24 okt 05, 04:14:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2485977 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2070 Dátum: 10 ápr 09, 19:43:28 »

Mi a fenét jelent az, hogy megtudni mindent a ninjutsutol? mit akarhat Kabutó?

Madara megjegyzésére alapozva a kis koporsóban olyan ember, vagy lehet, hogy nem is ember?
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2071 Dátum: 10 ápr 09, 19:46:24 »

Valószinüleg jutsukat akar tanulni. Ugyanaz a cél mint Orochimarunak, minden jutsu ura.
Naplózva







szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #2072 Dátum: 10 ápr 09, 19:58:14 »

Am a koporsóba Yondaime csak nem lehet (pedig ütős lenne) mert az a jutsu amivel a rókát befogta azt használta Sarutobi is Orochimaru ellen még anno és tudtommal az ellenséggel hal a jutsu használójának lelke is azaz nem lehet megidézni ...
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2073 Dátum: 10 ápr 09, 20:08:36 »

Akkor nem lenne szükség sasukéra. Van egy halom saringanja Tobinak, nem lett volna egyszerűbb azok közül beültetni? Ha azt a szellemvándorlásos nyavaját akarja csinálni, akkor kb 3 év alat eldobhatja sasuke testét, és még akkor is lenne mit tanulnia úgy gondolom. A véleményem szerint más ál a háttérben, ami a klán sötét oldalához tartozik.
Naplózva
s.eater
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 62


« Válasz #2074 Dátum: 10 ápr 09, 22:06:28 »

Sziasztok!
Én még uj vagyok itt a fórumon, de rendszeresen olvasom a mangát.
Na...Biztos irták már sokan, szóval ne szóljatok le...
Szerintem Tobi=Obito miért? 1. tobi neve hasonlit obitoéra:D:D:D
                                              2. tobi maszkján a jobb szemének van csak lyuk. Miért ne lenne a másik szemének is egy lyuk?? VAgy lát llyuk nélkül???
Akkor miért van lyuk egyáltalán a maszkján? Hogy lássuk a sharingant? Kétlem
                   ezek nem biztos h igazak és lehet már sokan irták ezeket... ezek csak feltételezések...
na most

Ha tobi tényleg obito, akkor lehetséges hogy madara van a dobozban
és ezért mondja kabuto, hogy "De megnyugodhatsz, nem mondom el snkinek"
TEhát kabuto tudja hogy tobi nem madara
obito csak eljátsza hogy madara...hogy miért? nem tudom.. Tobitól nem sok jutsut láttunk eddig(vagy csak sokmindent elfelejtek?? Kakashi mangekyou-ja tud "teleportálni" (tudjátok: Deidara kezét sikeresen teleportálta:D) vagy mi
Tobi is tud teleportálni csak egy kicsit ügyesebb( az uchiha vér) Szerintem ez is bizonyíték
Nem tudom hol jártam, és nincs kedvem ujra elolvasni...
remélem értitek amit akartam
sziasztok
ja és várom a kommmenteket:D
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2075 Dátum: 10 ápr 09, 22:26:36 »

Hiroto: szerintem senki sem tud Madara gyűjteményéről rajta és esetleg Sóskán kívül.

Lehet hogy a koporsóban... maga Chuck Norris van?  Pojén
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #2076 Dátum: 10 ápr 09, 22:52:41 »

A különleges gyűjtőszenvedéléyről szerintem csak ő maga tud, ha volt is segítője, már rég elnémult.


