24 szep 23, 08:20:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474801 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2295 Dátum: 10 máj 06, 10:37:06 »

és mi lenne, ha naruto ölte volna meg kushinát?  Ördögi
Naplózva
crespo15
Vendég
« Válasz #2296 Dátum: 10 máj 06, 11:07:49 »

Ez félig meddig igaz is  kacsint csak gondolj bele kushina azért halt meg mert narutó megszületett közbe apuci a rókával harcolt! Úgy tudom hogy kushina a szülési fájdalmaiba halt bele vagyis ha narutó nem születik meg még mindig élhetne Nevet ergo narutó a bűnös Ördögi
Naplózva
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #2297 Dátum: 10 máj 06, 11:11:21 »

Sajnos Kushinárol nem tudunk semmit hogy halt meg de azon kivül hogy nézett ki honnan származott és hogy naruto anyja volt.
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2298 Dátum: 10 máj 06, 11:37:57 »

crespo15 mond már nekem miért ide jössz hazudni ,meg terjeszteni a hülyeségeidet? Mivel Kushináról szinte még szó sem volt és azt se tudjuk ,.hogy meghalt-e vagy él...
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2299 Dátum: 10 máj 06, 12:05:37 »

a haláláról má volt szó (megnem mondom h mikor és hol smirksweat) de az h szülés közben halt meg azt csak feltételezésekben olvashattuk
várom má az angolt Nevet
Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2300 Dátum: 10 máj 06, 12:07:42 »

Titus!
"Mondhattad volna szebben, kis lovag"  Nyelvesít

De egyetértek, nem tudom miért kezeli mindenki máris halottként Kushinát, ráadásul, hogy a szülési fájdalmaiba halt bele Nevet

Dante
Arra emlékszel kb hol volt róla szó? Ha megtalálod, vagy megmondod hol keressem esküszöm befogom és beásom magam a homokba fejjel lefelé Nevet

Valaki kitalálta és úgy terjed mint a nátha....
Mit szólnátok ahhoz, ha én azt mondanám, hogy Kushina valójában él, csak átoperáltatta magát fiúvá, és valójában ő Iruka Ördögi Ennyi erővel...
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
crespo15
Vendég
« Válasz #2301 Dátum: 10 máj 06, 12:46:14 »

Gondolom ez idáig rájöttetek hogy ez már kőkemény offolás de én ezzel a hsz-emmel kushinát le is zárom...
Nos én régebben találtam egy mangához hasonlitó kis történetet pontosan abban az időben jászódik mikor kilenc farkú vs. Minato volt és benne volt ez is hogy kushina így halt meg! Na most nem tudhatom hogy rajongó készítette vagy vmi kishimoto mester által engedélyzet rész de ez volt benne!
Titius amúgy nem kéne trollkodnod itten mert a forum tudtommal azért vagy hogy beszélgessünk vélemyénünket informácónkat tudassuk egymással.. az csak egy dolog hogy rossz topicba tettem ezt be EZ EGY TÉNY meg az is hogy neked ez hülyeség de hogy most te légy érte felháborodva nem látom értelmét és 'Harag'nak is benne van a válaszom amit Dante-től vár!  Nyelvesít

ui.: ja és Harag idézem tőled Nevet... "miért kezeli mindenki máris halottként Kushinát" csak én gondolom így hogy halott legalább is most így tudom Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 06, 12:55:51 írta crespo15 » Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2302 Dátum: 10 máj 06, 12:58:18 »

Ami nem a mangában van az FAKE, úgyhogy maradjunk ennyiben kacsint
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2303 Dátum: 10 máj 06, 13:54:10 »

Azért nem ennyire egyszerű, hogy ami nem a manga az fake... nem véletlenül adnak ki fanbookokat meg databookokat amit detto a mangaka csinál azokat is elfogadhatnánk teljesen hiteles forrásnak. Az animében a fillerek a mozifilmek meg az ovák "talán" még elfogadhatóak de a rajongói cuccok egyértelműen kamuk.

Az a medve amit Méh elvert beszél vagy legalább is van egy szövegbuborékja Nevet  Kiváncsi vagyok mit mond Motoi. Meg, hogy tényleg bejön e kumoiaknak a Méh rapje Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2304 Dátum: 10 máj 06, 14:42:36 »

viszont igazán jöhetne már az angol, nem is emlékszem, hogy volt-e már ilyen nagy köz a raw és angol megjelenése között.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2305 Dátum: 10 máj 06, 14:51:14 »

Azért nem ennyire egyszerű, hogy ami nem a manga az fake... nem véletlenül adnak ki fanbookokat meg databookokat amit detto a mangaka csinál azokat is elfogadhatnánk teljesen hiteles forrásnak. Az animében a fillerek a mozifilmek meg az ovák "talán" még elfogadhatóak de a rajongói cuccok egyértelműen kamuk.


Az OVA-kat általában a mangából kimardt jelenetekből csináljék, de a Filmek és fillerek egyértelműen FAKE történetek, legalábbis ritka, hogy az alkotó csinálja őket(ritka=mindj1-et). A fanbook és a databook pedig tapasztalatim szerint ritkán ír olyat ami a mangában még nem szerepelt lezsámítva az olyan lényegtelen információkat, mint pl. súly, magasság és vércsoport....
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #2306 Dátum: 10 máj 06, 20:43:27 »

Csak én vagyok összezavarodva, vagy a főoldalon tényleg a két héttel ezelőtti manga tölthető le a legújabb RAW helyett? Csak mert nekem a 492. fejezet jött le, magyar fordításban Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 06, 20:45:03 írta Krieg » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2307 Dátum: 10 máj 06, 22:15:17 »

Vajon Kishi Bleach fan ?  Nevet Hollow Naruto vs Naruto Nevet Az a poén hogy még valamilyen szinten hasonlit is Naruto és Ichigo. Mind2 sárgahajú Nevet Bár az egyik narancs a másik meg citrom de az nem lényeg Nevet
Naplózva


Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2308 Dátum: 10 máj 06, 22:36:55 »

Ez egy nagyon jó fejezet lett, várható volt, hogy Sötét Naruto és Naruto erőszintje eléggé hasonló.
Mondjuk engem most nem Naruto érdekelt, jó volt betekintést nyerni Bee múltjába, persze ez jövőhéten fog csak kiteljesedni. Várom, mert kedvelem Bee karakterét, és nagyon érdekel a története, arról nem is beszélve, hogy így valószínűleg a Raikage-sama múltjába is belenézhetünk, tetszik az a kép, ahol együtt vannak fiatalon, Bee régen fejkendőt hordott? Szerintem az most is jól állna neki, erősítené a rapper érzést. Nevet
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #2309 Dátum: 10 máj 07, 17:34:27 »

Vajon Kishi Bleach fan ?  Nevet Hollow Naruto vs Naruto Nevet Az a poén hogy még valamilyen szinten hasonlit is Naruto és Ichigo. Mind2 sárgahajú Nevet Bár az egyik narancs a másik meg citrom de az nem lényeg Nevet

vannak hasonlóságok az SWvel is(3 oldallal ezelőtt írták mások) és még sok egyén animével de megérzésem szerint Kishi ebből is vmi egyedit fog alakítani szerintem.
Vízeséses motívumhoz csak annyit h. Sasuke vs. Naruto harcnál is volt egy vízesés lehet h,a a végső harc is vmi vízesés mellett fog zajlani.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!