24 okt 06, 05:20:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2487248 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1710 Dátum: 10 márc 17, 12:40:03 »

Raw alapján meglehetősen mozgalmas résznek ígérkezik, Little Bee vidáman reppel, na meg az a masni a Samehadán (jó tudom, de akkor is aranyos xDDD)

Na ,meg lehet Kisame is egy Zetsuhoz hasonló életforma, vagy esetleg ő is Zetsu akar lenni? xDD

Egyik oldalon Kisame feje van Zetsu kezében, a másikon pedig már Zetsu fejét fogja. hmm
Naplózva

Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #1711 Dátum: 10 márc 17, 12:45:23 »

Nem, az igazi Kisame a Samehadában van elbújva, akit meg legyőzött Killer Bee az csak egy Zetsu klón volt.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1712 Dátum: 10 márc 17, 13:08:14 »

Minden úgy alakult ahogy reméltem, zsííír! Kúl Kisame él, Kabuchimaru felbukkan.(de f*sul néz ki xD) Azt viszont nem gondoltam volna, hogy Naruto tényleg habzó szájjal fekszik majd!  Nevet Jó rész! kacsint
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1713 Dátum: 10 márc 17, 13:22:21 »

Érdekes ez a Zetsu Kisame dolog. Akkor most vajon harc közben cseréltek helyet, vagy Zetsu nem csak a külsőt, de az erőt is képes kölcsönözni?
Hmm, hát Kabuchimaru egyre jobban hajaz Oro'-ra, szerintem a haján, és a szemüvegén kívül már nem sokban hasonlít önmagára.
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1714 Dátum: 10 márc 17, 14:19:40 »

Érdekes ez a Zetsu Kisame dolog. Akkor most vajon harc közben cseréltek helyet, vagy Zetsu nem csak a külsőt, de az erőt is képes kölcsönözni?
Hmm, hát Kabuchimaru egyre jobban hajaz Oro'-ra, szerintem a haján, és a szemüvegén kívül már nem sokban hasonlít önmagára.


Lehet, hogy az utsó pillanatban cseréltek testet. Tudod, amikor harcoltak, mindenki azon parázott, hogy lenyisszantották a cápa fejét, pedig ez után is csacsogott xD Ráadásul kézpecsétet is használt!
Csak arra lennék kíváncsi, hogy miért izzadt Kisame a Samehada belsejében. Ennyire meleg van odabent vagy csak izgul?   Nevet Nevet Nevet Nevet

Kabuto inkább a szemüveges Sasorira hasonlít xD Elég bábos külseje volt...
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1715 Dátum: 10 márc 17, 14:45:10 »

Kisame ügyében nekem az is felvetődött, hogy ő játszotta el a kardját... mármint alapból ez volt a terve, hisz a ninják a megtévesztésre hajaznak és most gyakorlatilag egy egész shinobi falut átvert. Ha nem így van és csak az életét féltve bújt a kardba akkor is nagy teljesítmény. Nevet

Naruto iszonyat mázlista Nyelvesít kicsit korábban hat a méreg és valószínűleg szétkapják őket.

Kabuto pedig lehet, hogy nem is ő ment a vízesés ninjákhoz hanem fordítva. A helyszín tipikus földalatti bunker vagy valami hasonló építmény. kiváncsi vagyok a szövegre de gondolom nem csak én vagyok ezzel így Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1716 Dátum: 10 márc 17, 14:57:59 »

Ez tök jó és mozgalmas fejezet volt Nevet Kisame él (Y) Kabuchimaru felbukkan 2 év után xD VÁrom a következőt  >.<#
Naplózva
Ichigo-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #1717 Dátum: 10 márc 17, 15:05:09 »

na úgy tűnik karint elviszik konohába. kíváncsi vok, hogy a többi taka tag is követi-e Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 17, 15:08:12 írta Ichigo-chan » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1718 Dátum: 10 márc 17, 15:15:00 »

Né má, ez a hülye spoiler csak nem bejött vazze xD

A naruto nyaládzása az mekkora hülyeség már. Épp lelkizik, aztán sasuke lelép és habzani kezd a szája?  Hmm? Ez elég gány, de mind1.

