24 okt 06, 21:21:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2487795 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1455 Dátum: 10 feb 25, 10:13:04 »

Heheeeee Végre. Sakura... No comment... Hogy lehet valaki ennyire buta? Ott volt a lehetősége, hogy véget vessen az egésznek, erre nem teszi meg... Tudom... Ha most megöli Sasukét, akkor vége is a történetnek gyakorlatilag... De akkor is. Kakashi is villant egyet, aztán áll tovább... Naruto belépője tényleg hatásos volt. Sasuke végre megkapta, ami már rég óta jár neki. Végre vakul erősen ikszdé Bár tudom, mi fog ez után következni, aminek nem örülök... Sasuke biztosan beülteti majd magának Itachi szemeit... Már ha megvan neki valahol... De ha Sasuke nem is, Madara tuti gondolt erre az eshetőségre is... Hisz Sasuke nem olyan pro, hogy így majdnem vakon is úgy harcoljon, mint Itachi... De azért még addig biztosan lesz legalább még 1 manga fejezet. Amiben Naruto alapból erősebben érkezik, és most nagy előnyben is van Sasuke vaksága miatt. Kivi leszek ikszdé
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #1456 Dátum: 10 feb 25, 10:37:00 »

Sakura szánalmas, kétszer kellett ugyanolyan helyzetben megmenteni, mert hezitált. Először még oké volt, de másodszorra összeszedhette volna annyira magát hogy leszúrja Sasuke-t, ekkor már tudta is hogy Sasuke hidegvérrel kinyírná. Ő lesz a hősnő? Én inkább holtsúlynak hívnám, visszafog mindenkit mert figyelni kell rá.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #1457 Dátum: 10 feb 25, 10:44:28 »

Sakura egy használhatatlan idióta.

Naruto kikapcsolta a sage modot?

Sasuke megvakult...semmiképp nem csaphatnak így össze. Ki van zárva, mert NAruto most nagyon meg van erősödve, Sasukének meg már sharinganja sincs. Semmi esélye nem lenne. Kíváncsi vagyok ki menti ki, Madara vagy Zetsu.

Következő részben nagy beszélgetésre számítok újra, de Naruto zárt ajtókat fog döngetni. Remélem nem mondja, azt, mint a villám ninjáknak, hogy mazochista vagyok és gyertek üssetek, mert Sasukétól elég egy pofon, az tuti Nevet
Naplózva

Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #1458 Dátum: 10 feb 25, 11:06:48 »

Inkább lejárt a Sage Mode, még mindig csak öt percig bírja és simán volt annyi a fejezetekben eltelt idő.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Szauron
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #1459 Dátum: 10 feb 25, 11:08:35 »

Azért nincsen sage módba mert az kb 5 percre elegendő természeti energiát gyüjt vagyis korlátolt a használata még klónokkal is max 15-20 perc.
Istenkirály fejezet volt Madara papónak ismét igaza volt és Sasuke nem halgatott rá.

Most ezután érdekes manga fejezet jön szerintem a címe valami ilyesmi lessz "A nagy szökés".
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1460 Dátum: 10 feb 25, 12:46:48 »

Off: Vagy az lesz, hogy "Nekimentem a falnak" xD Naruto de gonoszan nézett Sasukére....  azért Sakura... nem igaz, hogy ennyi minden után még szereti Sasukét... Na viszont már arra vagyok kíváncsi, hogy hogy menekítik ki kedvenc bosszúállónkat ^^ (Már akinek kedvenc)  Nevet
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1461 Dátum: 10 feb 25, 13:04:25 »

Na ez elég szörnyű volt.
Nem elég, hogy Sasuke megvakul, hogy Danzou ellen játszva dobálta az MS jutsu-kat, hogy most is annyira meggondolatlan és hülye, hogy alapból a Susanoo-val nyit, pedig még nincs is semmi. Nem, ez nem elég, még meg kell mutatni, hogy a Susanoo-ja ennél is erősebb, persze ezt pont most, amikor már csak fényeket lát. Közben meg jön ezzel a gyökér önsajnáltató szövegével.
Kakashi-nak megint nulla szerep, nyom egy Kamui-t védekezésre, hát ennél még minimumban is többre számítottam.
Sakura meg egy hétmérföldes idióta, minek hősködik? Megint csak azt éri el, hogy meg kell menteni, minek megy oda, ha tudja jól, hogy úgy se fog  tenni semmit? Nem azt mondom, hogy hibás amiért nem ölte meg, mert persze, nehéz neki, de akkor meg minek pattog?

Viszont legalább azok nagyon benézték akik múltkor úgy beszólongattak mindenkinek, hogy Sasuke mért vakulna, meg, hiszen Itachi se tette. Legalább ennyi jó volt ebben a fejezetben, meg, hogy megjött Naruto, habár letéphette volna Sasuke kezét még elegánsabb belépő gyanánt.
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1462 Dátum: 10 feb 25, 13:13:16 »

Ez tetszik ikszdé De Kishimoto így is túl tett magán, és most sokan meg is fogják utálni azért, mert megvakította Sasukét... Sakura pedig meg akarta ölni Sasukét, csak a végén nem ment neki. Puff... Így járt...
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #1463 Dátum: 10 feb 25, 13:25:16 »

hmmm Naruto belépője nagyon tetszett Nevet
végre Sasuke elkezdett erősen vakulni... télleg elég gáz már hogy egyből Susanoo meg Amaterasu-t használ... aztán ne is csodálkozzon ha teljesen megvakul (bár szerintem is beülteti magának Itachi szemét)
Sakura meg egy szánalom, ha meg akarja ölni Sasukét akkor először készüljön fel rá és ne tőle pár méterre torpanjon meg...

