24 szep 23, 10:09:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474901 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2310 Dátum: 10 máj 07, 22:44:02 »

Hát elég valószínű mi történt 30 évvel ez előtt ,akkor még Méh-san nem tudta kezelni a mostaninál vérszomjasabb bijuu-t ami véletlen kitört  belőle és áldozatokat követelt. Ezért hogy a további ehez hasonló eseteket elkerüljék ez a csávó megpróbálta kinyírni őt.
   Engem igazából az érdekel Kisame mi a fenét is tervez egyedül.
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #2311 Dátum: 10 máj 07, 23:40:23 »

A 8 farkú azt monda, hogy ő is sokkal vadabb volt régen. Létezhet szerintetek, hogy a Kyuubit is meg lehet így szelídíteni?
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2312 Dátum: 10 máj 08, 00:01:03 »

Tényleg az lenne az egyértelmű, hogy a Hachibi garázdálkodott egy kicsit, és így inkább az a kérdés, hogy mi miatt lett ilyen jóban Bee-vel. Hogy ha Motoi megakarta őt ölni, akkor szerintem nem lehet szó egy hosszas folyamatról, vagyis arról, hogy Bee magától próbál úrrá lenni a bijuu-n. És ezt a tiszta lélek dolgot se tudhatta meg magától, nagyon úgy tűnik, hogy úgy kezdte a bijuu irányítást, mint Naruto, szóval a semmiről.

Kisame céljai pedig szerintem még egy ideig titokban maradnak, nem is baj. Na nem mintha nem érdekelne, csak én szívesen olvasom a mostani manga-kban a Naruto és Bee-vel kapcsolatos eseményeket.

És nagyon ötletesnek tartom Bee edzőpartnereit. Nevet
Naplózva

Skyress
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2313 Dátum: 10 máj 08, 07:54:55 »

Hello
TUdna nekem vki segiteni?? Mosolyog
a naruto-kun-nak régebben volt egy olyan projektje h olyan mangát fordit a narutoból ami a 16 évvel azelőtti kilencfarku támadást mutatja be.
nem tudja vki h azt hol tudnám megtalálni??
előre is köszi smirksweat Mosolyog
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #2314 Dátum: 10 máj 08, 08:10:20 »

A mangának azok a részei már boltokban megvásárolhatók, tehát interneten legálisan nem találod meg.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2315 Dátum: 10 máj 08, 08:13:35 »

Ez egy jó kis fejezet volt.

Engem speciel meglepett, h a bijuuknak lehet személyiségük, nem beszélve arról h ez meg is változhat. A hachibival való beszélgetés volt a legérdekesebb...

Titiussal hasonló véleménnyel vagyok. 30 éve elszabadult a hachibi és a csávó próbálta megállitani. Viszont nem hiszem, h ez a releváns rése a történetnek, szerintem nagy szerepet fog kapni itt a Raikage is.

NA meg persze a kyuubit nem tudom elképzelni még csak hasonlónak se a jelenlegi hachibihez. Naruto kiiktatja a gonosz énjét, ezzel megfosztva a kyuubit az egyetlen módszertől, h fizikálisan hasson narutora, és iy használni tudja az erejét, de nekem rohadt furcsa lenne, h itt jópofiznak.
Naplózva







tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2316 Dátum: 10 máj 08, 08:51:38 »

Nekem annyira nem jött be ez a rész de meglátjuk majd a következőket.Lefogadom, hogy Gai azért lesz ott, hogy elmondja Narutonak, hogy hogyan kell legyőznie egy másolatot önmagáról (a Gai team is pont ezen ment keresztül).Tök nagy forma a kicsi bee! Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2317 Dátum: 10 máj 08, 14:08:44 »

Feltűnt valakinek a heti fejezetben, hogy ez a Motoi féle szokás, idézem: "Hogy a jinchuurikiből ne legyen áruló, régóta az a szokás, hogy az 5 kage házastársai, testvérei vagy a közeli vérrokonai közül választják ki őket.", mekkora egy baromság?
Anno többen is említették, hogy a falukat mennyire nem izgatta, ha az akatsuki elfogta a jinchuurikiket, meg se próbálták őket megmenteni. Vagyis valószínűleg kitaszítottként éltek, akárcsak Naruto.
Ha a jinchuuknak tényleg közeli rokonuk volt a kage, akkor egyértelmű, hogy a lehető legnagyobb védelmet biztosították nekik. Hisz a falukban a legfontosabb a Kage.
Vagy vegyük példának Yugitot. Nem hiszem, hogy ő is bármiféle rokonságban állt volna a Raikagéval.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2318 Dátum: 10 máj 08, 14:17:32 »

Ez nem baromság Dant-C.

