24 okt 08, 12:39:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2489465 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #930 Dátum: 10 jan 27, 06:44:53 »

Hát ezt erősen kétlem, szerintem már kiérezni az egészből, hogy vészesen közeledik a finálé.
Danzou legyőzése után, igazából már nem marad más hátra, mint az utolsó nagy küzdelem, hiszen Kisame kudarcával gyakorlatilag meghiúsult Madara terve és a kis háborúja is és Danzou halálával megszűnik minden,  ami Sasut Madarahoz köti, őszintén szólva azon sem lepődnék meg ha Szöszke megölné, már lassan úgy sincs sok értelme annak, hogy éljen.  Gondolkozik

Srodack bizonyos értelemben egyetértek veled, Sasuval már kezd tele lenni a padlás, de ez még mindig jobb, mint Naruto kínlódását figyelni, én valahogy nem vágyom rá, hogy fejezeteken keresztül azt nézzem hogyan gyötri magát, hogy most mi a fenét csináljon, persze előbb utóbb eljön ez a pillanat, de nem hiányzik, ráadásul ez az utolsó momentuma, amiben gyakorlatilag az összeomlás szélére került elég meredek volt, jó persze ő is csak ember, de akkor is elég szánalmas volt a vergődése, főleg ha azt vesszük, hogy olyasvalaki miatt csinálja, aki lelkiismeret nélkül kioltaná az életét. :/
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #931 Dátum: 10 jan 27, 07:48:18 »

Srodack!
Halkan megjegyzem, Sasuke megkérdezte, még aznap este. Amiért kapott egy jó kis tsukuyomit, és egy választ. "Csak mert teszteltem a képességeim."

Kisinek elég nehéz mindenkinek a  kedvében járnia. Naruto Pein harcnál is emlékszem, mindenkinek televolt a hócipője. Hogy sokáig tarta harc, legyen már valami magyarázós beszélős jelenet. Jött a beszélős jelenet, mindenki kivolt akadva, hogy semmi nem történik. Mert egész nyáron ez volt. Most van harc, erre mindneki mást akar látni. Jó Narutora én is kivi lennék, de a többi szál abszolút hidegen hagy. Viszont Naruto most kivel küzdjön? mert nem a vergődését akarom látni. Meg hogy 30 részen keresztül új technikát tanul.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #932 Dátum: 10 jan 27, 16:29:23 »

Én viszont simán elnézném, ahogy 30 részen át új technikát tanl. Hümm-hümm
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #933 Dátum: 10 jan 27, 18:35:39 »

Most még 1-2 fejezet a kacsahajúról fog szólni, de őszintén szólva ez kell is. Egyfelől sírtak, hogy Naruto milyen brutál erős lett a Senjutsuval és most Sasukét fel kellett tápolni másfelől tetszik-nem tetszik előrébb viszi a sztorit.

Engem is eléggé lehangolt Naruto az utóbbi időben. A Paines harc végén már éppen csak pár hippi hiányzott mellőle világbékét követelve. Aztán előadta a nagyhalált Karuinál ( Lehánylak ) és az agya csakis a "Sasukét-akarom-MOST!" vágányon van. Eddig 2 Kage mondta meg neki hogy "Öreg, te egy köztörvényes bűnözőt akarsz megmenteni a világtól, ráadásul ki fog nyírni, ha elé kerülsz." ő meg úgy tesz, mintha nem hallotta volna. Ez már szánalmas.

2 dolog van, ami fenntartja az érdeklődésem: többet akarok tudni Kyuubi-ról és látni akarom, mi lesz Hinatával, mert oké, hogy Naruto sokkot kapott, de hogy így elfelejtette...


Kishi mondta, hogy ez Kakashi éve lesz és Naruto újra edzeni fog.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #934 Dátum: 10 jan 27, 19:13:03 »

Nemtudom. Naruto most nagyon beEmosodott, Sasukét nem akarom továbbb nézni, mert csak arról szól hogy lesz még gonoszabb. Én Kakashira, Shikamarura, Gaira, most először Gaarara, Kirabíre és a többi Konohai shinobira. Úgy a mellékszereplőkre általában.

Nekem semmi bajom nem volt a Peines részekkel, sőt nagyon bírtam őket. Meg a Sasuke vs. Peint. Most viszont kezd sok lenni sasukéból, főleg hogy mióta Konan elment, csak Őt meg az akatsukit látni a színen, és amíg nem derül ki valami érdemleges Tobiról, addig annyira nem érdekes. Bár Danzou nagyon érdekes azt meg kell hagyni, de megint olyan érzésem van mint az Orochimaru versus Narutonál, hogy csak szörnyek csatáznak mindenféle taktika nélkül.

