24 szep 27, 00:19:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479018 alkalommal)
0 Felhasználó és 86 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #3300 Dátum: 10 júl 16, 16:57:43 »

An_S egyaltalan nem jelenti azt ,hogy tobb van neki ,csak azt ,hogy ketto van.Dantenek meg nincs igaza ,valoban vannak egyedi kepessegek ,lasd Sishui Kakashi ,de vegtere eza harom kepesseg adott es neki is megkell lennie ,vagy regen emgvolt.Jah en is remenykedtem benne hogy akkor megmutatja zondinak ki is o valojaban ,de nem...
Naplózva
An_S
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 20



« Válasz #3301 Dátum: 10 júl 16, 17:25:22 »

An_S egyaltalan nem jelenti azt ,hogy tobb van neki ,csak azt ,hogy ketto van.

That was the Flying Thunder God Technique - Level two.

Persze, lehet, hogy csak kettő van, de így kihangsúlyozva szerintem van még tovább. Majd meglátjuk.
Naplózva
kinoboto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


s osztályú bűnöző


« Válasz #3302 Dátum: 10 júl 16, 19:15:35 »

Amúgy Tobinak biztos hogy van más képessége a sharinganon kívül... szerintem biztos hogy tud idézni valami bikaerőset, és még tud valamilyen elemű dzsucut( pl:tűz...) mert így ezzel hogy átbír engedni a testén tárgyakat de aztán sebezhetővé válik elég gyenge  Szomorú
 
a másik meg az hogy MS-e biztos hogy van Madarának, és ha esetleg nem tudná használni a Susanoo-t vagy mondjuk az Amaterasu-t akkor az MS-e lehet kibaszott erős Nevet
Naplózva
Rafael
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #3303 Dátum: 10 júl 16, 19:17:12 »

hmm ha jól veszem ki a szövegből, a második hokage is használt tér-idő jutsu-t  Hümm-hümm
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3304 Dátum: 10 júl 16, 19:30:10 »

Tök jó, hogy Tobi MS járól beszélünk miközben az eddigiek alapján nincs is neki. A tér idő jutsuja pedig nem feltétlenül sharingan képesség, hisz sem Minato sem Tobimara nem volt Uchiha mégis volt tér-idő Jutsujuk. A magán átengedés sem sharingan képesség jóeséllyel, szóval egyaltalán semmi bizinyíték nincs arra, hogy Tobinak van MS-ja csak ha feltételezzük, hogy ő Madara.
Naplózva

NaruTom
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Válasz #3305 Dátum: 10 júl 16, 19:57:57 »

Szerintem az már kiderült .hogy Tobi ugyan az a személy mint akit most látunk a 4.-el harcolni ,ezenfelül én azt is bistosnak gondolom hogy ő valójában Madara. Sokak szerint csak félrevezetésből próbálja elhitetni magáról hogy Madara és ezzel manipulálja a népet ami amúgy valóban rá jellemző szokás és biztos a storiban amit előadott Sasukénak is volt kamu de mindenki tudja hogy a legjobb hazugságnak is kell lenni valóság alapjának ami miatt hihető lesz és szerintem a kiléte a valós rész .A képeségeit illetően pedig nem biztos hogy képes az amaterasura vagy a susannora szerintem ez embertől függően változik, az meg hogy még nem láttuk ms -et használni lehet azért mert jelen állapotában nem képes rá vagy csak Kishi sensei ezt későbre tartogatja. Amúgy meg a Madara tér idő jutsuja nem hasonlít a Yondaime teleportálós teknikájára mert szerintem az inkább az idézésnek egy speckó változata. ja és én igazából azt várom már hogy visszakanyarodjon a történet Narutohoz vagy csak szinplán a jelenbe.
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #3306 Dátum: 10 júl 16, 20:41:30 »

Az szerintem nem arra a tűzre vonatkozott, bár kitudja. De Madara tutkó fegyvere az a lánc, amivel a 4.-et is megpróbálta elkapni, de nem sikerült hisz az első ellen is használta.
Naplózva

datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #3307 Dátum: 10 júl 16, 21:17:40 »

