24 szep 23, 18:20:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475468 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
crespo15
Vendég
« Válasz #2400 Dátum: 10 jún 02, 16:18:19 »

Naruto és a róka haverkodása elég macerás mivel idáig azért volt ilyen idegbeteg a kyuubi mert minden áron szabad akart újra lenni, és gondolta mivel narutó sík hülye majd egyszer eljön az ideje. A másik része hogy most narutó nem megszelídíti a kyuubit hanem csak a chakráját húzza ki, mivel a pecsételő ebihal is megmondta hogy a kyuubi egy nagy halom gyűlölet és rengeteg chakra, ha elkéred a chakráját a szívedben lakozó gyűlöletedhez csatlakozik és az övé nagyobb ami elnyomja tied így ő lesz a főnök... (ez olyan mint a természeti energia ha a saját chakrádnál több energiát nyelsz el békává válsz! Nevet) szal azért okés vágom hogy megváltoztatható de ahoz a kyuubinak is kell némi segítség mivel nem egy könnyű eset Nevet!
Remélem sikerül narutonak azért megbékéltetnie a kyuubit és össze haverkodnak Mosolyog... milyen melegésg töltene el hogy nagy haverok lennének és megbeszélik hogy,smint,merre Nevet

« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 16:20:27 írta crespo15 » Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2401 Dátum: 10 jún 02, 17:00:25 »

Bee-nek is sikerült, és gondolom az ő szörnyikéje se volt kezesbárány eleinte. Szóval símán (najó, 10 manga rész utánXD) sikerülhet Narutonak is. Én csak arra lennék kíváncsi milyen lesz majd miután ez sikerült^^ Azért szerintem az ellenség nekiállna pislogni ha Naruto hirtelen Kjuubivá válna, mint ahogy Bee is csinálta.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #2402 Dátum: 10 jún 02, 17:14:57 »

Bee meg narutó hasonlóak de démonjaik nem igazán.. hisz ép ti mondtátok hogy külömbözőek azért 'Vukk' másképp fog alkalmazkodni mint bee-hez Hachi! Én ezt hiszem legalábbis, de narutó semmit nem fog véleményem szerint változni csak felkészül az élete legnagyobb csatájára..((azt azért nézzétek meg hogy okés meglesz a csakrája esetleg haverok is lesznek, de egy ilyen át morpholás nem megy szerintem 1ről a 2re mivel ez nem egy 'henge no jutsu' annál kicsit komolyabbnak tűnik a dolog! Hmm?))
Azért időbe telik neki is mire megszokja az új erőt! Főleg hogy ha megis szerzi a chakrát akkor az a kérdés milyen jutsukat lesz majd képes vele véghez vinni! kacsint
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 17:17:25 írta Morause » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2403 Dátum: 10 jún 02, 17:54:08 »

Én is nagyon kíváncsi leszek a fejleményekre de most nagyon örülök, Hogy Naruto végre önmaga és olyan lökött mint volt a leg elején, valahogy ez a folyton szomorkodom hozzá állás nem az ő stílusa.

OFF: én úgy tudom elképzelni a róka és Naruto együtt működéséét mint a MAR leg elején ( Ginta és Babbo ), szóval a kyuubi legbelül tiszteli Narutot amiért győzni tudott a sajátos ki versenyen, de soha az életbe nem vallaná be és állandóan beszólogat hősünknek. És ebből rengeteg jópofa humort lehetne kovácsolni. Ez csak az én lehetséges kis elképzelésem, de Kishi tervei ki fürkészhetet lenek.
Sasuke szemeit meg szerintem sokkal "bonyolultabbá" már nem tudja tenni mert a szem azért elég kicsi, bár teljesen új kinézetet adhat neki.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 17:56:23 írta petromanjanos » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2404 Dátum: 10 jún 02, 17:56:46 »

na igen. mert ha nem tud egy jutsut sem akkor nem megy sokra a majdnem végtelen chakrájával. Szóval valószínűleg Bee nem csak a rókával fog neki segíteni, hanem kicsit tanítgatja is. Már Narutonak is kijárna valami f*sza új technika.
Főleg, hogy most Szöcske is megint tápabb lett. (Az is már hova fejlődik?ikszdé)

És énse szeretem a depresszív Narutot egyébként. Szerintem ha megszelídíti a Kjubbi-t akkor lesz egy-két vicces jelenet/beszélgetés köztük. Megnézném amikor róka papa már nem bírja Naruto hülyeségeit és egy Sakurához hasonló fülessel díjazza^^
Naplózva
shikamaru
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12


