24 okt 07, 19:18:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2488591 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
gadavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #1125 Dátum: 10 feb 05, 10:36:40 »

Húúúú ez nagyon felpezsdítette a vérem, alig várom a folyatást.
Én azt várom vagy várnám hogy Sakura és kis "elit" csapata mégiscsak valamilyen úton módon odavergődik Sasuke-ékhoz. Ugye szegényeim még abban a hitben élnek hogy Tobi csak egy az akatsuki tagok közül, és teljesen hülye is. Sasuke-éről meg azt hiszik hogy még menthető a fiú. szóval elképzelésük sincs a valódi erőviszonyokról, meg Sauke gyűlöletéről Konoha iránt. Nevet
Szóval én kíváncsi lennék milyen felyet vágnának mikor Sasuke elővillantana párat a csillagszemei repertoárjából, és vajon a drága Sakurának még mindíg akkora arca lenne-e: ("Majd én megállítom"). Nevet
Szerintem még Kakashi is menekülőre fogná a dolgokat Nevet
Mert ugyebár semmit sem tudnak Sasukéról, csak azt hogy legyőzte Ithachit meg balhézott a hokageékkel. De hogy mekkora ereje lehet azt nem tudják szerintem mégcsak elképzelni sem.
Mert azért bevallhatjuk hogy nem sok shinobi tudta volna hidegre tenni Danzout
Naplózva
kif-lee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #1126 Dátum: 10 feb 05, 10:56:46 »

Szerintem sem halt meg Karin, pedig úgy örültem volna. Fontosabb szereplő annál, hogy nyomtalanul eltűnjön, legalább egy záróképet kapott volna ahogy cincálják a keselyűk. Bármilyen hihetetlen én arra tippelek, hogy Sasuke így akarta lerázni, mert már így is eléggé kihasználta. Ha olyan gonosz lenne búcsúzóul még egyet harapott volna mielőtt otthagyja.
Naplózva
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #1127 Dátum: 10 feb 05, 11:49:56 »

De egy kis genya ez a Saske. Karint lazán megölte. Kihasználja az embereket, és hidegvérrel megöli a társait is.
Most már nem lesz ebböl újra jó kisfiú, mostmár egy igazi bünöző ninja. Naruto - Sakura páros se tud majd jót csinálni belőle.
Eddig az egyik kedvencem volt, örültem hogy megveri Danzout majd leesett az állam annyira jó volt az elöző rész, de mostmár sajnálom hogy Danzou halt meg és Saske nevet.

Dögölj meg Sasuke!!!
Naruto betöri azt a csíra pofád.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1128 Dátum: 10 feb 05, 12:08:48 »

Kicsit számomra is változott Danzo a pozitív irányba. Ha a saját önző módján is ő jót akart Konohának.
Én is úgy gondolom, hogy a justu lepecsételte a testét.
Ám 3 teóriát dolgoztam ki.
1. olvastátok lepecsételte Danzo és megmurdelt:D
2. Sasuke elrakatta Tobival...
3. Ott fekszik Sasuke halottnak hiszi jön Sakura felhealeli Karin pedig bosszútól vezérelve elárulja Sóskát:D.

Mind3 teória Karinra vonatkozik nem? Akkor én a aest tartom valószinünek Nevet

Sai az nagyon ott van Nevet Reálisan látja a dolgokat... mindjárt befutnak Kakashiék és a Saku Sasu tali elmarad. Tényleg Naruto merre is van vagy ment?
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 05, 12:19:19 írta Renningan » Naplózva







Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #1129 Dátum: 10 feb 05, 12:36:39 »

Fexik a hóban! Nevet

Jó rész egyébként. Megint kaptunk 1 kicsit a múltból, pl hogy hallt meg a Nidaime.  Danzou céljaik jók voltak, csak elvakította őt az irígység, hogy Sarutobi jobb volt nála aztán ezt a békát nem bírta lenyelni. Ettől Danzou 1 negatív szereplő marad számomra. Sasuke meg nem 100as, hogy ennyire hasznos társat csak úgy pikk-pakk feláldozzon.
Mondjuk Madaraval az oldalán elég kemény párost fognak alkotni. (Az se Sasuke nagy tudása miatt lesz mondjuk Nevet De tény, hogy fejlődik az öcsi. Mosolyog )
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1130 Dátum: 10 feb 05, 12:39:49 »

Kicsit számomra is változott Danzo a pozitív irányba. Ha a saját önző módján is ő jót akart Konohának.

Mint, ahogy írtam fentebb szerintem pont nem, nyilvánvaló, hogy még a daimiou-t is Shiusi szemével győzte meg arról, hogy jó Hokage lenne, minden más esetben Kakashit választották volna, erre a nyakamat teszem, ezen kívül rengeteg aljas húzása volt, melyek semmiképpen sem szolgálták a falu érdekét és a visszaemlékezésből is kiderült, hogy az a fajta ember, aki a saját életét többre tartja a társaiénál, szóval nem értem, hogy hogyan tolódhatott el számodra pozitív irányba, de világosíts fel. Mosolyog

Ezzel a "cselekedeteim Konoha érdekeit szolgálják" duma meg csak önmaga igazolására szolgált, de valójában nem szolgálta a falu érdekeit az, amit tett.

