24 okt 05, 19:24:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2486616 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1830 Dátum: 10 márc 25, 15:20:23 »

A Pein ellen vívott harcban sok konohai lakos megsérült, és Tsunade-sama Katsuyu segítségével lényegében "táv" gyógyította és védte az embereket. Csak hát ez a saját testének a rovására ment, mert ugye minden erejét és chakra-ját felemésztette a folyamat. És gondolom most, hogy regenerálódott a teste, újra jól van.
Naplózva

Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1831 Dátum: 10 márc 25, 15:20:36 »

Miután feloldotta a pecsétet, és minden chakráját katsuyunak adta, aki megvédte a lakosokat, Tsunade bőre elráncosodott, és kómába esett.... úgy látszik a ráncai eltűntek Nevet Vááá... 14 hónapig volt kómában! Ez a mangában pár napot jelentett... xD
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1832 Dátum: 10 márc 25, 15:21:42 »

Tsunade, ha Tsunadéről írsz, fogalmazz már egyes szám első személyben  Mosolyog
Tök poén lenne Nevet
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1833 Dátum: 10 márc 25, 15:28:29 »

Na ja, mi lett volna ha ő megy el a Kage gyűlésre?Sasuke vajon lerohanhatta volna Konoha-t danzou miatt? Gondolkozik Engedte volna neki Madara?

Hát, ez érdekes kérdés!  Pontosan Ezt a "Mi lett volna, ha..." topicba kellett volna feltenni. Ha Tsunade elment volna, Sasuke meg utána, meghalt volna, és akkor az épülő Konoha nagy pácban lett volna Danzou miatt! Tudod, senki nem akarta, hogy ő legyen a Hokage.

A mostani mangával kapcsolatban: végre jól látom a képeket... Az volt az érdekes az elején, hogy TV-közvetítés zajlott le. Konohai Híradó TV1-esen?  Nevet Nevet Nevet
Meg, hogy Naruto lefeküdt a szundik mellé! LOL! Az nagyon ott volt! A raw-os verzióban úgy láttam, Kiba pofozta fel Narutót, mert azt hitte, Sakura az xD xD
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #1834 Dátum: 10 márc 25, 16:55:38 »

A víz damyou tuti sáros ,lemerem fogadni ,hogy Madara miatt van "trónon" vagyis még ő jutatta trónra mikor irányította a 4. Mizukagét.Kiba reakciója érthető ,kihasználták ,utána átverték ,én is így reagáltam volna ,sőt....
"Karin a lelkében látta a régi gonoszt"Nevet Te jó isten ő a kyuubi chakrát látta.
      Itt az idő ,hogy Tsunade vissza vegye a posztot ,Naruto meg edzen végre valakivel,mert az FMS nagyon erős ellenfél lesz és az élemet tenném rá ,hogy Sasukétól fogjuk látni először az új képességeket és nem Madarátók ,bár ezt már régebben is gondoltam és igen Naruto forgat valamit a fejében és ez a "A végén mind ketten meghalunk " duma ,meg a dolog amit nem mond el ,lehet tényleg Itachi ajándékával vannak összefüggésben ,sőt...
      Remélem most áttérünk Naruto edzésére /Konohára és végre láthatjuk Kabuchimarut ,aztán majd Orochimarut.
MIVEL Orochimaru nélkül nem Naruto manga a manga!
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1835 Dátum: 10 márc 25, 17:11:31 »

Most elképzelem hogy a Kage tali is ilyen formában megy oszt a Raikage lezúzza a technikát  Nevet Pojén

Kiba szövege engem különösebben nem zavar, mert sok igazság van abban, amit mondott. Viszont Naruto kövi edzése érdekel. Meg esetleg beszélhetne végre Hinatával. Ideje lenne.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1836 Dátum: 10 márc 25, 17:13:28 »

A Walky-Talkie-k, meg a térfigyelő rendszer után, az 5 plazma TV már menőnek számít... Ennyi erővel már gépfegyverrel is írthatnák egymást.
Más.
Tsunade miért van még mindig életben? Haljon már meg valaki a jók közül is istenem...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1837 Dátum: 10 márc 25, 17:26:01 »

Nekem nagyon tetszett a fejezet. Tsunade él ez várható volt Kakashi nem lesz Hokage soha nem is annak született... Kíváló harcos és mostmár senpai is de nem Hokage...

