24 szep 23, 06:15:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474631 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2265 Dátum: 10 ápr 25, 15:48:32 »

Ez most olyan Dragon ball - Evolucios feeling, hogy ahhoz hogy eggyé válj először ketté kell, hogy válj rgo, Naruto csak akkor fogja tudni úgy irányítani a kyuubit, mint Bee a Hachabit, de ahhoz meg kell lelnie a saját lelki békéjét meg minden más dolgot.
Bár a Naruto és Bee találkozás nem igazán sikerült a legjobban naruto számára, én a helyében a hárem jutsut nem vetettem volna be, de a reppelése ígéretesnek indult Mosolyog

Kérdés:

Miért akarjátok, hogy Gai sensei meghaljon, meg honnan tudjátok, hogy ha kinyitná a 8. kaput abba belehalna, volt rá utalás, vagy Gai mondta még annó Lee-nek ha kinyitja a 8. kaput akkor fiacskám utána meghalsz???

A ninja háborúban biztos fognak hullani a szereplők, de én saját véleményem szerint a fontos fő szereplők nem hiszem, hogy meghalnának,pl ha Gai meghal Kakashi kivel fog majd állandóan versenyezni??? Nevet

Meg eddig sem igazán gyilkolászta a főbb szereplőket Khisi fő sensei, jó kivéve Asumat és az apját,plusz két sannint, meg volt aki kómába esett de nem halt meg, szal nem hiszem, hoyg Khisinek szándékban állna megölni őket.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 25, 15:56:36 írta Szellem Lovas » Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2266 Dátum: 10 ápr 25, 15:53:42 »

röviden tömören : igen , mondta h a 8. kapu után kage szint és azután halál
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2267 Dátum: 10 ápr 25, 15:59:43 »

sorry a kis tudatlanságomért, elkerülhette a figyelmemet, vagy már olyan rég volt, hogy elfelejtettem, köszi a felvilágosítást.
Naplózva
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #2268 Dátum: 10 ápr 25, 16:24:45 »

igen erre leirtam a teoriámat korábban hogy a gonoszság miatt nem tudná irányitani a kyuubit és ezen kell felülkerekednie. Szellemlovas a képedbe a 6. hokage naruto akar lenni? mert ugy néz ki mint a 4. hokage a 3 kis vonással az arcán Mosolyog
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2269 Dátum: 10 ápr 25, 19:11:13 »

Hm lehet hogy már szemet szúrt azért leírom :

Nem lennék meglepve ha a kettő összefüggne .

http://naruto-kun.hu/manga/index.php/Naruto/488/Naruto_488_09.png?action=big&size=original&fromthumbnail=true

http://naruto-kun.hu/manga/index.php/Naruto/492/Naruto_492_17.png?action=big&size=original&fromthumbnail=true
Naplózva


Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #2270 Dátum: 10 ápr 25, 19:16:34 »

Amugy meg sztem Naruto simán lehet 6. Hokage ha nem hal meg tsunade, persze csak a történet vége felé.
Mivel Danzou volt a 6. hokage, nem hinném Nevet
Szerintem, amit Karin látott Narutóban, az a Kilencfarkú chakrája, de nem elképzelhetetlen, hogy ez az "ördögi Naruto" volt az, sőt, lehet, hogy a gonosz Naruto a Kyuubi nyomán létezik, elvégre akkor jelent meg, mikor a byuu irányítását kezdte el tanulni.
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2271 Dátum: 10 ápr 25, 19:33:54 »

kireg Danzou hivatalosan nem volt Hokage, mivel a Jouninok nem tudták elismerni mint Hokage, mert meghalt, így Naruto még simán lehet 6. Hokage.

Én szerintem az hogy létezik, nem létezik hát nem tudom, tény és való, hogy mindenkiben van jó és rossz egyaránt de hogy egy bizonyos valami miatt jönne így létre azt azért kétlem.

Ez inkább olyan, hogy mivel csak Narut látja, hogy amiket hibákat elkövetett ez a kivetülés fajta valami mind felhozza számára, vagy is én erre tudok tippelni
Naplózva
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #2272 Dátum: 10 ápr 25, 19:38:31 »

jaja,off az oké hogy az arca de ez a haj nem illik hozzá. A képekre, nem hiszem hogy Karin erre gondolt mert ez durvább lenne mint Sakura belső énje ő a kyuubira gondolt mivel chakra érzékelő tipus egy ilyen hatalmas chakrát érzékelni... még szép és még jó hogy ördögi hisz a Kyuubi elég gonosz. Az meg biztos hogy Naruto gonoszságához van köze a Kyuubinak hisz mindig emikor előszivárog a chakrája "abból táplálkozik" ugymond. Ezért sem tudja uralni amig van benne "gonoszság" bármilyen pici is afelett átveszi a Kyuubi irdatlan ereje a hatalmat. Danzounak nem volt beavatási szertartása igy nem hiszem hogy "igazi" Hokage lett volna.
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #2273 Dátum: 10 ápr 25, 20:04:57 »

