24 okt 07, 07:26:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2488162 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1320 Dátum: 10 feb 17, 23:00:13 »

A Spoiler megbeszélés topic helyett inkább itt reagálok tibee77 hozzászólására, mert azt úgy is lezárják hamarosan.

Azok akik szeretik Sasuke-t minden bizonnyal elnézik neki, vagy talán még jobban fogják ezek után szeretni. Ugyan ez volt Karin-nál is, senkinek se ártott az a szegény lány, mégis volt aki azt mondta, még jobban szereti Sauske-t, amiért megakarja ölni.
Lehet, hogy valahol az is igazi shinobi-vá tesz, ha ok nélkül hátulról betámadod a társad.
Én biztos vagyok benne, hogy lesznek olyan fan-ok, akik örülni fognak annak, hogy ha Sasuke megöli Sakura-t.
Naplózva

Popes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #1321 Dátum: 10 feb 17, 23:19:40 »

En annak orulnek, hogyha Sasuke Sakuraval egyutt meghalna, de szerintem ez nem fog bekovetkezni. Es raterve erre a reszre, en varok egy jo kis harcot Sasuke es Kakashi kozott, mielott meg Madara v Naruto v mindketto megszakitana a egesz mulatsagot, ami csak ido kerdese. Kivancsi vagyok, hogy Sasukenek milyen allapotban vannak jellenleg a szemei, es hogy Kakashi mennyire "messzire megy el" azert hogy megolje ot(marmint, hogy fogja-e hasznalni v megprobalja-e hasznalni azt a masik dimenzios MS cuccot, mert ahogy lattuk a Pein elleni harcban, mar kepes hosszabb felkeszules nelkul bevetni szoval, volna eselye Sasuket atkuldeni vmi melegebb egtajra)
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1322 Dátum: 10 feb 17, 23:30:56 »

Na igen STM, abból is van nem kevés.
Amúgy nem értem, hogy mért akarja szinte mindenki, hogy valakik meghalljanak. Egy mangába kellenek szereplők, persze nem lehet minden karaktert szeretni, de attól még szükség van rájuk. Sasuke és Sakura nélkül teljesen más lenne a manga.

Én úgy gondolom, hogy Kakashi nem használná támadó jelleggel a Kamui-t, végül is nem hinném, hogy ő meg akarja ölni Sasuke-t. Persze ha rákényszerül az más, de én úgy gondolom nem ez a célja, mert akkor nem ment volna Naruto-val a Raikage elé, hogy meggyőzzék Sasuke-t illetően.
Naplózva

L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #1323 Dátum: 10 feb 17, 23:43:13 »

Igen, azért most már más a kölök fekvése. Elég szánalmas lenne, ha a jelenlegi pozíciójában puncsolna Sasuke életéért, aki jelenleg erősen megveti...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Popes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #1324 Dátum: 10 feb 18, 00:23:43 »

Mikor a Raikage ele ment Kakashi es Naruto akkor meg Sasuke nem tamadta meg a kage talalkozott, es termeszetesen Sasuke sem akarta hatba szurni Sakurat Kakashi szeme lattara. De amugy szerintem sem lenne kepes megolni, mert gondolom, ahogy mondta azonosul a harmadik erzeseivel, es mivel Sasuke nem a falut pusztitja epp(vagy a csatlosai), azert nem jelent olyan veszelyt, ami arra kesztetne Kakashit, hogy megolje Sasuket. De meg a harmadik is visszafogta magat egeszen a vegeig a helyzet ellenere... de azert varom a csatat
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1325 Dátum: 10 feb 18, 07:59:43 »

Jó fejezet volt, azért Karint egy kicsit sajnálom. Ami szöcsit illeti nem szeretem egyáltalán, de ez az egyre betegebb, és gonoszabb oldala kezd szimpatikussá válni. Remélem egy rövid fight lesz közte, és Kakashi közt mielőtt bárki megjönne.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1326 Dátum: 10 feb 18, 09:08:27 »

Nem hinném, hogy hosszú harc lesz Kakashi és Sasuke között...egyébként, ha jól emlékszem, a 2009-es spoilerekben az állt, hogy valaki elveszti a látását, ha jól emlékszem, az még nem következett be...el tudnám képzeli, hogy Sasuke lesz az, még ha csak fél szemére is.
Az meg, hogy Sakurát hátbatámadta, szerintem várható lépés volt tőle, én is valami hasonlóra számítottam. De azért remélem, hogy lesz legalább 1 fejezetnyi Kakashi-Sasuke csata. Szívesen megnézném, most hogy vannak köztük az erőviszonyok. Bár, most Sasuke ki van merülve, túl van erőltetve, stb,stb...attól még lehet egy érdekes csata Mosolyog
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1327 Dátum: 10 feb 18, 09:25:07 »