Engem amúgy inkább a Sasukéba belerakott Itachi erő izgat h. ezzel most tényleg egalban vannak Narutoval és akkor most igaza lesz Narutonak h. elesnek egymás keze által vagy mégicsak lezs vhogy megoldás...Mindenestre nagyon kiváncsi vagyok mit fognak ezek egymás ellen művelni.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #1838 Dátum: 10 márc 25, 17:38:11 »

Elég tartalmas volt ez a rész, Sasuke szemeire én is kíváncsi vagyok.
Én egy kicsit viszatérnék egy előzőbb mangához (elnézést az offért), de nem hagy nyugodni az, hogy volt a 475. részben egy rész, amikor az Aburameklános fickónak a mikroszkópikus bogarai hozzáértek Madara Jobb kezéhez, és azt ugye letörte, vagy nem tom mit csinált vele, de hogy a kéz a helyén nem maradt az biztos. Viszont a 487. részben (8as kép) világosan látszik az, hogy Madarának valami csoda folytán visszanőtt a keze. Ez a dolog nem hagy egy bizonyos mértékben nyugodni. Itt használt valami spéci kézvisszanövesztő jutsut, vagy felvarrt magának mégegyet?

Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1839 Dátum: 10 márc 25, 17:38:51 »

Mintha eddig nem lett volna tv, vagy hatalmas, 600 colos kijelző a mangában. Mit vannak ezen úgy fennakadva egyeSSSek?
Szerintem mindig elég jól képben voltunk, milyen a technológia a Naruto-univerzumban, és minden teljesen magától értetődőnek és logikusnak tűnt és tűnik.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 25, 17:40:08 írta STM » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1840 Dátum: 10 márc 25, 17:47:30 »

Titius, én erre az eshetőségre nem is gondoltam, de így jobban belegondolva, nem kevés esély van rá, hogy tényleg így van. Viszont akkor valószínűleg itt egy elég nagy kavarás lesz, habár talán így akkor még jól is jön, hogy a Raikage bizalmatlan a Mizukage-val, mert ha ő nincs is benne, azért rajta keresztül közvetetten Madara szinte mindent megtudhat a dolgokról.

Hmm, hát igen, Sasuke új FMS képességei is elég érdekesek lesznek szerintem. Mondjuk én úgy gondolom, hogy az FMS előtt is Sasuke javára ment a mérleg nyelve kicsikét, és még ha új képességet nem is ad az FMS, kétlem, hogy egálban lennének. Ezért kell az edzés.

A kéz visszanövesztés nagyon részletesen ki lett tárgyalva, érdemes visszaolvasni.
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1841 Dátum: 10 márc 25, 18:21:39 »

Az edzés ezen nem segít, Naruto nem tehetség, eddig sem volt az.
Naplózva
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #1842 Dátum: 10 márc 25, 18:34:52 »

Naruto nem tehetség???:O Akkor ki az? Egy hokage fia.Hatalmas akaraterővel rendelkezik.Mellesleg konoha egyik (ha nem a legerősebb) shinobija. Mellesleg a kilencfarkú yijinchuuriki-je.DE ez itt off. Ez már Uzumaki Naruto Nevet 
Érdekes lesz a manga. Sok a fordulat,végre. Naruto szerintem valami új edzésen töri a fejét. Lehet majd Tsunade ajánl neki valamit.
Sasuke szemei nagyon érdekelnének engem is.
Naplózva

159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #1843 Dátum: 10 márc 25, 19:13:14 »

Még hogy nem tehetséges...-.- pff ahoz képest felülmúlta a 4. Hokaget és Jiirayat is:D de most hogy Szászkénak FMS-e van így Narutonak sok edzésre lesz szüksége:) és remélem hogy a 8 farkú tanít neki vmit:D
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1844 Dátum: 10 márc 25, 19:17:06 »

Az edzés ezen nem segít, Naruto nem tehetség, eddig sem volt az.

Nana! Ha azt mondod nem észlény az okés Nevet de a tehetsége vitathatatlan olyan gyorsan sajátít el kifejezetten nehéz jutsukat ahogy mások nem tudnák(pl. rasengan). Az edzés meg igen is segíthet rajta ha nekiáll vízelemű jutsukat tanulni Saske fölé emelkedik elemileg és ezt is egy hétig tartana max megtanulnia... 100% hogy nem egyből full Susanoo vs. Sennin mode harc lesz az övék.

A mostani fejezetben egyáltalán nem tűnt beparázva hiába "erősebb" Saske, Naruto tudd valamit ami megnyugtatja. Lazán ott hagyta a többieket és elment rament enni Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!