24 szep 24, 04:19:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2476036 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2595 Dátum: 10 jún 14, 18:47:28 »

én azt sem tartom kizártnak, hogy az 500. rész valami történeten kívüli special lesz. Vagy valami olyasmi mint a Kakashi gaiden volt.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2596 Dátum: 10 jún 14, 18:56:29 »

-Dante- Teljes mértékben egyet értenék veled, ha nem tudnánk, hogy Kishimoto teljesen kiszámíthatatlan, Szeintem a következő részben lezárja a rókuci irányítását és az 500. részben valami olyasmit látunk majd amire mindenki majd csak pislog és ezt nem vártuk című szöveg.

( esetleg még azt is valószínűnek tartom, hogy az 500. ban teljesedik ki a róka irányítás de akkor sem az lesz a nagy durranás mert, Kushina megjelenésével szerintem egyenértékű lesz/ lett, hogy nem lesz akadály a kyuubi legyőzése/irányítása)

Nagyon kíváncsi vagyok mivel lep meg minket a mester a kövi és az 500.rész ben  Nevet Gondolkozik  Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #2597 Dátum: 10 jún 14, 19:50:56 »

Ejnye gondolkozzatok, mi más lehetne az 500. részben mint Sasuke visszatérése  Nyelvesít
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2598 Dátum: 10 jún 14, 20:12:27 »

240. chapter körül váltott át Kishi a shippuuden-re, elméletileg itt az idő a következő váltásra.Következők címe Naruto shinobi wars!  Nyelvesít Én nagyon várok már egy nagy gigászi shinobi háborút, ahol meghal néhány mellékszereplő, jön pár új, stb., stb...Nem szeretném, hogy Killerbee meghaljon de szerintem meg fog, így a vége felé.
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #2599 Dátum: 10 jún 14, 20:12:49 »

Inkább már a béka, mint Sasuke... ikszdé Egyébiránt már az is felvetődöt bennem, hogy Kisame két legyet üthet egy csapásra, ha beállna a krach Narutoéknál, mert akkor ő lenne a nap megmentője 17 farokkal a hóna alatt... ikszdé
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2600 Dátum: 10 jún 14, 21:04:55 »

Na azért a Naruto manga 500. fejezetében, ne másról, hanem a címadó főszereplőről legyen szó, szerintem ez adja magát. Legalábbis én elvárom Kishi mestertől, hogy ha már elérte ezt a szép fél ezres számot, akkor Naruto-ról mutasson valami lélegzetelállítót, és ne ismét Sasuke-t hozza csak be.

Viszont Tibee-vel egyetértek, A Nagy Ninja Háború, ha úgy valósítaná meg mint Oda a One Piece-ben a nem is oly régi háború-t, annyira élvezetes lenne.

Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2601 Dátum: 10 jún 14, 21:17:38 »

Én meg ammondó vagyok, hogy a mester adjon kid dupla mangát, és mindketőt színesre csinálja ikszdé Nyelvesít
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2602 Dátum: 10 jún 14, 21:25:18 »

Én Valami háttértörténetet is eltudnék képzelni ami a kyuubi szemszögéből mutatja az eseményeket. Mi történt mielőtt Konohába jött mi a véleménye Narutoról stb. És ezt faszául bele is lehetne épiteni a mangába pl amikor a "szelidités" után beszél Narutoval a kyuubi. Én egy ilyen fejezetnek örülnék Mosolyog
Naplózva


L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #2603 Dátum: 10 jún 14, 21:40:13 »

Hát, azt röviden össze lehetne foglalni. Nemsokára úgyis megtudjuk, de dobnék egy hátast, ha valahogy Kisame el tudná lopni őket...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #2604 Dátum: 10 jún 14, 22:49:51 »

Ez marhasághogylopná már el Kisame Bee-t és Narutot ?Nevet 1-ik az hogy ottvan velük Yamato másik meg lehet Kisame erős de esálye sincsen Naruto + Bee ellen ...:/ + ha Naruto-t elvinné nemtudná átvenni a róla felett az irányítást és kitörne belőle akkorviszont már minuszokban lehet mérni a százalékokat Szomorú Nemkétlem lesz valami fordulat amiben Kisame is benne lesz és szerintem meg fog valósulni ez a kisame vs bee+naruto harc és kitudja mi lesz a vége
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2605 Dátum: 10 jún 14, 22:50:55 »

egyetértek hogy a harc megvalósul,csak szerintem Naruto nélkül.bár lehet nekem mániám már hogy Bee vs. Kisame xD
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2606 Dátum: 10 jún 14, 23:31:47 »

Azért én azt nem tartom kizártnak, hogy megtudná oldani a két jómadár elrablását. Vagy Madara-apó segítségével, vagy eddig még nem látott módon, amíg Kisame céljairól semmit se tudunk, szerintem ne zárkózzunk el semmilyen lehetőségtől.
Naplózva

Geisenrich
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2607 Dátum: 10 jún 15, 11:06:59 »

Szerintem a kezesbárány rókakoma fog mesélni Narutonak a múltról, és lehet hogy a jó öreg Tobibácsiról is láthatunk képet, maszk nélkül így az 500. részben:D
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #2608 Dátum: 10 jún 15, 16:52:35 »

Tessék, még egy amerikai típusú shounen rajongó, akit nem érdekel a Story, hanem csak a Harc meg a Harc. A Naruto lényege, a történet és a karakterek jellemfejlődése, ésa harcok csak harmadlagosak. hát nem akarsz semmit megtudni Naruto hátteréről?
Ha ennyire Harc központú animét akarsz Story nélkül Nézz Bleachet!

Túl táp a Naruto, Már megint kezdődik? Peinnél is ezt mondtátok? Sasuke Arcjánál is ezt mondtátok, és most is. Sasuke tényleg túl tápos volt, de Naruto, most? Miért is?

Harc?... Csak hogy meg nyugtassalak nem azért nézem a narutót hogy hogyan püfölik egymást halálra, hanem mert olyan érdekesnek látszó próbák elé állítják narutót ami érdekel, legyen ez harc vagy egyéb más küldetése, feladata (pl.: új jutsuk tanulása teszem azt az FRS megtanulása, mikor elkóricált jiraiya-val hogy megtanulja a sasuke chidorijával egy szintű rasengant stb.)!
Amúgy harcról nem beszélt senki... de elmondom azért kell nem az ACKIÓ... mert ha vki éppen a belső démonjával küzd, az ne üljön le beszélgetni az édesanyjával és főleg ne egy harc kellős közepén kezdje el érdekelni hogy most az anyját paradicsom fejnek csúfolták  Hmm?!!
Igen érdekel a háttere, csak nem mind1 mikorra van beidőzítve!
Utálom mikor ennyire beskatulyáznak!! Figyelmeztetés

Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #2609 Dátum: 10 jún 15, 16:56:16 »

Mér mégis mit vársz Narutotol??Soha életlében nem találkozott az anyjával, nem tudta hogy hívják, nem tudta mér hagyta el, hogy hogy nézki, és azt h egyáltalán él- e még...Végre találkozik vele, és van esélye, hogy egy kicsit megismerje, és mással fog inkább törődni...Nem fogja neki azt mondani, hogy bocs most nem érek rá mer edzek... Mosolyog ( jójó tudom, hogy most a kyuubit poráblja szelíditeni és az életével játszik, de akkoris...az anyja szépen leláncolta, nincs mitől tartania Mosolyog )
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 15, 16:58:07 írta Fl3gma » Naplózva
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!