Még a manga elolvasása előtt írtam amit írtam. Azért így már kicsit más a helyzet, habár azért a legtöbb találgatás betalált. Elég kiszámítható volt ez a fejezet, nem bántam volna ha ezt a múlthetivel összefűzik, mert nem volt túl sok cselekmény.
Nem egészen értem minek cseszett el Kakashi időt Kiba-ék egy sorba rakosgatásával, nem teljesen mindegy, hogy alszanak?
Az se világos, hogy Sakura tényleg megölte volna-e Karin-t, mert végül is csak azt mondta, ha megölné Sasuke-t, de nem tette, és nem próbálkozott, szóval nekem ez nyitott kérdés.
Az nagyon tetszett, ahogy Kakashi hárította Sasuke chidori-ját, pont egy ilyen dolgot képzeltem el, de ezt itt el is mondtam. Az a kis rugdosódás is bejött, én személy szerint örülnék, ha egy ilyen harc lenne, amiben nagyobb szerepet kap a taijutsu és a normál ninjutsu-k. És nem csak az MS technikákat mutogatják megint az unalomig.
Remélem Kishi végre behoz egy ütős fordulatot, és kedvezni fog nekem egy olyan fejezettel, ahol Kakashi a földbe döngöli Sasuke-t.
A vaksághoz annyit, hogy én azon se csodálkoznék, ha már most vak lenne, mivel már a Killer Bee utáni harc pihenőjében is mutatták, hogy rosszul lát.
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1328 Dátum: 10 feb 18, 09:35:11 »


Hát ez tényleg sátáni kacaj volt!  >.<#
Ami a vakságot illeti: én is biztos vagyok abban, hogy Sasuke veszíti el majd a látását. Ez várható...
Abban is biztos vagyok, hogy a csata rövid lesz és az utolsó képkockákon jelenik meg Naruto. Szerintem már elég közel jár.
Sakurának elég hülye ötletei voltak. Még remegett és dadogott is, hogy megtesz bármit Sóskáért. Ha Tsunade ezt megtudná, nagyon leszidná őt!
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1329 Dátum: 10 feb 18, 09:48:01 »

Hát ez Sakurától egy iszonyatosan gyenge terv volt. Ha legalább kicsit magabiztosabban közeledett volna Karinhoz, akkor lehet még Sasuke is jobban beveszi, de ez így elég szánalomra méltó próba volt...
Sasuke meg őszintén megvallva szerintem semmivel sem süllyedt lejjebb, mint amikor Karint ölte meg. Itt most tudta jól, hogy az élete foroghat veszélyben, így cselekedett. A következő harc viszont szerintem nem nagyon lehet hosszú, mivel Madara is mondta, hogy nem ártana ha pihenne a legény... meglehetősen kíváncsi leszek a következő mangára
Naplózva

kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #1330 Dátum: 10 feb 18, 09:49:58 »

Nem értem Karin miért nem szólt, hogy Sakura hazudik? Azért mert nem hazudott? Amúgy szerintem az ő beszólása miatt támadta meg Sakurát Sasuke, mert azt viszont elárulta, hogy a lány nem fog engedelmeskedni és nem fogja leszúrni.
Kakashitól szép, hogy elismerte a felelősségét, éppen ezt vártam tőle. Neki kéne helyre tenni a dolgot és remélem Naruto akkor toppan be amikor már harcoltak és szembesül vele mivé lett a barátja.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1331 Dátum: 10 feb 18, 10:37:59 »

Karin magában mondta/gondolta azt, hogy "Ő egy régi barát. Bizonyára ő is szereti Sasuke-t, de...". Szóval ezzel biztosan nem váltotta ki Sasuke reakcióját.


Meg kell hogy mondjam, Karin nagyon szimpatikus lett. Mosolyog ("Sasuke, ne tedd!") :O
Eddig sem utáltam, de kifejezetten nem is kedveltem. (Bár szerintem a maga módján aranyos volt, amikor mindig pajzánkodni akart Sasuke-vel.) Nevet
Lehet, hogy tényleg igazam lesz, és Karin meg Sakura össze fognak majd fogni. Sőt, mostmár akkor legyen így, harc szerintem nem lesz köztük. Mostmár Karin-nak is be kell látnia, hogy Sasuke teljesen megváltozott, és nem pozitív irányba.


