24 okt 06, 05:13:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2487237 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #1695 Dátum: 10 márc 13, 12:35:21 »

Lehet, hogy a Juubi miatt kell neki a Rinnegan. Mert már az is meredek, hogy fel akarja támasztani, de egy fél Sharingannal nem hiszem, hogy úrrá lenne rajta. (Márpedig valószínűleg az egyik szemén Izanagit használt még a Shodaime Hokage elleni harcban. Legalábbis én ebben látom a megmenekülése kulcsát, és annak az okát, hogy Hashirama halottnak hitte.) Lehet, hogy bejönnek Azok a fanfic rajzok, ahol egy Sharingannal és egy Rinnegannal ábrázolják őt. Azért az nem lenne gyenge. Tsukuyomi, Sharingan teleportáció és még a Rinnegan képességei (Shinra Tensei, Bansho Ten'in, Chibaku Tensei, az éhező birodalom jutsuelnyelő képessége, elmeolvasás, lélekkitépés, feltámasztás stb.). A másik lehetőség, hogy Sasukénak adná a Rinnegant és összekötné a Gedo Mazoval, ő meg Itachi és Sasuke szemeiből valahogyan létrehozna magának egy új, sértetlen EMS-t. A dolgot az dönti el, hogy a Rinnegan + fél Sharingan kombinációt, vagy az EMS-t tartja-e szükségesebbnek a tervéhez. (El ne kezdjünk arról vitázni, melyik az erősebb, mert úgysem harcra akarja használni, hanem a Juubi kezelésére és egy óriás Tsukuyomihoz.)
Naplózva

Tomi is a good boy.
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1696 Dátum: 10 márc 13, 13:19:27 »

Lehet, hogy a Juubi miatt kell neki a Rinnegan.

Vagy a démonszívó szobor miatt kell neki. Úgy emlékszem, amikor Pein elpatkolt, akkor mondta, hogy szükség van valakire / valamire, amivel idézik meg a szobrot
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1697 Dátum: 10 márc 13, 14:57:54 »

Konan vajon meddig fogja Madara ellen húzni? 5 másodperc vagy csak 2? Mert ugye Konan elvitte Nagato holttestét magával, a Rin'negan pedig elég értékes hogy személyesen menjen érte az öreg.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1698 Dátum: 10 márc 13, 15:25:28 »

vagy követte kabuto példáját és most már nem csak kabutorocsimaru van hanem konanagato  na jó ez beteg huzás lenne de mért ne? Ördögi
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1699 Dátum: 10 márc 13, 15:51:22 »

Ha a Rinnegan szemek tényleg kellenek a Juubi irányításához, akkor kizárt, hogy Sasuke-nak adja őket. Hiszen Madara apó tudja jól, hogy egyáltalán nem bízhat meg a kis Uchiha kölyökben, mert az bármit feláldozna a saját
céljaiért.

Azért nem, mert ez egy hülyeség. Konan-nak biztos nincsenek meg az ehhez kellő körülmények, hiszen ehhez hatalmas orvosi tudás kell, és biztosan az is közre játszott ott, hogy Orochimaru nem egy hétköznapi ember. Másrészt Kishi nem játszaná el még egyszer ezt a húzást, harmadrészt pedig Nagato testének pont, hogy nincs semmi ereje, sőt, még gyenge is, hiszen láttuk, hogy egy nyomorék, "csak" a szemei erősek.
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1700 Dátum: 10 márc 13, 16:14:26 »

de nagato nem azért lett ilyen mert  6 testet irányitot + magát de belegondolva milyen lenne egy rinnegan használü aki csak magára koncentrál nem mások irányitására
UI: a hétköznapi ember fogalma a naruto világában eléggé szük legalábbis a szereplő gárdából mert tudom h a töbség hétköznapi de a szereplük közül csak egy kettő
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 13, 16:15:51 írta Gery0704 » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1701 Dátum: 10 márc 13, 16:27:16 »

Szerintem nem lehet tudni, mitől lett ilyen. És sokkal gyengébb lenne, mert 6 testtel 6 nagy erejű jutsu-t tud végrehajtani egy időben, ha ez csak egy testre koncentrálódna, akkor gyengébb lenne.
Szerintem egyértelmű, hogy a nem mindennapi dolgot Orochimaru testére értettem, mert miután a lelke megszállta, és kedvére formálta a test tulajdonságait, egy hihetetlen fegyvert csinált abból. Ehhez fogható nincs a történetben, egyedüli hasonló dolog talán csak Kakuzu teste, ami szintén nem mindennapi.
Naplózva

datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #1702 Dátum: 10 márc 13, 16:55:43 »

szerintem meg most fokozatosan bepillantást nyerünk a "legnemesebb dódzsucu" részleteibe, mint ahogyan azt az elöző részekből a sharingannal kapcs láthattunk.
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1703 Dátum: 10 márc 13, 23:04:30 »

