24 okt 07, 07:17:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2488141 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1305 Dátum: 10 feb 12, 15:21:06 »

Chakra sama, szerintem nem. A szemlélet változás annyiban merült ki, h a sorsa nincs megirva és levett az alaptalan egójából. Szerintem xD Nagyon kis mértékben változhatbak az emberek, de drasztikusan nem. Nem megy oda, és köszön jónapot minenkinek, nem önzetlenül kedves rendes mindenkihez, hanem maradt hüvös és távolság tartó. Valamivel nyitottabb lett, de ennyi az egész.

Sakura meg mint már mondtam/tuk erős érzelmeket táplál. Azt meg nem lehet egyik napról a másikra kinőni.
Naplózva







Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #1306 Dátum: 10 feb 12, 16:00:22 »

"Azt meg nem lehet egyik napról a másikra kinőni."
Hááát, azért elég sok idő eltelt már. Még mindig szereti Sasukét, de szerintem már rég nem rajong érte, szt már kinőtte.
"Emlékszek, de ilyen a valóságban nincs, vagy ha mégis van, az nagyon ritka."
Persze, ebben teljesen igazad van, nagyon ritka. De! Ettől még előfordulhat. Ráadásul pont az a lényeg hogy ez nem a valóság, hanem egy kitalált történet. Szóval itt megtörténhet gyakrabban is, ha Kishi úgy dönt. Nevet
Egyébként Nejinél szerintem igenis jellemváltozás történt. Ugyanúgy ahogyan például Gaaranál is.
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #1307 Dátum: 10 feb 12, 16:01:44 »

A rókuci kit nem utál?  Nevet De tényleg arra kéne valahogy gyúrnia, meg amit Itachitól kapott, és lehet, abban akár még Kakashi is a segítségére lehet. Mivel ki tudja, mi lehet az. Egyébiránt nem tudom, miért vannak egyesek annyira megrökönyödve Sasuke közelmúltbéli tettein. Logikusan cselekedett, ahogy azt egy rideg, számító embertől elvárható. Ja, hogy régen nem volt olyan? Senki sem úgy indult, mikor megszületett, hogy ha nagy leszek, én akarok a főgonosz lenni... Útközben lett azzá mások szemében, miközben csak a asaját igazát hajtogatta, és önigazolás céljából tette, amit tett.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1308 Dátum: 10 feb 12, 16:10:30 »

Azért annyi idő mégse, hisz Sai dumájáig még erősen hitt abban, h Sasuke visszatérhet.

Gaaranál jellem fejlődés? Szerintem nem... Ez tipikusan olyan helyzet, h valaki nagyon tudna és akarna szeretni. Szeretetet adni és kapni. De egy idő után, amikor mindenki csak a hátát mutatja, akkor kétségbe esésedben valamit tenned kell- Ő ugy érezte, h az öléssel fentarthatja a létezését, legalább ezzel magára tudja vonni a figyelmet. Ennyi. 
Amint megkapta a szeretet és a támogatást, elfogadták, onnantról már ő se csinált semmi rosszat. Egyszerüen csak egy érzelmi gátnak kellett megszünnie.
Naplózva







Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #1309 Dátum: 10 feb 12, 16:18:38 »

Naruto kivel tudna edzeni? Jó kérdés. Szerintem is jó választás lenne Bee. Én azt sem tartom kizártnak,hogy valamiféle tekercsen lenne leírva,amit a 4. hagyott Narutonak.Így megtudhatná mi a várvonal képessége.Bár ezt lehet mondta volna amikor találkoztak.Kakasi is tudhat valamit,hiszen a 4. volt a Mestere. Kyubi szerintem nem az a tipus aki ha harcra kerül a sor hagyná ,hogy egy ember irányítsa. (Anno Madarát is ,hogy megutálta Nevet)Biztos kihasználná az első alkalmat és átvenné az uralmat Naruto felett.Mindenesetre jó lenne már,ha Naruto megerősödne,mert erős a remete forma,de a tápos Sasu ellen nem lesz elég.
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1310 Dátum: 10 feb 12, 16:42:05 »

Az lehet, hogy a Kyuubi segítene megölni Naruto-nak az összes Uchiha-t, de kb. képen röhögné, ha azzal az ötlettel állítana elé, hogy segítsen neki haza vinné Sasuke-t. Több kell ide, mint egyszerű összhang, mert ha van lehetősége a Kyuubi-nak előtörni, akkor él vele.