én igazából csak azt tartom furcsának, hogy ezeket a történeteket kushina meséli el narutónak , aki gyakorlatilag abban az időben nem volt ott a 4. és a maszkos alak harcánál... szóval elég érdekes, hogy mikor megjelent naruto vs pein nél a 4.hokage akkor ő nem mesélt róla .P kushina pedig honnan tudja ilyen részletességel a harcukat? Nevet nem?
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #3308 Dátum: 10 júl 16, 21:20:50 »

Amíg Naruto pecsétjében szenvedtek, gondolom nem csak pókereztek egymással Nevet
Miért ne mesélhettk volna el egymásnak? Hümm-hümm
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #3309 Dátum: 10 júl 16, 21:21:57 »

jah értem, ezek szerint narutóban élni jó , mert megy minden ugyanugy tovább Nevet egyik szobába egy óriás rókuci másikba anyuci harmadikba meg apuci pihen mi ?:S  Pojén Mosolyog Nevet
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3310 Dátum: 10 júl 16, 21:23:44 »

@Datango

Valahogy úgy, ez legalább logikus magyarázat

@Adam32

Annak semmi köze az amaterasu irányításához, szerintem egyszerűen letépte a karját mint amikor az Aburame krapek megfertőzte bogarakkal
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3311 Dátum: 10 júl 16, 21:25:22 »

Mondjuk viccet félretéve remélem erre is lesz vmi válasz h. miért él Narutoban Kushina és Minato vagy csak a teljes emlékük...És ha ennyire benne élnek miért nem tudta felhszanálni Minato tudását a saját hasznára Naruto...Vagy eddig nem találta meg őket magában?
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 16, 21:26:01 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3312 Dátum: 10 júl 16, 21:26:14 »

Nem,nem logikus magyarázat. Szinte kizárt hogy akár találkoztak volna egymással. Minato Narutoval is alig tudott beszélni pár szót,szóval nem hiszem hogy Kushinára "pazarolta" volna el a chakráját. főleg nem arra hogy elmondja hogy Kakashi meg Gai kó papír ollóztak vagy mitcsináltak xD

ez szerintem hiba,hacsak később ki nem derül valami.

A másik részét Exkirion lelőtte,de viszont megjegyzem valahogy el kellett tüntetni a lángokat^^
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3313 Dátum: 10 júl 16, 21:28:17 »

Mert a megjelenésük a pecsét egyes elemihez van kötve
-Minatoé a róka 8. farkának megjelenéséhez narutón ezt mondja is amikor előjön
-Kishina pedig a pecsét kulccsal való felnyitásához, ezt szintén mondja, valahogy úgy, hogy Minato és ő úgy gondolták, hogy még Naruto segítségére lehet ha valaha irányítani akarja a rókát, ezért az ő csakráját is belefoglalta a pecsétbe, mármint Minato

Minato azért volt ott rövidebb ideig Narutoban mert fáradtabb lehetett, illetve kevesebb chakrája volt a pecsétre és csak a maradékot tudta felhasználni arra, hogy a lelkét vagy elméjét vagy bármint narutoba zárja, ezért tünt el hamar.
Ellenben Kushina jó, hogy lestrapált volt a szüléstől de a szülés nem fogyaszt chakrát Nevet, szóval neki még lehetett bőven ami aztán Narutoba kerül, ezért van ott tovább.

Hogy azt honnan tudta, hogy Gai meg Kakashi mit csináltak az pasz

Amúgy nem fura, hogy Sasuke szülei pont akkor mennek el amikor jön a róka annak ellenére, hogy egy fél napja még Mikoto Kushinával beszélgetett? Szerintem ők szóltak Tobinak, hogy akció van.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 16, 21:32:00 írta Exkirion » Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3314 Dátum: 10 júl 16, 21:44:48 »

Én nem bánom azt h. ha már visszaemlékezés akkor próbál teljességre törekedni Kishi.

Hát igen igaz is Minato és Kushinánál tényleg ezzel van magyarázva a dolog...Már rég olvastam azokata a részeket... smirksweat
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!