24 okt 05, 15:26:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2486381 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1890 Dátum: 10 márc 27, 16:49:04 »

volt kép arról, hogy hogy lát(hat) itachi.
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1891 Dátum: 10 márc 29, 19:06:50 »

Igen, de az még a harc elején volt. A harc végére annál sokszorta rosszabbul látott, mert ugye az MS képességeket azért erősen nyomatta...
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #1892 Dátum: 10 márc 31, 14:04:29 »

Kinn van a RAW jee  bow
Eléggé gyorsan csak végigfutottam, a végére voltam kíváncsi, ez a vártnál még jobban zombis lett. Itachira alig ismertem rá.
Naruton jót mosolyogtam mikor már épp elkezdené enni a Rament , megidézik a hegyre xD
Van egy olyan érzésem, hogy Sasuke most fogja kipróbálni a szemeit az idézett Aka tagok ellen, remélem is xD
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1893 Dátum: 10 márc 31, 14:07:11 »

Ugyan, miért harcolna ellenük?
Viszont, ha Itachi Itachi marad, érdekes lesz a találkozás, ha meg nem, úgy is mókás lesz, hogy reagál Szöcske..

Az lenne poén, ha az ő teste lenne az esetleges üzlet tárgya Nevet
Bár őszintén, ezt kétlem.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1894 Dátum: 10 márc 31, 14:08:49 »

Jujj de jó nézni ahogy Tobi nagyra nyitja a szemét!Eddig semmi nem volt amitől meglepődött volna az öreg de most neki is tátva maradt a szája (legalábbis gondolom a maszk mögött Nevet ).Remélem Sasuke nem tűnik megint fel mert már elegem van belőle....Ha ismét ő fog harcolni akkor sztrájkolok!
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1895 Dátum: 10 márc 31, 14:12:10 »

Azért egyszer már nézett így, akkor is Orochimarun (bár ott csak közvetve), amikor Danzou vállában meglátta a shodaime arcát Nevet
De amúgy, nekem is tetszett.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1896 Dátum: 10 márc 31, 14:26:27 »

kivivok madara ezzel hogy számol el de ha ez sasuke fülébe jut(ami rem nemtörténik meg ) itachi miatt megin kiveri a biztositékot
de lehet madara most akarja sasuke új erőit letesztelni majd kabun
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1897 Dátum: 10 márc 31, 14:35:24 »

Fúhh gyerekek ez nem semmi rész volt Nevet kivi leszek a magyarra is. Meg az FMS re is. Valszeg ezeket Sasuke fogja lenyomni FMS el. Hát durva lesz ez a harc. Ha Kisi ezekhez képest akarja bemutatni majd az FMS erejét akkor elértünk arra a szintre ahol már csak Naruto és Sasuke lesznek számottevőek.

Jaaj tibee77 nem kell ez a drámázás! ha nem tetszik akkor nem nézed, kb ennyi. Nem kell ezt minden hova leírnod, mert ugysem változtat azon ahogy Kisi csinálja a mangát :\ Meg nem mind1? h Narutot nézed h edz? vagy h Sasuke tolja Itachi Nagato meg a többi ellen? Nem kell egyből kiborulni Nevet
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1898 Dátum: 10 márc 31, 15:04:31 »

Ugyan már, nem kell ezen összeveszni, persze, hogy mindenki azt látná szívesen, aki a kedvence. Viszont most egy csomó régi Aka tag, és Kabuchimaru lesz a főszerepben, aki közülük nem talál magának olyat, aki színpatikus, akkor...az nem talál, de én ezt kétlem.  Nevet
Nagyon helyes, hogy Oro" feltűnése egy ennyire hatalmas dolgot hozott magával. Erre aztán számítani nem lehetett, hatalmas húzás Kishi részéről.
Naplózva

Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1899 Dátum: 10 márc 31, 15:10:57 »

Nekem is egyik kedvencem Sasuke, és örülnék ha szerepelne, de most beérem azzal, hogy itt van Ita.. még ha nem is az igazi xD.... Ez loool Tsunade Nevet Mintha magamat látnám..Nevet
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1900 Dátum: 10 márc 31, 15:14:46 »

Ez igaz h elfogult vagyok. És bocsi. De nem hiszem h Madara harcolna. Így ezzel az 5-sel vagy Naruto vagy Sasuke fog harcolni. Sasuke sanszosabb merthát még is csak ős Kabuto célpontja. Ráadásúl most szerezte meg az FMS-t.

Ha neked Itachi a kedvenced? akkor ne úgy fogd fel a köv harcot ha lesz Sasukéval hogy " nah bakker már megint ő harcol" hanem h Itachi harcolt. Mert valszeg vele fog. Ezért írtam h nem tök mind1? legalább láthatod Itachit harcolni. ha meg nem vagy Sasuke irányában negatívan elfogult akkor meg nemfog téged érdekelni mert legalább Itachit láthatod.

Couthbert azért egy FMS vs 5 halott akatsukis van olyan dúrva mint a madara vs 5. Sőtt pontosan h Madara az aki csak dumálni szokott. És Sasuke harcolni.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #1901 Dátum: 10 márc 31, 15:42:57 »

Gyááá...ez naon kegyetlen.... >.<# >.<# >.<#
Szerintem az lessz h. most Madara harcol Kabutoval és Madara veszít me ahogy kivettem eléggé megrémült  majd jön Sasuke akinek felb*ssza az agyát az h. Kabuto Itachit használja fel ellenfélnek és akkor majd megmutatja az új tökéletes MS-ét és győzni fog Nevet Nevet Nevet
És mien szépek a színes képek... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 31, 15:43:57 írta Kageko » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1902 Dátum: 10 márc 31, 16:04:11 »

Ha a mangában nem telt el pár nap akkor szerintem Saske nem fog harcolni... egyébként is Tobi azt akarja, hogy csatlakozzon Kabuto a spoiler alapján.
Ha most kihal az akatsuki az gáz. Ha meg Kabuto az is gáz.

Egyébként azon gondolkodtam, hogy az aka búvóhelye lehet valahol a "vízesés falu"(vagy annak  a helynek ahol meghalt kabuto kígyói által az a pár shinobi) környékén van és sity-suty oda kerülnek Ankoék is.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1903 Dátum: 10 márc 31, 16:05:04 »

Arra vagyok kíváncsi mi az a jutsu aminek a befejezéséhez kell a kulcs.Mert valami ilyesmit írtak még a spoilerekben.Meg, hogy hogy is fog megnőni az ereje Naruto-nak attól, hogy uralja majd a Kyuubi-t.Remélem lesznek újdonságok is nem csak az eddig mutatott technikák erősebb fajtái.(nagyobb rasengan, piros rasengan és egyéb béna dolgok)Meg lesz-e ez a teljes alakos átalakulás mint a Hachibi-nél, mert azt szívesen megnézném ahogy a róka tombol(persze Naruto irányítása alatt).
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1904 Dátum: 10 márc 31, 16:27:04 »

De az AKA tagok "öntudatuknál" vannak, csak a testüket nem tudják uralni. Talán segíteni fognak Madarának és/vagy Sasukénak. Ita sanszos, nem akarta hogy ez válljon Sasukéból, talán még ő és Nagato az aki be tud kavarni Kabuchimarunak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!