24 szep 23, 12:12:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475027 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2355 Dátum: 10 máj 29, 15:30:54 »

Mellesleg, a Kyuubi ezen a képen marha jól néz ki.
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 29, 15:31:31 írta STM » Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #2356 Dátum: 10 máj 29, 15:38:56 »

Mellesleg, a Kyuubi ezen a képen marha jól néz ki.
ja hasonlít egy macsekre , a mancsai meg minden.Úgy le van oda feküdve mintha tudná , hogy itt a vég
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2357 Dátum: 10 máj 29, 15:41:31 »

Jaja már alig várom, hogy valami kiszínezett változat is legyen belőle. xDD

Egyébként teljesen egyetértek veled Kumori, ezek nagyon jó fejezetek és aki azt mondja, hogy nem élvezhetőek az nem normális. xDDD
Naruto élete legkeményebb edzésén van és mellesleg ilyen Kyuubis fejezet utoljára nagyon régen volt, szóval én kifejezetten örülök neki, hogy Kishimoto sensei most csak rájuk koncentrál. Nevet
Naplózva

crespo15
Vendég
« Válasz #2358 Dátum: 10 máj 29, 17:20:31 »

Áhh milyen igaz Nyelvesít... a kyuubi funként nekem is tetszik a kilenc farkú kinézete azon a képen Mosolyog.. sőt pont úgy fest mint a macskám és ha a színe is olyan vöröses lesz akkor elnevezem lecsónak(ez a macskám neve Nevet ). De megfigyeltem egy furcsaságot Nevet... a kyuubi szeme pont olyan mint orochimarué Mosolyog tok cuki Nyelvesít

« Utoljára szerkesztve: 10 máj 29, 17:27:25 írta crespo15 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2359 Dátum: 10 máj 29, 17:23:17 »

Hááát... van némi hasonlóság, de a pont oylan azért túlzás. Nevet
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #2360 Dátum: 10 máj 29, 18:56:13 »

Szellem lovas: Kérlek tartsd tiszteletben a véleményem. Attól, hogy ő a címszereplő, még nem kell mindenkinek szeretnie. Mellesleg nem is lenne baj, ha ő szerepelne, csak nekem ez a mostani eseményszál nem nagyon jön be, valahogy nekem nem szimpi ez a sziget, viszont annak örülök, hogy végre előhozták a kyuubi témát.
Én most arra várok, milyen kavarás lesz kisamével, mikor jön elő, és a madara-kabuto szál is nagyon érdekelne. Ezek jobban érdekelnek, mint a mostani, mert a vége kiszámítható, csak a körülmények lehetnek érdekesek. Remélem, azok lesznek.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2361 Dátum: 10 máj 29, 19:21:13 »

De senki nem is mondta, hogy kötelező lenne szeretni Mosolyog. Na ettől eltekintve nekem is tetszenek ezek a fejezetek, és Naruto végre valami értelmes formát ölt, és nem a szokásos depressziós tekintetével szenved. Kíváncsian várom mit hoz össze a róka komával.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2362 Dátum: 10 máj 29, 19:32:32 »

hogy nekem tetszenek ezek a fejezetek az túlzás,de nem is rosszak...engem az érdekelne nagyon hogy kit hozott vissza az Edo Tensei-el Kabuto^^
De mostmár kíváncsi vagyok hogy hogy szelidíti meg azt a nagyranőtt tyúktolvajt^^
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2363 Dátum: 10 máj 29, 20:31:03 »

A mostani egy jó fejezet volt. Lassan de stabilan haladunk. Kishi kicsit tul lazára vette a köritést, de a lényeg azért nagyon ott van.

