24 okt 08, 19:24:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2489832 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #825 Dátum: 10 jan 21, 20:57:04 »

Szóval, miután mindenki megemésztette, hogy Kisame nem Hidan, így fej nélkül nem él tovább, ezen tovább is léphetnénk. Nekem egy olyan lehetőség is eszembe jutott, hogy vmelyik vörös szemű rátolt mindenkire egy genjutsut, amit még nem vettek a többiek észre. Erre Madaranal van a legnagyobb esélye, de bármelyik megtehette, és azért arra is kíváncsi lennék, hogy ennyi szemhez honnan van az öregben ennyi szufla. Ha állítólag, tényleg annyira kimeríti a nem Uchihákat a használata...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #826 Dátum: 10 jan 21, 20:57:34 »

... Szerintem az Izanagi lehet a megoldás Madara életben maradására (valaki korábban írt valami iylesmit, és nagyjából így tippelte meg a technika ,működését is), ez magyarázza a félszemü Tobit, és azt is, miért hozta be ezt így Kishi (mert végülis, érdekes ez Danzounál, de nincs sok hatása más eseményekre), viszont, akkor az esete bizonyítja, hogy az FMS birtokosát is megvakítja a jutsu.

Az a valaki én voltam! Nevet (48. oldal, 713-as válasz) Úgy látszik, hogy analízisben gyorsabb vagyok mint Sasuke vagy Karin. Nyelvesít Bár amikor Danzou odakérdezett Sasukénak, hogy "te tudsz az Izanagiról," akkor Sasuke azt mondta, hogy igen. Ebből két dolog következhet. Az első, hogy valószínűleg ezt is a szupertitkos Uchiha kőtáblán olvasta, a második pedig, hogy talán tudja is használni. Nem tudom megmondani, hogy mi lesz ebből. Sasuke vagy súlyosan megsérült, vagy megint Tsukuyomit használt, vagy ő is megkockáztatott egy Izanagit, majd amikor Danzou azt hiszi, hogy halott, akkor hirtelen mégsem, és jól lenyakalja az öreget. + Azt sem hiszem, hogy Sasuke nem vakulna meg végleg egy Izanagitól. Talán ő az egyetlen Sharingan-használó, aki nem, mert ha beülteti a bátyja szemeit, attól elvileg újra látnia kéne. Madarának ugye már nincs efféle tartaléka. Ettől persze a három lehetőség közül bármi történhet Sasukéval, úgyis túléli. A nagy kérdés inkább az, hogy ez most az igazi Danzou volt vagy sem.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #827 Dátum: 10 jan 21, 21:25:15 »

Annyira bírom hogyha egy sharingan használó harcol, és a fejezet végén kap egy sérülést, akkor mindenki rögtön nekiáll toporzékolni hogy genjutsugenjutsugenjutsu.. Nevet Nah de nem kötök.^^

A legjobb meg az, hogy 2 hónapja még mindenki elmondta a legutolsó szennynek is Danzout, meg hogy csak egy rozzant nyugdíjas. Ahoz képest az elmúlt hetekben meg már mindenki olvadozni kezdett érte. A Sasuke divat fanolás már a múlté vagy mi? smirksweat

(Fújdekötök.xD)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #828 Dátum: 10 jan 21, 21:31:36 »

Én változatlanul úgy vélem, hogy mind a ketten senkiháziak. : D
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #829 Dátum: 10 jan 21, 21:38:12 »

I LOVE DANZOU xDDDD - nah viccet félre téve, nagyon hamar változnak a vélemények.

Ebben az esetben viszont tényleg nem lehet megmondani, h genjutsu vagy nem Mosolyog Danzou akkor aktiválta amikor akarta, semmilyen kézjel nem kellett hozzá, igy a szurás előttaktiválhatta, és akkor szöcsi "érdekesen"  áll Nevet
Naplózva







Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #830 Dátum: 10 jan 21, 21:39:21 »

Hát, igazam volt, ez tényleg egy tapír. lol

Amúgy jó volt ez a fejezet, tapír ide vagy oda.
Nekem különösen az Izanagi tetszett benne, és ahogyan működik. Egy saját magamra eltolható genjutsu. Tök yo.  Mosolyog
Egyébként a csatában egészen megkedveltem Danzou-t, attól függetlenül hogy egy vén ****keverő ( nekem nem mocskos a pofám Mosolyog ). Különösen a vákumos, porszívós jutsujai tetszenek, elkelne pár ilyen Narutonak is.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #831 Dátum: 10 jan 21, 21:39:40 »

Ha nem sokan fanolják akkor hogy lenne divat?  ez egyediség  Pojén de ne köpjetek le Nevet Tudom tudom ízlés ficamom van. Bandita

De ha nem sharinganosról van szó akkor meg mindenki (klónklónklón). Ha Kisaménél lehet visszamenőleg izgulni, hogy valami cseles technika akkor itt mért ne? Am sanszos hogy genjutsu. Ha jóll látam még 1 sharingan volt Danzou kezén. Szal lehet ez a csapás neki nem végzetes. A Sasukés sharinganos nézés meg genjutsura utal. 40%
Remélem mind 2 en tulélték. ÉS csak genjutsu. Szeretném látni Danzou lekötött Shisui szemét. Kivi vagyok az mit tud.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #832 Dátum: 10 jan 21, 21:43:47 »

2 genjutsu az sok lenne, sőt szaszke részéről el lenne tulozva a dolog. Mint az állat harcol a susanooval, de még az utolsó előtt pillanatban nyomat egy genjutsut... nálam necces.

