24 okt 10, 23:29:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2491414 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Riku-san
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #60 Dátum: 09 nov 26, 20:21:50 »

Szegény Kisame Senpai. Remélhetőleg nem így ér véget. Na meg mégis csak Kisameről beszélünk aki egymagába bijju szintű.
Manapság sok az érzékelő tipus. De hát minden hova kell legalább 1 Nevet
Sai is elkezdte a mondókát. Vajon mit fog mondani? Nevet
Engem csak egy valami zavar hogy a Raikage elég gyorsan találta meg az öccsét. Hmm?
Naplózva
159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #61 Dátum: 09 nov 26, 20:24:30 »

Na de emberek:) Kisame nem halt meg:) nem véletlenül vigyorgott amikor lerepült a feje:) sztem befejezte azt a jutsut amit akart:)
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #62 Dátum: 09 nov 26, 20:47:02 »

én örülnék ha meghalna kisame nem lehet erősebb mint pein volt és zavarna ha kiderülne, hogy az akatsuki vezérhelyettese (mert nagato az volt inkább) sehol nincs egy, eddig hiába jelenlévő, elég jelentéktelen karakterhez képest.

Sait viszont egyre jobban bírom (gondolom Sasuke megölési tervét mondja el Narutonak). Ő az egyetlen szinte aki komolyan veszi és őszinte vele. Nagyon remélem, hogy őt nem öli meg majd Kishi.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #63 Dátum: 09 nov 26, 21:11:22 »

Nemtom mit sajnáljátok Kisamét... a Shinobi világ hatalmas és ő egyike volt azoknak a shinobiknak akik bijuu szintű csakra menyiséggel bírnak ezért volt az ő kardja a samehada és nagyjából ennyi az egész karakter. Ha úgy nézitek, hogy a top shinobikhoz viszonyítjátok akkor kevés... de ennyi hátértörténetből pont elég ennyi erő. Ha viszont a sok kis Tentenhez akkor látszik ki is volt és inkább Tenten szintű ninják mászkálnak  a naruto világában mint Akatsuki szintű S-osztályú bűnözők.

A másik dolog meg az, hogy nem tudjuk milyen gyorsan telt az idő a mangában csak sejthetjük szal a raikage érkezése lehet reális is.

Danzou meg szívhatja a fogát nincs byakugan Nevet (szereintem ők 3an lesznek az új Aka tagok vagy Kishi csinál 3tök új karaktert de minek ha itt van ez a három...???!!!)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #64 Dátum: 09 nov 26, 21:17:39 »

Én nem hiszem, hogy a rapper mester egy levágott fejtől ijedne meg ennyire, ennél sokkal több van a dolog mögött szerintem. Azt se felejtsük el, hogy a második legerősebb jinchurikki és egy kage ellen kevesen állnának meg eséllyel, főleg úgy, mint Kisame, aki már ki is volt merülve valamennyire, és még a kardja sem volt nála.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #65 Dátum: 09 nov 26, 21:47:38 »

Hát ha Kisame így halna meg az elég gagyi lenne.
Killer Bee meg mekkora csalódás volt a csatában, nem tudott mást csak villámot vezetni a kacatjaiba, meg előhozni a bijuu palástját. Aztán meg ideteleportál Raikage és pikk pakk megmenti.
Kishitől többet várok ezügyben.

De annak örülök hogy Ao megmenekült. Sajnáltam volna ha ez a karakter meghal.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #66 Dátum: 09 nov 26, 21:53:06 »

szerintem simán ugyanaz jön majd elő, mint suigetsunál (vízből újraformálódik a feje és kész).
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #67 Dátum: 09 nov 26, 22:27:39 »

De már nincs nála a samehada,és így ennyivel elintézték,szerintem  már nincs nagyon sok értelme életben maradnia,túl gyenge hogy madara a hasznát vehesse szerintem.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #68 Dátum: 09 nov 26, 22:30:37 »

