24 okt 10, 23:24:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2491400 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #75 Dátum: 09 nov 27, 10:47:45 »

Nem volt rossz ez a rész, bár Kisame-t azért nagyon sajnálom. Kár, hogy ilyen hamar meghalt, főleg, hogy mostanra már nagyon kevés Akatsuki tag maradt csak. Szomorú De a harc azért jó volt. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a Samehada sorsa, Bee tudja-e majd használni.

A Sai és Naruto dolog is érdekes, ha valóban azt akarja elmondani, hogy meg akarják ölni Sasukét, Naruto biztos idegbajt fog kapni, és talán számíthatunk egy önálló akcióra. Nevet   
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #76 Dátum: 09 nov 27, 12:49:50 »


Mivel Kisame lefejezett feje beszélt... nem hiszem, hogy meghalt, de majd meglátjuk. Tobi nem véletlenül bízta rá a nyolcfarkú elfogását! Bár úgy érzem, abban hibázott Tobi, hogy nem gondolta előre, milyen elemű jutsut szokott használni Kirabi. (Meg, hogy nem küldte el Yoropikót, hogy segítsen Kisamének.)
A villám erősebb a földnél és a víznél. Yamato is ilyesmit magyarázott Narutónak....
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #77 Dátum: 09 nov 27, 13:57:49 »

Kisame most vagy nagyon idióta, hogy a halála percében nevetgél, vagy valami olyat tud amit mások nem és vmi klón helyettesítő jutsut nyesett. Mondjuk a chakra érzékelőnek akkor látnia kéne vagy nemtom. Mosolyog

Lehet ő is tud olyat mins Suigetsu, vízzé válik.... Mosolyog
Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #78 Dátum: 09 nov 27, 14:26:26 »

Ez a Suiton: Daikoudan tényleg érdekes lehet. Egy japán-angol szótár szerint a daikou azt jelenti, hogy "substitute", vagyis helyettesítés. A kérdés csak az, hogy be tudta-e fejezni a jutsut? Ha igen, akkor szerintem nem lenne béna megoldás. Épp a mostani Anime frissítette fel, hogy Sasuke is egy Orochimaru-féle helyettesítő jutsuval menekült meg Itachi Amaterasujától. Ha abban a tényleg jól megtervezett harcban nem volt béna megoldás, akkor itt sem az. De Kakashi is verte már kawarimivel Hidant. Ha Kisame túlélte a dolgot, akkor szerintem nem fog egyedül harcba bocsátkozni két jouininnal, a Raikagéval meg a Hachibi jinchuurikivel, hanem átmenetileg visszavonul. De persze az is lehet, hogy feleslegesen reménykedünk, és tényleg meghalt. (Akkor talán jöhetnek az új akatsuki tagok.)
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 27, 14:27:00 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #79 Dátum: 09 nov 27, 14:41:54 »

Tr4nCe, az Sui' vérvonalképessége (amin lehet, hogy tuningolt is valamit Orochimaru), szóval ez nem valószínü.

Egy kawarami szerűség, amiben egy mizubunshinnal, vagy olyasmivel helyettesítette magát, viszont érdekes ötlet, és van is benne ráció.
Csak tényleg ott a chakraérzékelők kérdése.. talán csak a támadást akarta megúszni, és most meg nyíltan elmenekül. VAgy folytatja, és egy-két fejezeten bellül tényleg kinyírják.

Amúgy, én nem nagyon szurkolok neki... Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 27, 15:13:21 írta STM » Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #80 Dátum: 09 nov 27, 15:11:12 »

Hmm.. akkor azt hiszem, van némi esély, hogy Kisame nem halt meg. Na, leveszem a gyászolom Kisát szöveget MSNről xD Az új Akatsuki tagok jöhetnek akkor is ha Kisame él. És remélem így lesz. Gonosz párti vagyok  Ördögi
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #81 Dátum: 09 nov 27, 15:15:02 »

Ti amúgy hogy vettétek ki? A chakra-érzékelőknek szükségük van valami jutsura, összpontosításra, vagy iylesmire a képességük használatához, vagy valamilyen szinten folyamtosan működik?
Mert ha nem, akkor Kisame meg is úszhatja.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #82 Dátum: 09 nov 27, 16:18:33 »

Hát szerintem mindegy hogy megússza-e vagy nem,a kardja nélkül,hacsak nem bújkál,úgy is simán levadásszák.
Naplózva
gaara---
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #83 Dátum: 09 nov 27, 16:59:59 »

szerintem 1álltalán ne fikázzuk le Kisamet elvégre Suigetsunak vagy Hidannak se okoz (illetve okozott) gondot újranöveszteni a fejét Mosolyog
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #84 Dátum: 09 nov 27, 18:46:21 »


Hú, de érdekesen alakul a téma Kisaméről!
Nekem is megfordult a fejemben, hogy vajon az Aka-tagok közül (Itachin kívül) tud-e valaki egyáltalán klónozni vagy testet cserélni vagy illúziót kelteni meg egyebek, amik összezavarják az ellenséget. Mert amikor a SasuIta harcot olvastam a mangában, nagyon zavaros lett először a harcuk, mert folyton ismételték azokat a képeket: Itachi ül a kőszéken, Sasuke leszúrja, mögötte ugyanaz a jelenet zajlik le...  >.<#
Az is eszembe jutott, hogy Kisame szokott-e vízzé válni, de tévedtem, mert Kirabi egyszer átdöfte a testét...
Szóval, el vagyok csodálkozva, hogy Kisame nem volt ilyen előrelátó. Főleg a hatalmas vízbörtönös dologgal, mert ezzel feltűnést keltett.
Eddig mindig azt gondoltam róla, hogy nagyon okos  Pirul
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #85 Dátum: 09 nov 27, 18:57:57 »