Neji már nem lehet olyan arrogáns, és nem mondhatja, hogy mindenkinél jobb, mert már neki is kiderült, hogy nem az. Gaara pedig tényleg csak megértést akart és törődést akart, ez igazából nem változás.
Az a változás, ami Sasuke-nál lett. A fokozatosan romló, egyre sötétebb karakterré vált.

Kakashi akár még tudhat is valamit, jól ismerte Minato-t, így egy esetleges vérvonali képességről lehet tudomása.
Naplózva

Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #1311 Dátum: 10 feb 12, 21:23:44 »

Azon én is jót röhögtem magamon xD:D Sasuke ahogy fel lett most szerelve Naruto jelenlegi állapota kevés lesz ellene. Hiába erős a Sannin forma ha nem tud a közelébe kerülni.Rasen-shuriken mint tudjuk fogyóeszköz Nevet Bár ha talál Akkor Sasu-nak szüksége lesz a Susanoo-ra
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1312 Dátum: 10 feb 14, 17:32:55 »

Moderátor:
"Pár" hsz törölve.
Pár hsz-el fentebb már említettem, hogy a Bijuukat és a Jinchuurikiket hol kell kitárgyalni. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1313 Dátum: 10 feb 17, 17:31:53 »

Felkerült a netre egy meg még egy fél tucat oldal szal már vanga xD (??? ezt nem javítom de én úg hittem, hogy a "van manga" kifejezést írom, de akkor már legyen rá egy új szavam xDD szal vanga)

Az a Szászke röhögés  meg a hozzá az a fej  az nagyon fain lett. xD majd nem leestem a székről, mert én is neventi kezdtem.
Hát igen igaz a mondás aki nevet az másokat is megnevettet xD
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #1314 Dátum: 10 feb 17, 17:35:23 »

Néztem egésznap normális raw még nincs kint csak ez a pixeles khm ízéxD. Ha lesz akkor a főoldalon megtalálod Shiro.
Ennék most egy rament:D.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1315 Dátum: 10 feb 17, 17:38:53 »

Csak a minőság rossz, az egy normális (beteg) kacaj lesz.
Naplózva
Daichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 20



« Válasz #1316 Dátum: 10 feb 17, 22:32:31 »

Mangastreamen már fenn van az új manga. Szerintem ez azért jobb lett, mint az előző  Mosolyog Sasuke teljesen megőrült, nehéz dolga lesz Narutonak, ha vissza akarja hozni.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1317 Dátum: 10 feb 17, 22:42:00 »

Emo prince simán kilyukasztotta volna Sakurát , kicsit le kéne higgadnia .Tuti a többség gonosz optimizmussal reménykedett talán sikerült is neki, de klikk köv oldal és mégsem v...zze. ( várható volt)
Az a Sasuke nevetés mintha egy másik mangából vágták volna be.
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #1318 Dátum: 10 feb 17, 22:43:51 »

Huuu, de kemény már mikor le akarja szúrni Sakurát a chidorival... kis sutyó Nevet Hát igen mint mindig Kakashi időben érkezett Nevet ám ha még ilyen állapotban is felveszi a küzdelmet Kakashival megeszem a kalapom... És mi az már h kiröhögi a volt mesterét, kicsit messzire ment, de jól áll neki ez a gonosz style Nevet
Naplózva


--->3D Modeller<---
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1319 Dátum: 10 feb 17, 22:45:57 »

Jó volt ez a manga.Sasuke nagyon elszállt magától, őt már megmenteni nem lehet.Ebben a részben nagyon kiábrándultam belőle, eddig se voltam fan de most már biztos, hogy nem is leszek.Amilyen szöveget lenyom Kakashi-nak az gusztustalan.  Lehánylak
Naplózva
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!