24 okt 07, 11:15:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2488309 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1245 Dátum: 10 feb 11, 01:09:43 »

Nem tudom, hogy mégis hogy tudna Sakura bárkit is megmenteni, talán rá szól Sasuke-ra, hogy enyje-benyje? Az meg, hogy Kakashi örülne neki, hogy Sakura indormációt ad elég kétséges szerintem. Kizárt, hogy támogatna egy ilyen veszélyes tervet, inkább félti a lányt, ezért is ment utána.

Én nagyon kétlem, hogy Sasuke magával vinné, ő is tudja jól, hogy ha minimális is, de akkor is kockázati tényező. Semmi oka nem lenne rá, hogy megbizzon benne hiszen egy áruló, az meg, hogy orvosi ninja...ki az a barom, aki olyan orvosi ninjával gyógyítattná meg magát, akiben nem bízhat? 
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1246 Dátum: 10 feb 11, 01:11:22 »

aquahun, az angolban "What do you want wiht me?"-t mond, de a magyar a jó xD
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1247 Dátum: 10 feb 11, 02:57:32 »

Én nagyon kétlem, hogy Sasuke magával vinné, ő is tudja jól, hogy ha minimális is, de akkor is kockázati tényező. Semmi oka nem lenne rá, hogy megbizzon benne hiszen egy áruló, az meg, hogy orvosi ninja...ki az a barom, aki olyan orvosi ninjával gyógyítattná meg magát, akiben nem bízhat?

Hát kedves Kumori az egy olyan barom, aki tudja, hogy a szóban forgó orvosi ninja a csillagokat is lehozná neki az égről, ha mutatna felé némi "érdeklődést". Nevet

Am ne nézzük már Sasut ennyire hülyének, kicsit agyára ment a bosszú, de nem hülye. xDD
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 11, 03:00:48 írta Csibe19 » Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #1248 Dátum: 10 feb 11, 08:21:08 »

Sakura nem hülye, szerintem csak húzza az időt, vagy tényleg van valami konkrétabb terve, de jelen helyzetben ha nekilódulnak se jutnak túl messze, hiszen éppen elegen üldözik őket!
Naplózva
kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #1249 Dátum: 10 feb 11, 08:36:36 »

Engem is zavar, hogy ha egyedül akar menni Sakura miért csak az utolsó pillanatban vált el a többiektől, mikor így simán beérhetik. Talán azt tervezi, hogy amikor megjelennek Szöcsinek gyorsan kell döntenie vele kapcsolatban? Amúgy Karin nem hiszem, hogy szívesen gyógyítgatná ezek után, így szükség van új emberre. Orcsi is bepróbálkozott Tsunade-val, bármekkora is volt a kockázat.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1250 Dátum: 10 feb 11, 09:46:43 »

Hát ha az emberek többsége itt a fórumon arra gondol, hogy Sakura valamit okoskodni akar, akkor nekem nehogymár Sasuke ne csodálkozzon rá arra, hogy mi a fenét keres itt hírtelen a semmiből ez a lány, akinél csak Sasuke imádja jobban Sasuke-t.
Az, hogy régen rajongott érte, nem számít, attólmég a hülye se bízna meg egy olyan emberben, akit lényegében évek óta nem látott és fogalma sincs a szándékairól. Ilyen szempontból tökéletes volt Karin, mert ő nem orvosi nin, csak pusztán a chakra-ja gyógyít.
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1251 Dátum: 10 feb 11, 09:49:31 »

Nagyon jó volt ez a fejezet.  Nevet Jó, hogy újra pörögnek az események és nem csak egy harc megy folyton. Bár jó volt a Sasu vs Danzou de azért jobb szeretem ha a többiek is szerepelnek és bővelkedik izgalmas fordulatokban a sztori.
Kibáék viccesek voltak ugyan, főleg Akamaru feje amikor elaludt, de azért ez elég nagy égés szerintem. Ahhoz képest, hogy már chuuninok nagyon elbénázták. Azon viszont meglepődtem, hogy az igazi Sai volt velük, mert én azt hittem, hogy Kakashival van az igazi.

Szegény Karint én is nagyon sajnáltam. Aranyos volt kiskorában. Ha Sasuke is emlékszik még erre az esetre akkor főleg durva, hogy hidegvérrel legyilkolta volna...