Én szerintem nem kell aggódni Kiseméért eléggé vigyorgott szóval nem hinném h. ennyi volt már csak azért sem mert biztosan lesz még visszaemlékezés más nem azért mert esetleg még valamit megtudhatunk Itachiról vagy a többi Akatsuki tagról. Szóval sztem majdnem biztos Kisaménak itt nincs vége csinált valami ninjutsut is miközbena  két testvér neki esett nyílván enm csak úgy hobbiból formázta a pecsétet ahhoza a vmihez. Kardja meg majd visszamászik hozzá ha már elmászott... A két tesó pedig elég lököttt szóval scak ők könyvelték el a halálát.
De az tény h. Kisame eddigi mutatványa szánalmas. Mondjuk én mindig úgy voltam vele h. Itahia a domináns és fontos tag kettőjük közül és Kisame nem lehet túl okos mert akkor Itachin észrevette volna h. hát nem az aklatsukinak dolgozik...Pl. amikor ellátogattak Konohába aminek csak annyi célja volt h. megmutassa magát Itachi h. ő még él...Meg feltűnhetett volna az is h. nem ölte meg a kisöcsét másodszorra sem...
Nagyon izgat mi az amit sakura nem mondott el és beleverema a fejem a betonba ha egy nagy semmi lesz annaka a titokzatos dolognaka  alényege...
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 27, 18:59:57 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #86 Dátum: 09 nov 27, 21:10:35 »

Nos ez a "Kisame nagy vigyorgása" sztem sem jelenti azt, hogy befellegzett neki, bár nem örülnék ha mégiscsak ennyi lenne a szerepe. Na meg  azt a kardot nagyon sajnálnám ha illetéktelen kezébe kerülne. Rem vhogy odakerül Siugetsu-nak, ha cápinak mégiscsak nyekk.
Narutonak pedig épp ideje megtudni a dolgok alakulását. És nem hazugságokból Ördögi
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #87 Dátum: 09 nov 27, 23:23:06 »

Csak én nem sajnálom kisamet? Nevet Én nem szerettem annyira >.<# Egy akatsukis életébe bírom, de amúgy annyira nem kedveltem meg, a kombó amiben viszont elhalálozott ( ha meghalt) nagyon tetszett. Dupla rapper tesa nyak-nyissz ikszdé
Nekem végülis tök mind1 hogy meghalt-e vagy nem, mindenesetre az új akatsuki tagokra kíváncsi vagyok.
Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #88 Dátum: 09 nov 28, 09:42:47 »

Hát Sai őszinteségi "rohamához" talán az is hozzátartozik, hogy felmérte: Sakura nem ellenfél Sasukénak, és jó lenne, ha Naruto nem engedné, hogy ezek ketten találkozzanak,* mert abba Sakura, Kiba és Lee  is belehalhatnak. (Azon nagyot derülnék, ha Sakura úgy eltángálná a leamortizált Sasukét, mint anno Tsunade Orochimarut. Nevet) Mellesleg a tintás gyerek szerintem eleve nem úgy képzelte el, hogy "Na majd Narutot jól becsapjuk, és Sakura megy levadászni Sasukét, Shikamarut, Nejit, Shinot és a többieket meg otthon hagyjuk, mert négyen is elegen vagyunk egy S rangú, bűnöző, egy Akatsuki és a társai ellen."

*Eszembe jutott egy jónak tűnő béta ötlet, amit képtelen vagyok magamban tartani: Sakura megtalálja Sasukét, aki megvakult, és rajta is megesik a szíve. És esetleg Madara hathatós ösztönzésére beülteti Sasukénak Itachi szemeit. Naruto meg úgy érne oda, hogy a csillagszemű juhásznak megvolt a szemműtét. Na, azé... Véleményezni ne nagyon véleményezzétek, mert kikapunk a modiktól. (De ha esetleg mégis így lesz, akkor pár hónap múlva majd jövök az én megálmodtam dumával.)
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 09:49:20 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #89 Dátum: 09 nov 28, 14:16:04 »

Lehet véleményezni nyugodtan, csak ne essünk túlzásokba. Nevet
Amúgy nem rossz ötlet. kacsint

Viszont azt nem értem, hogy egyesek miért tartják gyengének Kisame teljesítményét...? Ő egy S-szintű bűnöző. Méh és a Raikage is S-szintűek. Szerintem inkább az lenne a lehúzó, ha az Akatsuki csak úgy végigtarolna az összes Jinchuurikin meg a Kagékon. Hiszen végül is a ninja világ (egyik) legjobb harcosairól és vezetőiről van szó. Kicsit béna lenne, ha csak úgy ukmukkfukk kikapnának. Oké, a Raikage begőzölt aggyal ment neki Sasukénak, de nem mondanám, hogy igazán hátrányban volt. Mosolyog Ha nincs olyan lökött, hogy belecsap, meg bele akar ugrani az Amaterasuba, akkor lehet hogy Tobinak már hamarabb közbe kellett volna lépnie. kacsint
Ne abból induljunk ki, hogy Tsunade nem éppen egy harcos Hokage, hanem abból, hogy a jó öreg Sarutobi-sensei maga kiállt Hashirama és az öccse ellen és ha nem is simán, de győzött. És a Negyediket is messze földön félték. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!