Ennek az volt a célja, h ne legyenek árulók, ergo ne dezertáljanak. Ott van Bee, Gaara vagy Naruto. "Ne dezertáljanak" - ez a lényeg. Az h mi van velük senkit nem izgatott, csak h ha háboru van, akkor menjenek és harcoljanak, katonai eszközök. Legalábbis amikor "létrehozták" őket, ez volt a cél. Utána amikor rájöttek h nem tudják irányitani, és nagyobb veszély rájuk mint az ellenségre akkor megpróbálták megölni, de attól ők még nem lettek árulók:D

A többiekről nem tudunk semmit, nyugodtan lehetett a Raikage rokona.
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 08, 14:18:55 írta Renningan » Naplózva







Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2319 Dátum: 10 máj 08, 14:53:43 »

Hát igazából ez még így is baromság, csak azért mert vérkötelékben áll a Kage-val, nem lesz elhivatottabb ember a falujához. Főleg olyan körülmények között, ahogy Naruto vagy Gaara élt. Lehet, hogy mind a Kage-k rokonai voltak, lehet, hogy nem, de az tény, hogy azoknál akiket bemutattak, ez egyáltalán nem számított. Ha lett volna jelentősége akkor védelmet és különleges elbánást kaptak volna, erre jó példa Konohamaru. Ha pl. Yugito is ilyen elbánásban részesült volna, akkor nem sz@rták volna le teljesen. Ha régóta ez a szokás, akkor tudniuk kell, hogy milyen egy jinchuuriki természete, szóval nem lehet olyan, hogy hopp most hirtelen rájöttünk arra, hogy ez veszélyes.
És lehet, hogy csak azokkal a jinchuuriki-k részesültek ilyen bánásmódban, akiket komolyabban megismerhettünk, de ettől függetlenül egyáltalán nem úgy tűnik, mintha itt lenne bármi szokás is.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2320 Dátum: 10 máj 08, 14:55:57 »

Félreértettél. Azzal tisztában vagyok, hogy azért választották a kagék rokonait hordozónak, hogy ne legyen árulás. Ezt egy másodpercig se vitattam.

Én csak azt tartom baromságnak, hogy kb. egyik jinchuura se igaz.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2321 Dátum: 10 máj 08, 15:03:33 »

Miért? Azért, mert a kagék rokonai, még elsősorban Jinchuurikik. Az emberek ugyanúgy ítélik meg őket, ez semmit nem számít. Emlékszünk, Gaara kedves apukája is hogy állt a fiához.
Valamekkora jelentősége egyes esetekben meg akkor is lehetett a rokonságnak, a lojalitás tekintetében, ha ennek ellenére így álltak a jinchuurikikhez, márpedig, ha ez a hatás talán kismértékű is, már nem értelmetlen a szokás.
Yugitóra nem tudok mit mondani. A végén még kiderül, hogy a Raikage neje volt  Nevet
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2322 Dátum: 10 máj 08, 18:40:16 »


Ez a fejezet is tetszett nekem, főleg, hogy a Nyolcfarkú próbálta rávenni Méhet, foglalkozzon Narutóval. A Motoival való beszélgetés kíváncsivá tett engem, hogy mi lehet a Nyolcfarkú múltja
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #2323 Dátum: 10 máj 08, 21:46:53 »

Ez is jó rész volt. Kíváncsi leszek hogy Naru hogy győzi le gonosz énjét és hogy utána mi lesz egyből jó kutyus lesz a róka?
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2324 Dátum: 10 máj 08, 22:07:56 »

A rokoni kapcsolathoz:

Azért nagyban függnek a dolgok attól is, hogy a Jinchuurikihez hogy viszonyult a Kage.
- Naruto esetében nem lett volna baj, mivel Minato jó apja lett volna, ha még él, és Sarutobi-sensei sem küldött rá bérgyilkosokat.
- Gaaránál elég rossz volt a helyzet, mivel kényeztették (ő meséli valamikor), de nem szerették. Ennél még az is jobb, ha szigorúan bánnak vele, de érző emberként.
- Méhnél azért lejött, hogy bár a falusiak félték és gyűlölték, de a Raikage a bátyjaként állt mellette. Nem azt mondom, hogy egy akkora "haderőmániásban" mint A nem volt ott az is, hogy egy Jinchuuriki ereje, de a Kage találkozó előtt és alatt is láthattunk, hogy elsősorban a testvéreként aggódott Méhért. ^^
- Yugitóról pedig olyan keveset tudunk, hogy én nem is bocsátkozom feltételezésekbe. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!