Kiváncsi leszek Naruto és szöcske beszélgetésére (ha lesz), de szerintem Naruto már nem is fogja megpróbálni visszahozni, látván hogy mit csinált volna Sakurával (hmm az a tekintet a belépésekor ^^)...
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1464 Dátum: 10 feb 25, 13:32:27 »

Fúú nagyon utálom most Kisit...megvakította Sasukét! Ike  De most komolyan Nevet Mind tudjuk mit jelent ez. Én Sasuke fan ként, azt várom a legjobban hogy megvakuljon, azt be ültesse Itachi szemeit. Eszméletlenűl furdal a kíváncsiság az FMS-sl kapcsolatban. Bár személy szerint nem erre számítottam hogy ilyen gyorsan fog mevakulni, kicsit aránytalan szerintem Itachihoz képest, de legalább nem húzza Kisi sensei a szemátültetést.
Sasukét illet: nemtom mivel kellet volna kezdenie. Nem sok ereje van. Így nem kóstolgathatja Kakashit. Mondjuk benézte mert befulladt. De azért valjuk be shurikenekkel meg chidorikkal biztos nem veszi fel a versenyt a fitt Kakashival. Egyetlen előnye az MS. Mosolyog Elég ésszerű megmozdulás volt.

Sakurának meg csak azért kellet játszani az agyát, hogy Narutónak menő belépője legyen. Amennyire Saukra szánalmas volt annyival lett Narutonak keményebb a belépője. Valahogy muszáj volt fokozni Nevet bár mondjuk ha Sakura meghalt volna nem bántam volna, de ez van. Teljes susanoo viszont nagyon kemény. Nevet
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #1465 Dátum: 10 feb 25, 14:14:40 »

Sasukéval nem érdemes beszélgetni mert kinő még három kéz a hátából ami tele van sharingannal Nevet
Embertelen,hogy még vakon,félhalálban emberkedik...
Viszont utsó lapon,Kakashi Sasuke mögött o.o
kár,hogy nem enged bele egy chidorit Nevet
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #1466 Dátum: 10 feb 25, 14:20:03 »

De kár, hogy Sakurát folyton megmentik az utolsó pillanatban... pedig a halálával korona kerülne Sasuke féktelen gonoszságának fejére.  Ördögi  A kis csaj múltkori szerelmi vallomása miatt egy csomóan temették a NaruSakut, engedelmetekkel most én a SasuSakut temetem, sőőőt, tort ülök  Nevet

Egyébként csak gratulálni tudok Mr. Önfejű kihaénnem Uchihának... szépen odavan a szeme fénye, bár egy pillanatra sem gondoltam, hogy MS nélkül brillírozik majd Kakashi ellen.
A néhány másodperces teljes Susanoo egy cseppet meglepett, pedig tökéletes elméletem volt arra, hogy miért csak az Itachiénak volt hosszú az orra, de az most nagyon off lenne  Nyelvesít

Naruto istenkirály!!! Itt volt az ideje ennek a meeting-nek. Meghalok jövőhét csütörtökig... tiszta kínzás.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1467 Dátum: 10 feb 25, 14:26:02 »

Sasuke még nem vakult meg.
Egyszerűen a túl sok használattól ideiglenesen Homályosan lát.

De nem csodálkoznék ha tényleg megvakulna. A különbség Itachi és Sasuke között, hogy Itachi nem dobálózott Ész nélkül Doujutsukkal, hanem ha nem akart harcolni egyszerűen benyomott egy Tsukoyomit és Kész.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1468 Dátum: 10 feb 25, 14:34:54 »

Nekem nagyon tetszett ez a fejezet. De nagyon szomorú is volt egyúttal, szörnyű, hogy a hetes csapat ilyen körülmények között találkozik újra. Sasuke-t nagyon sajnálom, az ő története még Gaara-énál is durvább.  Szomorú Szerintem teljesen összefog roppanni ha ezt így folytatja. Én remélem, hogy nem vakul meg azért.  Szomorú Ez az Itachi szembeültetős dolog nekem nem jönne be annyira. Azzal egyetértek, hogy nem volt túl ésszerű a részéről ilyen durva jutsuval indítani. Meg Kakashi ellen a kisebb, de ravasz technikák hatásosabbak szerintem.
Sakura szerintem is kicsit túlzásba viszi már ezt az egy személyes drámát. Nem az ő dolga ezt elintézni, meg úgyse lenne képes megtenni, szóval jobban tenné ha inkább készen állna, hogy meggyógyítsa azt, aki megsérül.
Karin egyre szimpibb, bár eddig se volt vele bajom.
Naruto tényleg király volt.  Nevet Mondjuk tutira nem fognak most rendesen harcolni. De remélem Naruto azért próbál majd hatni Sasuke-re.
Naplózva


Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #1469 Dátum: 10 feb 25, 14:37:43 »

Úhúú pörögnek a cselekmények, Sasuke vehetne már egy 10 perc szünetet  smirksweat
Naruto belépője nekem is tetszett gondolom lejárt az 5 perc limit és nem akart már megállni enerdzsit gyűjteni inkább rohant tovább.
Amúgy Kicsit OFF ide de a 7. oldalon nincs ott Sasuke szeme alatt a vér jobb oldalt alul. Nevet
Tuti hogy most már 1-2 fejezet és jön valaki aki félbeszakítja ezt az egészet mert már enyhén túl eröltette magát Sasuke, Naruto most kb percek alatt legyőzné. Nem tudom miért de Sasuke egyre jobban kedvencemmé válik ahogy őrül ikszdé  >.<# Egyre kiszámíthatatlanabb , ezzel érdekesebb is Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!