24 okt 05, 05:23:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2486043 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2040 Dátum: 10 ápr 08, 13:30:48 »

Nem értem, miért álna érdekében tobinak az, hogy madarának adja ki magát. Zetsut kisamet nem nagyon zavarná gondolom, ha nem madra lenne, Szaszukét se érdekelné gondolom. Mindenesetre sokat tud az uchihákrol, szóval 90% hogy uchiha. Lehet, hogy azért rejtette el magát, mert ita felismerte volna? Lehet, hogy sasuke egy volt családtagja, és ita befejezte volna rajta a klán kivégzését?

És amit én is nagyon megfigyeltem a kabuto féle megjegyzést madara nevéhez.

Ha madara tényleg madara, akkor olyan személy aki közel ál hozzá, azaz az apja, esetleg szerelme, testvére.

Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2041 Dátum: 10 ápr 08, 13:58:57 »

Még az is megeshet, csak a kérdés, hogy mégis ki lehet olyan kaliberű szereplő, aki még Tobi apóból is ekkora ámulatot vált ki.
Mondjuk Kishi képes arra, hogy még ekkora káosz közepette is teljesen simán behozzon egy új szereplőt, aki tökéletesen passzol mindenhez, olyan szálak kapcsolódnak hozzá, amiket már mindenki el is felejtett. Nevet
Naplózva

159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #2042 Dátum: 10 ápr 08, 14:53:17 »

Végre....Naruto megtanulja kezelni a kis dögöt ami benne van bow
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2043 Dátum: 10 ápr 08, 15:25:54 »

És a 9 farkú chakrájának másik felével mi történt? Az hol van? Lehet hogy a szarkofágban egy másik Jinchuriki van aki a Kyubbi másik "felével" rendelkezik? Nem? Akkor passz.

Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2044 Dátum: 10 ápr 08, 15:38:54 »

SSS azt Yondi lepecsételte magával együtt a Shinigamiba.
Tobi nem Madara a folyton vissza térő téma ,amit egybe utálok is.Még Itachi is kijelentette ,hogy ő Madara és beszélt is róla ,az egyik legnagyobb Uchiha csak tisztában van már a dolgokkal.
   Először én az első hokagéra gondoltam ,mivel ő volt az ,aki legyőzte őt és akit tisztelt ,bár ezt már Orochimaru ellőtte.
És én is arra gondolok ,hogy itt nem erősség leszu ,hanem inkább lelki kapcsolat ,ezért lehet tényleg a kis öcsike az ,akit Madara annyira szeretett.
Egyesek emlegettek itt olyanokat ,hogy Hanzou meg Hatake apja ,valószínű istenem gondolkodj picit ,jó hogy már nem Obito.
     Kumori nem tudom mért Orot isteníted e cselekedetek miatt ,mikor itt még Kabuto tudata van még nyíltan kijelentette ,hogy ő Kabuto ,szóval ezek nem Oro tettei.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2045 Dátum: 10 ápr 08, 16:08:24 »

Ugyanmár ha Tobi=Madara akkor érzelmileg nem lehet zsarolni egy Uchiha feltámasztásával.. főleg ha a tesója szemét önzésből szedte ki, ha meg Izuna önként adta oda akkor se lehet olyan nagy trauma ellene harcolni. 
Viszont ha valaki olyat támasztott fel Kabuto, aki anno "tanította" vagy tudja Tobi összes trükkjét akkor érthető, hogy nem kockáztatja a harcot főleg túlerővel szemben. 

Ha nem Madara Tobi akkor a lehetőségek még nagyobbak. Szal kár találgatni.

Gyilkos Méhről annyit szerintem Naruto komolyabb nála  >.<# ilyen csávót... háborúra készülnek és rímeket farag. Nagyon kész lesz amikor ezek találkoznak.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2046 Dátum: 10 ápr 08, 16:17:50 »

Az előző oldalon lévő hozzászólásra reagáltam. Ez az istenítés szöveg meg már rohadtul irritáló, és nem mellesleg unalmas is, vagy csak engem idegesít? Nyilván.

Hát Madara-t senki se taníthatta nagyon, mert elvileg ő és a testvére voltak az egyedüli MS használók akkoriban. Nevet
Killer Bee meg nagy arc, szerintem jól kijönnek majd Naruto-val, Nevet aki igazából nem sokkal komolyabb nála, csak most eben a depis időszakában nem az a megszokott idióta Naruto mint máskor. Nevet
Naplózva

szuperpocok
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2047 Dátum: 10 ápr 08, 16:38:01 »

Érdekes. Gondolom mindenkit az érdekel hogy kicsoda lehet az utolsó koporsóban.
Ki az aki-től Madara/Tobi is ennyire megijed? A negyedik hokage esélyes befutó. De tudjátok hogy nekem most ki jutott az eszembe? Rikodou Senin. Gondolkozik
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2048 Dátum: 10 ápr 08, 16:38:24 »

...
Viszont annyi biztos, hogy Kabuto ismerte az illetőt. Nagy valószínűséggel Oro által.
Viszont akkor Orochimaru honnan ismerte?
Oké Akatsuki tag vólt, de akkor még Tobi fel sem lépett a színen így nem hiszem, hogy elmesélte volna szomorú élettörténetét. Habár lehet ez is előfordulhat annak okén, hogy megtudta Orochimarunak nekromanta beütései vannak.
...
Szerintem Tobi a Danzou vs. Sasuke harc alatti reakciói is személyes ismeretségre utaltak.
Igazad lehet a "valahogy megtudta, hogy "nekromanta", azt gondolta, megjátssza a halott szerettek visszahozatása kártyát"-elmélettel, de nekem is van erre egy ötletem.
Kicsit talán furcsának tűnhet, de azok után, hogy Orochimaru mit művelt Danzou karjával, és még az Izanagi ható idejét is meghosszabbította, az egyéb irányú, már ismert kutatásai mellett, nekem bőven belefér, hogy a kapcsolatának Madárkával köze van az Óriás Karfiolhoz, Zetsuhoz és Tobi jelenlegi állapotához/testéhez is. Oro' foglalkozhatott egy ideig botanikával is...  
..és az is sokak szerint valószínű, hogy Madara nem a saját testében van, ami mintha valahogy köthető lenne Oro'-hoz.