Kisamen nem lepődtem meg, gondoltam h életben marad, de az h Kabuchimaru megjön Nevet ez nagyon kellemes meglepetés Nevet Hajrá Nevet

Ez a Zestu helycsere Kisaméval honnan jött? Mármint az ötlet. Viszont amit kakesz ir az tetszik Nevet
Naplózva







gaara---
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #1719 Dátum: 10 márc 17, 15:39:55 »

ha kisame tényleg a kardban él akkor most jobb helyen nemis lehetne Nevet kellő közelségben van a bee-hez így bármikor megtámadhatja
Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #1720 Dátum: 10 márc 17, 16:09:37 »

ezazz,tudtam hogy a spoiler igaz lesz XDD azé szép kis eredménye van...megnéztem volna Sasuke-t ennek a hatása alatt XDD meghaltohhhhkkk..*elfekszikvége* >.<#
Kabuchimaru meg úristen...szegénykém eddig sem volt valami szép,de most...Oro mindenkit megront ahol csak tud O.O"(ez a csukjás filing engem kicsit Medúzára emlékeztetett a Soul Eater-ből...végülis..ugyanolyan kiírthatatlan ikszdé)
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1721 Dátum: 10 márc 17, 16:50:09 »

Hát szerintem Kisame most semmiképp nincs olyan helyzetben, hogy kötekedjen. Azért most csak védik rendesen Bee-t.

Na az tényleg vicces lett volna, ahogy fenyegetőzik, és hirtelen kidől.  Nevet
( Amúgy ez a csuklya tényleg elég Medusa szerű, azzal a két kis fehér résszel ott fent. Persze amúgy is nagyon hasonlóak, hiszen mindketten szeretik más testét eltulajdonítani, mindkettő előszeretettel használja a kígyókat, és mindkettő zseniális negatív karakter. )
Naplózva

P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #1722 Dátum: 10 márc 17, 16:55:46 »

Nagyon jó kis rész volt Mosolyog Kabuto végre felbukkan, és Kisame is él ^^

Amúgy az nem lehet hogy Kisame nem izzadt, csak pl. amikor azt a víz jutsut használta akkor lett vizes?  smirksweat

Mindenesetre várom a fordítást! Nyelvesít
Naplózva

Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #1723 Dátum: 10 márc 17, 17:23:15 »

honnan tudjátok hogy izzadság? Samehada elsősorban egy lény akit kardnak használnak.. a lényeg hogy a belsejében van ahol mindenféle nedv található...
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1724 Dátum: 10 márc 17, 18:09:22 »

Nem úgy működnek. Folyamatos köztük a kapcsolat, elvégre a Sasukénél lévő Zetsu a levelekkel rendelkező, búvóhelyen lévő Zetsun keresztül szólt Tobinak, tehát láthatólag közös a tudatuk (amúgy szerintem, ha van eg yigazai, vagy fő-Zetsu, egyszerűen az az, aminek vannak levelei, mindegyik másik csak "Bunshin"),  úgyhogy a spoiler elve hibásnak látszik,  mert a fehér Zetsu nem lehetne, csak a fekete.
Amúgy megnéztem, és 466-ban látni lehet, hogy a fekete is tud arról, amit a fehér tesz, és ez valószínűleg visszafelé is működik..

Vagy Kishi bakizott, vagy még valahogy csavar egyet ezen, csak az kimaradt a spoilerből, vagy (nálam ez a nyertes egyenlőre) kamu a spoiler,  a "confirmed" jelzés ellenére.

Na akkor másikra kell szavaznom, mert úgy látszik bejött a spoiler mégis. De ha Zestu tudja ami az oltványaival történik (telepatikus kapcsolat van köztük), akkor nem fér a fejembe, Madara miért küldte még oda megnézni, vagy Zetsu az utasításai után miért nem jegyezte meg, hogy nem kő', me' ez meg az történt... lehet, hoyg pont zaért, mert már tudtak róla, hogy mi van, és ezek után ellenőrizni akarják, mi van vele...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!