24 okt 07, 15:23:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2488433 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #1185 Dátum: 10 feb 07, 15:34:47 »

Megnéztem azt a részt és pontosan azt mondják ,hogy holnaptól te leszel a hokage,de mondjuk lényegtelen ez a dolog.
Szerintem egyébként Danzou lekezelte Sasukét és túl gyakran használta az Izanagit még olyan támadásoknál is amik elől kitérhetett volna ,az egy dolog ,hogy kivéd egy elkerülhetetlen támadást ,de mindig Izanagit használni? Szerintem ez hülyeség volt Danzou részéről és ki is fogyott a szemekből.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1186 Dátum: 10 feb 07, 16:10:38 »

Kétlem hogy egy olyas valaki ellen aki M.S-et használ, és Susanno-t idéz, lenne más választás.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1187 Dátum: 10 feb 07, 17:09:43 »

Az első visszaemlékezésben a kis genin Hiruzen van, aki akkor tanulja meg Tűz akaratát a sensei-étől és az első Hokagétól. Itt meg 18 év körüli valószínűleg már Jounin Hiruzen volt, akit kinevezett a második, miután önmagát feláldozza. Az elején is ott van hogy ők hatan voltak esélyesek a Hokage posztra, Gondolom főleg Hiruzen és Danzo.
Naplózva


 
marton_opa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #1188 Dátum: 10 feb 07, 19:55:23 »

ja még egy kérdés, a címlapon lévő emberkék közül Sarutobi társai nem véletlenül a bölcsek? pont van a nyanya, meg a szemüveges fószer, emlékeztek akik pl amikor Narutóról volt szó mindig jöttek károgni.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1189 Dátum: 10 feb 07, 19:57:14 »

kevés de érdekes információk lettek tisztázva az új kishimoto interjúbol Hümm-hümm beigazolüdott sejtésem h csak a végén lesz naruto vs sasuke... ez az év kakashirol fog szolni, érdekes Gondolkozik
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1190 Dátum: 10 feb 07, 20:06:29 »

Bizony Sarutobi társai nem csak, hogy véletlenül, de egészen szándékosan is az a két öreg tanácsos, akik a Hokage úgymond segédei. Nevet
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1191 Dátum: 10 feb 08, 17:05:21 »

Mé nem az Akimichi clán tagja lett a hokage? Nevet Nagyon kis golyó emberke volt. xD Amúgy végre megtudtuk, h hallt meg a 2. hokage...és le a kalappal előtte.  Ja és ugye Kishi mondta, h eme történet után, le is zárhatná a mangát...de úgyse fogja...világ legfelkapottabb mangája...meg háát csomó minden kihozható még a Naruto világából. Bár mondjuk jó lenne lezárni a Shippudent és folytatni ezt 5-10 év múlva stb....amikor már Naruto eléri azt a kort , h Hokage legyen...mert hát még a tanács, még Kakashit is fiatalnak tartotta erre a pozícióra ugyebár!
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 08, 17:08:18 írta RoB » Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #1192 Dátum: 10 feb 08, 17:21:45 »

Minato sem volt valami öreg amikor Hokage lett.

Amúgy még elég sok minden kihozható, én személy szerint fölöslegesnek tartom, hogy a Shippuden vége legyene, lehet annyit ugrani az időben hogy Naruto idősebb,erősebb legyen.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1193 Dátum: 10 feb 09, 14:21:55 »

Igen, ha Kakashit megválasztják hokagénak, akkor érdekes éve lesz Mosolyog Elvégre Sasuke célpontjává fog válni...ha lesz Kakashi vs Sasuke harc, akkor szerintem kedvenc senseijünk halálával fog végződni, Sasuke gyűlölete, haragja és kegyetlensége pedig ezáltal is erősödni fog...kb. mint Karin esetében. De azért remélem, nem így lesz...ha mégis, akkor legalább annyi jó oldala lesz, hogy biztos fogjuk látni Kakashi arcát Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1194 Dátum: 10 feb 09, 15:25:54 »

Mekkora lenne, ha ezzel állítaná meg Sasukét!
-Sas'ke, ha befejezed, és visszajössz szépen a hetes csapatba, megmutatom az arcom.
Sasuke szeme elerekedik, a sharinganja inaktiválódik, majd Kakshi lehúzza a maszkját, háttal látjuk, ahogy Sasuke bámulja, és a következő képkovkán már happy end, Konoha megmenekült, Tobi bedarálása folyamatban, és együtt a  Team 7! Kúl
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1195 Dátum: 10 feb 09, 15:44:40 »

Minden bizonnyal meglepő vég lenne,  Nevet de viccet félretéve. Azért egy Kakashi a maszk nélkül jelenet kihagyhatatlan lenne szerintem. Ahogy egy nagyobb kaliberű harc is a részéről, szóval én támogatom a Kakashi vs Madara harcot.
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1196 Dátum: 10 feb 09, 16:38:26 »

Akkor Kakashi szépen be lenne darálva. Ezt a Mangát az Uchihák, illetve a Klánjuk történelme tette azzá, ami most.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 09, 16:40:04 írta SSS » Naplózva
naoshika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #1197 Dátum: 10 feb 09, 19:18:56 »

részemről én is várom a maszk lehullását és egy bazi bumm csatát kakashi vs sasu vagy madaraharcot de csak akkor ha nem hal meg kakashi  Neeem remélem még esemény dús évet zárunk majd a mangában egy élő kakashival!  Nevet
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #1198 Dátum: 10 feb 10, 11:03:21 »

Igen én is kíváncsi lennék Kakashi arcára, de nem hinném, hogy Sasuke a gyűlöletével eltudna bánni kakashival, hisz a Team 7 senseje nem a lebecsülésről és mi egyéb másról híres mint Danzou, Kakashi megfontolt és mi egyéb más, plusz valamilyen szinten tudja használni a sharingant(igaz nem uchiha meg minden) De jobban tudja használni, mint Danzou.
Plusz szerintem azért Kakashi nem mindent mutatott meg tudásából, vagy is én így gondolom.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1199 Dátum: 10 feb 10, 11:51:49 »

Hát sajnos jelen állások szerint, Kakashi sensei elég nagy gondban lenne Sasuke-vel szemben. Viszont biztos vagyok benne, hogy ha tényleg harcolnak, akkor látni fogunk tőle valami komolyat, amivel elkeni a kis hülye gyerek száját. Az biztos, hogy Kishi őt nem ölné meg, ő a manga szíve csücske. Nevet
Viszont én még mindig esélyesebbnek látok egy Kakashi vs Madara harcot. Nem tudom, mért szólja le ellene mindenki Kakashit. Hiszen Madara eddig csak elteleportálgatott, semmi támadó jellegű jutsu-t nem láthattunk tőle, lehet régen nagy shinobi volt, de koránt se biztos, hogy még mindig az. És amúgy szerintem Madara teleportáló erejét figyelembe véve, Kakashi lenne neki a legideálisabb ellenfél, hiszen az ő ereje hasonlít leginkább Tobi-éhoz, szóval ő tudna legnagyobb eséllyel kezdeni ellene valamit.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!