De nézd meg a munkássága eredményét, a legutolsó ninjaháború idején Konoha a legerősebb volt az 5 ninjanemzet közül, ehhez képest most a pusztulás szélén áll és ez nagyon nagy részt Danzounak köszönhető. Mosolyog
Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #1131 Dátum: 10 feb 05, 12:42:17 »

Most már azért áttérhetnénk a főhősökre is, mert kezdek kicsit besokalni Sasuke hülyeségeiből, kicsit elme roggyant le szöcske, meg túl maga biztos, ez lesz majd a veszte Naruto ellen.

Igen eléggé hülye egy lépés volt, hogy az egyik leghasznosabb tagját csak így megölje.Ez a Sasuke már rég nem az a szöcsi akit megismertünk, hanem egy bosszú éhes idióta lett, már bocsi a kifejetésért.

szerintem Danzou csak magát akarta avval hitegetni, hogy ő jót akart, de ahogy néztem a mangát és olvastam eléggé egy betoji kis shinobi volt.

Konohának semmi féleképp nem akarhatot jót, mert csak nézzük meg, hogy tett-e valamit Konoháért, mikor Pein lerombolta?

Nem hanem elbújt és végig nézte, hogy szakad szét Konoha, és halnak meg emberek
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 05, 12:47:55 írta Szellem Lovas » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1132 Dátum: 10 feb 05, 12:46:22 »

Csibe-san, azért az utolsó mondatod eléggé... hát h is mondjam nem igaz. Miért áll a pusztulás szélén falu? Mert jött egy Pein nevezetü csávó, aki gyakorlatilag a 8 farku kyuubit is xarrá vérte, meg egy Shinra tenseiel elpusztitotta az egész falut. Az aktuális hokage, vagyis Tsunade kómásan fekszik, és Danzou igy megörökölt egy szétzuzott, katonai ereje felét elvesztő Konohát.

Ő próbált valamit csinálni a semmiből, csak nem jött össze. Csinálhatta volna jobban is, de a pusztulás szélén álló országhoz vajmi kevés köze van.
Naplózva







Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #1133 Dátum: 10 feb 05, 12:50:22 »

Csibe-san, azért az utolsó mondatod eléggé... hát h is mondjam nem igaz. Miért áll a pusztulás szélén falu? Mert jött egy Pein nevezetü csávó, aki gyakorlatilag a 8 farku kyuubit is xarrá vérte, meg egy Shinra tenseiel elpusztitotta az egész falut. Az aktuális hokage, vagyis Tsunade kómásan fekszik, és Danzou igy megörökölt egy szétzuzott, katonai ereje felét elvesztő Konohát.

Ő próbált valamit csinálni a semmiből, csak nem jött össze. Csinálhatta volna jobban is, de a pusztulás szélén álló országhoz vajmi kevés köze van.

Ő sötétséget akart hozni konohára, és a környező nemzeteket megtámadni akarta, hogy uralkodhasson, akkor miről beszélünk??? Az hogy újjá akarta éleszteni Konohát az a saját önző céljai érdekében, és nem az ott élők érdekében.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1134 Dátum: 10 feb 05, 12:53:43 »

Csibe-san, azért az utolsó mondatod eléggé... hát h is mondjam nem igaz. Miért áll a pusztulás szélén falu? Mert jött egy Pein nevezetü csávó, aki gyakorlatilag a 8 farku kyuubit is xarrá vérte, meg egy Shinra tenseiel elpusztitotta az egész falut. Az aktuális hokage, vagyis Tsunade kómásan fekszik, és Danzou igy megörökölt egy szétzuzott, katonai ereje felét elvesztő Konohát.

Ő próbált valamit csinálni a semmiből, csak nem jött össze. Csinálhatta volna jobban is, de a pusztulás szélén álló országhoz vajmi kevés köze van.

Tényleg, ki volt az aki megölte a hírvivő békát, hogy Naruto ne érhessen vissza időben és ki volt az, akinek az elmebeteg ötlete miatt Konoha legerősebb klánjából egy hullahegy lett, jah és láthattuk a visszaemlékezésekből, hogy a ninjaháború idején is megpróbálta úgy manipulálni a dolgokat, hogy minden szempontból neki és a Hokagévé válásának kedvezzen és ha már itt tartunk ő meg a gyökerei soha nem mozdították a fülük botját sem a falu védelmében. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 05, 12:54:44 írta Csibe19 » Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1135 Dátum: 10 feb 05, 13:03:17 »

Békát azért ölte meg, hogy Naruto semmikép ne kerülhessen az Aka kezébe. Konoha legerősebb klánja a Senju volt Nevet
Pain visszahozta az összes áldozatot akit megölt csak az épületeket bukták...

