24 okt 10, 05:14:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2490982 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #330 Dátum: 09 dec 13, 00:25:04 »

ó egy hete vártam arra, hogy megtudjam, hogy mi az a rohadt kéz. Amúgy a két rootos karakter ütős Mosolyog

A sokat ígérő cím után viszont csalódás a rész: mi az hogy Madara valódi ereje? Ez volt az? Ennél nyilván többet tud! Hogy csak egyet említsek, emlékeztek, mikor az alkarjával állította meg Suigetsu kardját? És egy darab offenzív jutsut nem láttunk még tőle. Amúgy milyen praktikus ez a portable Sasuke, kifújom, harcoltatom, visszaszívom. ikszdé
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #331 Dátum: 09 dec 13, 01:41:35 »

Amúgy milyen praktikus ez a portable Sasuke, kifújom, harcoltatom, visszaszívom. ikszdé
Ennél már csak az lenne jobb ha egy piros fehér labdából hozná elő és mikor kijön mondaná hogy Szász szász Szászkeee

Danzoról meg annyit, hogy Konohában nem árulnak bélyeget...
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #332 Dátum: 09 dec 13, 07:43:47 »

A Senju klán sokan nemesáb és eröseb klán mint az Uchiha nem? Gondolkozik
Naplózva
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #333 Dátum: 09 dec 13, 08:23:07 »

Most már erősebb szerintem bár valaki azt írta hogy már nem létezik de erre nincs semmi bizonyíték. Mert pl csak a Hyuuga meg az Uchiha klánt mutatták be úgy ahogy, a többiből csak egy két embert és Tsunade elvileg a Senju klánba tartozik.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #334 Dátum: 09 dec 13, 13:19:57 »

Az Aktsuki alapító egyértelműen Yahiko,Nagato és Konan.Azt nem tudom,hogy Madara is alapító tag volt-e.Mindenesetre Danzounak sok infója volt róluk,hiszen majdnem kinyíratta Konant és Nagatot is...
A faluból csak a Gyökér állna mellé,ha visszatérne.De onnan sem mindenki.Volt,akinek nem tetszett,hogy Pein támadásánál nem mentek fel segíteni...
Tehát ha megpróbálna visszatérni,megölnék.

Mikor az Itachi vs Sasuke harc folyik, Itachi elmondja, hogy mi történt Madarával, köztük, hogy megalapította az Akatsukit...
Naplózva
GDAVID
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #335 Dátum: 09 dec 13, 14:16:40 »

De szerintem elég hosszú harc lesz Sasuke meg Danzou között mert (nem tom figyeltétek-e Hmm?) Danzou karja MS-ekkel volt tele ami szerintem nem elhanyagolható  Gondolkozik

Bocs újra megnéztem és nem igazán lehet eldönteni nekem úgy tűnt hogy MS de hát mindenki téved
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 13, 15:05:13 írta GDAVID » Naplózva

A sport megtanít becsülettel győzni és emelt fővel veszíteni vagyis a sport megtanít élni

Nem tudhatom, hogy másnak e tájék mit jelent,
nekem szülőhazám itt e lángoktól ölelt
kis ország, messzeringó gyerekkorom világa.
Belőle nőttem én, mint fatörzsből gyönge ága
s remélem, testem is majd e földbe süpped el.
Itthon vagyok.
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #336 Dátum: 09 dec 13, 14:39:22 »

Azok nálam csak sima 3 pötyös Sharinganok
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
tarax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #337 Dátum: 09 dec 13, 15:01:03 »

Valóban érdekes, hogy Danzou keze, bár ha egy Uchihától van átültetve, akkor is, hogyan bírja a folyamatos használatot. Másrészt Madarával ellentétben azt sem tudjuk, hogy ő tett-e valamit teste jó állapotban maradásához, mert ha jól emlékszem elsőként a harmadik Hokage megválasztása idején volt jelölt a posztra, tehát ő sem mai csibe.
Amikor most a földesúr, vagy a tisztségviselői megadták a hokage címet neki, azt biztos mint a Gyökér vezetője kapta, mivel eddig úgy volt, hogy olyan embert választanak vezetőnek, aki fizikailag is képes megvédeni a falut, ha kell.