Fuhuhuhuuu

Ez egy érdekes fejezet volt. Kisaménak ennyi lett volna csak? Samehada nélkül ennyit ér? Mondjuk ez mekkora baki Kishimotótól Szomorú legalábbis szerintem. Nem lett volna jobb, h ha egy nagy csatában kap ki,  minthogy a samehada elárulja. Amugy lefejezték?
Naplózva







Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #69 Dátum: 09 nov 26, 23:39:41 »

szerintem meg pont szükséges a halála ahhoz, hogy fenn maradjon az erőegyensúly. sasuke a raikagével elég kiegyenlített harcot vívott, sasuke az új erejével kb itachi szintjén mozog (ha nem önti el a düh, akkor jóval gyengébb nála). kisame tisztelte itachit, ebből valószínűsíthető, hogy gyengébb volt nála. egyszerű következtetéssel ezután rájöhetünk, hogy kb ilyen szinten alázza egy bee+bratyó kombó szerencsétlen halacskát Mosolyog
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #70 Dátum: 09 nov 27, 00:02:59 »

Eléggé lelankadt a kedvem mikor megláttam az e heti mangát.
De aztán gondolkoztam és megnéztem jobban, !
Kisame észreveszi hogy a raikage megérkezik, erre megfordul és csinál egy jutsut.

"(Suiton: Daikoudan) is a cell regeneration jutsu."
Ami elvileg egy cell regeneráló jutsu vagy olvastam még hogy cápa védelmet is jelent. és csak utána mutatják hogy lerepül a feje....  <-- sztem még ne írjuk le. kisame nem kezdő!

Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #71 Dátum: 09 nov 27, 00:40:15 »

Na sai már megint kitálal,mivan ezzel a taggal? xDD

Furcsamód mostanában nagyon közlékeny,érdekesss. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 27, 00:59:19 írta con » Naplózva
amina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 181


/Anti NaruSaku fangirl/


« Válasz #72 Dátum: 09 nov 27, 06:52:18 »

Mért van olyan érzésem hogy Kisame nem halt meg? ikszdé
Sai tényleg egyre furcsább  Technikai KO De remélem nem lesz NaruSakut Neeem
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #73 Dátum: 09 nov 27, 10:09:54 »

Én is sajnálom Kisame-t. Tök hülyeség, hogy így halt meg.  Szomorú Én nem hiszem, hogy túlélte volna meg igazából az még gagyibbá tenné az egészet. Mondjuk tény, hogy ennyi ellenfél ellen tényleg nem lett volna esélye, de alapból irreális volt, hogy ilyen hamar megtalálták Bee-t. Mondjuk lehet, hogy Sabu-chan is a Vas országában lakik csak ennek ellent mond az, hogy nem havas tájon van a lakása.
Ao megmentése tényleg jó volt. Én se örültem volna ha meghal. Bírnám ha kiderülne, hogy a Yamanaka család tagjai Danzou pártiak. Ebből még sok keverést kilehetne hozni.
Az, hogy sok chakra érzékelő van szerintem annyira nem meglepő. Nyilván minden Kage igyekezett a kíséretébe választani egyet. Egyébként meg nem hiszem, hogy ez túl elterjedt képesség lenne.
Sai mondanivalója engem is érdekel, bár valószínűleg csak Sasuke megölésének a tervét fogja elmondani. Szóval NaruxSaku max csak annyiban lehet, hogy Naruto rájön, hogy Sakura csak jót akart neki stb...
Suigetsu meg Juugo jól belekeveredtek a bajba.  Nevet Nem tudom mi lesz velük így. Valószínűleg kivallatják őket vagy ilyesmi.
Naplózva


Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #74 Dátum: 09 nov 27, 10:43:31 »

nekem tetszett ez a rész.
ez a tipikus happy end-es feeling, hogy az utolsó pillanatban megmentik a jókat és megölik a rosszat Nevet bár nem hiszem hogy Kisame meghalt volna, de ki tudja, majd jövőhéten kiderül.

Hogy mit akar mondani Sai narutonak, az csak is szerintem, hogy sasuket ha megtalálják, akkor valahogy de megfogják ölni, mert nincs más megoldás.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!