24 okt 10, 09:16:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2491093 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #255 Dátum: 09 dec 09, 20:49:49 »

Már nem azért, de lehetnétek kicsit figyelmesebbek Nevet
Zetsunak a két fele két külön személyiség: Yoropiko és Zetsu, ők beszélgetnek egymással a Sasuke vs Itachi csatában, Tobinak köze nem volt ahhoz a harchoz...ráadásul Tobi akkor éppen Narutóékkal szórakozott...ha szabad így fogalmaznom, sz*patta őket Nevet
És igen, nekem is az jött le, hogy Yoropiko ismeretei eléggé túlszárnyalják Zetsuét, most hogy belegondolok, így kette jó párost alkotnak Nevet
Na, részemről erről ennyit Mosolyog
Ave Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 09, 20:52:32 írta Krieg » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #256 Dátum: 09 dec 10, 14:35:33 »

öhm hát mit is mondjak erről a részről.. tetszik, hogy danzou két emberkéje teljesen konohai, és soha sem gondoltam volna, hogy ilyen keze van danzounak Mosolyog. érdekes csatának nézünk elébe, az biztos ^^
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #257 Dátum: 09 dec 10, 14:40:56 »

Érdekes egy rész volt Nevet Nah ennyit arról h Shisui karját lopta el... Jól jött neki ez az uchiha mészárlás, összeszedett egy pár sharingant. Amugy csak szerintem kezd elfajzani ez a dolog, az még hagyján h 1 darab szemet elvesz és beültet magának, de h 10et lop el, és a karjába ülteti őket, nekem már sok egy kicsit.
Naplózva







Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #258 Dátum: 09 dec 10, 14:44:37 »

Mi a ....... ?
Danzou karja tele sharingannal ,  na ez kicsit sok még a naruto univerzumban is.
Halnia kell danzounak , ez a fazon betegebb mint orochimaru.
Naplózva
Szauron
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #259 Dátum: 09 dec 10, 14:45:59 »

Szemtelen alak ez a Danzou. Ördögi

Na ha Orocsimaru látná ezt akkor öngyilkos lenne( bár most nem tudjuk hogy tényleg 100-osan kipurcant vagy Kabutóban visszatér -e). Mindenkinek sharingan kell és danzou már a pofátlanság szintjén összelopta amit talált.
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #260 Dátum: 09 dec 10, 14:47:29 »

Hát igen, ez azért már eléggé beteges, hoyg tud élni ennyi sharingannal?? ikszdé

Meg ha ennyi sharinganja van, minek neki Byakugan??

Ez a csávó elmerogyjantt
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #261 Dátum: 09 dec 10, 14:52:21 »

Hát Danzo.. Biztos tudni fog valamit...
Nekem megint Madara tetszett legjobban , átmegyek rajtad dolog nagyon ütős Nevet Meg nekidobja másiknak karját ez is elég durva.

Csak egy dolgot nem értek ha kellene neki 8. és 9 farku akkor miért nem szippantotta be narutot , és utána 8 farkút?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #262 Dátum: 09 dec 10, 14:58:46 »

Bazz, ez a Danzou tényleg agyhalott de nem is kicsit. Nevet Baromi rusnyán néz ki a karja... (abba bele se merek gondolni, hogy lehet nem csak a karjai ilyen... hanem az egész teste, a fejét kivéve... ki tudja lehet a seggén Rinnegan-ok vannak.  Pojén)
Amúgy kíváncsi vagyok ezeket hogyan lehet használni? A karján lévő szemekkel is lát, vagy mi a fene? xDD
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #263 Dátum: 09 dec 10, 15:04:42 »


Ez tényleg durva egy fejezet volt...  >.<#
Danzou nem sajnálta a testőreit. A karja télleg durva volt, mint a beültetett piercing. És mindegyik Mangekyous volt. De vajon hallott-e arról a sharinganról, ami Sasukének van?  Gondolkozik
Hogy mi lesz ebből? Én mindenesetre örülnék, ha Danzou hamarabb halna meg, mint Sasuke (ő majd később)
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #264 Dátum: 09 dec 10, 15:17:29 »

Danzou mi kemény kungfukid pozíciót bevágott már. XDD
Ráfeszített keményen,tobi meg szépen lerendezte a kísérőket,érdekes egy harctstílus az biztos. Nevet
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #265 Dátum: 09 dec 10, 15:23:18 »

A pillanat elérkezett, amikor ugyanis kiderűlt, hogy a mindenki által dicsőített és pozitív szereplőnek hitt danzou-ról kiderűlt , hogy negatív szereplő és csak álcázta a dolgait, hogy mennyire odavan konoháért bla bla... Nem tudom mit tudhat a karja mindenesetre elgondolkoztam azon hogy amikor harcolt a 3.Hokagével akkor kikapott tőle tehát nem valami nagy ütős dolog lehet. Meg mostmár kezdem megérteni , hogy amikor pein konohában volt akkor a gyökér anbú miért rejtőzködött.