Danzou elött/mellett Orochimaru miért ne állhatott volna szegény, öregedő, a múló idő által veszélyeztetett világuralmi terveiért aggódó, meggyengült Madarával is üzleti kapcsolatban?
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 08, 16:46:19 írta STM » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2049 Dátum: 10 ápr 08, 17:30:53 »

Mindenki azt emlegette, hogy Rikudo Sennint miért nem élesztette fel Oro ezzel a jutsuval? Kabuto lehet hogy megtette... Attól Madara is besz.rna, mert ellene tehetetlen. Az is lehet hogy valóban Madara testét élesztette fel... Obitos lélekvándorlós elméletek újra felélednek előre látom. Ismeretlen szereplő is lehet de.... Ha az interjúban azt olvastuk hogy három új tagja lesz az akatsukinak és az egyik valamelyik Hokage rokona lesz. 1. új tag Sasuke. 2. Kabuto. 3. a koporsóban lévő emberke. a többiek nem számítanak új embernek ugye...

Ha nagyon komplikált akarok lenni azt mondom hogy az első Hokage a második és Tsunade rokona is így ő az. Tőle is foshat Madara deee ez már eléggé elborult.
Naplózva


 
zs40
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #2050 Dátum: 10 ápr 08, 17:58:28 »

Luke én vagyok az apád álj át a sötét oldalra!!!!
ez offf (he he he)
Nos ki ismeri Naruto szüleit. apa ok elég híres és hokage volt
de ki a  mami (kushina) ninja volt, ezt tudjuk, de hol van mit csinál?
egy újabb lezáratlan fejezet a történetben, jiraija emlékezésében nem véletlen tűnt fel, még lesz miatta valami csavar, csak kérdések: mi és mikor? akár lehet kombinálni is  apa elzárta a kyubit anya legyengítette a mi ki s tobinkat? (oszt kampeca)
vagy akár más is lehetett(valszeg) de a pecsét elővételénél előtérbe kerülhet yondi élete (ami még mindig elég hiányos)
és itt előjöhet még kushina is akár. sorry ha már volt, nem nagyon olvastam vissza
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 08, 17:59:25 írta zs40 » Naplózva

Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #2051 Dátum: 10 ápr 08, 18:19:37 »

Szerintem ezt egy másik topicba kéne írni zs40

OFF: Kushina nem sokat harcolhatott Tobe ellen, mert Narutot meg kellett szülni. Mert a bevezetőben is az van, hogy a 4. Hokage egy újszülöttbe zárta be a 9 farkú rókát. Szerintem férje elvesztésébe és a szülés fájdalmaiba, meg gondolom a kaotikus helyzet miatt elhunyt.

Rikudou sennin feltámasztása elég komoly húzás lenne. Akkor végképp nem lehetne Kabutonak beszólni.  Érdekes erő mérő lenne az új generációnak. 
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2052 Dátum: 10 ápr 08, 19:43:31 »

Nem tudom, hogy valaki írta e már, de az nem lehet, hogy Minatot támasztotta fel?! Elvileg volna oka félnie tőle Madaranak, hisz megfogta  a 9farkút is, no meg rettegett tőle az egész shinobi nemzet. Plusz Naruto is nagyot nézne, hogy az öreg mit keres ott?!?!  Tenne 1-2 csavart a storyba... Mosolyog
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2053 Dátum: 10 ápr 08, 19:49:26 »

Legalább 1-2 oldalt olvassatok vissza, és akkor egyből kevesebb lesz az a dolog, amire azt kell mondani, hogy nem tudomNevet
Szerintem Minato kevés ide, ő maximum erőben lehetne jó, de Madara-nak nem még több egyszerű erő kell, itt valami többről van szó.
Naplózva

dagnir
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #2054 Dátum: 10 ápr 09, 00:54:26 »

Egy kis elmélkedés, nekem 3 tippem lenne:
-Madara öccse, ugye érzelmileg lehetne vele zsarolni, de ugyan már pont őt lehetne? meg ugye akik feltámadnak azok csak utánzatok nem az igaziak, szóval egy negatív szereplőt egy ilyennel nem lehetne zsarolni
-Madara igazából nem is madara, és feltámasztotta az igazi testét... ugye tőle félhet mert erős is meg hát lebukhat hogy csak egy szélhámos... Tobi nemsokmindent csinált még eddig azon kívül h átmennek rajta a dolgok, lehet csak egy speckó jutsuja van és madara köntösében könnyebben tudja irányítani az embereket és káoszt teremteni az ellenségek között
-Rikudo sensei, ugyebár ő erőben igencsak nagy falat lenne

Az öcsikét teljesen kizárnám, madara Kabuto megjegyzéséből lehet esélyes, de a meglepődöttség nekem inkább rémületet keltett ezért Rikudo senseire szavaznék...

A többi elmélet meg elnézést, de elég gyermeteg, még a Minatos is madarához képest sajnos gyenge volt....

uff
Naplózva
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!