24 okt 06, 09:19:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2487429 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1650 Dátum: 10 márc 08, 20:04:17 »

Igen, szerintem is nagyon jó lenne végre egy kis régi szerű Naruto-t látni, ahol rengeteg shinobi szerepel, és sok szereplő vív sok színvonalas harcot. Nem csak egy-két karakter van a főszerepben, mint most.

Érdekes lenne, ha Karin Konoha-ba menne, de végül is meglehet, mert máshova nem igazán mehetne, talán haza, de igazából azt se tartom biztosnak, hogy tényleg fű ninja, mert ha jól emlékszem Oro is annak álcázta magát, és lehet Karin már akkor is az ő kísérlete volt, elvégre Dosu-ékat is elküldte a Chuunin vizsgára, lehet őt is. Persze ha fű ninja is, akkor se lenne több értelem haza menni, mint Konoha-ba, hiszen sok idő telt el, és valószínűleg nem sokan emlékeznek még rá. Bár kapna még szerepet.  Nevet

Kisame tényleg nagyon eltűnt, de azért Oro-hoz nem hasonlítható, róla biztosan lehet tudni, hogy most éppen valahol valamit kavar.  Nevet A cápasrác meg lehet meghalt, lehet nem, de igazából nem csak ő tűnt el, hanem azok is, akik vele voltak, szóval ez a vonal még egyáltalán nem lett bezárva, mert azóta nem mutatták őket.
Naplózva

Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #1651 Dátum: 10 márc 08, 21:41:06 »

Összegezve: a Taka mondhatjuk h felbomlott??? Sasuke szólózik, Sui meg Juugo kütve, Karin félholtra verve...
Jah meg az Akatsuki már csak ugye Tobi van meg egy fél Zetsu ( feltéve a másik fele tényleg halott )
szerintetek elképzelhető h új akatsuki tagokat toboroz?
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1652 Dátum: 10 márc 08, 22:00:21 »

Jelenleg eléggé szétszéledt állapotban van a Taka, az tény, és mivel Sasuke mindenkit magára hagyott, végül is nevezhetjük ezt felbomlásnak is szerintem.
Suigetsu és Juugo nem lett igazából kiütve, őket elkapták a Vas szamurájai, elég szép tömeg, szóval nem csoda, ha nem bírtak velük. Karin szinte teljesen jól van, hiszen Sakura felgyógyította szerencsére. Zetsu fele lehet még használható, ha újra eggyé válnak, végül is csak növény.
Szerintem elképzelhető, ez csak azon múlik, hogy Kishi mennyire akarja még húzni a manga-t, sokak szerint a vége felé jár, akkor nyilván nem fog behozni új szereplőket, de ha még sok-sok fejezetet tervez, akkor ez is megtörténhet.
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1653 Dátum: 10 márc 10, 15:06:28 »

Nekem annyi jött le így elsőre, hogy Saskét jól beporozta Zetsu Nevet plusz Tobinak vissza nőt a keze és Naruto szövegelése is tuti fontos csak japánul löki a rizsát.( De majd fogja magyarul is. remélem... Nevet )
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #1654 Dátum: 10 márc 10, 18:01:09 »

Hmm. Hát erre még vártam volna.  Hmm?
Nem sejtettem volna, hogy képes még egy dumálós fejezetet kihozni belőle, de tévedtem.

Nem hittem volna, hogy Naruto még mindig tolja ezt a "így szeretlek barátom, úgy szeretlek. Mi igazán megértjük egymást."

Komolyan, mint az "Anyátok Közt".  >.<#

Naruto helyében nem torpantam volna meg, mikor megmentettem volna Sakurát.
Visszakézből egy shuriken Sasuke pofájába. Aztán odaugrani, és egy kiadós "Ōdama Rasengan" a gyomrába.
És kész. Le is van tudva az egész. Ördögi
Erre itt nyalogatja Sasuke-t körbe-körbe, hogy a végén bejelentse:

Harcolni fogok veled!

Remek. És vajon mikor? 4 év múlva?  Technikai KO


Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1655 Dátum: 10 márc 10, 18:10:10 »

Nem, hinném, hogy most lenne a harcuk, mert nem hiszem, hogy Kanária papa (aka Verebe bácsi) véletlenül említette, hogy össze akarja ugrasztani Mosógépet és Szörvájvört. S szerintem mindkettőt full tankkal, gondolom ez most inkább egy, szal most inkább majd egy Foxi Maxi féle jutsut fog alkalmazni. xD
----

Hát ja a Futari tomo shinu beszólással enyhén összakócólta az Uchiha gyermek sütnivalóját xDD
 
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1656 Dátum: 10 márc 10, 18:30:08 »

"Együtt fogunk meghalni!" "Én megértelek!" komolyan, mintha egy szappanoperát olvasnék.