A visszaemlékezésből nekem az jött le, hogy Danzou a Shinobi eszmét szolgálta míg Sarutobi a Shinobikat.(és azért valljuk be sok ellenséget likvidáltak a gyökerek akik bajt hozhattak volna konohára)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #1136 Dátum: 10 feb 05, 13:04:45 »

Ha Pein támadása alatt előjön, mit ér? Vele nem tudta volna felvenni a versenyt, csak annyit ért volna el, hogy Tsunade őt is gyógyíthatta volna, meg a Gyökér többi tagját.
Mindenki azt gondol róla, amit akar, de kifejezetten Konoha-nak, és az ott élőknek nem ártott. Az uchiha mészárlás okai még koránt sem tisztázottak, a béka megölésével Naruto-t akarta a faluban tartani, ami lehet nem helyes, de a védelem volt vele a célja.
Az meg, hogy manipulálgat néha, hát kérem, ha megteheti mért ne fordítsa úgy a dolgok állását, ahogy neki kedvező? Nevet
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1137 Dátum: 10 feb 05, 13:04:56 »

A hirvivő béka az csak baleset volt. Mondhatjuk ugy is h egy szörnyü öngyilkosság a béka részérél  Pontosan

Konoha legerősebb klánja lázadni akart, ha nem verik le őket, akkor belviszály, a falunak annyi. Amogy most bezzeg mindenki az inditékot nézi, nem pedig az eredményt...

Ha szöcsiről van szó, akkor mindenki védi, h jaj szegény most had álljon már bosszut, mert megérdemli, vagy h a bosszuja teljesen jogos, az egész ennek meg annak a hibája stb stb stb. MEgölte Orochimarut, megölte Deidarát, Itachit, Danzout... miért is? Jah tényleg, most jut eszembe h saját, önző céljai miatt. A rohadék danzou meg h merészeli, h a saját önző céljait helyezi szem elé. Ekkora egy parasztot.

Bőven volt abban igazság, h jót akart a falunak. Benne van az, h bárkin és bármin átmenjen, h ha a faluja érdekeit képezi. Miért nem mozditotta füle botját se? Egyszerüen demonstrálta, h az ő irányelve a helyes, Tsunade meg a többi meg a békés rendszerével elmehet a guzsba, mert mindenki a szarrá veri őket.

---Szerk---

Kumorinak igaza van... A falusiaknak meg a falunak egyáltalán nem ártott. Ha nem manipulálja kifunét, akkor nem biztos h konoha kapja meg a vezető poziciót... Miért is kapná meg, falujuk sincs... A raikage meg ott volt, egy marha erős állammal a háta mögött, tele uj és erős jutsukkal, ő ideális lett volna vezetőnek, már akkor is. Narut elvitték volna, a tüz országa meg falu és jinchuriki nélkül maradt volna.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 05, 13:09:10 írta Renningan » Naplózva







Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #1138 Dátum: 10 feb 05, 13:19:35 »

Nem értem a te irány elvedet Renningan, jó tény és való, hogy sok ellenséget megölt már a gyökér, de abban, hogy útmutatást nyújtott mikor pein bombázta a falut abba mi is a jó a falusiaknak és azoknak akik meg haltak????

Az egy dolog, hogy te elhiszed, hogy Danzou meséjét, meg hogy ő jót akar dumát, de az már más tény, hogy Danzou nem Konoha vagy a shinobi világot szlgálta, hanem a saját érdekeit,, csak lásd a mostani manga egyik képén, hogy mikor arra került, hogy kiválasszák, hogy ki marad csalinak, szegény Danzou reszketett, hogy ne hogy ő legyen az, ez erős shinobira vall, utána meg őrjöng, hogy ő marad, nehogy Sarutobi maradjon, mert önfejű.

De ez a lényegen nem változtat, hogy Danzou csak magának akart jót, másnak nem, ergo gonosz volt.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1139 Dátum: 10 feb 05, 13:24:47 »

Bocs sensei, de ez nem érv, hol volt Danzou meg a gyökerei, mikor az úgynevezett békés megoldás csődöt mondott, mint pl. mikor Oro megtámadta a falut vagy Pein támadásánál, meghúzták magukat és nem tettek semmit, mikor a falunak szüksége lett volna rájuk, Danzou egy tipikus politikus, aki papol a saját igazáról, de mikor cselekedni kell gyáván megbújik valahol és nézi, hogy rom halmazzá válik az, amiért elvileg bármit megtenne. Mosolyog

Ami a hírvivő békát illeti, abban nem volt semmi öngyilkosság, Danzou előre megfontolt szándékkal megölte.  

Am igen nem ártott a falusiaknak, de az ő javukra sem tett soha semmit...

A klánról meg annyit, hogy legyünk őszinték, meg sem fordult a fejében a békés megoldás, de miért is fordult volna meg, mikor ő és az öregek vádolták meg a klánt a Kyuubis incidenssel, amiből végül az ellentét lett, ő egyedül félelemből akarta kiirtani a klánt, mert tipikus ember, amit nem tud irányítani és megérteni, azt elpusztítja és ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy még ismerte is Madarat vagyis úgy vádolta meg a klánt, hogy tudta az igazságot. :/
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 05, 13:26:40 írta Csibe19 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!