OFF:Narutoclone, vagy akitől még Chuck is fél: Kenpachi!!!  Nevet
Naplózva

Imagination more important than knowledge
aquahun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9

(Saját avatar) Megszállott Urahara fan. ^^


WWW
« Válasz #2077 Dátum: 10 ápr 09, 23:22:40 »

Azért ebben a fejezetben a legütősebb mondat amit már előttem is idétek, az az, hogy:
"you can relax, i haven't told a soul."
Azért ebben sokminden benne van... egyrészt, ha olyan ember lenne, akit ismer a 'nép', attól Tobinak miért kéne megnyugodnia, mert Kabumarcsi nem szólja el magát? Ez logikai fail. (vagy a jelenet: mindenki áll, néz, dobpergés, a doboz ajtaja kinyílik, benne mondjuk egy Hokage, erre mindenki ledöbben, majd egy "kövezzük meg a maszkost" felkiáltással nekiront... ugyanmár Nevet)
Amúgyis, az egyetlen dolog, amit nem tudunk Tobiról az maga a személye. A tervét meg szövetségeseit is már tudjuk, tehát a "nem mondtam el senkinek" csak egy olyan mondat, ami nem szól másról, mint Tobi kilétéről.
Persze ez nem azt jelenti, hogy Madara van a koporsóban, csak azt, hogy köze van ahoz, hogy Tobi nem Madara.
Persze lehet, hogy csúsztattam valamit, de én sem sok értelmét látom ennek a görcsös alaktakargatásnak.

Amúgy ez az Obitos-dolog nagyon régi... túl régi.  smirksweat
Naplózva

A szellemi fölényt felesleges érzékeltetni, pont az az irritáló benne, hogy érződik.
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2078 Dátum: 10 ápr 09, 23:26:45 »

Hát hmmm... Lehet, hogy Madara testvérét idézte meg Kabuto? Vagy magát Madarát? Nevet És Tobi csak egy személy, aki Madarának adja ki magát? Elsőre ez tűnik logikusnak... Nem értem most ezt... De hál' istennek Kishimoto előbb-utóbb elrendezi a dolgot Nevet

Chuck Norris nem fél Kenpachitól! Chuck Norris Ken-chan lelkének egy része...
Naplózva
Minato Namikaze
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2079 Dátum: 10 ápr 10, 07:54:06 »

Az olvasottak alapján én is ugy gondolom hogy Tobi másnak adja ki magát mint aki valójában nem hiszem hgy ő lenne madara.
Madara-t senki nem tudta sakkban tartani egyedül a Shodai hokage de tudjuk hogy őt a sandaime már a shiki fuujinnal lepecsételte ezért ő kihuzva.
Itachi amikor sasukéval beszélgetett az Uchiha-k történelméről akkor azt mondta hogy Madara öccse azonos erőt képviselt mint Madara. Tehát innentől kezdve ő is kihuzva, nem olyan karakter ő sem aki megtudná állitani Tobit
Én is egyet értek az előttem szólóval az tuti hogy az igazi Madara lett megidézve innetől kezdve meg hogy kit rejt valójában Tobi azt nagy valószinüséggel már csak a végén fogjuk megtudni:)
Naplózva
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #2080 Dátum: 10 ápr 10, 08:45:41 »

Ez roppant érdekes!
Ugyanis ez a mangarész felveti újra azt a kérdést, hogy Tobi tényleg Madara, vagy esetleg másvalaki?!?
Ott van az is, hogy kit idéz meg Kabuto?
Hogyha Tobi mégiscsak Madara, akkor én semmiképp nem vetném el a lehetőségét annak, hogy Rikodou-sennin van a koporsóban! Madara ellen egyszerűen jobb nem jut az eszembe, talán a sodai Hokage, ha Kabuto módot talált a visszahozására, de akkor mér nem hozta egyszerűen vissza az összes Hokagét! Minnél több kage szintű Akatsuki-báb, annál rosszabb Konohának! Ezért ezt személy szerint kétlem. Maradok Rikodou-nál!
De ha Tobi nem Madara, akkor egyértelmű, hogy a koporsóban Madara van! És hogy akkor ki Tobi?
Nos ha jól emlékszem, Tobi egyetlen visszaemlékezésében sem állította, hogy Madara öccse meghalt, halott, föld alatt van... Azt igen hogy feláldozta magát a klánért, de azt nem, hogy már nincs az élők sorában!!! Igy az is stimmelne, hogy övé Madara ereje, ahogy még Amagakuréban mondta Peinnek. Miután Madara elvette az ő szemeit, ő berakatta magának Madaráét! Továbbá ő még Konohagakure no Sato megalapítása előtt eltűnik a történetből. Tehát a kezdetektől fogva a háttérben tudott maradni, és miután Madara meghalt, ugyan ki akadályozta volna meg abban, hogy Kirigakuréban Madarának adja ki magát a kezdetektől! Tudom, ez csak találgatás, de még nem hangzott el a mangában a cáfolata, szóval annak nem rossz!
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2081 Dátum: 10 ápr 10, 09:00:41 »