Én is várom már Shisui szemeit, és van egy olyan érzésem, h ebből MS lesz Nevet
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #833 Dátum: 10 jan 21, 21:58:14 »

Necces vagy nem, egy kimeresztett mangekyou csak jelent valamit.. mondjuk SZöcsi sokat mutogatja felslegesen, de akkor is.

Danzout változatlanul utálom- Kúl
Remélem mutat még valami érdeset, aztán behal. Nevet

Kiss a me halálával kapcsolatban azt jegyezném meg, hogy egy levágott fej nem szokott nagyon fecsegni, ha tulaj halott, az elmebeteg vigyor meg ugyan nem jelent nála sokat, de az, amit mond, azt mutatja, hogy nem nagyon hatotta meg a dolog, úgyhogy szerintem megúszta.
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #834 Dátum: 10 jan 21, 22:08:57 »

Ha megjelennek a varjak, komolyan, abbahagyom a manga olvasását is, nem csak pár hétre... Mondjuk azért nem hinném, hogy hogyha annyira vesztésre áll a helyzet, akkor nem lép közbe Madara.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #835 Dátum: 10 jan 21, 22:33:30 »


Kiss a me halálával kapcsolatban azt jegyezném meg, hogy egy levágott fej nem szokott nagyon fecsegni, ha tulaj halott, az elmebeteg vigyor meg ugyan nem jelent nála sokat, de az, amit mond, azt mutatja, hogy nem nagyon hatotta meg a dolog, úgyhogy szerintem megúszta.

Egyesek szerint az utolsó lélegzetével mondja ki a szavakat. Tehát ezek a last wordjei. De majd kiderül.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #836 Dátum: 10 jan 21, 22:35:23 »

Egyesek szerint, de nincs ez bizonyitva. Még elsütött valami jutsut a halála előtt... annak még lesz jelentősége.
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #837 Dátum: 10 jan 21, 23:11:42 »

Hát, ez a valóságban lehetetlen lenne, de itt végülis belefér. Nem is erre építek. Hanem arra, amit mondott.
Azt kinézném Kisaméből, hogy a halálán elmebetegen vihogjon még egy utolsót, vagy csak vigyorogjon a történteken, de az, hogy ilyen stílusban tegyen megjegyzést a Raikagéék sebességére.. na, nem hangzott úgy, mintha éppen azt nyugtázta volna, hogy kínyírják, inkább egy érdeklődő, szórakozott megállípításnak tünt.
Semmiképpen sem tünt ilyetnek, megdöbbentnek, vagy akár meglepettnek. Szóval, szerintem addigra felkészült a dologra. Meg Ponta gazdija is belefutott valamibe az erdőben, és csak akart valamit ezzel is Kishi.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 21, 23:15:25 írta STM » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #838 Dátum: 10 jan 22, 00:35:59 »

Kisame meghalt, de tovább él! Egy jutsut használt halála előtt ami se nem bunshin, se nem kawarami, hanem mindkettő.
vagyis replikáció xD
Abba a nagy vízbe mikor Little Bee nem figyelt lerakott ezer ikrát és azok most kikelnek és a sok kis Chibisame (chi=1000, chibi=kicsi/kölyök) meg lerohanja Zizikagét meg Little Beet xD

Az utólsó oldalal kapcsolatban meg két ötletem van
1. Sasuke lesunyta bal szemét, lehet ő is Izanagizott.
2. Sasuke jobb szemében ott a MájkroSoft, szal lehet genjutsut használt, meg Danzounak is megrebben a szeme.

megj: jó, gondolom az Izangi magasabbszintű "genjutsu" mint a Tsukuyomi, de talán elég volt egy pillanatra is megtéveszteni Danzou érzékeit, s ha a genjutsunak olyan hatása van, hogy nem tudatosul benne a saját halála (vagyis Danzou szemszögéből őt nem is szúrták át) akkor ergo az Izanagi sem fejti ki a hatását.
Naplózva

datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #839 Dátum: 10 jan 22, 09:45:28 »

szerintem sasuke nemhasznált semmiféle izanagi-t. Danzó miatt nem fogja megvakítani magát, főleg hogy nemrég tett szert a mángekjó sharira...

szerk: kisame pedig 50-50% hogy él vagy halott, biztosra nemmondható a halála, de egyenlőre még azsem, hogy él!
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 22, 09:50:33 írta datango » Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!