24 okt 08, 15:12:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2489594 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Franksa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #900 Dátum: 10 jan 25, 07:55:02 »

Ideje lenne megszólalnom, elég régóta olvasom a fórumot...

Madara a Harashimával folytatott harc alatt nem hiszem, hogy használta volna az Izanagit. Mert ez a technika ugye állommá teszi a sérüléseket, akkor most kb. ugyanolyan erősnek vagy még erősebbnek kéne lennie, mint akkor (leszámítva persze egy Sharingant) és saját bevallása szerint is, ez nem igaz "csak árnyéka a régi Madarának".
Attól, hogy a maszktól nem látszik az egyik szeme, nem jelenti azt, hogy nem is tudja használni, én ezen a véleményen vagyok.

Az a véleményem, hogy teljesen logikus Madara elgyengülése az 1.-vel való harc után. Mivel ha használta az izanagit, akkor valószínűleg csak akkor tette, mikor már nem volt más választása. Ergó az utolsó csapás bevitele előtt. És miután használta, eltűnt az egyik sharinganja. Namármost ha jól gondolom, akkor az "Amaterasus" sharinganját nem látjuk. Mivel azt elvesztette, nem tud Amaterasut. Mivel nincs 2 MS-e nem tud Susanoot sem. Ez azért eléggé jelentős gyengülés, nem?
Amiről fogalmam sincs, hogy mi lehet, az a teleportációs technikája a jobb szemének. Először arra gondoltam ez a Tsukiyomi egy máig nem ismert használati módja, de elvetettem, mert a mangában egyértelműen kiderült, hogy valóban teleportál és nem genjutsu.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #901 Dátum: 10 jan 25, 10:58:27 »

Szerintem egy olyan tapasztalt shinobinak mint Madara, nem az Amatersu és a Susanoo jelentik a mindent. Vagyis én kétlem, hogy ezek elvesztése miatt, már csak régi önmaga árnyékának tartaná önmagát. Én itt valami komolyabb dolgot remélek a háttérben mint az Izanagi használata. Persze nyilvánvaló lenne, hogy ezt használta, de szerintem Kishi nem szokott lelőni egy ekkora dolgot ilyen korán. És így azt is kétlem, hogy Madara egyik szeme vak, de csak mert nekem valamiért nem tetszene, ha ez ilyen egyszerű lenne.
Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #902 Dátum: 10 jan 25, 13:26:24 »

Jó de azt se feledjük, hogy állítólag Madaranak már ég halottnak kellene lennie, mivel nem egy fiatal "kakas"-ról beszélünk.
Én nem tartom kizártnak, hogy tényleg vak az egyik szemére mivel nem kis harcokat vívott már meg és pontosan nem tudjuk, hogy milyen jutuskat is használt pontosan.
Naplózva
skippersd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #903 Dátum: 10 jan 25, 13:37:37 »

Mit szóltok ahhoz, hogy nem az első sebnél lőtte el, hanem már jópárat kapott.
Ld. Danzo keze nem gyógyult meg, pedig a sérülés után is használta az inzagit (remélem jól írtam)
Ergó, ő is bekapott párat az 1. től, de csak a halálos sebet tudta meg nem történtté tenni.
ez az elgyengülés fő oka + a hiányzó szem....
Naplózva

Franksa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #904 Dátum: 10 jan 25, 14:02:32 »

Kaihaku R Kumori: Akármit is jelent Madarának az Amaterasu és a Susanoo, az tény, hogy a jelenleg ismert ninja világ legerősebb technikái közé tartoznak. Tehát meglehet, hogy Madara értékrendszere más, de ettől még ezek hatalmas veszteségek neki. (már, ha igaz a gondolatmenet...)
A problémám nekem is azzal van, hogy túl egyértelmű a dolog... Kishinél nem az egyértelműséget szoktuk meg. Ezért is mondom mindig, hogy túl egyszerű lenne, ha Kisame most egyszerűen meghalt volna. Mosolyog
skippersd: ugyanezt mondtam én is. Csak a legvégén használta az Izanagit, ha egyáltalán használta. De azt azért nem mondanám, hogy az akkor kapott sérülések miatt tartja magát gyengébbnek. Mégiscsak évtizedekkel korábban volt a csata.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #905 Dátum: 10 jan 25, 14:56:29 »