Madara nem tudom mit bűvészkedik már megint.  Nevet Ez a szemgyűjtemény vagy mi ez kész. oO" Kishinek kicsit agyára mentek ezek a szemes dolgok.  smirksweat

Naruto jól csinálta. Bár én azt nem egészen értettem, hogy a takaró alatt az igazi Naruto volt vagy egy Kage Bunshin? Ha Kage Bunshin akkor viszont az igaz, hogy szökött ki?  Gondolkozik

Sakura céljára vagyok a legkíváncsibb.  Nevet Egyszer Sasuke már visszautasította, hogy vele tartson. Szerintem ez most sem lesz másképp. Még örülhet ha annyival megússza, hogy Sasu simán nemet mond.  smirksweat Karint szerintem is meggyógyítja. Bár akkor lehet vele is meg kell küzdenie.  Nevet
Nem tudom mit akar Kishi kihozni ebből az egészből.  Gondolkozik

Kumori Sasuke szerintem senkiben nem bízik már sajnos.  Neeem
Naplózva


Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1252 Dátum: 10 feb 11, 10:25:54 »

Engem is zavar, hogy ha egyedül akar menni Sakura miért csak az utolsó pillanatban vált el a többiektől, mikor így simán beérhetik.

Erre egyszerű a válasz, Kiba és Akamaru orra. De, hogy ne legyen feltűnő a többieknek, kellett még két ember a csapatba, hogy meglegyen a négy ember. Sai egyértelmű választás, hiszen mostanában egy csapatban vannak. Lee meg bele van esve Sakurába és elhisz/elhitt neki mindent.

Kibáék csak annyiban hibáztak, hogy nem hallgattak Saira és a nagy harcban megfeledkeztek Sakura anaszteziológiai terveiről.

A takaró alatt szerintem nem lehet kage bunshin, mert akkor az is Sennin módban lenne, mint az igazi Naruto.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1253 Dátum: 10 feb 11, 10:50:40 »


Hát, igen, Kibáék hirtelen megfeledkeztek Sakura altatóbombáiról, amikor Sai feltartóztatta őket. Viszont Akamaru nem akart menni, ezek szerint megérezte, hogy baj lesz.
Tartok attól, hogy ezek után megharagszanak majd Sakurára a bajkeverés miatt, mint ahogy Sakura Narutóra korábban*. Gaitól kaphatna egy taslit, mert ő halál odavan Lee-ért.  Nevet

*A Yuukimarus részben ráugrott Naruto hátára, mert a saját feje után ment
Naplózva
vellnerg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #1254 Dátum: 10 feb 11, 10:52:43 »

Szerintem nem zárja ki azt,hogy kage bunshin legyen a takaró alatt,elvégre miért ne lehetne naruto sennin módban,míg a bunshinja nem? Nevet
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1255 Dátum: 10 feb 11, 11:02:06 »


Valaki mondta, hogy Naruto úgy bújt el a takaró alá, mint egy kisgyerek.  Nevet
Én így fogalmaznám meg: Naruto úgy bújt el a takaró alá, mint egy megsértődött kisgyerek, aki a "hagyjál békén!" szövegével akarja távol tartani az őt zavaró embereket.  Nevet
Érdekes, hogy Yamato nem vette észre. Azon is gondolkoztam, hogy ha most elindulnának haza a faluba, vajon Naruto észrevétlenül tudná-e használni a bunshinjait meg a sennin módot anélkül, hogy Yamato észrevenné?  Gondolkozik
Naplózva
kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #1256 Dátum: 10 feb 11, 11:07:49 »

Én nem azt kifogásoltam, hogy Sasu meglepődött. A fogalmazását találtam furcsának. Nem tudom jó-e a fordítás, remélem igen, mert teljesen mást jelent ha úgy fogadja Sakurát, hogy "minek jöttél?" vagy ha azt mondja "miért MOST jöttél?" Az első teljes elutasítás, míg a másik inkább szemrehányás, mintha várta volna, de a lány nem időzített jól. Egyébként nem kell Sakurában bíznia, szerintem elég ha magában bízik. Egyértelműen azt gondolja, ha Sakura rá támadna könnyedén hatástalanítja, szóval itt a bizalom kérdését kár belekeverni. Az a lényeg az ő szemszögéből, hogy hasznára van-e vagy sem.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1257 Dátum: 10 feb 11, 11:12:15 »

Ha nem bízik benne, nem gyógyítattja magát vele, ergo hasznára sincs, hol itt a kérdés?Nevet

Szerintem ez a elbújos trükk csak addig kell, amíg itt vannak a kis házban, aztán akár feltűnik Yamato-nak,a kár nem, Naruto már rég messze jár.
Naplózva

kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #1258 Dátum: 10 feb 11, 11:40:37 »

Mingyá beleverem a fejem a monitorba! Mié kell bíznia ahhoz benne, hogy gyógyítassa magát vele? Szerintem ez olyan helyzet, mint amikor Orcsi a kezét akarta megrenováltatni tsunadé-val. Azért volt mellette Kabuto, hogy kiszúrja ha valami stikli van. Itt most Karin tudja felügyelni a dolgokat.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1259 Dátum: 10 feb 11, 11:46:40 »

Ez a manga nkem nem tetszett, már csak azért sem, mert Sakura engem hidegen hagy. Egyedül Madara beszólásai tetszettek, amibe hatalmas igazság van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!