De legalább addig eljutott, hogy harcolni fog vele (mikor???).
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #1657 Dátum: 10 márc 10, 22:27:39 »

Nos, én nem találtam túl nyálasnak; oké, kicsit az volt, de ez Naruto.
Még mindig elképeszt, hogy képes ilyen mély érzéseket táplálni, és fenntartani ezt a köteléket annak ellenére, mennyi fájdalmat okoz neki. Igen, megölhetné, de aztán kétlem, hogy sok értelme lenne az életének. Végülis tegyük fel, ő él, Sasuke meghal; az álma, hogy Hokage lesz megsemmisül, hisz mint mondta, a legjobb barátja nélkül nem lesz értelme (most nem fogom idézni a monológjátxD). Így végülis az élete üressé válik, és sokszor a halál jobb annál. Meg aztán; az emberek feláldozzák magukat a szeretteikért, ahogy Iruka is mondta anno (szoktam nézni animaxen a magyar szinkront, jót röhögök rajtaxD pont a Hokage temetésén mondta ezt Iru, mikor Naruto megkérdezte, miért), és Naruto kész rá, hogy feláldozza magát Sasukéért. Ha Naruto megöli Sasukét, végre vége lesz barátja szenvedésének, az őrült bosszúvágyának, még akkor is, ha ezért saját magát is kell feláldoznia. (oké, talán túlérzékeny vagyok már így késő estexD)

Szóval ahogy sejthető volt, a végén vagy mindketten túlélik és heppiend, vagy mindketten meghalnak Neeem Mivel szeretem a szomorú végeket, a 2. változat sem érne nagy sokként, de remélem, hogy az első jön be... ikoze, Naruto! *pompom*
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1658 Dátum: 10 márc 10, 22:35:09 »

Nekem egyre szimpatikusabb Naruto. Shippuudenben látszik rajta, hogy szellemileg is komolyodik azért, és végre felfogta, hogy a harc elkerülhetetlen Sasukével. Amit meg megjósoltunk, az bejött: Sasukéért eljött Madara.
Lehet, hogy csak én vagyok ilyen naív, és reménykedő, de tartom, hogy valahogy jó véget fog érni a történet. Mind Naruto, mind az Uchihák részére. De addig még valószínűleg soook idő fog eltelni
Naplózva

szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #1659 Dátum: 10 márc 10, 22:57:06 »

Hát ez nagyon durva volt ... minden féle lehetőségre gondoltam csak erre nem ... és sztem nem szappanopera fíling mert volt egy baráti szál az egész Narutoba ami most teljesedik ki. Meg kell valljam nem semmi egy rész ez ...
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1660 Dátum: 10 márc 10, 23:07:53 »

Hmm igaz csak csevej volt benn, bár most még, másra nem is számítottam. Nos naruto igen makacs még mindig sasukéval kapcsolatban, de ahogy ezt most előadta itt mindenki előtt tetszett. És számomra pozitívum, hogy végre belátta, hogy a kettejük közti harc elkerülhetetlen.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1661 Dátum: 10 márc 10, 23:47:40 »

Madarának még rinneganja is van , az lenne letakarva ...
Háború lesz és most fogja kivenni , van neki annál durvább szeme is ?  
Hoppá és van megint jobb keze , azt tépte le ügye ?
Oldalról nézve elég fiatalnak tünik a korához képest .
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 10, 23:50:39 írta Banzai » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1662 Dátum: 10 márc 11, 00:01:33 »

Én 99%-ig biztos vagyok benne, hogy a teste Obito a jobb oldala majd nem teljesen mű ezért tudja cserélni a kezét.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1663 Dátum: 10 márc 11, 00:06:08 »

Hát, eléggé úgy festett, hogy igazad van (bár kérdés, mirét pont Obito, és miylen körülményke közt került kapcsolatba vele) és ott a karján, vagy az egész oldalán, valami olyasmi anyaga lehet, mint Zetsunak (amit egyébként már a karja leszakadásakor megmondtam), de az a tömeg, amiből kiemelte a kart, az nem Zetsu volt, igaz? Zetsu utána jelent meg mellette.. viszont valami oylasmi "növény volt".. Tobinak fura dolgai lehetnke abban a laborban Gondolkozik
Kíváncsi elnék már a titkára, és Zetsuéra is...

A rinenganos dolgoról meg csak annyit, hogy nem tudom emlékszik-e valaki a régi avataromra Nevet

Mondjuk inkább fordítva lehet, de sebaj.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 11, 00:07:26 írta STM » Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1664 Dátum: 10 márc 11, 00:49:20 »

Egyre inkább az az érzésem, hogy Orochimaru nem volt több lelkes amatőrnél Tobihoz képest.

És ez a fejezet tisztázta előre, hogy a jövőbeni Sasuke vs. Naruto fight úgy fog véget érni, mint a végzet völgyében. Szép fehér háttér előtt két tökmag vigyorog. A többi persze más lesz, de az akkor is egy másik fejezetre fog maradni.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!