Ettől függetlenül, még nem süllyedtünk Bleach szintre ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #935 Dátum: 10 jan 27, 20:29:10 »

Én viszont simán elnézném, ahogy 30 részen át új technikát tanl. Hümm-hümm

Én meg Sasukét hogy ugyan ennyin harcol Mosolyog

Am mi király lenne. Csak Narutot mutatnák, h lelkizik, technikákat tanul, és egyszer csak mondanák hogy Sasuke betört Kage találkozóra, egy kis felfordulást csinált, és Danzout is megölte. De nem mutatnák be, csak elmondanák, hogy ez történt, miközben Naruto belső vivódásait nézzük. Vagy ha anno mi is csak Zetsutol tudtuk volna meg hogy Sasuke legyőzte Itachit. És nem rajzolta volna le Kisi. Valóban menyivel tartalmasabb lenne a manga. smirksweat Vagy ha rövidebb harcok lennének. Akkor meg az lenne a baj hogy Sasuke túl gyorsan győz. Ha meg Kisis húzná és midnen Sasuke harc előtt betolná 40 másik karakter jelenlegi állapotát akkor tényleg Bleach lenne. Ha meg nem lenen benen Sasuke akkor egy új történet lenne. Kisi ezt a történetet írja és így írja. Pech ha valakinek nem jön be.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #936 Dátum: 10 jan 27, 21:28:08 »

Vagy egyszerűen csak át lehetne kategorizálni shoujonak, és akkor aztán repkednének a meztelen felsőtestek. ikszdé  És a lelkizés. Vicc, de amikor a Pein elleni csata volt, emlékszem az volt a problem, dehát Jiraiya mennyivel jobban egybe volt, és nem győzött, akkor Naruto, csak így meg úgy tudta, és egyébként is túl tápos lett. Most dettó. Észre kéne venni, hogy akár tetszik, akár nem, kettejükről szól ez az egész, Naruto is mehetett volna abba az irányba, és Sasuke is dönthetett volna máshogy. A döntések határozzák meg az életüket, és shinobivá válásukat, amik helyenként jók, helyenként rosszak, de nem elítélhetőek, mivel nem tudhatjuk, hogy hosszútávon a többieket is hogyan befolyásolják. Vajon hágy Sasukeval egykorú akar erősebb lenni, hogy lenyomja, és hány akar olyanná válni, mint Naruto. Mennyire befolyásolta kettejük kapcsolata Kakashit, Sait, Sakurát, és még sorolhatnám napestig. Két párhuzamos életút, ami elképzelhetően egyszer keresztezi egymást, de az nem mostanában jön el.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #937 Dátum: 10 jan 27, 23:08:37 »

Ide illik írnom, hogy ez kemény... Nevet Ez sokakon túlmutat, bár kétlem hogy megölte volna Karin-t, bár a képek tanulsága szerint keresztül döfte, de kérdés hogy hol?! Egy kész, ahogy mondta, de Konoha-ban mihez kezd? Bár nem csípem, de Gai darabokra veri és sharingan ide vagy oda, porrá veri! Most hogy ezen is túlestünk jöhet kicsit tényleg Naruto, mert eddig róla semmi, megint lehetne valami kis könnyed pár rész!!
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #938 Dátum: 10 jan 27, 23:12:37 »

Hát, lehet előre örültem. Tuti biztos vagyok, hogy nem áldozta be Karint. Max egy kicsit gallyra vágta, de még rendbe tudják hozni. Viszont az már biztos, hogy nagyon jól egymásra akadtak.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #939 Dátum: 10 jan 27, 23:20:48 »

hmmm az utolsó előtti oldalon az a tekintet olyan Sasukének mint Yamatonak mikor ijeszteget ... Sasukenek mentálisan annyi ... lehet h azért mondta Karinnak, h ne mozduljon h az által is egy helyben tartsa Danzout és pontos találatot vigyen be ... még ha nem is talált Karinnak fontos szervet a Chidori akkor is ezt mentálisan feldolgozni h Sasuke a hiper menő pasi ideál akiért eddig annyira oda volt lazán leölné ha útba van ... cöcc lehet h csak én látom ennyire borúsan az egészet? Nevet mind1 jöjjön má Naruto Nevet
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #940 Dátum: 10 jan 27, 23:24:50 »

Lehet off lesz, de hidd el, Karinnak édesmindegy mint csinál Sasuke, imádni, és isteníteni fogja, mert Bububo teljesen jól megírta előttem, hogy tul képp csak igazi shinobiként cselekszik, még ha ez vér-, és mások életének kiontásával is jár.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #941 Dátum: 10 jan 27, 23:28:42 »

mondjuk ez igaz Ryuuzaki ... ez egy shinobi sorsa ... olyan eszközként használom a társam mint még az Zabuzás részben ... egyedül csak Naruto nem lenne képes ilyen szinten eszkőzként használni másokat szvsz
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #942 Dátum: 10 jan 28, 06:14:33 »

Sasuke akármennyire a sötétség rabja, nem hülye. Nem fogja kinyírni azt, aki bármikor meg tudja gyógyítani. Az, hogy ne mozduljon, az azért kellett, hogy miközben leböki Danzout, Karin a lehető legkevesebb kárt szenvedje.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #943 Dátum: 10 jan 28, 07:21:35 »

Csak annyit mondok. Nagato Yahkio Konan. Amikor Konant ugyan így elkapták, és Nagatora parancsoltak hogy ölje meg Yahikot. Milyen érdekes? hisz csapda volt. Ez olyan helyzet ahol cselekedni kell. Gyorsan kell döntéseket hozni. Hisz Danzou se fogja őket csak úgy elengedni. Döntés szerepe-> Itachi mondta: shinobik gyűlölt emberként élnek mert döntéseket hoznak. Tudom Naruto nem tenné ezt. Mert olyan mint Nagato volt. De láthatjuk mi volt annó a pancserkodás ára. Danzou túl nagy ellenfél, túl fontos a halála. Karin meg elhanyagolható.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #944 Dátum: 10 jan 28, 09:13:40 »

Szerintem Danzou még nem fog meghalni, túl keveset láttunk a jobb szemének erejéből, ritka az olyan, hogy valaki úgy hal meg, hogy nem láttuk még a full hatalmát.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!