Hm, az poén lenne ha naruto "csikjainak" az arcán köze lenne h 6. hokage lesz mivel a "csikokbol" is 6 van.Ez csak egy gondolat nem kell ezért megkövezni smirksweat


Szerk.: Szellem lovas a képeden az a Naruto amikor megjelenik pein elött nem az amikor hokage lesz.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 25, 20:06:03 írta jatek09 » Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2274 Dátum: 10 ápr 25, 20:07:10 »

Én kicsit másként látom ezt a naruto kyuubis dolgot, mivel igen állt a dühe miatt jött elő, de az még nem jelenti azt hogy rossz csak más.
De ha a dühét tudja fékezni naruto akkor sokkal közelebb lesz ahhoz, hogy tudja irányítani a Kyuubit, és még az is előfordulhat hogy puszi pajtások lesznek Nevet
Naplózva
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #2275 Dátum: 10 ápr 25, 20:34:21 »

na várj nem tudom hogy kinek mi jöne le de nem azt irtam hogy a döhe miatt jön elő de az hogy mér jön meg hogyan elő nem is számit. Le van irva nemrégi mangába. Hogy a kyuubi chakrájával jön az elméje ami nagyon gonosz. És egyszerüen szólva, a róka elméje akkor kap utat ha van gonoszság narutóban tehát a gonoszság az út ha nincs gonoszság, nincs út így jöhet a chakra elme nélkül. Remélem ez igy már világosabbra sikerült ha az elözö nem. Viszont ez az a stádium amikor irányitod a bijuut és azt mondták párszor, hogy Bee tökéletes Jinchuuriki mert tudja irányitani a bijuuját de úgy tünik mint ha összedolgoznának. Nem hiszem hogy a róka összedolgozna narutoval ha meg is van ez az edzés és a "gonoszság"ot elzárja, vagy kiöli magábol naruto. De hát ki tudja...
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 25, 20:38:24 írta Titankahn » Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #2276 Dátum: 10 ápr 25, 20:52:16 »

tudom, hogy nem azt írtad, de állt, akkor jött elő a kyuubi mikor Naruto igazán ühös volt.


A bijuuk meg ha jól tudom mind gonosz, vagy is ezt olvastam és akkor azt szűrtem le, hogy ha Bee-nek sikerült "meg szelidíteni" a hachabit akkor nagy sgetíséggel, de Narutonak is meg kellene tudnia szelidíteni a kyuubit, mivel nincs egyik a másik nélkül.(kivéve gaara esetét, de az más)
Naplózva
vellnerg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #2277 Dátum: 10 ápr 25, 21:00:54 »

Én úgy sejtem,hogy a hachibi elméje felett átvette az irányítást,vagy esetleg tényleg megszelídítette,amit most nem tudok/tudunk elképzelni,hogy hogyan is sikerült neki.Azt viszont nem merném állítani,hogy ha nincs gonosz naruto,akkor nem jön az elméje a kyuubinak,csupán könnyebb dolga lenne elzárni Mosolyog
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #2278 Dátum: 10 ápr 25, 21:03:04 »

De azt is vegyük figyelembe , hogy a Naruton lévő pecsét idővel gyengül , a N vs. P harckor visszaállították de azóta is eltelt egy kis idő...
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
NaruTom
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Válasz #2279 Dátum: 10 ápr 28, 11:00:00 »

Hali mindenkinek!
Én még új vagyok ezért kérlek titeteket nem kövezzetek meg ha hülyeséget írok!
Szerintem a chakra érzékelése remete formában Jirayanak is mehetett csak azért lepődött meg mert gondolom a pain testek csak a technikák alkalmazásakor rendelkeztek érzékelhető chakrával ,mivel vigül csak bábok.
Visszatérve az utolsó mangára, nekem nagyon bejött és már várom hogy fognak alakulni a dolgok.Olvastam a hozzászólásokat, de szerintem ez az egész hasonló mint a "yoyuhakusho-ban Szensui "akinek több személyísége volt és hangulata szerint váltogatta őket. Naruto estében az ki megjelent az maga a Kyubi aki összeolvad már naru elfolytott énjével, ami nem feltétlen gonosz csak dühös és cinikus. Azért gondolom hogy nem gonosz mert mikor a pecsétet ismertették narunak akkor szó esett arról hogy csak a Kyubi jó oldala lett bele pecséztelve.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!