Nekem az a magyarázat jutott eszembe, hogy még anno, amikor Yamatóékon kísérletezgetett, úgy jutott a shidaime dns-éhez, hogy az Danzou birtokában volt, és amikor elintézték ezt a kis boltot, lecsípett belőle egy darabot magának... Gondolkozik
De ez túl kis árnak látszik, elég régen volt, és túl egyszerű is lenne, hacsak nincs itt még valami...
Naplózva
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #1704 Dátum: 10 márc 15, 11:33:50 »

Vkinek feltűnt ez?

http://www.onemanga.com/Naruto/486/05/

Bal felső kép. Tobi Zetsu leveleivel...Nekem se tűnt fel, vhol olvastam, hogy vki ebből azt a következtetést vonja le, hogy Madara azért nem aggódott az elvesztett karja miatt, mert vhogy a fekete Zetsuval tudja a testrészeit reprodukáltatni. Ebbe az irányba mutat az is, hogy a fehér Zetsu úgy tűnik, reprodukálható.

Hm..nemtom és nem is akarok következtetéseket ebből levonni, mindenesetre azt tutira túlzás állítani, hogy egyszerűen le tud legyárttatni a fekete zetsuval bármit, mert emlékezzetek vissza erre: http://www.onemanga.com/Naruto/397/10/
Jobboldalt középen található a bizonyíték arra, hogy meg tud halni. Érdekes lenne azt is végre megtudni, hogy miért kajálta a hullákat azelőtt Zetsu.

Kíváncsi vagyok mi van Kisamével... Madara vajon tudja, hogy él, vagy csak nem tudja, hogy elvesztette a fejét? Nevet

Egyébként szerintem azért kell Tobinak a rinnegan, mert nemcsak egy kis irkafirkált talált ott az Uchiha rejtekhelyen Konoha felszíne alatt, hanem vmi mást is, aminek a használatához kell a rinegan. De utálok találgatni, inkább meghagyom ezt másnak Nevet

szerk.: ja amúgy nagyon várom, hogy vége legyen ennek a nyáladzós arc-nak. Sakurától kiütést kapok, és Narutotól is, igaz tőle csak amikor Sasukéról beszél Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 15, 11:37:28 írta barkasz » Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1705 Dátum: 10 márc 15, 12:24:29 »

Hát szerintem ez mindenkinek feltűnt. Nem hinném, hogy bármi meglepő lenne Zetsu-val kapcsolatban, végtére is egy növény, nem meglepő ha olyan tulajdonságokat mutat, mint a növények. Egy igazán jól kitalált karakter, és látszik, hogy Kishi jól kihasználja a lehetőségeit. Kisame-val kapcsolatban pedig nincs semmi, várni kell, majd kiderül.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1706 Dátum: 10 márc 15, 15:00:11 »

Nem tom, mondjuk én nem figyeltem fel rá konkrátan, viszont valami olyasmi ütött be, hogy Tobi termeszti Zetsut. xD
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1707 Dátum: 10 márc 15, 15:27:28 »

A fekete Zetsuval? És mindenkinek feltünt? Itt valami félreértés van.
 Mert Barkasz konkrétan rá utalt, nem a  karfiolra. Pedig,a kar pótlása azzal történt, Yoropico fel sem bukkant.
Meg azt is tisztáztuk, hogy azok nem Zetsu levelei.

Ja, lehet, hogy Zetsut a karfiolból oltotta Tobi.. de nekem valahogy az is valószínűnek tűnk, hogy egy emberbe került onnan, és így jött a mostani kettős személyiség.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 15, 15:28:25 írta STM » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1708 Dátum: 10 márc 15, 17:00:04 »

Azt hittem egyértelmű, hogy a levelekre értettem, hogy mindenkinek feltűnt, sebaj.
Amúgy azt se lehet kizárni, hogy az Yoropico volt, végül is Zetsu testének fele is elég fura alakú, lehet a fekete része most teljesen ilyen.
Tobi termeszti Zetsu-t? Ez könnyen előfordulhat, mondjuk én egy másik dologra gondoltam, de majd ha többet megtudunk, tisztábban látjuk.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1709 Dátum: 10 márc 15, 17:17:28 »

Ki lehet zárni. Na jó, ez túlzás, de legalábbis valószínűtlenné teszi az, hogy semmi nem utal erre, és Tobi nem sokkal a karfiol feltűnése után arra utasította Zetsut, egyesüljön a fekete felével, úgyhogy elég valószínűtlen szerintem, hogy az közben az előző helyszínen egy túlburjánzott fehér akármi képében van jelen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!