24 okt 06, 13:20:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2487592 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1575 Dátum: 10 márc 02, 19:33:41 »

Nem gondoljátok, hogy mostanában Kishi nagyon belehúzott?Mármint, hogy túlságosan gyorsan is történnek az események, ömlesztve jönnek a jobbnál jobb, izgalmasabbnál izgalmasabb részek amik sajnos közel visznek minket a manga végéhez.  Szomorú Kéne néhány olyan esemény ami kicsit elterelné a témát erről a Sasuke vs. Konoha dologról.Mondjuk egy chuunin vizsgát megnéznék ahol Naruto is szerepel.Tudom jóval magasabb szinten van mint a többi genin de akkor is, csak letehetné már azt a fránya vizsgát!  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 02, 19:34:19 írta tibee77 » Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1576 Dátum: 10 márc 02, 19:39:41 »

Á, Ő alapból Hokage lesz Nevet Am, lehet már Kishi megunta azt a 11 évet? :S Azért 11 évig vinni egy mangát Nevet És az interjúi alapján, még sok dolog fog történni.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1577 Dátum: 10 márc 02, 20:27:23 »

Hát a Naruto-s részről épp most fejtettem ki a véleményemet az annak megfelelő topic-ban.

Viszont ez a Chuunin vizsga elég érdekes lenne, még szerencse, hogy ilyen tuti nem lesz. Ez még filler-nek is rossz lenne, tekintve, hogy semmi izgalmat nem tartalmazna, hiszen úgyis tudjuk, hogy Naruto fél kézzel bedarálná az összes genin-t.

Amúgy STM, azok biztos, hogy vakok? Mert szerintem szándékosan nyomják el a többi érzéküket, hogy semmi se zavarja őket a kutakodásban. És ki az az egy vak chuunin? nem rémlik.
Naplózva

toraneko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #1578 Dátum: 10 márc 02, 20:35:00 »

Bocsi, de elég nagy szemétségnek tartom Sasukétól, hogy Itachi nevével dobálózva menne neki Konohának. Szerintem csak egy okot keresett, és lám talált is. Tény, hogy bátyus halála után nem egy zakkant vénember mellé kellett volna kerülnie. Szóval azt azért lássuk be, ez nem egyedül Sasukén múlott. Jah és a kisgyerek vakságára is van ellenszer, csak Madarának győzködnie kell még egy kicsit, elvégre tud hatni az emberekre, nem is akárhogy.
Amúgy tényleg zavaros egy kicsit, hogy most tulajdonképpen mit is akar Sakura (viszont mindannyian teszünk néha értelmetlen dolgokat:). De legalább már kezdi felvenni egy valódi tragika jellemét, asszem... Gondolkozik
-És akkor térjünk vissza a jelenbe-

Nem is tudom tibee... az ezt megelőző fejezetek elég lassúak voltak, mondjuk sok mindenre fény derült belőlük, mégis, már kellett ide egy kis akció... szerintem:)
A filleres résszel sajnos egyet kell értenem ikszdé
Amúgy, ami Naruto  képzettségi szintjét illeti vannak kétségeim...
Persze, persze tud "néhány" nagyon durva jutsut, mégis a koncentrációja nem valami jó, és elég kicsapongó a természete is.
Egyszóval még van mit tanulnia.
Ha-hajrá N-Naruto-kun!
Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #1579 Dátum: 10 márc 02, 20:50:05 »

Szerintem nem nagyon van gond Naruto képzettségével. Koncentrációját bizonyította a Pein elleni harcban azzal hogy a klónoknak nem tört meg a koncentrációja a természeti energia gyűjtés közben. Mr. kicsapongó természet meg tudta állni ,hogy ne ölje meg azt az embert aki megölte a senseiét, szóval szerintem itt is bizonyított.
Sakura tudta mit akar, csak szegény naív volt. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 02, 20:50:47 írta Kakashi87 » Naplózva

toraneko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #1580 Dátum: 10 márc 02, 23:10:15 »