Kakashi-t meg nem féltem. Elég volt ennyi a Hokage váltásból, mostmár maradjon Kakashi Hokage addig, amíg Naruto fel nem nő a feladathoz. (Biztosan jól fog majd mutatni Kakashi maszkos arca a hegyoldalon.) Nevet


Rájöttem, mit utálok Sasuke-ben. xD Azt, hogy ilyen veszettül arrogáns. Technikai KO Az odáig rendben van, hogy erős (amit azért nagyrészt a bátyjának köszönhet), de ez még nem kellene, hogy maga után vonja ezt a pökhendi, én vagyok itt a Jani viselkedést. Technikai KO
Az a kacaj, jesszus. Technikai KO Tényleg olyan volt, mintha nem a Naruto c. mangát olvastam volna. Nevet


Kakashi-val meg egyetértek, valóban nem volt a legjobb sensei, legalábbis az elején nem. Félreértés ne essék, szeretem a karaktert, de amikor a chuunin vizsga előtt lepasszolta Naruto-t Ebisu-nak, és Sasuke-vel foglalkozott, az nagyon nem tetszett. Igaz, azóta megtanította neki a szél elem használatát, de ez számomra akkor is örök seb marad. Nevet
(Mondjuk nem emlékszem, hogy Jiraiya a Naruto előtt való felbukkanását megelőzően beszélt-e Kakashi-val. Gondolkozik Mert ha igen, akkor megbocsájtok Kakashi-nak.) xD


Az meg természetes, hogy Sakura meg volt ijedve, hiszen érezte ő is, hogy ez már nem az a Sasuke, akit valaha ismert. Mosolyog
Bízom benne, hogyha meggyógyította Karin-t, és szerzett némi infót, ő is villant majd valamit, pont olyan jól időzítve, mint most Kakashi. Nevet Úgy hiányoznak a hatalmas ütései. *hmm*
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 18, 10:38:35 írta Nikkie » Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #1332 Dátum: 10 feb 18, 10:42:13 »

Ne haragudj kif-lee, de nem értelek, világosíts fel?! Karin beszólása miatt támadta meg Sasuke Sakurát?? Mi van??? Karin egyszer szólal meg verbálisan, amikor arra kéri Sasukét, hoyg ne tegye... mármint ne szúrja le Sakurát.

Egyénként én kifejezetten örülök neki, hogy Sasuke egy debil állat kezd lenni. Remélhetőleg most már a rózsaszín is felfogja, hogy nem csak a kicsi szívének tud/akar ez a pasi fájdalmat okozni.

Kakashi hatalmas volt, nagyon bejött ahogy megérkezett, bár azért késhetett volna egy-két másodpercet  Ördögi Kíváncsi vagyok mi lesz ebből az utolsó oldalon mindketten nagyon elszántnak tűnnek!!!
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1333 Dátum: 10 feb 18, 10:54:36 »

Nekem kifejezetten tetszene, ha Sasuke megvakulna.  Pojén
Mit tudna kezdeni utána mgával? Csak egy magatehetetlen looser lenne, aki mások segítségére szorul.  bye bye
De a halálát nem kívánnám. Hátha van még benne jó!  Hümm-hümm
Remélem Kakashinak nem esik baja.  >.<#

Micsoda robbanás lesz ott, ha Naruto megtalálja őket..  Technikai KO
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1334 Dátum: 10 feb 18, 11:07:58 »

Norgreid
Mért nem érted? Kreáljunk okokat Karin utálatára, ez ennyire egyszerű, én mást nem látok.
Hát szerencsétlen még szól is, még védeni is akarja Sakura-t, pedig egyáltalán nem is ismeri, csak annyit lát, hogy egy idegen lány elindul felé azzal a paranccsal, hogy ölje meg. Még ennek ellenére is van benne annyi jó szándék, hogy ha neki már úgy is mindegy, legalább valami úton próbál segíteni az úgymond sorstársának. Szerintem ez egy nagyon szép momentum volt, én igazán kedvelem a karakterét.

Kakashi belépője tényleg nagyon nagy volt, viszont így is próbált késni amennyit tudott, hiszen még Kiba-ék csapatát is pakolgatta, ennél többet nem húzhatta már Kishi az időt. Nevet
Már készül is belőle a zseniális aláírás kép, amelyben megörökítem ezt az oscar díjas belépést.

Ha Sasuke megvakul, akkor ott van Itachi szeme, és csak még erősebb lesz mint most.
Amúgy én is remélem, hogy Kakashi-nak nem lesz baja, ha már végre kap egy nagyobb szerepet, akkor az érjen részéről pozitív véget.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!