24 okt 10, 21:23:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2491356 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #90 Dátum: 09 nov 28, 14:25:57 »

Azért mi ratyi lehet már, hogy megy a csata meg minden, azt amint meglátják Yondit már szaladnak is haza. Nevet

A Senju tesókkal meg ki se mertek állni. Na jó 1 ego csávó volt, bele is tört a bicskája. Mosolyog

Sztem is Kisame nagyóóóón babaaa volt, de nekem is így kicsit értelmetlen a halála, ha meghalt. Mint tudjuk azért az Aka tagok túlélésből elég pöpecek, szal van remény!  >.<#
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #91 Dátum: 09 nov 28, 14:27:57 »

Szerintme a szem beültetéséhez nem kellene Sakura, elvégre Madara már Itachi halálakor felajánlotta őket, úgyhoyg ők is el tudták volna intézni.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #92 Dátum: 09 nov 28, 15:24:44 »

Most lehet h. olyat kérdezek ami benne volta a mangában de én nem emlékszek rá pontosan, szóval Itachi amikor meghalt nem vesztette el a sharinganját? Hiszen utána Sasukénak atomszemei lettek és én ezt úgy értelmeztem h. Itachi átadta a szemeit...Rosszul értelmeztem?
Szerintem lehetséges h. Sasuke szemei már nem vakulnak meg mert Itachi átadott neki vmit...Meg sztem Madara is csak szemei miatt ragaszkodik Sasukéhez...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 15:27:06 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #93 Dátum: 09 nov 28, 15:37:49 »

Saskénak magától lett Mangekyo Sharinganja, miután Madara feltárta Itachi múltját és rájött, hogy mit tett valójában. Itachi az Amaterasut pecsételte a szemébe hogy ha netán Madara bepróbálkozna nála, elégjen. A dolog nem vált be, mert Madara eloltotta a fekete tüzet és agymosta Sóskát.

Eleve nem lehet örök MS-ja mert már a Kirabival való harc után is kettős látása volt.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #94 Dátum: 09 nov 28, 17:54:30 »

Persze, nem kell a beültetéshez Sakura, de sokkal drámaibb lenne, ha ő csinálná, mint ha Karin.
Naplózva

Tomi is a good boy.
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #95 Dátum: 09 nov 28, 20:24:08 »

Többen is irtátok hogy hátha túléli Kisame az utolsó jutsuja révén én kevés esélyt látok rá.
Onemangán le van fordítva a jutsu neve angolra: "Water Element - Big Shark Bullet" és szerintem nem hangzik annyira helyettesítő jutsunak. A nagy cápagolyót inkább valami támadó stílusu jutsunak gondolom de majd kiderül. de a Samehada nagyon úgy tűnik hogy véglegesen át pártolt a sötét oldalra,  Ördögi vagy talán pont a világosra  Nevet
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #96 Dátum: 09 nov 28, 21:57:48 »

Lehet,hogy a jel is vérböl van és az folyt ki : o  Am én nem emlékszem,hogy szó lett volna róla.

A samehada meg annyi sok véres csata után kicsit lazább és jövedelmezőbb iparágra vált,ő lesz a helyi MENŐ repper,habár ezzel a ki-ki-ki-ki-vel egyenlőre nemmegy sokmindenre,de a legjobb társat választotta.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #97 Dátum: 09 nov 28, 22:05:30 »

Nem ment kibelőle semmiléyen jel. Ot a mangában visszaváltott sima félvak szemre (biztos, mert az egyik szemében késöbb újra ott volt  a jel, a Susanoonál), csak nagyszerű, a mangát minden szempontból értő, követő, legapóbb részleteit ismerő anime-készítő csapatunk megint alkotott... fogták magukat, és Madara testvérének, és most Itachinak is sima piros szemeket rajzoltak....
Naplózva
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #98 Dátum: 09 nov 29, 10:41:56 »

De nézzétek azt is, hogy tényleg minden Aka tagot milyen nehezen lehetett kifektetni. Most Kisame annyi lenne, hogy egy egyszerű nyissz?
Abban pedig nem értek egyet, hogy a Samehada most jo helyre került. Inkább látnám Siugetsu-nál. Kiváncsi lennék mit alakitana vele  Nevet
Naplózva
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #99 Dátum: 09 nov 29, 11:11:10 »

Suigetsu szerintem nem tudja használni mert a kard valószínűleg saját maga választ gazdát. És a kard chakrához vonzódik hogy minél "finomabb" és több legyen és Suigetsunak nincs nagy mennyiségű chakrája valószínűleg de majd kiderül.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #100 Dátum: 09 nov 29, 18:26:41 »

azért egy suigetsu samehada kombót megnéznék hogy milyen amugy azt nem értem kisame hogy nem gondolt arra hogy nem mindenapos látvány egy viz kupola az erdő közepén
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #101 Dátum: 09 nov 29, 18:59:53 »

csumi, ide is beköszönök.

kisame nem hülye, de ha nincsa más választása. elakarták tőle venni a kardját, ha nem olvad vele össze akkor lehet hogy a méh elszedte volna tőle és akkor aztán nézhetett volna.  az összeolvadásnak meg lehet hogy vizes környezet kell, ezért muszály volt ezt megtennie.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #102 Dátum: 09 nov 29, 19:02:46 »

azért egy suigetsu samehada kombót megnéznék hogy milyen amugy azt nem értem kisame hogy nem gondolt arra hogy nem mindenapos látvány egy viz kupola az erdő közepén

Nem tudta, hogy a Raikage a közelükben van, a jutsu amit használt kisame, ekkora vízözönt csinált, a kupola akkora amekkora, kisame nem tudja megváltoztatni a méretét vagy az alakját
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #103 Dátum: 09 nov 29, 19:26:45 »

De nézzétek azt is, hogy tényleg minden Aka tagot milyen nehezen lehetett kifektetni. Most Kisame annyi lenne, hogy egy egyszerű nyissz?

Itachi "HA" őt lefejezik akkor ugyanúgy jár mint Kisame.
Deidra fejét nem tudnák levágni mert el se érték volna de ha igen  akkor megmurdal Nevet
Sasori fejét levághatják... visszarakja Nevet
Hidannál tökmindegy.
kakuzu az ő feje is vissza ment volna azokkal a fekete cuccokkal de 1életbe került volna.
Orochimaru na ő tuti túlélne egy fejezést.
Tobit nem tudják lefejezni.

Kisame kilóg a sorból. Őt a kardja védte és tegyük hozzá, hogy jól. Kard nélkül csak egy cápacsávó sok csakrával.

ui: ha viszont még él kisame akkor minden tiszteletem az ővé.  bow
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #104 Dátum: 09 nov 29, 19:32:59 »

hát kisamének is tudnia kéne valamit, mert sztem nem gyerekkorában lett övé a kard. meg ahhoz hogy a kard az övé legyen, valahogy felül kellet volna mulnia az előző tulaját. ehhez meg különböző jutsuk kelletek.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 29, 20:45:40 írta hiroto » Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!