24 okt 10, 21:19:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2491346 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #105 Dátum: 09 nov 29, 20:42:34 »

Hát kisame jól beszívta a helyzetet! A kardja is elhagyta, ráadásul Rai bácsi is megjött, de szerintem az egy kage bunshin volt amit kettévágtak és nem maga az ihazi cápa uszony leves, és szerintem ez az amit Bee mestere észrevett!

ráadásul én azt hittem Kisame ennél nagyobb durranás, de ha komolyan megnézzük a dolgot, maga a pasas ( vagy inkább kopoltyús ) a kardja nélkül nem akkora szám! Elvégre a kard nyeli el és adja át neki a chakrát, és a kardal fuzionálva válik azzá a mutánsá! De Samehada nélkül a tag nem nagy durranás!

Még egy kérdés! most nem értem! Bee bijuu-ja most polip vagy bika?
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #106 Dátum: 09 nov 29, 20:48:34 »

hát igen érdekelne mit talált sub-chan mester

hát a 8 farkú szerintem polipbika lenne. Nevet
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #107 Dátum: 09 nov 29, 21:35:19 »

Tudjátok mi lesz a durva?
Hogy ha kiderül,hogy hasonló jutsut tolt,mint annak idején a gai csapat ellen,és tulajdon képpen nem is volt a közelben. xDD
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 29, 21:37:39 írta con » Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #108 Dátum: 09 nov 29, 22:03:06 »

Tudjátok mi lesz a durva?
Hogy ha kiderül,hogy hasonló jutsut tolt,mint annak idején a gai csapat ellen,és tulajdon képpen nem is volt a közelben. xDD

Áh,kishi bácsi is tudja,hogy a lerágott csontot nem érdemes megint visszadobni.
Tegyük fel,hogy kisame megúszta.Max úgy lenne esélye,ha elhitetné Bee-Rai-al,hogy valóban halott(habár van ott egy chakraérzékelő is).Mondjuk,ha még őt is ki tudja játszani,samehada nélkül távozik.Ahogy láthattuk,samehada nélkül nem valami overpower így valójában túlsokat nem érnek el vele.
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #109 Dátum: 09 nov 29, 22:32:45 »

Jójó,ezzel én is tisztában vagyok,de azért meg kell hagyni elég érdekes volt hogy kisame még vigyorgott egy szál fejjel,meg hogy csak egy árnyékot mutattak a lecsapott feje helyett,és hogy sanbu meglepődött.

Eddig én is azt vallottam amit te,de most eszembejutott az a 2 csata,ahol itachiék csak holtestekkel játszottak kakashi/gai-ékkal,kisame meg lehet hogy bevolt kicsit kakilva a hachibitől,mivel ugye ő is tudta hogy szétszivatta a takát,és betolta ezt a jutsut elővigyázatosságképp,és igaza lett. Nevet

(de persze ez csak feltételezés)
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 29, 22:34:27 írta con » Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #110 Dátum: 09 nov 29, 22:36:10 »

szerintem sem halt meg.
vki irta, hogy támadó jutsu... szvsz nem támadó mindenhol csak azt találom róla fordításban hogy ez egy helyettesítő jutsu!

És ne felejtsétek el, hogy kisame víz és föld elemű, lehet hogy lebujt a föld alá ahol nem érzékelik a csakra érzékelők sem:P <- csak gondolat!
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #111 Dátum: 09 nov 29, 22:36:33 »

Az a jutsu-t (Shouten no jutsu) Pein használta annál a harcnál (260.fejezet legvégén mondja), és mivel ő halott, így nem valószínű.
Én arra szavazok, hogy Kisame nem halt meg. A levágott fej beszédéből azt szűrtem le, hogy tudta jól, hogy nagyon gyors lesz a tesók támadása, ezért meg sem próbált kitérni. Hanem annak a jutsu-nak (Suiton Daikoudan) még lesz szerepe. Kisame arckifejezéséből űgy tűnt számomra, hogy nem lepte meg, hogy egy fejjel alacsonyabb lett. (mint pl az Episode I-ben, mikor Obi-wan kettécsapja Darth Maul-t). Az egyetlen dolog, ami elbizonytalanít az Kishi egyik korábbi interjúja, "A Hachibi kilétére fény derül. Ez a Jinchuuriki megöl egy akatsuki tagot", viszont ez nem egyértelmű utalás Kisame-ra, s szerintem nem ilyen véget szán Kishi egy népszerű karakternek. Viszont ha tényleg megmarad, akkor kiváncsi leszek rá, mert Samehada már nincs, muszáj lesz valami saját dologgal előrukkolnia. Szerintem vannak még tartalékok ebben a karakterben (és itt most nem chakra-ra gondolok, hanem írói szemszögből értem), meglátjuk mit hoz ki belőle Kishi.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #112 Dátum: 09 nov 29, 22:40:10 »

Az a jutsu-t (Shouten no jutsu) Pein használta annál a harcnál (260.fejezet legvégén mondja), és mivel ő halott, így nem valószínű.
Akkor ez esetben nem szóltam.
(4 perc után bukott az ötletem)  Szomorú  xDD
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 29, 22:40:45 írta con » Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #113 Dátum: 09 nov 29, 22:44:39 »