A Kyuubis részek mindig jók, és a mostani kép is nagyon fájint. Szomoru, h még össze se lehet hasonlitani a blÍcsel Szomorú
Naplózva







Hiei
Vendég
« Válasz #2364 Dátum: 10 máj 29, 23:19:23 »

Arra leszek kíváncsi, hogy Bee végig ott lesz Naruto vs Kyuubi harc alatt. Esetleg mennyire fárasztja ez le. Ha lezsibbad akkor Kisamenek lesz egy jó sansza.
Ha találgatnom kéne Narutonak nem sikerül teljesen uralkodni a dolgokon. Kisame neki esik Beenek azt mikor Bee az utolsókat lihegi jön Naruto és a Kyuubi azt megmenti. Az se lepne meg ha a harc alatt vonná teljesen uralma alá a rókát.

Kicsit előre látva pedig sanszosnak érzem azt, hogy Naruto és Bee vállvetve fognak megjelenni amikor Aka alázza a Kageket:D.
Valami laza szöveg kíséretében...

Hmm hmm ez kicsit offos lett.
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2365 Dátum: 10 máj 30, 06:36:36 »

OFF:
Rachet én mindenki véleményét tiszteletben tartom, csak elmondtam a saját véleményemet plusz egy két dolgot, remélem azért nincs harag Mosolyog

ON:
Hát nem tudom, hogy Kisame mikor veti be agát, mivel szerintem annak az ideje, hát kb most lenne, mert Bee nem igazán koncentrál kifele, csak és kizárólag Naruto fejlődésére és edzésére koncentrál.

Én is valami olyasmit tudok elképzelni, hogy Naruto és Bee együtt jelenik meg a harc mezőn, mikor már naruto ugyan úgy vagy egész hasonlóan össze haverkodott a Kyuubi-val, mindenki meglepődik és ketten szét verik a rossz bagást.
Naplózva
ThE KinG
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 8



« Válasz #2366 Dátum: 10 máj 30, 07:35:08 »

sztem naon jó fejezet volt...és a Kyuubis kép is naon cool  Nevet


sztem egy új jutsut tanulhatott a Shishou Fuuin-t ami Hiruzen Sarutobi használt Orocsi ellen, de most nem láthatjuk h teljesen tudja használni  Mosolyog


Szellem Lovas az nagy lenne, h megjelennek és pont bele a  csata közepébe, áhhh az naon cool lenne alig várom, h lássam milyen a Kyubbi szelíd kis cicaként Nevet és h néz ki Naruto & Kyuubi
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 30, 07:50:20 írta ThE KinG » Naplózva

"Becsülj meg minden szépet ami történik veled, mert a világ tele van szomorúsággal és ha nem becsülöd meg a szépet akkor a szomorúság elnyel." By EmoGery
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2367 Dátum: 10 máj 30, 10:11:55 »

Az milyen volna, ha úgy jelenne meg Bee, hogy a Hachibin ül, Naruto meg a Kyuubi Nevet, de ez már off és ne szaladjunk ennyire előre.
Még hátra van egy "nagy csata" ahol Narutonak meg kell szelidítenie a Kyuubit, mert különben ha elveszti az irányítást akkor meg fog halni, ami nem hiszem, hogy most következne be Mosolyog
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2368 Dátum: 10 máj 30, 10:27:49 »

Ha megtanulja irányítani rókát akkor engedelmeskedik narutonak. Nekem egy valami eszembe jutott emlékesztek arra a részre amikor a béka papa naruto válához akart összeolvadni ( lehet, hogy hülyeségett mondok javítsatok ki) és a róka nem engedte meg ezt a békának, de ha megtanulja irányítani a rókát akkor elvileg engedni-e kell, hogy a két öreg béka naruto válához kapcsolódjanak és így nem kell állandóan gyűjtenie a természett energiát harc közben, vagyis sokkal erősebb lesz.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #2369 Dátum: 10 máj 30, 11:52:24 »

Ez egy elég felesleges dolog lenne. Mivel Naruto klónokkal kifejlesztett egy mindenki számára kevésbé veszélyes módszert. Így a két béka munkálkodhat teljesen külön azért ők elég jó erősítések lehetnek. Az lenne oltás, ha a róka gyűjtené a természeti energiátxDDDD Ám ennek az esélye igen csekéjXD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!