Ha visszatérnek a faluba és az lesz a kérdés, hogy ki legyen végelegesen a Hokage (már ha Tsunade nem épül addig fel), akkor Naruto tuti megmondja a véleményét, meg amit megtudott az Uchiha vérengzésről, Nagatotól, hogy Hanzou szövetségese volt stb. Jó lenne, ha beközölné, hogy ő a Negyedik fia  Nevet

(azon gondolkoztatok már, hogy mindenki tudja, hogy Naruto elsajátította a sennin stílust, de senki nem tudja, hogy tökéletesítette a Rasenshuriken-t, ez is érdekes lehet még...  Mosolyog )
Naplózva
szlsz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #338 Dátum: 09 dec 13, 15:55:30 »

Danzou a szemeit pecsét alatt tartotta szóval tuti nem tudja nagyon sokáig használni max mint Naruto a sennin stílust ... am sztem már nincs sok hátra a shippuudenből, mmint ahogy sokan észrevették kezdenek felgyorsulni az események meg most jönnek a nagy csaták aztán sztem kiegyezés mindenki szeret mindenkit és THE END aztán majd jön az új sorozat Nevet ... de a kar amputáláshoz visszatérve azért Raikage is mint egy darab fától úgy szabadult meg a karjától ... bírom ezeket az embereket? minek oda orvosi tudomány? Nevet csak egy RECCS vagy NYISSZ és 1 karral kevesebb Nevet
Naplózva

http://szlsz77.mybrute.com   Harcolj, ha mersz! Nyelvesít
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #339 Dátum: 09 dec 13, 16:09:10 »

Vmiért Danzou keresteti Kabutot Orochimaru kísérleti anyaga miatt! És ez összefüggésben van a szemével és a karjával, ezt ő maga mondta.
Naplózva

Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #340 Dátum: 09 dec 13, 16:13:26 »

Na jó,de karok nélkül mit kezdenek?Nem tudnak ninja teknikákat használni.Vagy elmennek venni t*sco gazdaságos ninjakart? Nevet Nah de komolyan.Egy kar elvesztése nem gyerekjáték.Ezért nem értem miért váltak meg olyan könnyen tőle.
Szerintem még azért messze van a vége.Remélem...
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #341 Dátum: 09 dec 13, 16:23:28 »

Nuttika most komolyan láttál te Tobitól kézpecsétet? Szipantós jutsu és az eltünős jutsun kívül nem nagyon ügyködött mással és ahogy STM is mondta furcsa az a leszakadt kar nagyon nem úgy néz ki mintha húsból lenne.

Danzou saringanjairól meg annyit lehet azért van annyija, mert összeadódik az erejük mint a ceruzaelemeknek ha sorba rakjuk őket Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #342 Dátum: 09 dec 13, 16:58:27 »

Lehet, hogy sokan nem tudjátok, de Madara és raikage gekkók, és képesek bármely testrész visszanövesztésére Pojén

Az lehet, hogy úgy ér véget a manga, hogy lessz folytatatás. Kilehet még belőle hozni még sok mindent.

És Danzuo keze legalább még egy hétig rejtély marad. De mi értelme van annak, ha összeadódik az ereje? Síma sharingan lévén nem tud sokkal többet, mint 2-tő. De mivel Danzuoról eltom képzelni, hogy hatalomért kinyír valakit, még az is lehet, hogy MS-ek, csak még nimncsenek aktiválva.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 13, 18:39:45 írta hiroto » Naplózva
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #343 Dátum: 09 dec 13, 17:04:31 »

Danzouból én is kinézem hogy megöl egy hozzá közel álló személyt. De volt neki olyan? Meg szerintem ha van MS-e akkor az a szemében lévő csak, meg ha most aktiválna a tíz MS-t az még egy Uchiha aksiát is 5mp alatt leszívná.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
skippersd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #344 Dátum: 09 dec 13, 18:21:11 »

Hello Mindenkinek!

1.
Nuttika! Könyörögve kérlek, szokj le a kékről! Moderátor is szólt, most megteszem én is. (hátha egy másik fórumozó kérését többre tartod... Ugyan én ezt nem tudom bannal nyomatékosítani, de azért megkérlek.) Elhiszem, hogy cuki, de zavaró.

2. (Off vége) Ha jól értettem az elhangzott gondolatfejtést, akkor a Pein féle nem katonai erőn alapuló (erő)szakszervezet lenne az Akatsuki? Nem lehetetlen, de úgy emlékszem Yahiko éltében nem nagyon viselt piros felhőket...

3. Danzo kezéről lehet elmélkedni, de akkor egy kérdést teszek fel. (a legnehezebbet)
Egy szem helyére beültetett szem célja tiszta. De egy KÉZBE rakott szem mire jó? Van a sima sharingannak, vagy akár az MS-nek olyan ismert képessége, ami nem a látáson alapul? (Susanoo ok, de ahhoz elég is 2!)

4. A kartalanság valóban divat lett mostanság, de Raikage koma annyira meg akarta ölni Sóskát, hogy a fejét is levághatta volna, az se állítja meg. (Észre se venné  Ördögi ) Főgonosz FőUcihánk meg valószínűleg tényleg valami gekkószármazék, vagy nem tudom, mert tőle elvárható lenne, hogy ne fél kézzel operáljon.

Üdv!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!