Bocsi, azt hiszem rosszul fejeztem ki magam >.<#
Mostanában nem igazán értem a mangát - ami persze nem a fordítás, még csak nem is a mangaka hibája-, egyszerűen nem tudom eldönteni melyik szereplő éppen mit is gondol... de egyben nagyon is tetszik ez a  kis bizonytalanság (számomra) a szereplők jellemét illetően. Ne értsd félre, imádom Naruto karakterét, sőt... bow
A képzettségi szintes résszel pedig Tsunade hozzászólására szerettem volna utalni->szerintem még nem elég képzett, hogy hokage lehessen. Mosolyog
Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #1581 Dátum: 10 márc 03, 11:27:14 »

Akkor gomen.  Mosolyog Azt hittem a chunin vizsgára gondolsz Nevet. Hogy hokage legyen szerintem is még korai(nem az erejével van a gond hanem, inkább szellemileg nem elég érett hozzá)
Naplózva

Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #1582 Dátum: 10 márc 03, 18:44:23 »

Ollé, kint a RAW, és már itt is az első kérdés, a 029, es képen miért cseréltek jutsut a srácok?  smirksweat
Naplózva

gaara---
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #1583 Dátum: 10 márc 03, 19:09:17 »

Ez nekem is 1ből feltünt de énsem értem
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1584 Dátum: 10 márc 03, 19:11:01 »

Esetleg egy "szimbolikus jelentés", amire majd csak a szöveg ad választ. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #1585 Dátum: 10 márc 03, 19:20:44 »

Hát ez jónak néz ki kíváncsi vagyok a fordításra Nevet
Bírnám Naruto egyből egy Cho chakra rasengannal indult volna el sasuke meg ilyen WTF fejjel nézi az egy szem csöpp chidorival
Vagy fordítva naruto rohan a rasengannal Sasuke meg a távolsági chidorival durr leszurja ikszdé

Cho oodama bocs, a filmben volt cho chakra xD
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 03, 19:22:35 írta Flash » Naplózva

marimar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #1586 Dátum: 10 márc 03, 20:01:15 »

Wáá!!! Meghalok holnapig! Nevet
Ez a raw elég rossz minőségű, de hát a raw az raw.xD
Bírtam amikor Sasuke pókerarccal mutagott, h "gyere". Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1587 Dátum: 10 márc 03, 20:32:09 »

miért cseréltek jutsut a srácok?  smirksweat
Ez egyszerű, genjutsu.

amúgy vicces, hogy az első oldalon Naruto nevében szereplő ず (zu) hiraganát sekeresen összetévesztettem a 女 (nő) kanjival. xD

Hogy értsetek belőle valamit, megkapjátok Sakura szövegeitXDDD (igen el tudtam olvasni xD nagyjából..)

2
Köszönöm Naruto
3
(ezt nem tudom elolvasni xP)
4
Ennek most (Akkor most)
6
Sasuke-kun!
7
Kakashi-sensei, de...
9
Naruto!
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #1588 Dátum: 10 márc 03, 21:48:05 »

e-ez a rész nagyon komoly(még teljes szövegértetlenséggel is ikszdé) O_O csak kár hogy megint a csúcspontál van megszakítva!!
amit furcsáltam az a visszatérő fehér burok amiben lebegnek (ill. állnak), mert az első fightjuk végén is ez volt... ha most Sasuke fog eszméletlenül heverni, Naruto meg nézi ilyen szánalkozóan az már nagyon dejavu lesz  Hmm?
de azért most... ez ugye csak rossz szemléltetés volt vagy... vagy Naruto tényleg magasabb lett mint Sasuke?!  >.<#
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1589 Dátum: 10 márc 03, 21:52:58 »

"You and I could have easily been standing in each other's shoes right now" a felcserélésnél a szöveg, tehát Könnyedén lehettünk volna egymás helyében, így igen, szimbolikus, de szerintem úgy se állt volna rosszul nekik a stílus ^^
Kishi-sensei viszont tudja, hogy kell húzni az ember idegeit Nyelvesít De akárhogyis nézem, ez a harc mindenképpen Naru oldalára fog elbillenni, nem csak mert Sasuke sokkal rosszabb állapotban van, hanem az elemek miatt is ugyebár. Azért az látszott Sasukén, hogy még picit eltűnődött, lesz itt még párbeszéd az elkövetkezendő pár részben, majd beállít Madara Nyelvesít Szvsz persze
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 03, 21:54:15 írta MoonTiger » Naplózva

Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!