24 okt 06, 15:18:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2487639 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #1545 Dátum: 10 feb 26, 15:22:07 »

Én meg inkább arra gondoltam,hogy most Sasuke úgy is a vakság határán van (ha már meg nem vakult) és Madara valószínüleg jön kimenteni Sasukét,és szerintem ő nem tud szemet beültetni tehát mivel Karint meggyógyította Sakura Madara majd magával viszi,hogy ültesse be Itachi szemeit.Karin amilyen bamba szerintem még mindig vakon követné Sasuke utasitásait.tehát....
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #1546 Dátum: 10 feb 26, 15:24:27 »

Karin nem gyógyító ninja, hanem chakra érzékelő... aki betudná ültetni itachi szemeit sasukeba, az sakura
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1547 Dátum: 10 feb 26, 15:39:04 »

STM, akár az is lehet, hogy úgy is menne a dolog, de kérdéses, hogy Karin testén kivül is meglenne-e a gyógyító hatás.

Na igen, ő tényleg nem orvosi ninja, viszont egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy Madara képes rá. Végül is annyira nem lehet bonyolult, hiszen ha jól emlékszem Kakashi társa se Tsuande rangú volt, mivel még fiatalok voltak nagyon. És Madara apónak volt ideje tanulgatni.
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1548 Dátum: 10 feb 26, 15:54:37 »

ahogy itt olvasgatom a hsz-eket észrevettem h egy vmi itt figyelmen kivül maradt... mégpedig az egyik feltevésem h most aktiválódhat az itachi gift narutonál, ezt az érzetet megerősítette az a jelenet is bennem amikor visszagondolt az itachival valo talira... ezen kivül má csak egyetlen sasu vs naru fight lesz és az a manga legvégén lesz és kishi biztos nem vár a legvégéig h felfedje a sokak által kíváncsian várt meglepetést
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #1549 Dátum: 10 feb 26, 17:13:17 »

karinnak nem a vére gyógyít ,hanem a chakrája nem ugyan az ,meg amikor megharapják sem nagyon folyik ott a vér .Szóval ez nem hiszem ,hogy lehetséges.naruto vissza emlékezett arra ,hogy Itachi ezt sajnos előre látta és mérlegelt ,bár az ajándékra is vissza emlékezett szóval lehet ,hogy most elő jön ,majd meglátjuk.
Naplózva
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #1550 Dátum: 10 feb 26, 20:05:34 »

STM, akár az is lehet, hogy úgy is menne a dolog, de kérdéses, hogy Karin testén kivül is meglenne-e a gyógyító hatás.

Na igen, ő tényleg nem orvosi ninja, viszont egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy Madara képes rá. Végül is annyira nem lehet bonyolult, hiszen ha jól emlékszem Kakashi társa se Tsuande rangú volt, mivel még fiatalok voltak nagyon. És Madara apónak volt ideje tanulgatni.


Plusz láthattunk egy rakat kibányászott szemet Madara kis "laborjában". Épp készült kiszedni Shisui szemét is, csak az megsemmisült.
Naplózva

boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #1551 Dátum: 10 feb 26, 20:12:45 »

"Írta: Nucklear
Idézet beszúrása
Én meg inkább arra gondoltam,hogy most Sasuke úgy is a vakság határán van (ha már meg nem vakult) és Madara valószínüleg jön kimenteni Sasukét,és szerintem ő nem tud szemet beültetni tehát mivel Karint meggyógyította Sakura Madara majd magával viszi,hogy ültesse be Itachi szemeit.Karin amilyen bamba szerintem még mindig vakon követné Sasuke utasitásait.tehát...."
azt én nem láttam sehol hogy ne tudna szemet beültetni...
Mikor anno megvakult madara és feküdt az ágyában... Mikor a testvére felé hajult ő egyszerüen kitépte a szemetit, és "berakta" magának.. (érdekes szóhasználat)
Már pár fejezettel elöbb is mondta Madara, hogy Karinra már nincs szükség, ölje meg Sasuke, nem hiszem hogy most meg Madara "meggondolta magát" és mégis elviszi magával..
bocs ha kötekedésnek hangzott, csak szeretném ha nem lennének félre vezetve az emberek..
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #1552 Dátum: 10 feb 26, 23:52:24 »