Meg kell mondjam ez egy elég béna harc volt, olyan se füle se farka. Egyátalán nem azt kaptam amit vártam, azt hittem hogy ez egy izgalmas zúzda lesz de ehez képest csak egy rövid kis fight lett, bár Kisame cápa stílusa és a Raikage-Kirabee lefejezési techinkája tetszett de ennyi. Kisame karaktere is féli-medig csalódást okozott, tényleg nem nagy szám a cápacsávó a samehada nélkül, mondjuk bármi kisülhet még a karakteréből ha túlélte. Sub-chan karaktere viszont bejöt, birom a hozzá hasonló szereplőket, tényleg van benne egy kis Lee-vonás.
Összegezve félig-medig csalódást okozott ez harc (pedig hogy vártam), bár ahoz kétség sem fér hogy volt pár jó pillanata de nem a legjobb összecsapás a Naruto történetében, kár érte.
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #114 Dátum: 09 nov 29, 22:56:37 »

Kisame nem nagy szám a Samehada nélkül? Miért, Sasori sokkal többet ér a bábjai nélkül? Vagy Deidara agyag nélkül? Vagy Hidan a kaszája és a hegyes bökő nélkül? Amikor Kakashi és Naruto agyonverték Deidarát akkor senki sem tiltakozott. Pedig ha megnézzük, akkor egy Jounin és egy Jinchuuriki harcolt Deidara ellen. Most pedig egy Kage és egy Jinchuuriki Kisame ellen. (Ráadásul Bee kicsit jobban tolja, min Naruto a Rasen Shuriken és a sennin modo előtt.) Deidara is addig tudta tartani magát, amíg el nem kezdett kifogyni az agyagból, és Kakashi be nem vetette a Mangekyouja speckó tér-idő jutsuját (Kamui). Kisame is elveszítette a Samehadát + megjött a tuning-tesó, és be is alkonyult neki. Bár azért reménykedem még, hogy talán mégsem volt ennyi. Kisame nem lóg ki a többi tag közül, egyszerűen csak túl nehézzé vált menet közben a feladat. 2-3 Akatsuki tagot leszámítva szerintem bárki bukta volna ezt a fightot.

Szerkesztés: Deidara is csak egy bunsih segítségével tudott akkor elmenekülni... Kérdés, hogy ezúttal lesz-e ilyesmi.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 29, 22:57:41 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #115 Dátum: 09 nov 29, 22:58:08 »

Hát igen, tényleg nem a legjobb fight volt. Többet is ki lehetett volna belőle hozni. Viszont ha Kisame tényleg életben marad, akkor érthető, hogy Kishi nem ebben a bunyóban akarta úgymond "kimaxolni" Kisame és Killer Bee erejét.
Killer Bee viszont egy kicsit kezd unszimpatikussá válni nállam, már a harmadik nagy mázlija volt...(1. A Taka-t épp kitudta cselezni, 2. A Samehada megvédte őt, 3. Most meg a Raikage mentette meg). És ha most ezek után nála lesz a Samehada...én valahogy nem tudom Kisame-n kívül más kezében elképzelni.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #116 Dátum: 09 nov 29, 23:01:56 »

A Takával gyakorlatilag játszott, nem "épp hogy ki tudta cselezni". Még modnta is a Hachabi, hogy minek változott át, amikor ő állt nyerésre.

A Raikage érkezése elött meg a ceruzás trükkel azért szerzett egy kis időt, úgyhogy azért, az nem votl vészes.. mondjuk, jobban bejött volna, ha a samaheda ér oda elöbb, Kisame egy kicsit hátrűl, és akkor jön meg a raikage, de az iylen utolsó pillanatban betoippanások a mangákban kihagyhatatlanok.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 29, 23:47:40 írta STM » Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #117 Dátum: 09 nov 29, 23:14:25 »

Meg azt sem vetted alapul,hogy kisame ellen tulajdon képpen úgy harcolt(a vízburokban),hogy végig sanbu chant mentette,és az egész "csata" alatt a biuuja teljes formáját sem vetette be,így kisame győzelmét sem mondhatjuk teljes értékűnek.
Naplózva
Nightshade
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #118 Dátum: 09 nov 30, 00:01:47 »

Mindenki mondja h a samehada nélkül nem olyan nagy arc Kisame, de mint vki mondta előttem ez nem igaz. Másoknak is kellett segédeszköz h egyáltalán érjenek vmit. Ennyi erővel mondhtanám h havki igazán nagy csalódás volt az Deidara, Sasuke h hazavágta, ennyi... Meg azt sem hiszem h ennyivel lerendeznék Kisamét, vmi szerepe csak lesz, és samehada nélkül se olyan béna, adsz neki másik kardot és kész vmicskét ő is tud. Meg Kishiből se nézném ki h ennyi lenne, elveszik a kardját és kész... Anno ott volt zabuza, szájába vett egy kunai-t és azzal ölt, szal Kisame is tudhat vmit.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #119 Dátum: 09 nov 30, 00:24:58 »

Egyedül Sasori használt =talán) a Samahedához hasonlítható segédeszközöket, de ezeket ő állította elő. A saját tudásának köszönheti az erejét. Dei' agyagja is valószínüleg a saját műve, vagy csak sima agyag.
 Kisamét valószínűleg úgy választotta ki a Samaheda gazdájának, a jelentős chakra-tartalékai miatt, úgyhogy ez egész más helyzet.. mindazonáltal abban igazatok van, hogy a végeredményen nem sokat változtat, Kisame fő fegyvere, az ereje a Samaheda volt, a körülmények mellékesek, az, hogy nélküle mire képes és mire nem, tulajdonképpen (főleg, ha most a földön marad) nem olyan lényeges.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 30, 00:35:44 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!