Persze, azzal tisztában vagyok, hogy nagyon erős technikák, de én kétlem, hogy e két jutsu nélkül Madara egy senki. És nekem akkor se oké, hogy egy Izanagi használat a megoldás az egészre. Ez kb olyan nyilvánvaló, mint amikor mindenki azt fejtegette, hogy Tobi valójában Obito. Olyan egyszerű, hogy az már nem illik bele a Naruto összetettségébe. Hiszen ebben az egy harcban is annyi fordulat volt, de ez csak személyes vélemény.
Naplózva

Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #906 Dátum: 10 jan 25, 14:57:03 »

Madara azt mondta a Kagéknak, hogy újra teljes akar lenni. Mi mást jelenthetne, ha látjuk, hogy mindene megvan, kivéve azt a nem elhanyagolható tényt, hogy teljesen eltakarja a bal szemét. Szerintem a teljességgel a két szemére gondolt.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #907 Dátum: 10 jan 25, 15:54:47 »

És Madarának mégis miért kell Sasuke? Mindig hajtogatta, hogy "De ami a legfontosabb, hogy Sasuke az enyém.." Még a végén kiderül, hogy a szemeire hajt.. mondjuk kétlem, vagyis én azon a véleményen vagyok, hogy mindkét szeme jó. Szerintetek lesz valami Danzou Memories? Még a végén kiderül miért ilyen hataloméhes diktátor.
Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #908 Dátum: 10 jan 25, 16:14:24 »

Madara azt mondta a Kagéknak, hogy újra teljes akar lenni. Mi mást jelenthetne, ha látjuk, hogy mindene megvan, kivéve azt a nem elhanyagolható tényt, hogy teljesen eltakarja a bal szemét. Szerintem a teljességgel a két szemére gondolt.

Én inkább azt tartom valószínűnek, hogy a hosszú élet ára volt az elgyengülés.
Lehet az első simán elengedte, mint anno Sasuke Naruto-t....
Másik lehetséges opció egy része neki is le lehet pecsételve, mint Oro-nak.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #909 Dátum: 10 jan 25, 16:28:38 »

És Madarának mégis miért kell Sasuke?
Manga 453/18:
Madarát idézem: "Még ha Sasuke sokkal erősebbé is válik, mint Nagato, ha nem tudjuk irányítani, akkor semmi hasznunk sem lesz belőle. Egy ideig még nem tervezem, hogy szinkronba hozom őt a Gedo Mazoval. Hátradőlök és kivárom, hogy mi fog történni."
Ergo Madara minél jobban fel akarja tápolni Sasukét, hogy tökéletes áldozat legyen a Gedo Mazo számára.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #910 Dátum: 10 jan 25, 17:15:27 »

Az én elképzelésem szerint (bár lehet tévedek) az egyik ok az is lehet mert ő ugye uchiha leszármazott csakúgy mint maga madara, és a 462. manga fejezetből annyit szűrtem le, hogy vele akar bosszút állni a Senju klánon jelen esetben Naruto-n. Ez ugyebár nem bizonnyított, hogy Naruto Senju leszármazott (talán később kiderül róla), de Madara ezt állította.
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
rikudo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #911 Dátum: 10 jan 25, 17:31:01 »

Nem csak azt állította,hogy Narutóban is megvan a tűz akarata mint a Senju klánban??
Naplózva
boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #912 Dátum: 10 jan 25, 17:36:51 »

"Senju és Uchiha ..." "Tűz akarata és gyűlölet"
lehet neked van igazad nem figyeltem meg pontosan bocs  Pirul
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #913 Dátum: 10 jan 25, 19:14:36 »

Viszont Madara olyat is mondott, hogy ritka ha vki elő tudja hozni a Susano'o-t, és neki szüksége van jó szemekre. Meglátjuk, előbb-utóbb kiderül hogy Sasuke mire is kell neki pontosan, és hogy mi van a maszkja alatt.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #914 Dátum: 10 jan 25, 20:07:06 »

Lehet hogy madar egy félrobot darveder, és a maszk mögött egy lélegeztető van. ikszdé

Én már egyszer felvetetem a dolgot, hogy az első egy pecsétet helyezett madar szemeire. Van egy olyan kép, ahol madara testéböl kiál egy kard, és kullog elfelé.  Szerintem az első úgy gondolta, hogy meghalt, és az örök MS-t nem akarta, hogy bárki beültesse magának, ezért lepecsételte őket. Lehet, hogy csak az örök ms-ét pecsételte le, És az egész arcán egy hatalmas pecsét éktelenkedik, és ezt nem akarja közszemlére tenni. És lehet, hogy azért kell neki sasuke, mert ezt a pecsétet csak örök MS-szel lehet felröni, vagy leglábbis avval is fel lehetne.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!