Ha a Kishi nyilatkozat igaz, akkor lehet, hogy most lesz az, hogy Kakashit halottnak hisszük(vagy Konoha) Sasuke miatt, de lehet, hogy később lesz. Szerintetek van erre most esély?
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 27, 00:00:51 írta Bontakun » Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1553 Dátum: 10 feb 27, 00:29:30 »

Ez az... ha csak cserélni kéne nem lett volna gáz anno Madara és Izuna szemeivel.
Tobi szemgyűjtése és az FMS közt is kell, hogy legyen kapocslat. Minimum valami fejlesztés, több doujutsu beépítése céljából vagy regenerálás.

ui.: Lehet kamu az egész és nem is azért nem vakul meg Madara mert tesóval cserélt hanem azért mert időben beújít egy új MS-t.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 27, 00:30:22 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1554 Dátum: 10 feb 27, 15:12:11 »

Azt se felejtsük el, hogy elvileg még érkezik 3 Akatsuki tag a Kishi interjú szerint. Lehet abból valamelyik végzi a szemátültetést. Bár egyetértek sokakkal, szerintem Madara is el tudja végezni.

Bontakun, nem hinném, hogy Sasuke ebben az állapotában képes lenne megölni Kakashit.... vagy megsebesíteni. Ott van Naruto, Sakura.. habár Sakura csak hátráltat mindenkit, Naruto azért most nincs kifáradva. Mondjuk szerintem most valami monológ jön Naruto részéről, aztán Sasuke megint mond valamit a sötétségről, és Adiós....
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1555 Dátum: 10 feb 27, 15:25:15 »

És az a három tag biztos, hogy most fog még csak érkezni, és nem a Taka-ról beszélt?

Persze, hogy nem tudná megölni, jelen helyzetben Kakashi-val nem tudná felvenni a versenyt. Az újonnan megérkezett Naruto-ról nem is beszélve.
Monológ? Naruto-ról van szó, szóval valószínű, de szerintem hamar félbeszakad, hiszen mit tudna mondani? Meg mondjuk Sasuke Kakashi-nak is csak a hülye önsajnáltató szöveget erőltette, szerintem meg se hallgatná Naruto-t.
Naplózva

sasuke100000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1556 Dátum: 10 feb 27, 18:42:24 »

Hello nincs meg véletlenül valakinek a gépén a naruto manga 1-20. kötetig, mert ha megvan valakinek azt megkérhetem hogy elküldje az e-mail címemre köszönöm szépen az e-mail címemet a profilon meglehet találni de ha még sincs ott akkor itt van sasuke1000@citromail.hu 
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1557 Dátum: 10 feb 27, 18:53:11 »

A Taka már most is az Akatsuki tagja, lehet, hogy nem teljes jogú tagok, de attól még az Akatsuki nevében tevékenykednek.

Mivel az utóbbi pár manga-ban nem esett szó Shisui-ról szerintem te vagy az egyetlen akinek pont most esett le. Vagy mert te most olvastad azokat a részeket, vagy mert pont most gondolkoztál el ezen.

Szerintem egyszerűbb lenne leszedni az oldalról, tudtommal fent vannak.
Naplózva

nAmpA
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #1558 Dátum: 10 feb 27, 19:32:20 »

Az 1-20.- kötet biztos nincs fönt az oldalon, mivel a jogokat megvette a Mangafan.

De nem kellet volna Sasukénak Naruto középső bajszát levágnia? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 27, 19:33:55 írta nAmpA » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1559 Dátum: 10 feb 27, 19:44:09 »

Akkor viszont nem szóltam.

Dehogy kellett volna, hát ki tudná elképzelni Naruto-t a bajszok nélkül? Nevet
Amúgy is, azok csak inkább csíkok az arcán, nem? Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!