Az is érdekes volt amikor tobi meglepődött hogy mit keres egy ilyen tehetség az anbu gyökérben mint ez a bogárhasználó klánbeli tag.  <- és ezzel mintha tobi kifejtette volna azt is hogy a gyökér nem konoháért van, hanem szerintem konoha ellen igazából mint a rejtett eső falvában is láthattuk hogy voltak lázadók...
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #266 Dátum: 09 dec 10, 15:41:21 »

A pillanat elérkezett, amikor ugyanis kiderűlt, hogy a mindenki által dicsőített és pozitív szereplőnek hitt danzou-ról kiderűlt , hogy negatív szereplő és csak álcázta a dolgait, hogy mennyire odavan konoháért bla bla... Nem tudom mit tudhat a karja mindenesetre elgondolkoztam azon hogy amikor harcolt a 3.Hokagével akkor kikapott tőle tehát nem valami nagy ütős dolog lehet.
Hát csak azt nagyon elfelejted,hogy a 3. ellen biztos hogy nem használta ezt a kart és a szemet,mert nem véletlenül rejtegette/ti,szóval biztos lehetsz benne hogy nagy és ütős dolog lesz. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 10, 15:42:18 írta con » Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #267 Dátum: 09 dec 10, 15:46:02 »

sztem madara még ezen sem lepődik meg
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #268 Dátum: 09 dec 10, 15:48:50 »

Hát ez a fejezet... oO" Danzou karja annyira gusztustalan volt.  Lehánylak
Különben egyetértek azzal, amit datango mond. Szerintem is lefog hullni a lepel Danzou-ról is kifog derülni, hogy Konoha érdekeire magasról tesz. Az a momentum, amikor Tobi beszólt Torune-nek, hogy mit keres az Anbu Rootban nekem is szemet szúrt azonnal. Valószínűleg Tobi tud ezt-azt az Anbu gyökér tevékenységéről... Én már azon se lepődnék meg ha a végén kiderülne, hogy nem is Itachi irtotta ki az Uchiha klánt...
Fuu és Torune különben tök jól nyomták. Végülis akkor Tobi egyszerűen beszippantotta őket? Remélem nem haltak meg.
Sasuke kíváncsi leszek mire megy Danzou ellen. Remélem leveri, mint vak a poharat.  Nevet De azért egy kis beszélgetés is jöhetne előtte.
Gaara szavai, amiket Narutohoz intézett nagyon szépek voltak. Gaara egyszerűen fantasztikus. <3 Mondjuk Naruto kicsit bunkón viselkedett szerintem. Leverte Gaara kezét a válláról, meg egy szót se szólt stb... Mondjuk ez érthető is vhol persze.
Viszont még mindig nem tudtam feldolgozni azt a csapást, hogy Temari nem megy Konohába.  Szomorú Annyira reménykedtem.  Szomorú
Meg egyébként is szerintem elég nagy hülyeség, hogy miután Madara bejelentette a háborút, jól megalapították a Kage-k szövetségét és erre mindenki hazatolja a biciklit.  Nevet Inkább elkéne kezdeni kitalálni vmi haditervet vagy nem tudom. A faluk tök messze vannak egymástól és Madara egyesével lenyomhatja őket, ellenben hogyha létrehoznának egy nagy ninja hadsereget akkor sokkal több esélyük lenne még a Bijuuk ellen is. Nektek erről mi a véleményetek?
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #269 Dátum: 09 dec 10, 15:49:19 »

kakairuRULEZ -
Már a spoiler megbeszélésben is mondtam valakinek, de ezek sima sharinganok. Nézd csak meg jobban sima pupilla, a  kör, amit hol látni, hol nem, meg a három "láng". Csak azért tűnénk furcsának, mert teljesen kerekek és egy karban vannak.
De ha mangekyou lenne (ami azért már tényleg abszurd lenne) akkor is máshogy néznének ki a különböző szemek.

De szerintem nem lesz olyan durva ez a kéz, végülis mit lehet csinálni pár (valószínűleg vak) szemmel a kézben.. főleg, hoyg a sima sharingan nem látással kapcsolatos képességei főleg a genjutsuval kapcsolatosak. Valamit biztos villant, de egy ms-es Sasuke, és Madara ellen (ha baj van, biztos beavatkozna) esélytelen, hogy bármit is ér az überjutsuja.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!