Ebben csak annyi hibádzik, hogy már az is egy csoda, hogy Madara él, azért csak nem családi vonás náluk az, hogy az emberi élet sokszorosát képesek megélni. Szóval valószínűleg Madara öcsikéje halott, nem, tényleg nem mondták, de ha valaki olyan régen élt, hogy már biztosan meghalt, akkor azt nem is kell mondani ahhoz, hogy tudjuk, halott. Kivételek vannak, mint Madara, de azért több csak nincs. Nevet
Arról nem is beszélve, hogy nyilván az FMS-hez mindkét szem kell, szóval az öcsi nem tudta volna beültetni Madara szemeit, igen, ez tényleg nem hangzott el a manga-ban, de ha csak így ki lehetne egymás között cserélgetni a szemeket, akkor nem lenne nagy dolog, értelmetlen lenne.
A találgatásnak lett nyitva külön topic, szóval abba most nem megyek bele.

Azért nem semmi, hogy amióta Kishi bemutatta Tobi-t, mennek a találgatások, és annyira izgalmasan tálalja, és annyira előhozza újra a rég letűnt gyanúkat, hogy az ember mindig elgondolkozik azon, még is ki lehet ő. Nevet
Naplózva

kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #2082 Dátum: 10 ápr 10, 10:05:39 »

Rikodou-sennin = legenda...

Tobi = nem Madara.. előttem szóló is leírta,hogy az Uchiha klán nem épp egy survival típus..erős de..
Rikodou-sennin-t csak sötét arccal láthattuk épp ezért nem látom annak esélyét,hogy Tobi arcra pontosan tudná azonosítani :F

Koporsóba ha nem Lugosi Béla van akkor marad Madara ^^
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2083 Dátum: 10 ápr 10, 11:38:42 »

Kumori, ez az emberi élet sokszorosa nem egészen korrekt. Madara valószínüleg 80-90 éves lehet, ezt könnyen kiszámolhatjuk abból, hogy a Konohával nagyságrendileg egyidős,  Saratubi-sensei életkorából, aki hatvannyolc éves volt. Madara az alapítás idején 20 körül lehetett, vagy még annyi se, ez szerintem jól látszik a róla készült rajzokon.
De egyébként ez valahol szebben is le van vezetve, konkrétan a NAruto-történelem topicban. Mosolyog
Mindenesetre Kakuzu is idősebb volt nála, bár ő nem egészen jó példa, és ezt még megélheti  bárki gond nélkül.
Ettől még korrekt amit mondasz, az egyértelmű, hogy Madara öccse már rég halott, de nem tudtam megállni. Mosolyog
Persze Tobiról már azt is tudjuk, hoyg nem egészen ember, szóval ez is segített neki idáig életben maradni.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2084 Dátum: 10 ápr 10, 11:50:47 »

Teljesen igazad van, csak egyszerűsítettem, mert kezdenek elfajulni a találgatások. Persze megélheti, de ha az Uchiha klánra nem jellemző az, hogy az életük kb. 3-szorosa az átlag életkornak, akkor csak egy öreg emberről van szó. Viszont tudjuk, hogy Tobi nem csak ennyi, akkor meg minek túlbonyolítani azzal, hogy az öccse az?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!