, hogy lesz Naruto és a kyuubi baráti viszonyban Nevet
Amúgy jól alakulnak a fejezetek, jó arányban kapjuk szerintem a harcot meg a rizsát pl: ha ez a rész is beszélgetős lett volna akkor vontatott lenne, húzná a mangát Kishimoto.(de nem így van  Nyelvesít)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!