« Válasz #2405 Dátum: 10 jún 02, 18:08:00 »

engem az érdekelne a legjobban hogy mi az a techinika amit "így" tökéletesíteni tudna? 489/15
csak egy újabb rasengan vagy valami teljesen más?
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #2406 Dátum: 10 jún 02, 18:18:51 »

Hát ezt a bijuus topicba olvastam hogy a kyuubi tűz elemű,(de nem biztos) lehet ahoz kapcsolatos jutsukat fognak megtanulni és a szél meg tűz technika elég kapós lenne naruto számára! Nevet

Sasuke meg sasuke. Nem szeretek erre a témára térni mivel most nem is róla szól az egész történet, de sasuke már szerintem csak azért van benne a mangába hogy legyen vmi érdekesség az utolsó fejezetekbe... hogy legyen miért kishimotonak kitárnia a kyuubiról szóló fejleményeket, és egyéb dolgokat  Hümm-hümm
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2407 Dátum: 10 jún 02, 18:25:28 »

Sasuke és az Uchiha Klán alappillére a Mangának. Jobban mint Naruto meg a szerencsétlen bandája, de persze kell valaki aki köré lehet "építkezni". Ha már most kiírnák a történetből, mekkorát zuhanna a Manga nézettsége? Az olvasók fele csak rá és az őt körülvevő dolgokra kiváncsi...
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2408 Dátum: 10 jún 02, 18:29:59 »

simán lehetne már a manga címe : Sasuke (csakazértis előrekerül a parasztja) és Naruto kalandjai. Én csak az új MSre vagyok kiváncsi, aztán jöhet mégegy hónap Sasuke-mentes időszak.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2409 Dátum: 10 jún 02, 18:32:00 »

engem az érdekelne a legjobban hogy mi az a techinika amit "így" tökéletesíteni tudna? 489/15

gondolom vagy a remete forma,vagy a Rasenshuriken.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2410 Dátum: 10 jún 02, 18:37:39 »

Remete formát már hova tökéletesiti? Tökéletes technika, jobban megtanulta mint Jiraiya.
Naplózva


Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2411 Dátum: 10 jún 02, 18:50:35 »

nem az...hanem nem kellenének neki klónok hanem a békapapa összehozná neki...így értettem
Naplózva

tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2412 Dátum: 10 jún 02, 18:54:51 »

a klónok csak tartalék energiák. olyanok mint az újratölthető elemek. pl nem tom, hogy papa meg mamabéka milyen plusszt adnak, de ha naruto vállán tudnának maradni (mert ugye a róka miatt nem tudnak) az csak jóra vezetne:D
Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2413 Dátum: 10 jún 02, 19:04:54 »

simán lehetne már a manga címe : Sasuke (csakazértis előrekerül a parasztja) és Naruto kalandjai.

Tök igazad van. A Narutonak két főszereplője van. Naruto és Sasuke, és mindketten pont annyira ki vannak emelve, és rajtuk kívül mindenki más meg eléggé el van hanyagolva. Pedig értékelném ha még pár karaktert jobban kiemelnének. és hozzák vissza valahogy Itachit>< (jojo, nemszóltam)
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2414 Dátum: 10 jún 02, 20:09:54 »

Azért ennyire ne térjünk el a tárgytól, ami a mostani néhány manga fejezet.

Az szép, és jó, hogy ha a Kyuubi nem fog viaskodni Naruto-val, akkor Ma és Pa összeolvadhat vele, de én azt is kétlem, hogy lenne ilyen, és azt is, hogy csak erről van szó.
Persze ez csak egyéni vélemény, de nem tudnám Naruto-t a békákkal a vállán elképzelni, és igazából ettől még semmivel sem lenne több esélye az MS technikák ellen.
Habár lehet a békák segítenék a genjutsu-k ellen, de a Susanoo és az Amaterasu még mindig halálos.
Ha a rókával kavar valamit, akkor mindenképpen valami olyan kell, aminek a végén esélye lesz az Uchiha-k ellen, ehhez pedig kevés az örökös senjutsu.

Van egy olyan érzésem, hogy az a jutsu amit Naruto tökéletesíteni akar, és az, amiről még anno Jiraiya beszélt a tekercs békának, ugyanaz.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!